Vidi rezultate ankete: Zašto niste završili Dark Souls?

Glasači
13. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • nemam ukus

    3 23,08%
  • pretežak mi je

    3 23,08%
  • nisam instalirao DSfix

    3 23,08%
  • igram s mišem i tipkovnicom

    4 30,77%
Stranica 18 od 106 PrvaPrva ... 816171819202868 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 3158

Tema: Dark Souls

  1. #511
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Dark Souls

    Imas sakrivenih bonefirea možda ih nisi našo.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  2. #512
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Pozvonio sam prvo zvono i krenuo u podzemlje... vidim da su dolje 2 moguća puta. Prvo sam krenuo u Valley of Drakes, došao do Blighttowna i tamo su me sa toxinima razjebali, nemam pojma di je antidote xD, tak da tim putem nejdem...

    Moram isprobati drugi put, onaj preko vode, valjda je taj lakši s obzirom da mi je za Valley trebao Master Key. Taj Master Key je dvosjekli mač, često te odvede do zajebanog monstera koji te siluje uzduž i poprijeko.


    Strašno mi se sviđa dizajn neprijatelja, obožavam borbu protiv takvih grdosija gdje kad ih vidiš, iz prva ti se čini da nema šanse protiv njih, to mi je nešto pre savršeno. Pogotovo ovako kad upravljaš sa najobičnijim likom, bez nekih posebnih moći - npr. Darksiders isto ima masivne boss-ove i jako su sexy, ali si ti toliko OP da borba protiv njih nema toliku čar kao Dark Souls.


    I da, navikao sam se na UI, a kontrole mi polako sjedaju iako još uvijek znam stisnuti LB da izbjegnem napad (dash u darksidersu) ili X da napadnem To me redovito košta života.

  3. #513
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    probaj igrat s tipkovnicom

  4. #514
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Bartuče konzolašu razočaro si me. Nego antidote ti dropaju neprijatelji u šumi. Blooming purple moss ti treba. Imaš i jedno čaroliju za to, ali je u Blighttownu pa će ti je bit problem pronaći.

  5. #515
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Dark Souls

    Ja nekako znam si postaviti jednostavno računicu, pozvonio sam zvona, bio u anor londu, postavio lordvessel, i sada zapravo jedina područja koja su ostala su duboko u zemlji, tama, vlaga, nemrtvi, i žohari :C.

    Počinjem biti depresivan sada radi područja po kojima se smucam...

  6. #516
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Nisi još u onom dvorcu na brdu Anor Londa bio.

  7. #517
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Dark Souls

    Započeo sam i ja ovo čudo...Po prvi put (vjerojatno i zadnji) sam upregnuo HDMI kabel, i Full HD telku za bolji dojam.

    Zasada mi je okej igra. Zahtjeva dosta privikavanja na kontrole (mind you, nemam običaj igrati sa gamepadom), a i stekao sam dojam da ću k'o Knight cijelo vrijeme morat držat "Guard" gumb...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  8. #518
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    @Xero, zasto da se patim sa keybom kad je igra zamisljena da se igra sa gamepadom?

    @Gothmog, neces, ljudi su pre napuhali tezinu ove igre. Izazovna je svakako, teza od vecine igara na trzistu, ali dosta se bazira na pravom skillu umjesto na fake težini, tak da refleksi kod dodgea i counterattacka puno znače. Ja sam prvi put štit počeo koristiti na Gargoyleu, bumo vidjeli kasnije, ali za sada je tako

  9. #519
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Izvršit ću invaziju na tebe

  10. #520
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Pre dobri su mi oni vitezi sto usred bitke pocnu vrludati macem kao u sportskom macevanju, pa ako ga napadnes u toj fazi, razjebe ti napad i guard i zapikne mac u facu To mi se svidja, sto igra kaznjava nepaznju, bas zato nije fake tezina vec puca na odredjenu dozu realnosti.


    Jedva cekam da s posla dodjem, cjoooj

  11. #521
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Ima i jako jeftinih djelova ne brini.

  12. #522
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Pa ono, ti cak nisi niti covjek u igri, vec si dno... dok su neprijatelji brutalne bestije, cesto sa oruzjima vecim nego sto si ti citav, nema tu jeftinih fora Ako te netko udari sa maljem velicine motora ili omanjeg auta, onda i ocekujes kolosalan damage.

  13. #523
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Sredio sam kontrole i igram. Xero mi "pomaže" tako što me otjerao u high lvl zonu i morao sam se borit protiv utvara i izgubit sve duše. gg
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  14. #524
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Dark Souls

    Moram reć, obožavam ovu igru.. Na jednoj strani kosturi, na drugoj duhovi u New Londu, i jedni i drugi previše jaki za mog lika, već padam u očaj... i onda naiđem na skale koje vode do undead burga haha...

    Inače, sviđa mi se što ima toliko hidden lokacija, chestova itd., igra stvarno nagrađuje istraživanje

  15. #525
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Neznam zašto sam rekao da Painted world nije ništa posebno. Valjda sam bio pijan. Odličan je i atmosferičan.
    Ubio sam onu 'šeficu', ali joj nisam odsjeko rep. Šteta. Budem u drugom prolasku.

    No, po atmosferi ništa nije kao Tower of Latria u Demon's Soulsu. Najatmosferičnije, najbolje dizajnirano mjesto ikada igdje.


    Počeo sam upgradeati Greatsword na lightning i igra je upravo postala easy mode.
    Zašto to nisam krenuo prije??? Nego patim s onim kratkim magičnim mačićem.
    Sad mi fali samo još jedan jedini chunk da ga upgradeam na +4 (onaj slab za +5 imam).
    A ne znam gdje ga najbrže naći. Damn.

  16. #526
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Kako apgrejdate/levelate oružja?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  17. #527
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Moraš naći blacksmitha, pa materijale (razne titanate), pa imat malo duša da platiš upgrade i tako.
    Igraj samo polako. Doći ćeš već do toga.

  18. #528
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls

    Patim se, ova igra ne nagrađuje nikakvo istraživanje. Svaki put kad sam skrenuo s glavnog puta naletio sam na lvl ????? neprijatelja koji me kroz štit razbio jednim udarcem. Also borio sam se s onim zmajem sat vremena da bi skužio prolaz ispod

    Jedva sam ubio onog armored vepra iz petog pokušaja, bar se on nije respawnao.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  19. #529
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Ubio Butterfly bossa, ubio Capra Demon bossa i ubio Gapin Dragon bossa (koliki je ovaj kit, a valjda najlakši boss do sada xD). Sad sam na opet na putu za Blighttown ali napadam ga zguza. Koji pakao je dolje, padne mi FPS, sve trza, a boriš se na daskicama iznad pakla valjda, krivi korak i mrtav si A prvi bonfire je u pripizdini.


    Ne znam jel mi bolje otići nazad pa napasti iz Valley of Drakes jerbo mi ide na qurac to padanje na svakom trećem dodge rollu. Xero, priznam ti da je ovo pre jeftino napravljeno

  20. #530
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Lakše je iz Valley of Drakesa spustiti se skroz dolje u močvaru do bonefirea i onda prošetati do šefa.
    Onda puno toga gore nećeš istražiti, no možeš se vratiti i kasnije.

  21. #531
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Dark Souls


    Jebem mu krvavog isusa. Da mu jebem. Ubijem ovog s leđa za minutu on mene ubije s leđa. Izgubio sam valjda 50 000 duša dosad.

    Srsly ne znam zašto misle da je zabavno ovako prčit igrača.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  22. #532
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dark Souls

    Jedino jeftino mjesto u igri su zidine Anor Londa kad te napadaju dva Dragonslayera. Jedino.

  23. #533
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Jedva sam ubio onog armored vepra iz petog pokušaja, bar se on nije respawnao.
    Baš sam danas ubio tog vepra...meni uspjelo iz prve - nakon što sam skužio da ni napad s leđa ne funkcionira namamio sam ga blizu nekih stepenica, popeo se gore i skočio na njega te udri sjekirom - pao kao od šale...baš sam bio hepi kad sam ga razbio, a već sam mislio da ću opet poginuti

    Dobra mi je igra, al nije me baš zarazila ko većinu na forumu ...meni ipak fali nekakva konkretnija priča i više likova...ali borba i atmosfera su vrhunski...

    i jel ima kakva korist od onog reverse hollowingSi kindle...osim što dobijem više potiona?

    EDIT: i kolko otprilike treba za prvi prelazak?

  24. #534
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Stavio sam na sebe Elite Knight Armor, o lol baš kak je Mravojed rekao, kao da se vreća krumpira hitila na pod i pokušava se ustati Tak da sam maknuo to za sada, budem stavio kad bu endurance dovoljno visok. Trenutno koristim komplet od Thief klase, tak da fakat klase nisu uopće bitne niti po ičemu specijalne već nakon par sati igre.

  25. #535
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Jedino jeftino mjesto u igri su zidine Anor Londa kad te napadaju dva Dragonslayera. Jedino.
    Nisi još DLC vidio.

  26. #536
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Ja sam vepra gađao s magijom s mosta. Ništa ti ne može.

    Kindle je odličan. Više potiona uvijek pomaže.

  27. #537
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dark Souls

    NA green man gamingu za 39,99$ i moze se aktivirati na steamu bez obzira na region lock, ja uzo, stajaznam. Isplativo mi je valjda. 200kuna za novu novcijatu igru...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  28. #538
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao crnisokol
    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Jedva sam ubio onog armored vepra iz petog pokušaja, bar se on nije respawnao.
    Baš sam danas ubio tog vepra...meni uspjelo iz prve - nakon što sam skužio da ni napad s leđa ne funkcionira namamio sam ga blizu nekih stepenica, popeo se gore i skočio na njega te udri sjekirom - pao kao od šale...baš sam bio hepi kad sam ga razbio, a već sam mislio da ću opet poginuti

    Dobra mi je igra, al nije me baš zarazila ko većinu na forumu ...meni ipak fali nekakva konkretnija priča i više likova...ali borba i atmosfera su vrhunski...

    i jel ima kakva korist od onog reverse hollowingSi kindle...osim što dobijem više potiona?

    EDIT: i kolko otprilike treba za prvi prelazak?

    mene ovo takoder zanima...

  29. #539
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Dark Souls

    Možeš zvat npcove i druge igrače u pomoć i možeš sudjelovat u pvpanju.

  30. #540
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Dark Souls

    čekaj kakve veze kindleanje ima s brojem potova? ili je hollowing vezan uz to, jer sam dosad imo 10 flaskova i sad odjednom 5.

    inače imam halberd+5, jel mogu to još nekako upgradeat, jer imam materijala pun kurac, ubih 2 ona kukca, imo sreće s dropovima i imam 2 demonska ona kurca.

Slične teme

  1. Dark Souls 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1707
    Posljednji post: 15-01-2016, 19:00
  2. Beyond: Two Souls [PS3]
    By Windwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 02-11-2013, 11:10
  3. Jeste li prošli Dark Souls?
    By Windwalker in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 27-06-2013, 18:44
  4. Demon's Souls
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-01-2010, 21:48
  5. Diablo 3 + Reaper of Souls
    By Megger in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 9499
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •