Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Tech N9ne

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Tech N9ne

    [img]http://api.ning.com/files/*bGQD9QlJ7JVtDb6pI-zP7MDcmlbjocRdElG5IRUOox4JgbU7KyBDwLj09xPU-s-bWKobDB43xx5PjKC2KaN3SnJd-B*qsR0/373589603.jpeg[/img]

    Iako sam po muzičkom opredjeljenju alter-rock/metalac, veliki dio vremena provodim slušajući glazbena dijela ovog hip hop/progressive-melodic rap genija, za kojeg mnogi vjeruju da bi napravio vjerojatno jedan od najboljih hip hop albuma ikad u samo jednoj kolaboraciji sa najboljim svjetskim reperima (spominje se suradnja sa Eminemom). Slušate li ga vi? Šta mislite o njegovim albumima i hitovima?



    I am an island.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Tech N9ne

    Sve albume imam, K.O.D. poslušo preko 50 puta u komadu... Owna bogove i božice!!! Fejvoriti su mi It Was An Accident, T9X i Cursed.



  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Tech N9ne

    Nisam obožavatelj, smatram ga u najboljem slučaju iznadprosječnim i to je to. progressive-melodic rap ne postoji. Miljama je on daleko od nečeg kao "jedan od najboljih hip-hop albuma ikad". Ali oprostit ću ti tu izjavu s obzirom da i sam kažeš da ne slušaš hip-hop.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Tech N9ne

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Nisam obožavatelj, smatram ga u najboljem slučaju iznadprosječnim i to je to. progressive-melodic rap ne postoji. Miljama je on daleko od nečeg kao "jedan od najboljih hip-hop albuma ikad". Ali oprostit ću ti tu izjavu s obzirom da i sam kažeš da ne slušaš hip-hop.
    Dobro, ispričavam se na "neukosti", iako većina žanrova u svijetu glazbe su kombinirana, pa tako se nemoj čuditi da kao ja naiđeš na tu riječ . Što se tiče albuma, napisao sam da se vjeruje da bi mogao napraviti jedan od najboljih albuma u kolaboraciji, međutim, opet to nije moje područje, ali stvarno moram priznati da, za razliku od ostalih izvođača, kao što je Macolla rekao, owna bogove i božice, jer liriksi su mu apsolutno mega-komponirani i kao izvođača ga itekako poštujem te se veselim budućim hitovima ..... Da ne spominjem pjesmu "The Rain" u kojem njegova djeca imaju deset puta više flowa nego mnogi drugi izvođači......
    I am an island.

Slične teme

  1. Službeni Starcraft 2 BETA Tech tree + Beta vijesti Blizz HQ
    By SkunK in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 16-07-2009, 13:28
  2. id Tech 5 Engine
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 01-10-2007, 23:49
  3. Lightsprint v1.2 Tech Demo
    By † zlo † in forum Software
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-03-2007, 17:30
  4. Tech Warrior
    By Doggy in forum MMOG
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-01-2007, 22:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •