Stranica 52 od 83 PrvaPrva ... 242505152535462 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.531 do 1.560 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #1531
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    za limited edition ima, al za ovaj moj eu obicni nope.
    rekli su kao u roku od 24 sata
    jebat ce ih gabori ak nedodje kljuc


    We are awfully sorry to inform you that we are unable to complete the
    delivery of the purchased item on the date indicated.

    The problem occurred due to unexpected shipment delay from our
    suppliers. While we make every attempt to receive a new lot of the
    cards as soon as possible, this unfortunate incident can occasionally
    happen.

    If that is acceptable for you, we will hold your order for arrival of
    the new lot, and send the item shortly thereafter. Unfortunately, we
    cannot provide you with a specific shipping date at this time. But the
    estimated time of the delivery is about 24 hours.
    užas frende...trebo si uzet limited

  2. #1532
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Battlefield 3

    I' jel valja ičemu MP?
    Pošto sam planirao da oko božića uzmem igru, a pošto SP nije nešto, čisto da znam jel se zbog MP-a isplati...
    - Always angry, all the time -

  3. #1533
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    pa mp je glavni dio igre,sp je tu reda radi,naravno da valja,odlican je

  4. #1534
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Srle
    I' jel valja ičemu MP?
    Pošto sam planirao da oko božića uzmem igru, a pošto SP nije nešto, čisto da znam jel se zbog MP-a isplati...
    Naravno da se isplati zbog MP, uzmeš key za 145kn i to je to.

  5. #1535
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Srle
    I' jel valja ičemu MP?
    Pošto sam planirao da oko božića uzmem igru, a pošto SP nije nešto, čisto da znam jel se zbog MP-a isplati...

  6. #1536
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Battlefield 3

    "Ghost Recon, Literally.."



    I znate li da je Razor1911 ekipa napravila bypass da ne morate koristiti Origin tokom online igranja BF3.
    NICE!
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  7. #1537

    Re: Battlefield 3

    Najjače na kraju, kao da se jedan sjetio "onaj jadnik bez no-clipa je s nama, treba mu otvoriti vrata".

  8. #1538
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3


  9. #1539
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    Evo krenuh i ja sp, prisiljen jer neam brzi net ovdi di sam sad...i oduševljen sam. Ne znam što ste toliko iamli protiv bf, meni je baš odličan. Atmosfera, napucavanje...prejebeno. Misija u avionu, predobro.
    Ugl. zasad zbilja guštam. AI je mutav i glup i živcira me nekad kad požurim stignem do njih di se spawnaju i onda ih spawnkillam. Frendići moji su ok, samo se jako guraju. Inače one male sekvence u kojima moraš kliknut i to su mi zakon: 10 puta bolje od tipa neke igre di sad c pa v pa b stisni pa neznaš što, pa pogineš pa pamti onda koje tipke si stisnuo. Ugl. super je svaka misija dosad, igra ih brzo mijenja da ne bude dosadno što mi je super. Ugl. zasad nemam nekih većih primjedbi već samo hvale...nekad stanem i malo zurim okolo, sve je zbilja lijepo, kretanje i ponašanja vojnika su fora...ono jebeno totalno jebeno, barem meni.
    Sad zbilja čekam vidjeti cod. Zanima me njegova kampanja i odgvor na ovo. Ako bude opet slowmo fore, bacanje klipova, itd već vidim da ću očima kolutati. Sutra nastavljam dalje poslije jebenih kolkvija. toliko od mene

  10. #1540
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Battlefield 3



    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  11. #1541
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao R@pt0r


    lol
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  12. #1542
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    Evo krenuh i ja sp, prisiljen jer neam brzi net ovdi di sam sad...i oduševljen sam. Ne znam što ste toliko iamli protiv bf, meni je baš odličan. Atmosfera, napucavanje...prejebeno. Misija u avionu, predobro.
    Ugl. zasad zbilja guštam. AI je mutav i glup i živcira me nekad kad požurim stignem do njih di se spawnaju i onda ih spawnkillam. Frendići moji su ok, samo se jako guraju. Inače one male sekvence u kojima moraš kliknut i to su mi zakon: 10 puta bolje od tipa neke igre di sad c pa v pa b stisni pa neznaš što, pa pogineš pa pamti onda koje tipke si stisnuo. Ugl. super je svaka misija dosad, igra ih brzo mijenja da ne bude dosadno što mi je super. Ugl. zasad nemam nekih većih primjedbi već samo hvale...nekad stanem i malo zurim okolo, sve je zbilja lijepo, kretanje i ponašanja vojnika su fora...ono jebeno totalno jebeno, barem meni.
    Sad zbilja čekam vidjeti cod. Zanima me njegova kampanja i odgvor na ovo. Ako bude opet slowmo fore, bacanje klipova, itd već vidim da ću očima kolutati. Sutra nastavljam dalje poslije jebenih kolkvija. toliko od mene
    Citam post, stignem do pola i bas pomislim "jebo me zivot ako opet ne spomene cod"
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #1543
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    http://www.computerandvideogames.com/32 ... velopment/

    http://p.twimg.com/AbEukwzCEAIjDT0.png:large

    L1 R1... Izleda da PC verzija nije samo pokonzoljena, sto je ocito, vec port...
    Bilo kako bilo MP je odlican i nadam se dovoljan za duze igranje. Cekam igru,jos par dana i tu je,a onda uzimam mini godisnji...

  14. #1544
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    [quote=Kid A]
    = Citat = Izvorno postao "*Fila*":1utm2r57
    Evo krenuh i ja sp, prisiljen jer neam brzi net ovdi di sam sad...i oduševljen sam. Ne znam što ste toliko iamli protiv bf, meni je baš odličan. Atmosfera, napucavanje...prejebeno. Misija u avionu, predobro.
    Ugl. zasad zbilja guštam. AI je mutav i glup i živcira me nekad kad požurim stignem do njih di se spawnaju i onda ih spawnkillam. Frendići moji su ok, samo se jako guraju. Inače one male sekvence u kojima moraš kliknut i to su mi zakon: 10 puta bolje od tipa neke igre di sad c pa v pa b stisni pa neznaš što, pa pogineš pa pamti onda koje tipke si stisnuo. Ugl. super je svaka misija dosad, igra ih brzo mijenja da ne bude dosadno što mi je super. Ugl. zasad nemam nekih većih primjedbi već samo hvale...nekad stanem i malo zurim okolo, sve je zbilja lijepo, kretanje i ponašanja vojnika su fora...ono jebeno totalno jebeno, barem meni.
    Sad zbilja čekam vidjeti cod. Zanima me njegova kampanja i odgvor na ovo. Ako bude opet slowmo fore, bacanje klipova, itd već vidim da ću očima kolutati. Sutra nastavljam dalje poslije jebenih kolkvija. toliko od mene
    Citam post, stignem do pola i bas pomislim "jebo me zivot ako opet ne spomene cod"[/quote:1utm2r57]
    Jel cod izravni konkurtent, je? Onda u čemu je bed. Napomenuo sam da me zanima kampanja njegova isto da vidim kako će se ta bitka odviti

  15. #1545
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    http://www.computerandvideogames.com/324517/battlefield-3-lead-platform-switched-to-consoles-mid-development/

    http://p.twimg.com/AbEukwzCEAIjDT0.png:large

    L1 R1... Izleda da PC verzija nije samo pokonzoljena, sto je ocito, vec port...
    Bilo kako bilo MP je odlican i nadam se dovoljan za duze igranje. Cekam igru,jos par dana i tu je,a onda uzimam mini godisnji...
    ummm,ne,ovo je sve samo ne port,radi odlicno na pc-u i izgleda bolje od svih dosadašnjih pc igara

  16. #1546
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    http://www.computerandvideogames.com/324517/battlefield-3-lead-platform-switched-to-consoles-mid-development/

    http://p.twimg.com/AbEukwzCEAIjDT0.png:large

    L1 R1... Izleda da PC verzija nije samo pokonzoljena, sto je ocito, vec port...
    Bilo kako bilo MP je odlican i nadam se dovoljan za duze igranje. Cekam igru,jos par dana i tu je,a onda uzimam mini godisnji...
    ummm,ne,ovo je sve samo ne port,radi odlicno na pc-u i izgleda bolje od svih dosadašnjih pc igara
    Ja mislim da je port...ali je tako dobro napravljeno da nemoš skužit praktički

  17. #1547
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3

    pa onda nije port jelda...
    port je ako je ocito da ima neke konzolaske elemente i ako ne funkcionira dobro na pc-u a na konzolama radi dobro,za ove faze u developmentu me boli briga

  18. #1548
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Toxic Dump
    Postova
    317

    Re: Battlefield 3

    Imam pitanje. Jel se ikome ovdje događa da kad odigra dvije ili više partija u istom serveru, izbaci iz igre i piše "your connection to server has timed out".

  19. #1549
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Battlefield 3

    To se meni zna desiti i u svim drugim MP igrama. Možda ti na kratko pukne internet pa te izbaci.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  20. #1550
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    pa onda nije port jelda...
    port je ako je ocito da ima neke konzolaske elemente i ako ne funkcionira dobro na pc-u a na konzolama radi dobro,za ove faze u developmentu me boli briga
    Nije direktni port,ima par sitnica koje su tu da zamazu oci, al velikim dijelom jeste identicna sa konzolakom verzijom(pa i bugovi su identicni) i pokonzoljena koliko se moglo da ne bude ocito. Grafika je eye candy al isforsirana toliko da je "ruzna" na momente,previse bljestavila i blura nisu odlike pc grafike. Igra jednostavno nema veze sa onim promo videima,upola losije izgleda sa upola manjom destrukcijom. I da nema odlican multic drugacije bi je svi gledali..
    Btw kad smo kod multica jel ima opcija za vise soldiera? O tome su dugo sutili.

  21. #1551
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield 3

    http://battlelog.battlefield.com/bf3...U-BF-3-server/
    Evo još jedan domaći server.
    Vrti se rush i conquest, u rotaciji su sve mape.

    Kako je server podešen možete vidjeti i na battlelogu.
    booyaka



  22. #1552
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Battlefield 3


  23. #1553
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Battlefield 3

    Evo ljudi ak se netko hoce ogrebat za alienware dogtag besplatno nek se rega prek ovog dole linka. Redemate kljuc prek origina i tam vam se pojavo di uredujute dogtagove na battlelogu. Sam za pc sljaka.

    http://www.alienwarearena.com/giveaway/ ... -giveaway/

  24. #1554
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Evo ljudi ak se netko hoce ogrebat za alienware dogtag besplatno nek se rega prek ovog dole linka. Redemate kljuc prek origina i tam vam se pojavo di uredujute dogtagove na battlelogu. Sam za pc sljaka.

    http://www.alienwarearena.com/giveaway/ ... -giveaway/
    Hvala.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  25. #1555
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    Evo prešao kampanju sinoć. Mogu reći da sam zadovoljan, taman me je malo ugrijala u ovim zimskim danima
    Igra je solidna, polako te uvodi i kao ima neku priču...doduše priča je ono spika spasi svijet ali ok je.
    Misije su raznovrsne i zanimljive, barem meni. Naravno da nekad postane monotono se napucavat, ali se lokacije i objektivi mijenjaju pa postane zanimljivo. Misije u avionu i tenku taman malo razbiju monotoniju i spoje priču, a misije sa ruskim operativcima su šlag na torti.
    Naravno nije sve tako fino...ima bugova i to dosta...ekipa mi se spawna ispred nosa, ispucam par metaka u cutscenama ali opet mi je pun klip, moji frendići se ponekad malo pogube, ali sve je u granicama normale. One akcijeske cutscene su mi super, ali su malo nezgodno izvedene, tipa: već mi se stvori puška u rukama, pa se onda kao sa likom tučem za nju i to, ali sviđa mi se što su jednostavne, nema da moram držati prste na 10 tipki i misliti koja će biti. Sve u svemu odlična kampanja, sa ponešto rupa ali ništa strašno, ali pre prekratko...šteta.

    +
    zvuk i ona nenadjebiva bf pjesma
    akcijske cutscene
    razne misije
    animacije likova
    lokacije
    ajde i priča može proći


    -
    kratkoća
    AI
    random spawn frendova i enemya nekad meni pred očima lol
    bugovi


    Eto više manje to je to. Da, sigurno ćete reći ovaj ima 10 god pa mu je ovo fora...ne znam, mene je sp zadržao i ni trenutka mi nije bio dosadan i monoton, sad nastavljam odlični multi.
    See you on battlefield, soldiers

  26. #1556
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Battlefield 3

    Evo ljudi jos par dogtagova besplatno. Pogledajte trailer za film od pocetka do kraja. Izaberite svoju platformu i regajte se na svoj ea account kad vas bude trazilo. Dobite ih isto pod dogtagove ima ih 5. Ovi su mi cak najbolji do sad kaj sam vidio.

    http://actofvalor.com/bf3/


  27. #1557
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Battlefield 3

    Da li se i vama desava da kad udjete u tenk ili u APC,da zvuk nestane pa se pojavi i tako stalno?

  28. #1558
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Cr4zyN4z1
    Imam pitanje. Jel se ikome ovdje događa da kad odigra dvije ili više partija u istom serveru, izbaci iz igre i piše "your connection to server has timed out".
    Na ruteru iskljuci UpNp...

    I otovri portove..

    U principu je ovo prvo dovoljno. Meni je pomoglo.

  29. #1559
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Kistra
    Da li se i vama desava da kad udjete u tenk ili u APC,da zvuk nestane pa se pojavi i tako stalno?
    Da, često...vele bug, vele da će popravit

  30. #1560
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Battlefield 3

    Novi patch za Battlelog ubacili su neke ljepote koje su ljudi na netu tražili
    http://www.evga.com/forums/tm.aspx?h...page=1#1306985
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •