Stranica 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 232

Tema: Dead Island

  1. #121
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Island

    Koja forica, bacite npr. nekakav nož ili nešto u njih, to ih malo pokosi, baci na pod ili što već, onda prije nego se oporave dođete do njih, pokupite to iz njihovog tijela te ponovo bacite
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #122
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Dead Island

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Koja forica, bacite npr. nekakav nož ili nešto u njih, to ih malo pokosi, baci na pod ili što već, onda prije nego se oporave dođete do njih, pokupite to iz njihovog tijela te ponovo bacite

    pa dobr jutro

    evo završio igru, bah ocekival sam nešto drugo osim očitog...btw kad igru jednom prođete onda možete opet ispočetka samo nastavit, završil sam igru na 34. lvlu

  3. #123
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Island

    Brz si...ja sam tek na 10% prelaska
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #124
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Dead Island

    jel ima igra neke obrate, neke onako zanimljive twistove i tako to ili se sve svodi na levelanje i hodanje po otoku i mlaćenje zombija?

  5. #125
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Dead Island

    kakva je pc verzija? dal je portana s konzola il je bas radjena za pc?

  6. #126
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Dead Island

    portana nazalost, ali sasvim uredno radi

  7. #127
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: Dead Island

    pređoh....


    boss je isti charger iz l4d

    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  8. #128
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Jebemti, ne sjećam se kad sam većeg dreka zaigral

  9. #129
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dead Island

    A ja mislio da Bartuc ima ukusa

  10. #130
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    U tome i je problem, da nemam, pušio bi ovakve igre

    PS: Ali dati ću joj šansu, možda me još stigne... impresionirati!?

  11. #131
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dead Island

    Pa šta ti fali?

  12. #132
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Evo trenutni dojmovi...

    Gameplay je strašno trom (kretnje lika) i monoton, skupljanje predmeta je pakao zbog pre sporih animacija, stavlja se naglasak na lovu pomoću koje se vrše nadogradnje i popravci, iako sve sam radiš u radioni i to sa itemima koje si sam našao, side questovi su lošiji od Witcher billboard questova, grafika je OK ali je pre... flashy!?

    Evo za sada nisam našao niti jednu pozitivnu stranu u igri!? Eventualno skill tree, to je OK, ali opet, igra nije čistokrvi RPG (survival FPS sa primjesama RPG-a) i malo je mutavo da moram biti viši level da bi koristio čekič ili nešto xD Čekič jebote xD

  13. #133
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dead Island

    Ali nije mutavo što u Dragon Ageu moraš bit određen level da bi koristio štap? Kretanje je trom jer je ovo više survival igra i, ako uletiš među pet zombija jebo si ježa. Side questovi su klasični. Pomažeš ljudima da prežive zombi apokalipsu. I ovdje bar nisu svi osim tebe mutavi nego je noramlno da će poslat nekog tko je imun na infekciju umjesto da odu sami i zombifikuju se u roku odmah. Grafika je super tu stvarno ne znam šta bi ti moglo smetat.

  14. #134
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Dead Island

    Not sure if fanboy



    or just a troll.

  15. #135
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dead Island

    Kako mogu bit fanboj kad igru nisam ni završio? Samo ne volim kad ljudi bezveze seru.

  16. #136
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Ništa, odustajem, jednostavno ne postoji horror, a kamoli survival atmosfera u igri. Umreš i respawnaš se 5 sekundi poslije sa zanemarivim penalty-ima, ozbiljno se ne sjećam kad sam igrao nešto ovako loše. Ali ajde, svidio mi se još jedan element (osim skill tree-a), blood & gore je odličan, ali to nije dovoljno da bi igra bila igriva.


    Trenutni i finalni dojmovi...


    + skill tree
    + krvavo
    + furry rampage

    - gameplay
    - animacije
    - VA
    - side questovi
    - bugovi
    - atmosfera
    - monotonost
    - kretanje
    - respawn
    - AI (glupo ocjeniti AI u zombie igri, ali ovi zombiji su extra retardirani, valjda zbog alkohola na "Who do you Voodoo, Bitch!" koncertu)

    +/- grafika



    EDIT: I da, ne volim rap, ali ovo je odlično


  17. #137
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Dead Island

    Evo počeo igrat, megazabavno mi djeluje za sad.. Nije prestrašno, ali dobro je ubijat zombije, a i zombi fan sam, pa ono..

  18. #138
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Dead Island

    @ Bartuc da, jedino je igra i zbog toga igriva kolko tolko, stvarno krvi kolko oceš, uz rezanje sa mačetama i katanama, ostalo nije vrijedno spomenana, zbog toga sam i odigral do kraja, jedina igra di se možeš sa melee oružjem iživit do kraja, nikad dosta rezanja nogu,ruku i glava hehe

    nikad nisam shvacal taj death penalty, zašto više nema dobrog starog game overa ? side questovi su monotoni i našetaš se naveliko, doduše nije tolko ni loše, možda da su smanjili količinu, jerbo kolko ih ima stvarno nema smisla ih obavljat

    dopalo mi se to što je napucavnje i melee borba dobro izbalansirana, nicega nema previše ni premalo, baš kad ti dosadi klanje zombija opa evo neka banda zauzela policisku postaju ajmo malo sa kalašom igrat, jer nema smisla trošit municiju na zombije, osim na one kaj eksplodiraju, oni te odma roknu ako si preblizu

  19. #139

    Re: Dead Island

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ništa, odustajem, jednostavno ne postoji horror, a kamoli survival atmosfera u igri. Umreš i respawnaš se 5 sekundi poslije sa zanemarivim penalty-ima, ozbiljno se ne sjećam kad sam igrao nešto ovako loše. Ali ajde, svidio mi se još jedan element (osim skill tree-a), blood & gore je odličan, ali to nije dovoljno da bi igra bila igriva.
    Vidim, dobro potrošenih 300kn.

  20. #140
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Uvijek, ali uvijek se prvo igra isproba, pa tek onda kupi. Recenzentima nemreš više vjerovati, a i ako su dobri, ne znači da će njihov "objektivan" ukus pasati tvom subjektivnom ukusu. Morao bi biti mutav da kupim igru koju nisam isprobao, čak niti preorder na mega isčekivani naslov ne dolazi u obzir.

  21. #141
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Island

    = Citat = Izvorno postao Bartuc

    Ništa, odustajem, jednostavno ne postoji horror, a kamoli survival atmosfera u igri. Umreš i respawnaš se 5 sekundi poslije sa zanemarivim penalty-ima, ozbiljno se ne sjećam kad sam igrao nešto ovako loše. Ali ajde, svidio mi se još jedan element (osim skill tree-a), blood & gore je odličan, ali to nije dovoljno da bi igra bila igriva.


    Trenutni i finalni dojmovi...


    + skill tree
    + krvavo
    + furry rampage

    - gameplay
    - animacije
    - VA
    - side questovi
    - bugovi
    - atmosfera
    - monotonost
    - kretanje
    - respawn
    - AI (glupo ocjeniti AI u zombie igri, ali ovi zombiji su extra retardirani, valjda zbog alkohola na "Who do you Voodoo, Bitch!" koncertu)

    +/- grafika



    EDIT: I da, ne volim rap, ali ovo je odlično


    Ova igra je čista suprotnost toga kaj si napisao al ajd, to je samo moje mišljenje Poanta je da ta igra MORA tako izgledat, počevši od VA pa nadalje. Atmosfera je predivna, ono sam na otoku, naizgleda sve djeluje mirno al znaš da ima zombija. Poanta ove igre nije horor, nije to fear ili neznam koja igra.

    Već nakon 10min igranja mogao sam se poistovjetit sa igrom, čak poželim da se nađem na takvom otoku jer je setting ko stvoren za takvu igru. Nemoraš se previše bojat da će te stalno odnekud napadat, možeš radit kaj hoćeš, još da možeš po sobama u hotelima ić i sl, pa to bi bila zabava bez granica. Ja bi se samo tam zajebavao i ubijao zombije na najgore moguće načine a usput bi se vozikao okolo s autom, kupao, i sl...baš ono kaj radim u igri trenutno xD Još je krv najmanje bitna, pa toga ovak i onak imaš u cijeloj igri. Ovo je veći gušt igrat nego bilo koju drugu zombie igru. Eto

    Jedina negativnost zasad mi je autosave fičr, to je to. Respawnanje je lako, safehouse i to je to. Ima i par bugova al niš kaj bi smetalo gameplayu, još nek srede sitnice i sve ok.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #142
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Dead Island

    zaigrao sad ozbiljnije nakon kaj su se slegli dojmovi oko deus exa. zabavna igra jako!

  23. #143
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Tko igra igru, obavezno štivo - http://www.reddit.com/r/gaming/comments ... d_fov_fix/

    Ne kužim kak u 2011 godini igre nemaju FoV postavke!? Wide format je postao standard, a FoV je zapeo u doba 4:3 monitora što izgleda očajno. Danas sam i u Bioshocku morao mijenjati FoV pošto je također katastrofalan, šteta tolikog monitora ako ti stave kut gledanja na 50-60 stupnjeva, dok je cca 80 puno prirodnije i preglednije.



    PS: Razmišljam da joj dam treću šansu Ono što me izjeda je činjenica da bi igrao sa "sharp" oružjem, a ova Xian djeluje tako prokleto retardirano sa onim štiklama i njenim VA dok kolje Blunt ne volim niti sam ikada volio, ljepše mi je rezati nego trgati udove, Logan je gay nogometaš koji nema tuckle ( ), a Purna je... bezveze.

    Trebali su napraviti character creator, da odabereš jednog od likova, ali mu dodjeliš specijalizaciju i nekoliko tipova odječe pošto je ružno gledati žgoljavu nogu u štikli kako stompa po zombijima

  24. #144
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Dead Island

    ja s xian igram. evo došel do act II. kolko sidequestova.

  25. #145
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Island

    Ja igram sa crnjom a koristim samo sharp oružja...i pokoji blunt
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #146
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Nope, i dalje ništa Ali probao sam FoV fix i igra izgleda neusporedivo bolje. Evo upute na HR (step by step), pošto je onaj lik bezveze zakomplicirao...

    1) Meni je na D igra, vama je možda negdje drugdje - D:\Dead Island\DI\Data0.pak\Data\Skills\default_levels.xml
    2) Desni klik na default_levels.xmlSi zatim copy
    3) Kreiraj Data i Skills foldere tak da izgleda ovako - D:\Dead Island\DI\out\Data\Skills\
    4) Unutar Skills foldera iz koraka 3 klikni desni klik i Paste
    5) Desni klik na default_levels.xml i Edit
    6) CTRL+F i u search kopirajte ovo - CameraDefaultFOV
    7) Umjesto v="62,5"SstaviteSv="82"Sza 16:9 format monitora (vjerojatno je taman i za 16:10 monitor)
    Save & Play sa 20 stupnjeva širim vidnim poljem


    Nebo i zemlja...

  27. #147
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Island

    Di si uspio skužit problem FOV-a? xD Uglavnom...neznam kolko je to bitno il nije al ako je nekom bolje zbog toga, zašto ne
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #148
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Pa danas na žalost hrpa igara ima FoV napravljen za 4:3 monitore, makar imaš na odabir 16:9 ili 16:10 rezoluciju. Po defaultu je horizontalni kut 60 stupnjeva, što je bilo super na kockastim monitorima, ali na wide formatu izgleda skučeno i loše pošto ne koristiš puni potencijal monitora. Šteta imati FullHD rezu, ako igra nema opciju da podesi kut vidljivosti za taj aspect ratio!?


    Probaj, vjeruj mi.

  29. #149
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dead Island

    Baš budem probao, pitam se kak je to kod drugih igara. Pretpostavljam da gugl ima odgovor.

    edit: Ja uopće nemam taj folder niti takvu strukturu, barem kaj se tiče ovog Data0.pak\Data\Skills. Budem probao nekak sredit...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #150
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dead Island

    Moraš imati, data0.pak ti je unknown format, ali double klikaš i u njemu si (nešto kao arhiva). S time pazi da ti je u koraku 3 - DI/Out/Data/Settings, znači nije isti path kao u koraku 1 i u tom Out folderu nemaš Data i Settings subfoldere već ih moraš kreirati.


    PS: Što se tiče drugih igara... Zadnje sam igrao Metro 2033 koji nema dobar FoV i Bioshock koji također nema dobar FoV, u oba se trebalo poigrati sa postavkama za Wide Screen rezoluciju.

    PPS: Oba su imala kojih 60 stupnjeva kut gledanja (isto kao Dead Island), a mora biti između 80 i 90 stupnjeva za wide monitore...

Slične teme

  1. Dead Island: Riptide
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 23-04-2013, 21:51
  2. Dead Island black screen
    By Razzarach in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-11-2011, 20:01
  3. Remake Monkey Island 2?
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-04-2010, 14:58
  4. Poveglia Island...
    By unknown in forum Alt-F4
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 21-03-2010, 23:15
  5. Kako je Left 4 Dead update postao Left 4 Dead 2
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-06-2009, 15:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •