Stranica 47 od 83 PrvaPrva ... 37454647484957 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.381 do 1.410 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #1381
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    kupio sam igru stize 27.
    malo mi je sve tak da cemo vidit
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  2. #1382
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Vjerovatno nema ljepse igre na low settings. Al da je i ovo konzolom sjebano nema potrebe komentarisati. Low i ultra isto izgledaju.
    Normalno da izgleda isto. Nece na konzolama prodavati okaljaštenu verziju.
    Ljudi dakako puše sav EA-ov marketing te su svi masovno kupovali skupe grafičke kartice kako bi igrali ovo na ultra detaljima.

    Svejedno, sa audio-vizualne strane vrh vrhova.
    Nisam ja popusio taj marketing A sto se tice audio strane igre jeste vrh vrhova,nema igre sa ovakivim zvukom,graficki, prvi Crysis ipak ostaje vrh,definitivno.

  3. #1383
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    Da, u vrijeme kada je došao definitivno, teško je nadmašit taj wow efeket koji je Crysis postigao. Ipak, za današnje standarde, Battlefield3 izgleda jako impresivno, večinom zahvaljujući nekim dori mgrafičkim trikovima koji podižu atmosferu i dozu "realnosti".
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #1384
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    koje mrcvarenje :S
    da bi potvrdili transakciju moraju me nazvat i razgovarat samnom
    sva sreca pa ''znam'' engleski
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  5. #1385
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Da, u vrijeme kada je došao definitivno, teško je nadmašit taj wow efeket koji je Crysis postigao. Ipak, za današnje standarde, Battlefield3 izgleda jako impresivno, večinom zahvaljujući nekim dori mgrafičkim trikovima koji podižu atmosferu i dozu "realnosti".
    Nisam mislio u vrijeme kada je dosao vec trenutno. BF3 izgleda odlicno, i skoro upola losije od videa "gameplaya" na koja smo balili. Bf3 je daleko od toga da je radjen primarno za PC. Iz aviona se vidi.
    SP,grafika i destrukcija prilicno daleko od najavljivanog i ocekivanog al svejedno,igrat ce se multic. Narucio sam box verziju,trebala bi mi pasti saka 6 novembra

  6. #1386
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Battlefield 3

    Slazem se sa Marvin OCX...ak se mene pita, graficki battlefield 3 bi mogao spakovati negdje u kutiju sa crysis 2...nema low-ultra picka sisa, sve manje vise isto, a isto tako se osjeti i malo konzola...al neka...b3 je odlican i zasigurno ce se dugo igrati!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  7. #1387
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    nedaju mi na battlog pederi moram čekat sad key da akitviram pa da me puste

  8. #1388
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Slazem se sa Marvin OCX...ak se mene pita, graficki battlefield 3 bi mogao spakovati negdje u kutiju sa crysis 2...nema low-ultra picka sisa, sve manje vise isto, a isto tako se osjeti i malo konzola...al neka...b3 je odlican i zasigurno ce se dugo igrati!
    Itekako se osjeti konzola,na svakom koraku igre. Aim assist pogotovo se osjeti na easy kad igras. Grafika konzolaska prava,bas Crysis 2 smek ima,osim misije u avionu,ono bas lijepo izgleda. Ustvari, Crysis 2 je ljepsa igra.
    SP je nesto naglupje i najbeveznije ikad Nisam mogao odoliti da ne probam. Mislim da koliko je besmisleno porediti kvalitetu MP ove igre i COD-a, toliko je al x1000 glupo porediti SP COD-a i ovoga. Sve sem zaraznog multica je kvalitetno razocarenje. Zvuk necu spominjati jer je nenadjebiv,apsolutno nenadjebiv!
    Pokusavam zamisliti kako se sada osjeca neko ko je dao kes na 2x GTX 580
    Ceka se 5 novembar i cari multija kad nista nece smetati sem pokojeg bug-a.

  9. #1389
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    Ajde što serete toliko po single...nisam igrao priznam, čekam svoj key ali ono...bf pokušava konkurirati, možda nije uspio ove godine ali druge bude. Bf je multi pucaljka i kao takva se razvijala, a sp je ubačen tek toliko...dok je cod baziran na priči a onda masovno igran online i multi koji ruku na srce mora dosaditi
    ugl mislim da je sp kampanja lijepo iskustvo što sam čuo od par kolega, onako za odmorit oči a onda multi razvalit
    ugl. nadam se da se neću razočarati kad je svi toliko pljujete...osim dobrog starog arala

  10. #1390
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    U multi se neces razocarati jer si ga igrao U sve ostalo tesko da neces biti razocaran
    SP je katastrofa,grafika identicna open beti,a nekim cudom destrukcija manja?
    Uglavnom uzivat ces u multiju zagarantovano,ja isto,zato sam i odlucio kupiti igru.

  11. #1391
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    Destrukcija je u sp-u najmanje bitna, pa nije ovo Red Faction. SP je dobar, al nije na razini cod-a. Znači, sasvim je dobar za odigrat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #1392
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Stigla je sa basehosta )))))))))))))))))))))))





    Evo za prebacivanje na engleski jezik.
    http://base-host.com.hr/content/15-preb ... gleski-bf3
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  13. #1393
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    From russia with love

  14. #1394
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Jebemu mater, nemogu igrat do 28.10. (((((

    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  15. #1395
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    skini platinum hide ip i odaberi SAD,zatim aktiviraj igru,minuta posla

  16. #1396
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    skini platinum hide ip i odaberi SAD,zatim aktiviraj igru,minuta posla
    is that legal?

  17. #1397
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    da.
    I nece te banat ne brini.

  18. #1398
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    Ajde što serete toliko po single...nisam igrao priznam, čekam svoj key ali ono...bf pokušava konkurirati, možda nije uspio ove godine ali druge bude. Bf je multi pucaljka i kao takva se razvijala, a sp je ubačen tek toliko...dok je cod baziran na priči a onda masovno igran online i multi koji ruku na srce mora dosaditi
    ugl mislim da je sp kampanja lijepo iskustvo što sam čuo od par kolega, onako za odmorit oči a onda multi razvalit
    ugl. nadam se da se neću razočarati kad je svi toliko pljujete...osim dobrog starog arala
    razvojni tim bf-a je glup ak pokusava konkurirati, definitivno ce bolje ispast ak izmisljaju toplu vodu nego podgrijavaju tudju...cod je i dalje bolji u sp, a sto se tice mpa, to su dvije razlicite igre, jedina slicnost je to sto su obje fps, te modern warfare..

    i nisam bas procitao puno komentara koji pljuju po bf3, igra je stvarno odlicna, sp je tu radi reda, za mp nesumnjam da je zabavan i ja cu ga osobno kupit cim se domognem nekih para, za razliku od coda, koji nikad nebi kupio oriđiđi, sp je zanimljiv, ali mp je ostao nekako na cod4 jos, tak da kad se zazelim toga, malo opletem i toe to...

    nadam se da cijena nece bit iznad 300kn, kolko sam skonto igre za pc su daleko jeftinije od konzolaskih verzija...(primjer, PES12 za konzolu je 399kn, a za pc 249kn ^^, win)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #1399
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    skini platinum hide ip i odaberi SAD,zatim aktiviraj igru,minuta posla
    Dal na ovo misliš?
    http://www.platinumhideip.com/

    Kaže mi neki warning da me hakeri mogu napast.
    Što kad skinem to? Dal moram baš ponovno aktivirat igru?
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  20. #1400
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Battlefield 3


  21. #1401
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Tsaя
    = Citat = Izvorno postao Constantine
    skini platinum hide ip i odaberi SAD,zatim aktiviraj igru,minuta posla
    Dal na ovo misliš?
    http://www.platinumhideip.com/

    Kaže mi neki warning da me hakeri mogu napast.
    Što kad skinem to? Dal moram baš ponovno aktivirat igru?
    da
    ma kakav warning,pa to je reklama za program

  22. #1402
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Daj mi objasni cemu sluzi to.
    Dal mogu sve na staro vratit nakon 28.?
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  23. #1403
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Battlefield 3

    A da... pričekate još dan i pol

  24. #1404
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Tsaя
    Daj mi objasni cemu sluzi to.
    Dal mogu sve na staro vratit nakon 28.?
    ?
    pa taj program ti treba na par sekundi

  25. #1405
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Tsaя
    Daj mi objasni cemu sluzi to.
    Dal mogu sve na staro vratit nakon 28.?
    Sam instaliraj to imas opciju change ip na neki us kaj je tam po defaultu na 10 sec kolko ti treba. Kad to stisnes startaj origin da se igra aktivira prek to ipa. Iskljuci origin izbrisi taj ip drek i igraj. Odma sve vratis na staro.

    Nije nikakav bed svi zivi su ukljucili ak budu banali morat ce banat brdo ljudi a to nije najbolja reklama. Neki su na konzolama igrali 2-3 dana prije 25 jer su im dali igre ranije pa im nis nije bilo.

    Inace odigro sam prvih 3-4 misije single i nije uopce lose kak se prica po reviewima. Ne kuzim kaj se ocekivalo od najobicnijeg fps. Isti k ko COD s boljom grafikom. Vidit cu oce se to razvodnit kasnije ali za sad nista bolje niti gore od konkurenta.

    Ima kakav hr server di se hala?

  26. #1406
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Markecgrad

  27. #1407
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    = Citat = Izvorno postao Tsaя
    Daj mi objasni cemu sluzi to.
    Dal mogu sve na staro vratit nakon 28.?
    Sam instaliraj to imas opciju change ip na neki us kaj je tam po defaultu na 10 sec kolko ti treba. Kad to stisnes startaj origin da se igra aktivira prek to ipa. Iskljuci origin izbrisi taj ip drek i igraj. Odma sve vratis na staro.

    Nije nikakav bed svi zivi su ukljucili ak budu banali morat ce banat brdo ljudi a to nije najbolja reklama. Neki su na konzolama igrali 2-3 dana prije 25 jer su im dali igre ranije pa im nis nije bilo.

    Inace odigro sam prvih 3-4 misije single i nije uopce lose kak se prica po reviewima. Ne kuzim kaj se ocekivalo od najobicnijeg fps. Isti k ko COD s boljom grafikom. Vidit cu oce se to razvodnit kasnije ali za sad nista bolje niti gore od konkurenta.

    Ima kakav hr server di se hala?
    ok, hvala.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  28. #1408
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    Evo prešao, zadovoljan al je to daleko od jedne epičnosti mw2 kampanje. O trojci, nadam se, da i ne pričam.

    Ipak, vizualno i zvukovno izvlači bez problema, otvorenost ponekih mapa je problem jer AI tako dobro cilja da se zna dogodit da krepate deset puta na istom mjestu. Priča je najslabija karika ovdje ali drži vodu, završi se kak treba i za ovu igru netreba ništa više. Zanimljivo je da su filmovi između misija u biti ingame, u samom engineu, a izgledaju kao da su cgi. A zvuk tek...na onoj misiji u avionu, kad stavite kacigu na glavu onda se zvuk totalno promijeni, postane dublji i sve je tiše. Odigrat ću definitivno još jednom a onda, za dva tjedna, slijedi silovanje mw3.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #1409
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Evo prešao, zadovoljan al je to daleko od jedne epičnosti mw2 kampanje. O trojci, nadam se, da i ne pričam.

    Ipak, vizualno i zvukovno izvlači bez problema, otvorenost ponekih mapa je problem jer AI tako dobro cilja da se zna dogodit da krepate deset puta na istom mjestu. Priča je najslabija karika ovdje ali drži vodu, završi se kak treba i za ovu igru netreba ništa više. Zanimljivo je da su filmovi između misija u biti ingame, u samom engineu, a izgledaju kao da su cgi. A zvuk tek...na onoj misiji u avionu, kad stavite kacigu na glavu onda se zvuk totalno promijeni, postane dublji i sve je tiše. Odigrat ću definitivno još jednom a onda, za dva tjedna, slijedi silovanje mw3.
    Upravo kako si i napisao, nema ovo nikakvih dramatičnih i epic scena kao mw2. Tehnikalije su super i sve je to divno i krasno, no ipak mislim da će što se tiče same atmosfere i priče mw3 zasjesti na tron.

  30. #1410
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Evo prešao, zadovoljan al je to daleko od jedne epičnosti mw2 kampanje. O trojci, nadam se, da i ne pričam.

    Ipak, vizualno i zvukovno izvlači bez problema, otvorenost ponekih mapa je problem jer AI tako dobro cilja da se zna dogodit da krepate deset puta na istom mjestu. Priča je najslabija karika ovdje ali drži vodu, završi se kak treba i za ovu igru netreba ništa više. Zanimljivo je da su filmovi između misija u biti ingame, u samom engineu, a izgledaju kao da su cgi. A zvuk tek...na onoj misiji u avionu, kad stavite kacigu na glavu onda se zvuk totalno promijeni, postane dublji i sve je tiše. Odigrat ću definitivno još jednom a onda, za dva tjedna, slijedi silovanje mw3.
    Upravo kako si i napisao, nema ovo nikakvih dramatičnih i epic scena kao mw2. Tehnikalije su super i sve je to divno i krasno, no ipak mislim da će što se tiče same atmosfere i priče mw3 zasjesti na tron.
    Epic scene...misliš na slow motion ubijanje prostorije pune neprijatelja, ili vožnje u džipu i skoka sa planine pa preživljavanja, ili kad ti frend dobaci pištolj, pušku ili klip da ubiješ glavnog negativca?
    pa to su cod 4, cod 6 i cod 7 prodali....mislim prodavati to opet..i popušiti...ne razumijem

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •