Vidi rezultate ankete: Zašto niste završili Dark Souls?

Glasači
13. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • nemam ukus

    3 23,08%
  • pretežak mi je

    3 23,08%
  • nisam instalirao DSfix

    3 23,08%
  • igram s mišem i tipkovnicom

    4 30,77%
Stranica 81 od 106 PrvaPrva ... 3171798081828391 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.401 do 2.430 od 3158

Tema: Dark Souls

  1. #2401

    Re: Dark Souls

    Haha daj Bartuc pa ti si već doktorirao u ovome, valjda ti jedino Xero nije njubek. Jadan tvoj unuk eh, bit ćeš zanimljiv deda

    Kaj je s ovim DS2? Gledam malo na netu i vidim neke komentare kako je promijenjen executive director (kako god da je već prijevod na hr), vidim njegove komentare koji, ne znam možda su uzeti iz konteksta, furaju neku casual sliku i ljudi se sprdavaju. A onda opet odgledam onaj neki filmić, E3 il što već, i čini mi se ko prirodni napredak. Koje je sad odraz pravog stanja?

  2. #2402
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Glupi ljudi srali bezveze. Izgleda jednako dobro kao Dark Souls. Bolje ustvari isti napredak kao iz Deamon Soulsa u Dark. Iz nekog razloga taj Miyazaki ima velik fanbase likova koji drkaju na njega jer ih je sjebao s onim pendantom.

  3. #2403
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Dosadio mi Tarkus build, pre OP je, nije uopće zabavno, samo odeš i izmjenjuješ udarce sa svima, tenk nad tenkovima.

    Sad sam krenuo sa Crossbow "only" buildom. Za sada je pre zabavno zato što moraš tempirati kad ćeš okinuti zbog dugog reload timea, tjera te da dodgeaš i taktiziraš, tak da sam full zadovoljan. Koristiti ću samo self buff miracle i pyroe tipa Replanishment, Power Within i sl., i imati Force + Wrath of Gods da se riješim likova kad me okruže. Jedino je build krasan qurac za PVP, eventualno protiv tenkova sa sporim oružjem pa ih po malo gađati dok fulaju napad. Ili možda uzmem koplje čisto da se mogu braniti pošto je ovo čisti PVE + COOP build. Nikakvi shieldovi, samo 2H grip na xbowu

  4. #2404
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Koja su brza oružja dobra i zabavna za neki relativno light/medium armored play?
    Jel valja kaj druga magija il' da se držim pyromanciesa i elemental štete na oružju?
    (Znam da je u Demon's Soulsu magija rulala, ali ovdje su uveli ograničenja.)
    Mislim uskoro nabacit prelazak, a ne znam kak da idem.
    Jer ak krenem po svome, opet će biti heavy armori i greatswordi.
    A to ne želim.

  5. #2405
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Sword and board. Jedini način.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  6. #2406
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Napravio sam si lika po uzoru na Rotten Horror Uglavnom SL 20 je lik i služi za low level unique boss like invazije Cilj mi nije ubiti metu nego ljudima dati zanimljiv boss like susret

    Uglavnom kad invadeam, počnem bacati Prism Stoneove i vikati Help Me, nakon toga im popijem Humanity sa Dark Hand. Ako uspijem, kažem Thank You i nestanem, ako ne uspijem, onda počnem bacati Poison Mist, Acid Surge i Toxic Mist i vičem I'm Sorry Svakome ostavim neki poklon na podu (humanity, cracked orbove ili sl.)... jebeno je, baš gušt Ako me netko backstaba, onda vičem Very Good


    Od opreme imam taj masivni armor, wolf prsten za 123 poise brijem i onaj steel prsten da mi još manje štete rade. Tak da me full teško ubiti, ali u tome i je fora, bosslike Reakcije su za sada GG, likovu ne znaju kaj bi, neki samo stoje i gledaju, valjda si misle WTF, neki bježe dok ne krepaju, neki krepaju od toxic efekta i tak... Jedan je stajao i čekao da mu uzmem humanity, nakon toga bacim Thank you i odem, vidiš lik piše poruku "You're welcome!"



  7. #2407
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Dark Souls

    odlično

  8. #2408
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Hehe.

    Dobra ideja.

  9. #2409
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Pre dobro je ovo, koliko se likovi muče da me ube, a samo poljubac želim Neke samo invadeam, kažem sorry, ostavim poklon i odem xD Ali najdraže mi je kad ove nadobudne pogodim sa toxinom i gledam kako krepaju u agoniji. Jedan lik je popio 8 flaskova prije nego me ubio (ne healam se) i taman zadnji milimetar hp-a bacim thank you orb Bacim si Iron Flash i samo se deflectaju od mene, kao da stijenu udaraju .


    Invadeo jednoga, vičem help me i lik mi baci 10 onih Vermifuge kuraca što liječe ličinku na glavi xD xD

  10. #2410
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Stavio sam si skidati sve epizode od ovog Let's Playa za Demon Souls - YtogOspy ... 88A64B56F4

    Kad se skine, onda fino sa harda gledam tak da me youtube ne jebe. Izgleda dobro, lik baca reference na Dark Souls, 720p je, pogledam epizodu ili dvije dnevno... kad sumnjam da ću ikada kupiti konzolu, a želim vidjeti tu igru

  11. #2411
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Nemoj!
    Posudi od nekog, ili iznajmi.
    Ili se nadaj da jednom možda nenadano osvane na Steamu.


    Tower of Latria je nešto što svatko mora iskusiti sam, usred noći u mraku, s pojačanim zvukom na TV-u.
    Najbolje područje u Souls igrama.

  12. #2412
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Na Steamu se neće pojaviti, iznajmiti brijem nema nigdje osim u Bosni, a posuditi nemam od koga, a i da imam sumnjam da bi tražio... Jeble ih exkluzive, koliko bi zaradili još na ostalim konzolama i PC-u da naprave pa makar loš port kojega ljudi popeglaju taj čas :/

  13. #2413
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Jel mi netko zna ovo prevesti, na Ruskom je brijem



    Danas 3 newba invadeo, nitko mi nije htio pusu dati. Jedan je bježao od oblaka kuge dok nije krepao, drugi me backstabo jedno 6x nakon čega sam se ispovračao po njemu i taj je umro od toxica, a treći se disconnecto Gađa me stalno sa lukom i strijelom, a ja bacim Iron Flash i strijele se samo deflectaju, nikakav dmg ne rade


    I evo 2 SS-a od jebača.




  14. #2414
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    "Hvala za bitku"
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  15. #2415
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Hvala na prijevodu

    To mi je taj drugi poslao, što je krepao od toxina

  16. #2416
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Otrovi, jeftino.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  17. #2417
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Lik je na temu Rotten Horrora i pre savršeno mu pašu toxini. Sav izgleda kao hrpa dreka i još prdi okolo te dimove, baš malo role playa unese u igru Pogotovo kad se zavučem u Blighttown i tamo invadeam

  18. #2418
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Tak je meni uletio jedan heavy armored, a ja mali level, nemam ništ osim longsworda, ništ mu ne mogu.
    A on me samo zajebava i ne napada.
    Tad mi dopizdilo i skočio sam u rupu.

    A drugi mi doletio kad sam htio proći maglu k Gargoylesima. Stvorio se točno iza mene i propičio me prije nego mi je igra uopće najavila da sam invadean. Cool, ha.

    Onda mi treći dođe u Deptsu. Nema ga nigdje, tražim. Odjednom netko počne trgat one stolove. Valjda me još nije vidio. Reko, e nećeš, zatrčao se i u par udaraca ga smlavio bez pozdrava i ičega.
    Zna se gdje se PVP-a, a ako mi ovako ulete gdje ne želim, sređujem ih prljavo (ako uspijem), bez respecta.


    Inače, počeo prije par dana. Već sam zaboravio kako je dobro (osim PVP-a, točnije backstabanja).
    Lik mi koristi greatsworde ('čisti' bastard s kojim idem do +15 i zasad divine claymore, kasnije occult).
    Build bez štita i light armor. Tako idem do kad mi ne dopizdi (a još nije).
    Koristim još neke pyromanciese i buildam faith za occult oružje i pokoji miracle, prvenstveno one koji mi čaraju oružje ili buffaju defense i slično.
    Nešto malo kao Witcher (dva mača, rollanje, pokoja magija za zaštitu, coatings za mač, bombe).
    Bossovi mi još nisu radili problem (osim, nećete vjerovati, leptira, jer sam tada imao samo magični Astoria sword i radio mu siću štete, pa mi je bilo dosadno i pogodio me i ubio koji put).
    Kod Gapping dragona sam pogriješio jer sam slučajno pozvao nekog lika, pa smo ga ubili ko od šale.
    Nije mi radio bonefire, pa sam pretpostavio da će me netko invadeat. Brže bolje sam pozvao prvog koga sam našao u pomoć. Phantom nije invadeao, a ja nisam htio terat ovog koga sam pozvao, pa ga odveo do jadnog zmaja.
    A sad u Blightown.

  19. #2419
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Ja mislim da ću samo još jednom preći igru i to sa Level 1 likom, nakon toga dosta do dvojke...

    I da, osim level 1 restrikcije, igrati ću bez summona, sve solo

  20. #2420
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Kakav si ti mazohist, nije normalno.

  21. #2421
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Report za SL1 run...


    Dobro napreduje, odmah sam u startu otišao u katakombe i ubio Pinwheela tak da dobijem Right of Kindling. Nakon toga sam otišao do Blacksmitha, također u katakombama i enchanto si početnu sjekiru u Fire +1. To me služilo dovoljno dobro da ubijem Taurusa, Capru i Leptira. Uzeo ključ za Depths i otišao po Pyro lika i Large Ember. Otišao u Blighttown i farmao one crve za 10 Large Shardova i upgrado sam si Reinforced Club na +10 i koliko sam mogao armora sa običnim shardovima. Sad sam stao pred Gargoyle, to bum sutra vjerojatno.


    Od opreme koristim Elite Knight Leggings, Elite Knight Gauntlets, Mask of Child, gola junačka prsa, Havel Ring i Wolf Ring. Tak da imam ukupno 58 Poise ako se ne varam, i Fast Roll


    Vjerojatno ću snimiti važnije fajtove i uploadati. Neću svaki Boss fight snimati pošto ih ima smiješno laganih, ali budem ove teže tipa Gargoyles, Siff, 4 Kings, Manus, Artorias, S&O i Quellag... Gaping Dragon je pre lagan, Bed of Chaos je mutav itd. Jedino se bojim da mi FRAPS ne ubije framerate koji je i ovako relativno očajan, ne znam zašto ali igra mi je prije godinu dana bolje radila, moram probati.

  22. #2422
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Dark Souls

    Junački

    Mislim da je neki lik što je stremao na twitchu igrao prolaz bez ijednog primljenog hita. Sjećam se da bi se svaki put ubio kad bi ga itko/išta udrilo, tako da ono

    SL 1 naravno.

  23. #2423
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Dobro, to je već pretjerano, i ovak popizdim kad krepam pa moram backtrackati, a di da još to namjerno radim Sva sreća samo 3x sam umro do sada. Dva puta me jebeni Havel spljoštio, inače nikad nemam problema sa njime i jednom me zmaj zapalio jebem mu sunce. Dobro mi dođe to što sam imao onog Parry Riposte lika pa sam se u tome spraksao, puno znači protiv Silver Knightova i sl. neprijatelja. Čak bacam parry onim ogromnim vitezovima, ali su imuni na riposte, šteta...

  24. #2424
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Dark Souls

    Zvuči pretjerano, ali vjerojatno su to neki govorili prije godinu dana i za SL 1 runnove . Pretpostavljam da nakon što pređeš igru 10ak-15 puta poželiš nove izazove, pogotovo ako si takvog tipa da se voliš pomučit u tome.

  25. #2425
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Ima jedan lik koji je napravio ng+7 level 1 run.

  26. #2426
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dark Souls

    Sad mi već laskate.

  27. #2427
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Ubio Gargoyle, Quelaaga, Hidru, Stone Golema i Priscilu, sad sam stao kod Fatboy Slima... Snimio sam samo Gargoyle i Quelaag fight pošto su ostali full lagani. Sljedeće moram snimiti O&S fight, sve se bojim kak bu to izgledalo

    Quelaag je u jednom trenu bio toliko okružen lavom da sam stao i gledao dal da krenem ili ne

    S

  28. #2428
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Meni je Hydra stoput teža od bilo kojeg pravog bossa u igri.

    Sad tek vidim kolko je Stray demon nevjerojatno lagan.

    Gargoyles su oduvijek lagani. Ne znam čemu toliko problema s njima.

  29. #2429
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Kod Stray demona je problem samo onaj udarac od zid što zapali pol prostorije, to me uvijek sjebe. A Hidra je pljuga čim dođeš blizu nje, jedino je problem navigirati kroz ono njeno pljuvanje. A za Gargoyle ne znam, čitam da ljudima treba Sunbro da ih pređu, a zbilja jesu lagani

  30. #2430
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Dark Souls

    Jebote, svakog gargoyla u 3 udarca. Ja sam morao bogovski mlatit po njima, a sekirče mi je sigurno bacalo nekih 200 dmg.

Slične teme

  1. Dark Souls 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1707
    Posljednji post: 15-01-2016, 19:00
  2. Beyond: Two Souls [PS3]
    By Windwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 02-11-2013, 11:10
  3. Jeste li prošli Dark Souls?
    By Windwalker in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 27-06-2013, 18:44
  4. Demon's Souls
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-01-2010, 21:48
  5. Diablo 3 + Reaper of Souls
    By Megger in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 9499
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •