Stranica 53 od 83 PrvaPrva ... 343515253545563 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.561 do 1.590 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #1561
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    super da mi se sad igra ruši ko luda a prije nije super.

  2. #1562
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    dobio konacno svoj kod, skida se igra pacemo laganini
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  3. #1563
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: Battlefield 3


  4. #1564
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    MP ove igre je 1000 puta bolji od SP kampanje. Kasni mi igra jos dan-dva a bale mi krenuse od ovog videa

  5. #1565
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: Battlefield 3


  6. #1566
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3

    Uf kako nabrije da se kupi key, a bojim se da ne dosadi prebrzo...
    Won't Bow Don't Know How.

  7. #1567
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao pat
    Ma daj lik je poremecen i ima jeben al bas jeben skill. Ne zelim ga sresti na mapi
    Mislim da mi se prijatelj na njega "zalio" dok je bila open beta aktuelna kako lik owna redom, sve sa snajpom na metro mapi. Kad si u timu u odbrani lik se pomjeri skroz lijevo na mapi na kamen,zalegne i nabije 50 killova dok kazes kex

  8. #1568
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    = Citat = Izvorno postao pat
    Ma daj lik je poremecen i ima jeben al bas jeben skill. Ne zelim ga sresti na mapi
    Mislim da mi se prijatelj na njega "zalio" dok je bila open beta aktuelna kako lik owna redom, sve sa snajpom na metro mapi. Kad si u timu u odbrani lik se pomjeri skroz lijevo na mapi na kamen,zalegne i nabije 50 killova dok kazes kex
    nemoguce
    nevjerjem u pola vidjenog
    jednostavno nemoze
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  9. #1569
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Tip pobije citav squad dok repetiras
    Moguce je naravno,kad se uvjezbas i kad napamet naucis mehaniku nisanjena u igri(u svakom FPS-u je manje ili vise razlicita) moze se biti ovako dobar,al zaboravi na zivot i vanBF3 aktivnosti sto je opet prevelika zrtva. Ionako bi te svi mrzili

  10. #1570
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    a nerd neki...baš me zanima kakav je hc...jel hrpu killova je bio jebeno ranjen i izvukao se...dok ne snimi hc neku montažu dotad me zaboli uvo za njega
    ja sa svojih 30fps na 15.6'' sam zadovoljan svojim 1.2 kdr i igram i guštam i imam život..a on, tko zna što on ima
    edit: nedvojbeno je da je dečko dobar, svaka mu čast, al ne kužim kako ga ovako killfeedaju...a valjda treba imati nos za kill...i pogledajte ovo
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/so ... 222047190/
    nisu mu statsi tako jako dobri...čak štoviše, toliko je predobar u montaži da statsi to ne mogu pratit.

  11. #1571
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Battlefield 3

    Ova montaža izgleda ko da igra Counter Strike, a ne BF3. Ah kad su stavili da su killovi toliko važni.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  12. #1572
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    Ova montaža izgleda ko da igra Counter Strike, a ne BF3. Ah kad su stavili da su killovi toliko važni.
    This!
    Tako mi ta ekipa ide na kurac, koliko gameva gubim radi cod klinaca, samo kamp, ne drže poziciju već tuku po ovima, a ovi okolo uzimaju. Frajer igra engija i bazukom dere po inf a iza leđa nam je lav....smješno i žalosno, ja bi maknuo sa score liste kill i ostavio deaths i sa statistika uklonio kdr
    ali to sam ja, koji donekle shvaćam sistem igre u bf...
    btw. svoj kdr gore nisam spomenuo u principu da mi je bitan već samo kao pokazatelj da mi nije bitan jer uživam u igri kakva je a ne idem u ekstreme snimajući montaže,...iako sam imao par jebenih multikillova

  13. #1573
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 3

    Pa dobro, ti si cod veteran
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  14. #1574
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    Tako mi ta ekipa ide na kurac, koliko gameva gubim radi cod klinaca, samo kamp, ne drže poziciju već tuku po ovima, a ovi okolo uzimaju. Frajer igra engija i bazukom dere po inf a iza leđa nam je lav blablabla
    sinko, ako ti toliko smeta nauci razdvojiti pub gejmove od cw/fw/mix gejmova, pa mozda budes zadovoljniji.

    tako je svugdje, i uvijek ce tako biti.

    imho, nijedan igrac mid skilla i nadalje nebi trebao provoditi puno vremena na public gejmovima, pošto su warovi uvijek 1000 puta zanimljiviji.
    #paperplatoongoonz

  15. #1575
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Battlefield 3



    ?
    #paperplatoongoonz

  16. #1576
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Pa dobro, ti si cod veteran


    [quote=Systematic Reverse]
    = Citat = Izvorno postao "*Fila*":hj9j9gno
    Tako mi ta ekipa ide na kurac, koliko gameva gubim radi cod klinaca, samo kamp, ne drže poziciju već tuku po ovima, a ovi okolo uzimaju. Frajer igra engija i bazukom dere po inf a iza leđa nam je lav blablabla
    sinko, ako ti toliko smeta nauci razdvojiti pub gejmove od cw/fw/mix gejmova, pa mozda budes zadovoljniji.

    tako je svugdje, i uvijek ce tako biti.

    imho, nijedan igrac mid skilla i nadalje nebi trebao provoditi puno vremena na public gejmovima, pošto su warovi uvijek 1000 puta zanimljiviji.[/quote:hj9j9gno]
    Prvo ne obraćaj mi se sa visoka sine, nisam glup i znam da u pub gameovima je drukčije ali mislim ono, i pišeš im i sugeriraš te zapovjedaš kad si squad leader ali nema šanse, čak neće ni revive niti dati medikit a skačem kraj lika, tučem po q i pucam mu pod noge, on pobjegne od mene. ne tražim neko uber igranje i super teamwork nego poznavanje osnovnih mehanika igre.

  17. #1577
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Battlefield 3

    neobracam se nikome sa visoka, pa tako ni tebi.

    mozes i dalje tako pricati, ali to nema smisla.

    rekao sam svoje, nije mi jasno cemu čudenje kako su ljudi "glupi" na publicu LOL.
    #paperplatoongoonz

  18. #1578
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    neobracam se nikome sa visoka, pa tako ni tebi.

    mozes i dalje tako pricati, ali to nema smisla.

    rekao sam svoje, nije mi jasno cemu čudenje kako su ljudi "glupi" na publicu LOL.
    Pa nije mi jasno da, gle, medic za medkit i revive dobija bodove, dakle bitno je revivat, isto ko support bacat metke itd. ali ni to, i velim napišem mu u team i njegovo ime i sve i pls give medkit on ništa. TO ne razumijem čemu takva retardiranost a ovo za kamp i to, aje to već kužim, ali nepoznavanje osnova igre...smješno.
    a ti igraš warove svakodnevno jel? kako se igraju warovi u bf?

  19. #1579
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao pat

    Ovakvi luđaci te ubiju u pojam .Tip ovo igra deset sati dnevno ili mu je Rambo tata.

  20. #1580
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Battlefield 3

    [quote=*Fila*]
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Reverse":2fssw7n9
    neobracam se nikome sa visoka, pa tako ni tebi.

    mozes i dalje tako pricati, ali to nema smisla.

    rekao sam svoje, nije mi jasno cemu čudenje kako su ljudi "glupi" na publicu LOL.
    Pa nije mi jasno da, gle, medic za medkit i revive dobija bodove, dakle bitno je revivat, isto ko support bacat metke itd. ali ni to, i velim napišem mu u team i njegovo ime i sve i pls give medkit on ništa. TO ne razumijem čemu takva retardiranost a ovo za kamp i to, aje to već kužim, ali nepoznavanje osnova igre...smješno.
    a ti igraš warove svakodnevno jel? kako se igraju warovi u bf?[/quote:2fssw7n9]

    neigram ja uopće BF, igram CS.

    ali kakve to ima veze?

    svugdje je isto, public kao public.

    ima ljudi koji dođu igrati i prvi put u zivotu, ima forever pub nubova koji ni neznaju zapravo sta je to neka "taktika", glavno da se killova ima, i tako..

    sve igre su iste po tom pitanju
    #paperplatoongoonz

  21. #1581
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    [quote=Systematic Reverse][quote="*Fila*":11jp3qdb]
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Reverse":11jp3qdb
    neobracam se nikome sa visoka, pa tako ni tebi.

    mozes i dalje tako pricati, ali to nema smisla.

    rekao sam svoje, nije mi jasno cemu čudenje kako su ljudi "glupi" na publicu LOL.
    Pa nije mi jasno da, gle, medic za medkit i revive dobija bodove, dakle bitno je revivat, isto ko support bacat metke itd. ali ni to, i velim napišem mu u team i njegovo ime i sve i pls give medkit on ništa. TO ne razumijem čemu takva retardiranost a ovo za kamp i to, aje to već kužim, ali nepoznavanje osnova igre...smješno.
    a ti igraš warove svakodnevno jel? kako se igraju warovi u bf?[/quote:11jp3qdb]

    neigram ja uopće BF, igram CS.

    ali kakve to ima veze?

    svugdje je isto, public kao public.

    ima ljudi koji dođu igrati i prvi put u zivotu, ima forever pub nubova koji ni neznaju zapravo sta je to neka "taktika", glavno da se killova ima, i tako..

    sve igre su iste po tom pitanju [/quote:11jp3qdb]
    Nije isto, drugačija je mehanika igre. U cs se igra ona bomba jel? A ovdje je drukčije svaki kit ima svoje mogućnosti i što treba raditi ali ne rade ljudi zato se gube mečevi. Ja ovdje pričam o bf a ne o cs, dakle da, sve pucačke igre su slične ali iste ne. Public noobovi su posvuda ali se razlikuje biti noob u bf i biti u cs ili tako nešto, koliko sam skužio tamo je isto deathmatch sa tom bombom i time a ovdje ja igram conquest pa je malkoc drukčije. Razumijem što hoćeš reći ali razlike postoje.

  22. #1582
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3

    Mislim da ti systematic pokusava reci da casual igrace, klince od 12 godina i nerdove kojima je bitno biti prvi po broju killova na pubu da mogu kacit slike na facebook uopce nije briga sta je taktika, sta team leader vice, treba li koga healati neovisno radilo se o cs/bf/cod....

    I tako u svim igrama.
    Won't Bow Don't Know How.

  23. #1583
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Battlefield 3

    nije deathmatch CS, no nema veze.

    nisam ni rekao da su CS i BF iste igre, nego public igraci su opcenito isti, uz iznimke ofc.

    no hard feelings, nisam se ja tu dosao 'kaciti' ili nesto

    uzivaj.

    edit

    eto, masa je shvatio poantu ^_-
    #paperplatoongoonz

  24. #1584
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    dajte nam na ovom forumu vece sigove, ionak je u raspadu
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  25. #1585
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: Battlefield 3

    Taj video nije ni bio namjenjen da pokaže neke taktike i ostalo što Battlefield kao nudi, nego je tu čisto radi zabave, šta ste se uzjebali i odma CoD ubacili u raspravu...

  26. #1586
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    kak suckam bez sv98 sa balistic scope
    nis ja jebeno sa svd nemerem pogodit

    ja sam vise za snajpanje na vece udaljenosti
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  27. #1587
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Battlefield 3

    [kriva tema]
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  28. #1588
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    nije deathmatch CS, no nema veze.

    nisam ni rekao da su CS i BF iste igre, nego public igraci su opcenito isti, uz iznimke ofc.

    no hard feelings, nisam se ja tu dosao 'kaciti' ili nesto

    uzivaj.

    edit

    eto, masa je shvatio poantu ^_-
    Ok sad i ja kužim, treba mi malo
    nema greške, pozz

  29. #1589
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Battlefield 3

    Meni slabo igra vec ide na zivce. Svaka mapa se pretvori u rpg fest izuzet firestorma, caspiana i onog kanala bez obzira kaj se i tam koristi na veliko(na infantry only jel). Helici su skoro pa beskorisni a avioni 99% vremena sudjuluju samo izmedu sebe.

    Tenkovi jos nes vrijede al kak ekipa masovno bude otvarala javelin bit ce prava majstorija prezivit prek minute kad te pocne njih 5-6 zakljucavat po mapi. Destrukcija ne postoji uopce u usporedbi sa bc2. Mogu se tu i tam 3-4 zida srusit, par zidica i to je to. Prakticki ne utjece na igru uopce kako je bio slucaj u bc2. Grafiku necu uopce hvalit jer nakon pocetnog odusevljenja izglednom postaje zamorna za oci sa svim tim light efektima koji su totalno nerealni i nepotrebni. Stovise pocela mi je kvarit ugodaj totalno i da mogu ubio bi to nekak.

    Na zalost bf2 nikad nisam igrao pa nemrem o direktnim usporedbama jer sam tad preferiro americas army ali meni ovo lici na MOH 2.0 nedavno izdan koji mi je bio blago retardiran. Isto tako recoil na puskama je slabo retardiran jer skoro uvijke se isplati full auto vise od nekog tempiranog pikanja. Takoder vecina oruzja je useless da se tak izrazim kao i attachmenti (scopovi) jer se 2-3 ista koriste skoro na svim oruzjima. Neki teamwork kakti ni ne postoji ak ne igras sa kompicima na ts jer ammo, heal i ostala sranja nitko ziv ne trazi jer jednostavno regen je brz a ammoa ima ko dreka.

    Neznam budem priceko mape back to karkand al trenutacno mi igra ima jako mali fun factor i ne razlikuje se skoro uopce od drugih pucacina osim sto ima vece mape. Napravili su par koraka naprijed al vise njih u nazad u odnosu na bc2 po mom ukusu.

    Sad nemojte me oderat al eto jebiga moro sam se malo izjasnit. Nije to sve al eto nesto ovak kaj mi najvise na k ide trenutacno. Moze se to jos sve slozit al mislim da destrukcija koja me se jako dojmila na bc2 nikad nece u takvom svjetlu zablistat u bf3.

  30. #1590
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Sinj
    Postova
    436

    Re: Battlefield 3

    rpg fest - Toga ima samo u uskim koridorima kad se ekipa tamo pocme klat, a to se izbjegne zaobilaženjem tih mjesta ili snajperima.

    Helici su skoro pa beskorisni - helići nisu beskorisni, daleko od toga. "Piloti" su beskorisni.

    avioni 99% vremena sudjuluju samo izmedu sebe - Isto kao i gore.

    Destrukcija ne postoji uopce u usporedbi sa bc2. - Meni je distrukcija uredu, no možda i nije neki bitniji faktor.

    Isto tako recoil na puskama je slabo retardiran jer skoro uvijke se isplati full - Ovo je stvar osobnog ukusa.

    Neki teamwork kakti ni ne postoji ak ne igras sa kompicima - Pub je pub bez obzira na igru.

    Ovo je moje mišljenje a igra je veoma zabavna bez obzira igraš li sam ili sa prijateljima.
    Gigabyte MA790XT-UD4P|AMD Phenom II X4 955 BE|Scythe Mugen II|DDR3 4GB Corsair, 1600MHz|MSI GTX 560 HAWK TwinFrozr III|HDD WD 640GB|CORSAIR 650TX|Coolermaster CM 690

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •