Vidi rezultate ankete: Zašto niste završili Dark Souls?

Glasači
13. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • nemam ukus

    3 23,08%
  • pretežak mi je

    3 23,08%
  • nisam instalirao DSfix

    3 23,08%
  • igram s mišem i tipkovnicom

    4 30,77%
Stranica 44 od 106 PrvaPrva ... 3442434445465494 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.291 do 1.320 od 3158

Tema: Dark Souls

  1. #1291
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    97. Trebaju mi još dva summona da postanem Sunbro onda level više neće bit bitan. Dođi malo online da izvršim invaziju na tebe.

  2. #1292
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Pa ti igraš original?
    I'm impressed!

  3. #1293
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Nemam više instaliranu igru, a i bio sam L150 pa nisam ziher da li bi nas server spojio!?

  4. #1294
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Bi za invazije.

  5. #1295
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Luk i strijele su više oruđe nego oružje u ovoj igri.
    Ako si napraviš dobar luk, može ti pomoći u raznim situacijama.
    Recimo, protiv onih strijelaca na zidinama Anor Londa i slično.
    No ne i protiv bossova (zapravo, protiv nekih može).

    U Demon's Souls je bow bio overpowered.
    Kad si upgradeao najbolji put (Sticky Compound Longbow +5) i imao oko 40 dexterity, sve je padalo.

    Moglo je onda bit napomenuto da nemoš radit archery based lika. Oh well.. Jednom kad mi se bude dalo počet ću ispočetka sa melee likom, jer je to jedini način za preć ovo smeće.

    napisah ti kako možeš aimat.

  6. #1296
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Dark Souls

    Ma oke je to, ali opet je nemoguće igrat isključivo streličarstvom, jer ima dosta uskih skučenih prostora, a neprijatelji su brzi i uglavnom stigneš ispalit jednu strelicu i već su ti za vratom. Korisno je imat luk za neke situacije, ali s njim se nemože igrat

  7. #1297
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Možeš, ali je puno teže. Sama archer klasa u solo igrama mi baš nema smisla. On je uvijek nekakva dps podrška.

  8. #1298
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Počeo sam danas igrati. Uzeo sam onog agilnog sa scimitarom, mislim da je wanderer. Prilično dobro zasad, nije preteško, možda fali neki tutorial da bolje pojasni neke stvari, ali ok. Moguće da će i nešto biti objašnjeno kasnije, npr one opcije kad sam kod bonfire mi nisu sasvim jasne.

    Kontrole traže malo navikavanja, ali izgleda ok. Sustav borbe je sasvim u redu, traži dosta manevriranja, a to mi se sviđa. Nešto kao Witcher 2. Samo se nadam da će ovdje težina ostati na visokoj razini skroz do kraja igre.

    Došao sam u ono prvo veće područje, Lordnešto i izgleda da trebam pronaći neka dva zvona pa idem lutat uokolo, valjda ću nešto pronaći . Ne planiram koristiti nekakve walkthroughove ili tome slično, pa ću vidjet do kud ću tako dogurati.

    Grafika je meni sasvim u redu, ne patim previše na eye candy. Smetaju malo one crne crte na ekranu i fix koji sam pronašao nije pomogao, ali nema veze.

    Eto, ako negdje baš zapnem, javim se.

  9. #1299
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Počeo sam danas igrati. Uzeo sam onog agilnog sa scimitarom, mislim da je wanderer. Prilično dobro zasad, nije preteško, možda fali neki tutorial da bolje pojasni neke stvari, ali ok. Moguće da će i nešto biti objašnjeno kasnije, npr one opcije kad sam kod bonfire mi nisu sasvim jasne.

    Kontrole traže malo navikavanja, ali izgleda ok. Sustav borbe je sasvim u redu, traži dosta manevriranja, a to mi se sviđa. Nešto kao Witcher 2. Samo se nadam da će ovdje težina ostati na visokoj razini skroz do kraja igre.

    Došao sam u ono prvo veće područje, Lordnešto i izgleda da trebam pronaći neka dva zvona pa idem lutat uokolo, valjda ću nešto pronaći . Ne planiram koristiti nekakve walkthroughove ili tome slično, pa ću vidjet do kud ću tako dogurati.

    Grafika je meni sasvim u redu, ne patim previše na eye candy. Smetaju malo one crne crte na ekranu i fix koji sam pronašao nije pomogao, ali nema veze.

    Eto, ako negdje baš zapnem, javim se.
    O vjeruj mi hoce =))

  10. #1300
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Super onda. Ako će biti kao dosad gdje sam umro isključivo zbog spore reakcije i prtljanja s kontrolama, a ne jer igra na neki način vara, baš se veselim izazovu.

  11. #1301
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    ovdje jedino i možeš umrjet zbog prtljanja s kontrolama, čekaj dok se počnješ oslanjat na lock on, pa kad misliš da si protiv jednog neprijatelja, dođe drugi i onda se možeš jebat kolko se kamera izbezumi.

    inače stvarno me zanima ko je od svih ovih što kažu da witcher 2 postane lagan ubio onog guardiana.

  12. #1302
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Koji guardian? Ja se ne sijećam nikakvog guardiana.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  13. #1303
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    zato što je do tipa dosta teško doć, trebaš prvo pokupit one kao encrypted notese u three sisters questu koji imaš na rocheovoj strani acta 2, pa ako ih ne odlučiš prodat dethmoldu bras od ban arda(smith u act3) će ti reč da zapravo aktiviraju vran wispove, kojima kad odgovoriš neku frazu otvaraju prolaz do skrivenih vran blaga. e kad naiđeš na tog vran smrada, pošalje te u neku sobicu, kad rješiš zagonetku odeš do guardiana koji ti sere da si odabran i nudi ti respecc skillova, ako ga odbiješ il uvrjediš sljedi tuča, ja ga još nijednom nisam uspio dobit(uvjek igro na dark), jer tip cijelo vrijeme šiklja jebene fireballove, koristi signove i uskoro spawna jebene gargoyle, a sve u jebenoj 3 metra kvadratnoj sobici u kojoj nemoš mrdnut.

  14. #1304
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Ja sam ga ubio, dobar fight, najtezi u igri i tezi od vecine Dark Souls fightova (na razini Stanlia i Olia).

  15. #1305
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Ja sam krenio ispočetka s novim likom. Ovaj put dex build. Vi najbovi se javite preko steama, ako vam treba pomoć.

  16. #1306
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja sam ga ubio, dobar fight, najtezi u igri i tezi od vecine Dark Souls fightova (na razini Stanlia i Olia).
    imo oni golemi u dodatno questu acta 3(iorvethom path) su još teži od tog, inače gj na tom ^^

  17. #1307
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Hmm, tih golema se uopće ne sjećam, možda sam ih fulao ako je neki skriveni quest!? Ovog guardiana se sjećam kao da je jučer bilo pošto sam pokušao snimiti fight, ali FRAPS mi je pojeo FPS tak da igra nije bila igriva.

    Kad smo kod toga, morao bi reprizirati Witcher 2, prošlo je skoro godinu dana otkako sam ga igrao, dovoljno da zaboravim većinu dijaloga. Sad me još ti hypaš na njega...

  18. #1308
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    e taj quest je dodan u enhanced editionu(oba questa-lanca su mi prejebena), ovi golemi su na iorvethovoj strani, i ja sam ih probo rješit borbom, na kraju posusto i sjebo ih dijalogom

  19. #1309
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Witcher 2 mi je slijedeće nakon Dark Soulsa. Nisam još stigao zaigrati EE izdanje.

  20. #1310
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Gdje ima najbliži merchant u ovom početnom području? Pretpostavljam da sam promašio barem jednog. Sad sam u Undead burg i polako grindam souls i iteme.

    S monsterima više manje lako izlazim na kraj, ali ne mogu srediti onog lika u full plate armoru, neki vitez niti onog bossa na mostu. Mrzim kad imam malo mjesta za manevriranje. Vjerojatno ga mogu sredit ako se popnem na kulu pa bacim na njega, ali mislim da ću prije probat sredit ovog viteza pa onda pokušavat s bossom.

  21. #1311
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Kod onog bonefirea u Burgu, di prvi put zmaj skoči na most i odleti (ima hrpa undeadova, strijelac na maloj kuli, iza njega ona 3 što bacaju bombe)... Na tom djelu di ih je masa i di su 2 kopljanika, imaš naslagano brdo kutija, njih polomiš i ispod ti je skriveni put do prvog trgovca.

    Valjda buš iz teksta prepoznao lokaciju

  22. #1312

    Re: Dark Souls

    U Firelink Shrine imaš isto jednog, ako skočiš na onaj akvedukt dolje i odeš skroz do drugog kraja. Nisam siguran što sve ima, al' znam da ima unique armor setove tipa Ornsteinov ili Smoughov.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  23. #1313
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Ok, znači trebam početi razbijati kutije . Tnx, više manje mi je jasno na što misliš, vidjet ću kad uđem u igru.

  24. #1314
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    U Firelink Shrine imaš isto jednog, ako skočiš na onaj akvedukt dolje i odeš skroz do drugog kraja. Nisam siguran što sve ima, al' znam da ima unique armor setove tipa Ornsteinov ili Smoughov.
    On se tamo pojavi tek nakon što ga sretneš u Depths-u.

  25. #1315
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark Souls

    Ja ga nisam nigdje drugdje sreo i bio je tamo?

  26. #1316
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    +1

    sreo tamo dole ispod firelinka nekog cigana smitha, bez da sam i prvo zvono bio pozvonio.

  27. #1317
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao 1van
    +1

    sreo tamo dole ispod firelinka nekog cigana smitha, bez da sam i prvo zvono bio pozvonio.
    On je uvijek tamo, od početka do kraja igre...

    Windwalker misli na lika ispod onog mosta za Undead Burg, odmah pokraj Firelink Shrinea. Tamo skočiš i na kraju je trgovac kojega prvi puta sretneš u Depthsu, a prvi triger zbog kojega ode ispod mosta je borba protiv Gaping Dragon bossa. S time da se čitav Depths može preskočiti, u tom slučaju mislim da mu je backup triger ako odeš u Blighttown ili još vjerojatnije kada ubiješ prvog neprijatelja od kojega možeš "naslijediti"/kupiti armor (lik prodaje unikatnu opremu od priklanih bosseva).

  28. #1318
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls


    Forest pvp je haos.

  29. #1319
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Inače, pravila random invadeanja su -10% od svog levela, dok gornjeg limita nema... Jedino tamo ne vrijede level restrikcije (ne postoji -10% pravilo) tak da možeš naići na jebača koji će te silovati, ovisi kakve si sreće. Osim toga, u šumi te mogu istovremeno 2 defendera napasti, a svaki može biti L700, dok si ti L40

    Ja sam tamo samo 2 od 5 invadea preživio Općenito mi je survival rate bio oko 60%, sramota Nisam imao na kome vježbati pošto 90% vremena dobijem Failed poruku kod pokušaja konektanja, a mene su invadeali češće na početku igre, dok sam ja imao početno oružje, a oni Lightning Balder Side Sword i takve pizdarije. Prvo mi bilo čudno kak imaju takvu opremu na početku igre, rekao ljudi imaju skilla pa su valjda sa L10 došli u Anor Londo i ubili Stanlia i Olia... onda sam pogledao Ladder i vidio L1 likove sa svim atributima na L99 ili gdje im level ne paše sa količinom atributa već na drugi pogled Od onda se više nisam trudio uopće razvijati lika prema PVP-u...

  30. #1320
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Dark Souls

    Još uvijek sam u Undead Burg. Odlučio sam da neću dalje dok god ne ubijem onog viteza ili barem dok mi ne dosadi. Probat ću ga prvenstveno melee, popet se nekamo i gađat ga sa xbow mi ne zvuči zabavno.

    Uglavnom, ova igra je stvarno nešto posebno i drugačije. Umro sam dosad barem 20-30 puta u ovih 3 sata igre i iako je bilo tu 5-6 padova sa zidina, nakon smrti skoro da nema frustracije. Moram priznat da to nisam očekivao, jer nisam baš jak sa živcima i lako se iznerviram.
    Ne znam kak su to uspjeli, ali eto, svaka čast.

Slične teme

  1. Dark Souls 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1707
    Posljednji post: 15-01-2016, 19:00
  2. Beyond: Two Souls [PS3]
    By Windwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 02-11-2013, 11:10
  3. Jeste li prošli Dark Souls?
    By Windwalker in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 27-06-2013, 18:44
  4. Demon's Souls
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-01-2010, 21:48
  5. Diablo 3 + Reaper of Souls
    By Megger in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 9499
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •