Stranica 48 od 83 PrvaPrva ... 38464748495058 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.411 do 1.440 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #1411
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Battlefield 3

    Sumnjam da će MW3 biti tako epic. MW1 je bio fenomenalan, MW2 je bio dosta lošiji, Black Ops je bio krš... ako prate tradiciju, MW3 će biti totalno smeće u SP segmentu

    Uz sve "epic scene" iz MW1, Bad Company 2 mi je bio višestruko bolja igra. Nadam se da mu ova trojka može konkurirati!?


    EDIT:

    @Fila, baš to... Prošlo je u MW1 pošto je bilo nešto novo, dobio si gotovo interaktivno filmsko iskustvo sa igrom. Kasnije su počeli reciklirati te scene i onda je ošlo sve kvragu.

  2. #1412
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Sumnjam da će MW3 biti tako epic. MW1 je bio fenomenalan, MW2 je bio dosta lošiji, Black Ops je bio krš... ako prate tradiciju, MW3 će biti totalno smeće u SP segmentu

    Uz sve "epic scene" iz MW1, Bad Company 2 mi je bio višestruko bolja igra. Nadam se da mu ova trojka može konkurirati!?


    EDIT:

    @Fila, baš to... Prošlo je u MW1 pošto je bilo nešto novo, dobio si gotovo interaktivno filmsko iskustvo sa igrom. Kasnije su počeli reciklirati te scene i onda je ošlo sve kvragu.
    Pa to i želim reći. Mislim da prodavati istu maglu po 4 put...ili treći kako oćete...pa morašp bit retardiran da je kupiš opet
    nhf

  3. #1413
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Battlefield 3

    Vi na to tako gledate, ja jednostavno svršavam na te scene, i svršavao sam u svakom cod-u, odnosno od prvog mw-a pa do sada. I baš naprotiv Bad company mi je bio čisto prosječan shooter, koji jednostavno nije imao ništa specijalno u sebi. No to je moje mišljenje.

  4. #1414
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    Vi na to tako gledate, ja jednostavno svršavam na te scene, i svršavao sam u svakom cod-u, odnosno od prvog mw-a pa do sada. I baš naprotiv Bad company mi je bio čisto prosječan shooter, koji jednostavno nije imao ništa specijalno u sebi. No to je moje mišljenje.
    Ma ok, mogu te razumjeti, ali opet velim kod mene to ne pali više...možda odigram, ali bit će ono, na takve scene kolutanje očima

    jel igra tko, kako je, jesu popravili bugove?

  5. #1415
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Battlefield 3

    Ja ću definitivno odigrati, to mi je kao Harry Potter, bezveze mi stati nakon stošesdesetprvog nastavka. Ali CoD pati od pre lošeg modela napucavanja, uopće ne vidiš tko koga jebe zbog tog pretjeranog eye candy-a. Ja sam u Black Ops doslovno pucao po svemu što se kreće, pošto ne kužiš koji su tvoji!?

    Battlefield također ima pre sexy grafiku i masu eye candy-a, ali niti u jednom trenutku se nisam izgubio i pucao na pamet. Napucavanje aka gameplay je bio fenomenalan, nekoliko klasa iznad MW2, a pogotovo iznad Black Ops.


    EDIT: Da ne spominjem neposotjeću balistiku u CoDu. Svako oružje je isto, lol xD

  6. #1416
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Battlefield 3

    Niti COD niti Battlefield se ne kupuju zbog SP ...ta komponeta je zanemaiva u oba naslova .To je prekratkotrajna zabva i sa jako malim replayabilityem da bi opravdao investiciju .Riječ je o tek solidnom dodatku MP komponeti .Bez MP oba naslova bi bila slabo rentabilna.

    Onak objektivno , oba naslova imaju odličnu MP komponetu .Jedan naginje timskoj borbi sa dozom simulacje a drugi solo igranju uz arkadnu zabavnost .

  7. #1417
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja ću definitivno odigrati, to mi je kao Harry Potter, bezveze mi stati nakon stošesdesetprvog nastavka. Ali CoD pati od pre lošeg modela napucavanja, uopće ne vidiš tko koga jebe zbog tog pretjeranog eye candy-a. Ja sam u Black Ops doslovno pucao po svemu što se kreće, pošto ne kužiš koji su tvoji!?

    Battlefield također ima pre sexy grafiku i masu eye candy-a, ali niti u jednom trenutku se nisam izgubio i pucao na pamet. Napucavanje aka gameplay je bio fenomenalan, nekoliko klasa iznad MW2, a pogotovo iznad Black Ops.


    EDIT: Da ne spominjem neposotjeću balistiku u CoDu. Svako oružje je isto, lol xD

  8. #1418
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ali CoD pati od pre lošeg modela napucavanja, uopće ne vidiš tko koga jebe zbog tog pretjeranog eye candy-a.
    onda jos nisi igrao battlefield 3 xD tu ces pucat po grmlju, lampama, stupovima, svojim kompanjonima, a najmanje ces skontat kak pojebat zlocince, jer se oni od svega najmanje vide

    @Fila - magla se prodaje u svakom djelu harry pottera i ostalih filmova koji imaju nekoliko nastavaka, pa su opet zanimljivi, tako da nemos na to racunat..cod se lijepo prodaje, sad ako to neko gleda na maglu, moze slobodno zaobic, meni da naprave MW kako ga god okrenio odigrat cu ga s gustom, makar isti koncept bio godinama..
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  9. #1419
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ali CoD pati od pre lošeg modela napucavanja, uopće ne vidiš tko koga jebe zbog tog pretjeranog eye candy-a.
    onda jos nisi igrao battlefield 3 xD tu ces pucat po grmlju, lampama, stupovima, svojim kompanjonima, a najmanje ces skontat kak pojebat zlocince, jer se oni od svega najmanje vide

    @Fila - magla se prodaje u svakom djelu harry pottera i ostalih filmova koji imaju nekoliko nastavaka, pa su opet zanimljivi, tako da nemos na to racunat..cod se lijepo prodaje, sad ako to neko gleda na maglu, moze slobodno zaobic, meni da naprave MW kako ga god okrenio odigrat cu ga s gustom, makar isti koncept bio godinama..
    Magla se prodaje svuda po svijetu i ljudi je kupuju...kakvi ljudi, ljudi koji to vole to i rade. Ok igraj uživaj, kao što rekoh možda i sam zaigrma da ga vidim ali mislim da neće ponuditi ništa pretjerano da se svršava na to.
    Ali harry potter

  10. #1420
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Sumnjam da će MW3 biti tako epic. MW1 je bio fenomenalan, MW2 je bio dosta lošiji, Black Ops je bio krš... ako prate tradiciju, MW3 će biti totalno smeće u SP segmentu

    Uz sve "epic scene" iz MW1, Bad Company 2 mi je bio višestruko bolja igra. Nadam se da mu ova trojka može konkurirati!?


    EDIT:

    @Fila, baš to... Prošlo je u MW1 pošto je bilo nešto novo, dobio si gotovo interaktivno filmsko iskustvo sa igrom. Kasnije su počeli reciklirati te scene i onda je ošlo sve kvragu.
    Pa to i želim reći. Mislim da prodavati istu maglu po 4 put...ili treći kako oćete...pa morašp bit retardiran da je kupiš opet
    nhf
    Imam utisak kao da si prije bio jedan od najvecih MW fenboja dok ti BF nije preko noci promijenio vidjenje svijeta FPSa pa sad samo cekas da netko napise bilo sto o MW samo da bi ga ubijedjivao kako je BF visestruko bolji, dok je MW igra za nedorasle klince.
    Ne mora znaciti da ima ista lose u tom ali smijesne su mi bilo kakve mw vs bf3 rasprave jer svi pusite marketinsku kitu u oba slucaja
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #1421
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    [quote=Kid A]
    = Citat = Izvorno postao "*Fila*":1tbtsg2r
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Sumnjam da će MW3 biti tako epic. MW1 je bio fenomenalan, MW2 je bio dosta lošiji, Black Ops je bio krš... ako prate tradiciju, MW3 će biti totalno smeće u SP segmentu

    Uz sve "epic scene" iz MW1, Bad Company 2 mi je bio višestruko bolja igra. Nadam se da mu ova trojka može konkurirati!?


    EDIT:

    @Fila, baš to... Prošlo je u MW1 pošto je bilo nešto novo, dobio si gotovo interaktivno filmsko iskustvo sa igrom. Kasnije su počeli reciklirati te scene i onda je ošlo sve kvragu.
    Pa to i želim reći. Mislim da prodavati istu maglu po 4 put...ili treći kako oćete...pa morašp bit retardiran da je kupiš opet
    nhf
    Imam utisak kao da si prije bio jedan od najvecih MW fenboja dok ti BF nije preko noci promijenio vidjenje svijeta FPSa pa sad samo cekas da netko napise bilo sto o MW samo da bi ga ubijedjivao kako je BF visestruko bolji, dok je MW igra za nedorasle klince.
    Ne mora znaciti da ima ista lose u tom ali smijesne su mi bilo kakve mw vs bf3 rasprave jer svi pusite marketinsku kitu u oba slucaja[/quote:1tbtsg2r]
    Priznam jesam, ali da, sada kada sam ''odrastao'' mogu srati onima koji nisu. Ne, šalim se, kao što sam rekao, meni više nije zanimljiv ali ako nekome je naka izvoli. Naravno da pušimo, pušiš i ti svaki dan da to ni ne znaš, kupivši žvakaće koje se rekalmiraju preko onih koje ne tako da nećemo u tom smjeru. Ugl. velim milsim da ni cod neće ponuditi ništa ove godine u sp segmentu ali volio bih da ponudi da me zbilja razuvjeri što je je.
    ugl. da, izgleda da nema ništa bez rusa, sad me zvao ovaj moj da je ruski key.
    ke to kurac, da nema rusije nebi mi siromasi mogli igrati

  12. #1422
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 3

    Pustimo sad zvake, jogurte i pastete kraju ako pricamo konkretno o marketingu, mislim da je overlordima iz EA na duze staze apsolutno svejedno koja ce biti bolja. Obje su vec sad premasile ocekivane brojke i obje su njihove tak da ih zaboli. To samo nama ovcama moze igrati neku ulogu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #1423
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc

    Sumnjam da će MW3 biti tako epic. MW1 je bio fenomenalan, MW2 je bio dosta lošiji, Black Ops je bio krš... ako prate tradiciju, MW3 će biti totalno smeće u SP segmentu

    Uz sve "epic scene" iz MW1, Bad Company 2 mi je bio višestruko bolja igra. Nadam se da mu ova trojka može konkurirati!?


    EDIT:

    @Fila, baš to... Prošlo je u MW1 pošto je bilo nešto novo, dobio si gotovo interaktivno filmsko iskustvo sa igrom. Kasnije su počeli reciklirati te scene i onda je ošlo sve kvragu.

    Neznam, za mene je MW1 bio živo sranje naspram MW2, nemože se niti uspoređivat. Prvo me je bilo strah jer je MW1 ušao u taj moderni setting, ali MW2 je nadmašio sva očekivanja. A samo prema trailerima koje su pustili van, MW3 mi izgleda bolje od dvojke. Što naravno ne znači da će takva igra bit u cjelini. Jedina skeptika mi je ta kaj MW3 nije radio originalni Infinity Ward, nego ono kaj je ostalo od njega te Sledgehammer Games, koji se pak jednim dijelom sastoji od ljudi koji su radili na Dead Space-u. Kolko je to dobro ili loše vidjet ćemo; u svom tom bitchanju između jedne i druge igre sve se izgubilo.
    Znam, ljudi spominju MP, bla bla, ali igra ima i SP, i dosta ljudi će ga igrat samo zbog toga, tak da ono...priče da se kupuje samo zbog toga, nisu baš toliko bitne. Ak hoću igrat mp, halat ću Q3, Half i UT.

    Sad kad sam odigrao BF3, mogu reć da sam blago razočaran ali opet, nisam ništa previše ni očekivao. Ista stvar je i sa MW3. Nek mi samo skrati dan do Skyrima, Batman, Revelationsa i sl, imat ću kaj igrat cijeli 11. mjesec
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #1424
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 3

    Možda će igrati samo zbog SP, ali teško da će ga kupiti zbog toga .

    Slažem se da se MW 1 i MW 2 ne mogu uspoređivat. MW 1 je bi odlična igra, sa par genijalnih scena i Černobil misijom koju smatram jednom od boljih u cijelom serijalu. MW 2 nije donio ništa novo, samo su skratili vrijeme kad stvarno igraš i zamijenili ga sa skriptiranim sekvencama kojih je bilo debelo previše.

  15. #1425
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    Ja ću kupit Diablo3 ali mi ne pada na pamet igrat ga u bilo kakvom obliku multija, pvp-a i sličnih gluposti. Ali istina, zna se na što je orijentiran koji naslov, BF3 više na multi, dok MW3 ipak malo više radi na sp-u.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #1426
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ja ću kupit Diablo3 ali mi ne pada na pamet igrat ga u bilo kakvom obliku multija, pvp-a i sličnih gluposti. Ali istina, zna se na što je orijentiran koji naslov, BF3 više na multi, dok MW3 ipak malo više radi na sp-u.
    to bi bilo kao da kupiš unreal tournament radi sp kampanje....lol

  17. #1427
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Battlefield 3

    Fila tebi treba spomenik dic sa izjavama
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  18. #1428
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ja ću kupit Diablo3 .
    Dobar
    - Always angry, all the time -

  19. #1429
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Battlefield 3

    Kako jadan SP, pola tog je već viđeno u MW i MW2, čak su i neke scene kopirane.

  20. #1430
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Možda će igrati samo zbog SP, ali teško da će ga kupiti zbog toga .

    Slažem se da se MW 1 i MW 2 ne mogu uspoređivat. MW 1 je bi odlična igra, sa par genijalnih scena i Černobil misijom koju smatram jednom od boljih u cijelom serijalu. MW 2 nije donio ništa novo, samo su skratili vrijeme kad stvarno igraš i zamijenili ga sa skriptiranim sekvencama kojih je bilo debelo previše.
    Modern Warfare 2 nisam ni probao igrati pošto se vidlo iz aviona da će se napraviti očigledni copy-paste.

    Kada je u pitanju multiplayer, više mi odgovara CoD brza arkadna mehanika i manje mape. Spike da je CoD za klince, a Battlefield za "ozbiljne igrače" (što god to značilo), je dakako totalna glupost. Pogledajte CoD mečeve na MLG-u.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #1431
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Srle
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ja ću kupit Diablo3 .
    Dobar
    U čemu je problem? To je jedina igra u zadnjih 10 godina dostojna da se za nju iskešira bilo koja svota novca. Već sam rekao, nikakv preorder, samo ću doć u dućan, prodavaću ponudit 200-300kn na cijenu igre i nek mi da igru preko reda. Diablo je Diablo, nema tu filozofije.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #1432

    Re: Battlefield 3

    CoD je za n00bove koji nemogu igrat battlefield. Smece je sve, od same igre pa do igraca. Mape su sugavo malene, nema vozila, fizika je sranje, metak leti ravno uvjek, hrpa citera i klinaca na serverima. CoD je takvo smece da je cak i kanter bolji od njega.
    Ima masu onih sugavih bugova i glitchova (strafe jumping i slicno.), ko ima veci fps je pobjedio, fakat retardirana igra.
    [right:2vhl40q8]every day im trollin'[/right:2vhl40q8]

  23. #1433
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Možda će igrati samo zbog SP, ali teško da će ga kupiti zbog toga .

    Slažem se da se MW 1 i MW 2 ne mogu uspoređivat. MW 1 je bi odlična igra, sa par genijalnih scena i Černobil misijom koju smatram jednom od boljih u cijelom serijalu. MW 2 nije donio ništa novo, samo su skratili vrijeme kad stvarno igraš i zamijenili ga sa skriptiranim sekvencama kojih je bilo debelo previše.
    Modern Warfare 2 nisam ni probao igrati pošto se vidlo iz aviona da će se napraviti očigledni copy-paste.

    Kada je u pitanju multiplayer, više mi odgovara CoD brza arkadna mehanika i manje mape. Spike da je CoD za klince, a Battlefield za "ozbiljne igrače" (što god to značilo), je dakako totalna glupost. Pogledajte CoD mečeve na MLG-u.
    Ok, ali generalno gledano, ajde uspredi sad bezveze velim prosječne godine cod i bf igrača. Kad me u bc nakantaju starci od 40-50 godina a ja ono ostanem paf. Dok u cod, nemali broj puta mi se jebala majka i spominjao aimbot, pogotovo balkanska dječurlija. Da možda sam igrao na krivim serverima ali opet....cod je odlična igra, i zbilja jako zabavna, ali mislim da je zanimljivija mlađoj populaciji baš zbog stila igra team deathmatch a svi lone rangeri i nabijaju kdr sa 360 headflip mega awsome double kill with one knife in leg

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao Srle
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ja ću kupit Diablo3 .
    Dobar
    U čemu je problem? To je jedina igra u zadnjih 10 godina dostojna da se za nju iskešira bilo koja svota novca. Već sam rekao, nikakv preorder, samo ću doć u dućan, prodavaću ponudit 200-300kn na cijenu igre i nek mi da igru preko reda. Diablo je Diablo, nema tu filozofije.
    Evo aral ja ti vjerujem, svaka čast


    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    CoD je za n00bove koji nemogu igrat battlefield. Smece je sve, od same igre pa do igraca. Mape su sugavo malene, nema vozila, fizika je sranje, metak leti ravno uvjek, hrpa citera i klinaca na serverima. CoD je takvo smece da je cak i kanter bolji od njega.
    Ima masu onih sugavih bugova i glitchova (strafe jumping i slicno.), ko ima veci fps je pobjedio, fakat retardirana igra.
    [right:11daoduy]every day im trollin'[/right:11daoduy]
    Ma ne, ok je igra, ali velim ovisi o ukusu ljudi, kakav stil igre vole. Ja sam mislio da sam coder lol dok me nije bf prosvjetlio. SAd u slobodno vrijeme pljujem cod

  24. #1434
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    CoD je za n00bove koji nemogu igrat battlefield. Smece je sve, od same igre pa do igraca. Mape su sugavo malene, nema vozila, fizika je sranje, metak leti ravno uvjek, hrpa citera i klinaca na serverima. CoD je takvo smece da je cak i kanter bolji od njega.
    Ima masu onih sugavih bugova i glitchova (strafe jumping i slicno.), ko ima veci fps je pobjedio, fakat retardirana igra.
    [right:3ruihgom]every day im trollin'[/right:3ruihgom]
    Htio sam nešto komentirati, no srećom sam prije kliknuo na profile i vidio da piše "Age: 16".
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #1435
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 3

    Da lik nije sam napisao da trola, možda bi se i isplatilo komentirati.

  26. #1436
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Mislio da trola, no opet, premlad je za to
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #1437

    Re: Battlefield 3

    A normalno da trollam, igram cod otkad znam za sebe.
    Oba dvije igre su okej, ali nekako CoD mi je drazi... BF:BC2 mi je dosadio jako brzo... BF3 mi je steko uzasno.

  28. #1438
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 3

    Najbolji ovogodišnji multi nije ni MW3 ni BF3, već Crysis 2.

  29. #1439
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 3

    Najbolji ovogodišnji multi nije ni MW3 ni BF3, već Crysis 2.

  30. #1440
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Battlefield 3

    najbolji ovogodisnji multi je i dalje cod4
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •