Vidi rezultate ankete: Zašto niste završili Dark Souls?

Glasači
13. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • nemam ukus

    3 23,08%
  • pretežak mi je

    3 23,08%
  • nisam instalirao DSfix

    3 23,08%
  • igram s mišem i tipkovnicom

    4 30,77%
Stranica 46 od 106 PrvaPrva ... 3644454647485696 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.351 do 1.380 od 3158

Tema: Dark Souls

  1. #1351
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Po mojoj procjeni, igru ću sljedeći put zaigrati u Q1, najkasnije u Q2 sljedeće godine. Imam 90 sati originala i tko zna koliko sati kopije, zasitio sam se i sad treba vremena da se zaželim opet...

  2. #1352
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Ubio sam ovog tenka sa spearom. Nije ni bilo tako teško. Bacio mi mač sa 220 dmg al treba hrpa strength i težak je ko sam vrag. Teško da ću ga koristit.

    Se isplati sad potrošit ove shardove za nadogradnju oružja i armora? Koliko je to rijetko? Imam još početni wanderer armor.

  3. #1353
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Ubio sam ovog tenka sa spearom. Nije ni bilo tako teško. Bacio mi mač sa 220 dmg al treba hrpa strength i težak je ko sam vrag. Teško da ću ga koristit.

    Se isplati sad potrošit ove shardove za nadogradnju oružja i armora? Koliko je to rijetko? Imam još početni wanderer armor.
    Vrlo brzo ćeš susrest blacksmitha koji prodaje Titanite Shardove po 800 duša, tako da moš slobodno nadograđivat. Al sa shardovima možeš oružja nadogradit samo do +5, a armore do +3.

    Inače, krenio sam ispočetka sa novim likom, Conan osvetnik, strenght build, uzeo sam Bandita kao početnu klasu. I ovo je sad uživancija. Tek sad vidim kako sam sakao sa Wandererom, i skužio da postoje neke stvari kao što je Poise (lol) koje sam totalno ignorirao prije...

    Za usporedbu, kad sam prvi put igrao, sa Wandererom sam dogurao do levela 38 za 15 sati, što sad vidim da je užasno sporo, jer sam gubio masu vremena u borbi sa neprijateljima koji su realno jači, gdje sam se trebao vraćat kasnije. Sa novim likom imam level 39 u 5 sati igre.. Zazirao sam od gargoylea di sam umirao puno sa wandererom, a ovdje sam ih uz pomoć Zweihandera +5 dobio u 10 sekundi sa 2-3 zamaha... Puno mi više odgovara ovakav stil igranja.

  4. #1354
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Giant Bomb je napravio članak o Duranteu, čovjeku koji je od lošeg porta napravio praktički savršeni port, pa koga zanima...

    GiantBomb - The man who made Dark Souls whole


    I za one koji su seruckali o tome kako je igra puna bugova...

    In the weeks since his name was enshrined in Dark Souls lore, he’s spent time mucking around with its code. He’s become pretty familiar with it, and I wondered whether he agreed with the popular notion that FromSoftware hadn't crafted a very good port.

    “The best thing that can be said about the port is that it seems to be completely bug-free,”She said. “This is not often the case with RPGs, and needs to be recognized.

    Iskreno, da li je itko ikad naišao na neki bug u ovoj igri?


    EDIT:


    I još jednom da se prisjetimo

    http://media.giantbomb.com/uploads/9/93 ... -test1.pngS
    vs
    http://media.giantbomb.com/uploads/9/93 ... -test2.png

  5. #1355
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Ja sam naišao na par bugova, sjećam se da nisam mogao promijenit oklop na prvom liku pa sam morao igrat ispočetka. Igra mi se smrzavala kod hidre i jednom sam se zaglavio u zidu.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  6. #1356
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Dark Souls

    Ja sam isto jednom zaglavio u zidu. No može biti da je zbog toga što sam ugasio igru sa alt+f4.

  7. #1357
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    )))

    da ne govorimo o tome kako igra nema podršku za 2 monitora, pa čak ako je i drugi ugašen, kad okrečeš kameru lijevo, nevidljivi kursor prolazi an monitor koji neradi te ti to ruši igru ;D

  8. #1358
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Ja nisam zapeo u zidu, ali redovito mi ono drveće zapinje po nogama i ispreplete se oko mene No to nije bug, to je retardiran engine

  9. #1359
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Pa zapinju ti i obični zombiji.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  10. #1360
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Njih samo odgurivaš po podu, nikad mi se nije sapleo među noge da ga se ne mogu riješiti. Najbolje mi je kad se drvo zaplete među noge, pa pokušam napraviti roll tak da se oslobodim, na kraju ispadne još veće sranje kad se čitav omota oko mene

  11. #1361
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    dark souls. igra toliko dobra da joj se i bugovi računaju kao plus.

  12. #1362
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    To nisu bugovi, to su featuri

  13. #1363
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls


    HURA!

  14. #1364
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Xero, si kojput priklao Malokia?

  15. #1365
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Još je prenizak level da ga sretnem.

  16. #1366
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark Souls

    Ubio Moonlight Butterflyja, lvl 42 sam. Gore na vrhu našao ključ za neki podrum - jel to u tom istom tornju ili negdje drugdje?
    I negdje sam skrenuo za darkroot basin ali me ubio black knight kojeg nisam skužio na vrijeme. Kaj ima tam dole, jel ima kaj zanimljivo? I di mi je najbliži merchant sad (osim blacksmitha).

  17. #1367
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ubio Moonlight Butterflyja, lvl 42 sam. Gore na vrhu našao ključ za neki podrum - jel to u tom istom tornju ili negdje drugdje?
    I negdje sam skrenuo za darkroot basin ali me ubio black knight kojeg nisam skužio na vrijeme. Kaj ima tam dole, jel ima kaj zanimljivo? I di mi je najbliži merchant sad (osim blacksmitha).
    Ključ, ako se ne varam, otvara vrata nasuprot crvenog zmaja (blizu sunbro lika), na početku mosta. Tim putem ideš za Depths, do sada si bio na easy mode stazici, Depths diže ljestvicu, no ne previše.

    Iza tog Black Knighta ti je put do kule koja vodi nazad u Undead Burg, drito ispod mosta gdje si ubio prvog Taurus Demona. Odmah na ulazu je onaj ogromni Havel sa velikim crnim buzdovanom ako si ga prije vidio (dragon tooth fura u rukama, ali ne dobiješ ga tu, to nađeš kasnije, od ovoga dobiješ genijalan prsten).

    Osim te kule, put se račva prema Hidri, području gdje ćeš ući u DLC sadržaj, no tek puno kasnije i stražnjem ulazu u šumu koji vodi do jednog fora bossa, 2 pre pre sexy prstena i tak to. Tim putem dođeš iza onih vrata za koja ti treba crest od 20k duša - tamo di si farmao one divove i drva, prije leptirića.



    PS: Moja preporuka za taj level je da kreneš na hidru i šumu iza nje, te ubiješ bossa na kojega ćeš prije ili poslije naići.

  18. #1368
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Protip, prije nego odeš u Depthse kupi barem jedan purging stone kod onog u kuli kod leptira ili kod babe u mostu kod Firelink Shrinea.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  19. #1369
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Depths je super lagan. Undead Burg i Sens Fortress su jedine stvarno teške zone.

  20. #1370
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    true dat

  21. #1371
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Došao sam do gargoyla i umro, probat ću sutra opet. Na prvu ne izgleda preteško. Uspio sam danas prvi put pobiti sve kosture na onom groblju skroz na početku i pronašao katakombe. Ima unutra nešto jako korisno ili to bolje ostaviti za viši level? Mogu sredit ove kosture vani ako ih ne dođe više od 2, ali nije baš jednostavno.

    Ima li nešto sa onim zmajem na mostu ili da to zasad koristim samo za farmanje duša?

  22. #1372
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Dark Souls

    Dobiješ Drake Sword ako ga dovoljno namlatiš, pogle na dark souls wiki. Svaki dio ove igre ima nes korisno, al ako ti je teško, levelaj pa se vrati dolje u katakombe.

  23. #1373
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Dark Souls

    katakomba se kloni dok ne dobijes lordvessel,a i tad je prerano jos po meni =)

  24. #1374
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Katakombe su dosta teške, a područje iza njih (Tomb of Giants) je među najtežima u igri. Kako čovjek kaže, čekaj Lordvessel i obavezno imaj Divine oružje pošto se skeletori ponovno dižu ako ih ubiješ sa bilo kojim drugim tipom oružja. Ako nemaš Divine oružje ili ga zaboraviš napraviti, onda ubiješ necromancera koji ih diže iz mrtvih, no to nije baš najbajnije rješenje i rađe se vrati nazad po Divine.

  25. #1375
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Ok, katakombe ostavljam za bolja vremena. Idem onda probat sredit gargoyela i vidjet što ima dalje. Pokušavam izbjeći bilo kakve wikije koliko god mogu da si ne spoilam previše, pa ću radije vas tu gnjavit.

    Fora mi je kako su zasad zone povezane, ljestve se spuste od zmaja do Undead burg, onaj lift ide iz Firelink Shrine do one crkve, Undead Parish mislim. Možda sam nešto od toga i propustio.

    Kad sam tek ubio onog prvog bossa na mostu i spustio se dolje po ljestvama nisam ni skužio da sam se vratio u Undead burg. Sjednem za bonfire izađem van i mislim si kak bezveze, pa ovo je skoro copy paste Undead Burga .

  26. #1376
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark Souls

    Ubio Havela i Hidru.
    Sa Havelom sam se dosta namučio pa sam otišao nafarmat još 2 lvla tako da dignem str na 42 pa da mogu nosit blak knight greatsword. Nakon toga je bilo sve samo stvar koncetracije (i dovoljno lagane opreme da mogu fino dodgeat ). Hidra me prvo živcirala sa svojim vodenim kuglama ali kad skužiš kako ih izbjeć i kad joj dođeš blizu padne iz prve, stvarno je lagana. Nakon toga sam otišo lijevo, popeo se gore lojtrama, pa još jednom lojtrama i našo se ponovno u gardenu ali u nekom djelu gdje nisam bio. Tamo sam poginuo jer me izjelo prokleto drvo. Tu sam stao.
    Jel ima u blizini bonfire, da ne moram trčat skroz iz one špilje u basinu? Btw, tamo sam vidio neki lift koji vodi gore do nekih drakeova. Jel teško to područje, da ga izbjegavam?

    I di je ovaj gargoyle? ;(

  27. #1377
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    U crkvi.

  28. #1378
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Jel to samo meni kod hidre cukalo :/
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  29. #1379
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ubio Havela i Hidru.
    Sa Havelom sam se dosta namučio pa sam otišao nafarmat još 2 lvla tako da dignem str na 42 pa da mogu nosit blak knight greatsword. Nakon toga je bilo sve samo stvar koncetracije (i dovoljno lagane opreme da mogu fino dodgeat ). Hidra me prvo živcirala sa svojim vodenim kuglama ali kad skužiš kako ih izbjeć i kad joj dođeš blizu padne iz prve, stvarno je lagana. Nakon toga sam otišo lijevo, popeo se gore lojtrama, pa još jednom lojtrama i našo se ponovno u gardenu ali u nekom djelu gdje nisam bio. Tamo sam poginuo jer me izjelo prokleto drvo. Tu sam stao.
    Jel ima u blizini bonfire, da ne moram trčat skroz iz one špilje u basinu? Btw, tamo sam vidio neki lift koji vodi gore do nekih drakeova. Jel teško to područje, da ga izbjegavam?

    I di je ovaj gargoyle? ;(
    jedini bonfire u darkroot gardenu je kraj velikih vrata za koja ti treba crest of artorias od Blacksmitha Andrei u undead parishu...

    a gargoyle ti je u undead burgu,znaci otisao si dosta off path...vrati se u burg =)

  30. #1380
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    1. Tamo sam poginuo jer me izjelo prokleto drvo. Tu sam stao.
    2. Jel ima u blizini bonfire, da ne moram trčat skroz iz one špilje u basinu?
    3. Btw, tamo sam vidio neki lift koji vodi gore do nekih drakeova. Jel teško to područje, da ga izbjegavam?
    1. Kasnije
    2. Moraš.
    2. Opcionalno tunelno područje koje spaja tri regije. Nije bitno, osim za brže kretanje među njima.

Slične teme

  1. Dark Souls 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1707
    Posljednji post: 15-01-2016, 19:00
  2. Beyond: Two Souls [PS3]
    By Windwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 02-11-2013, 11:10
  3. Jeste li prošli Dark Souls?
    By Windwalker in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 27-06-2013, 18:44
  4. Demon's Souls
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-01-2010, 21:48
  5. Diablo 3 + Reaper of Souls
    By Megger in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 9499
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •