Vidi rezultate ankete: Zašto niste završili Dark Souls?

Glasači
13. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • nemam ukus

    3 23,08%
  • pretežak mi je

    3 23,08%
  • nisam instalirao DSfix

    3 23,08%
  • igram s mišem i tipkovnicom

    4 30,77%
Stranica 88 od 106 PrvaPrva ... 3878868788899098 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.611 do 2.640 od 3158

Tema: Dark Souls

  1. #2611
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Prošao još jednom, s tim da DLC kontent prvi put.
    Igrao sam ko da mi je prvi put. Sve istraživao. sve skupljao, sa svima razgovarao.
    I nakupilo se pedesetak sati.
    DLC je sam po sebi dobar, ali prekratak. Šuma je malo bezveze, Guardian lagan. Township je dosta dobar, a Artorias i Kalameet odlični. I Abyss nije loš, a Manusa nažalost nisam doživio u pravom izdanju, jer sam imao pomoć.
    Podsjetio sam se kako je Gwyn lagan. Pogotovo kad ima puno onog kamenja oko kojeg možeš plesati. A baš sam ga iz gušta dotuko s fireballima.
    Kad se sjetim kakav je bio False King kad sam prvih par puta igrao Demon's Souls, Gwyn je ništa.

    I sad bi najradije zarolao još jednog lika.
    Ili čak nastavio s ovim.
    No ne smijem. Još samo par tjedana praznika i dosta igara ostalih za odigrati.


    FUN FACT
    Išao sam instalirati Skyrim na PC (koji začudo radi, dok New Vegas ne radi).
    I kad sam zamahnuo i lupio sjekirom u zid, puknuo sam se smijati.
    Nema šanse.
    Možda da odem na neko odvikavanje od Dark Soulsa i da ih zaboravim, onda bi mi možda Skyrim bio opet igriv.
    Ovako, ne.

  2. #2612
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    To je to, nema šanse preći na isti/sličan žanr, bar dok potpuno ne zaboraviš taj hit detection, fiziku i preciznost melee borbe Pogotovo ne na Skyrim gdje je melee za čistu nulu

  3. #2613
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Zato čekam da mi Rayman Legends stigne (a trebao bi uskoro, početkom sljedećeg tjedna).
    To je skroz drukčije, a opet vrhunsko i kvalitetno.

    Ne znam što bi sad u međuvremenu.
    Imam DMC HD trilogiju, al možda bolje da si to ostavim ko vikend igre kad faks počne.

  4. #2614
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dark Souls

    Sredi si malo PC i odigraj Witcher 2. Nema toliko izazova i raznolikosti, al zato rulaju druge stvari.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #2615
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Meni je Witcher 2 u planu tamo pred izlazak trojke.

    Sad sam si skinuo ovaj Mark of the Ninja i Brutal Legend, pa ću vidjeti jel to kaj valja...

  6. #2616
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dark Souls

    Ja sam taj Mark of the Ninja prešao uzduž i poprijeko, skupio sve achievemente (mislim da je to prva igra u kojoj sam to napravio) i isprobao valjda sve moguće kombinacije dostupnih masakriranja.
    Nezz, baš mi je legla igra ko budali šamar.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #2617
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Sredi si malo PC i odigraj Witcher 2. Nema toliko izazova i raznolikosti, al zato rulaju druge stvari.
    Jel ti to meni kažeš?

    Ja sanjam o danu kad ću igrati Witcher 2.
    Čak sam ga i dvaput kupio.
    Jedinica mi je na drugom mjestu TOP10, ispred oba Soulsa.

    Problem je što si ne mogu srediti PC.
    Imam jadni laptop koji je pri kraju života.
    Ne kažem da mi je bio loš i da me nije dugo služio, ali sad više ne može.
    Tako da bi trebao kupiti novi komp.
    A jednostavno ne mogu uštediti za njega, jer sve što dobijem trošim na igre.
    I još PS4 dolazi i svašta.
    Kad se zaposlim, cjelokupnu plaću prve godine trošim na PC i raznorazne konzole i igre.
    Ali do toga još godina dana, ako bude sreće.

  8. #2618
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dark Souls

    Ili posudi od nekoga X360 konzolu za to
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #2619
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    A ne, kad ću ga igrati, idu max detalji i sve.
    S PS3 kontrolerom, naravno.

  10. #2620
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Kao što Niko kaže, u McDonald's preko ljeta. Riješi ispite na vrijeme i imaš čitavo ljeto slobodno. U 3 mjeseca zaradiš brutalni komp sa minimalcem, ili pola kompa nakon faxa kad buš radio za 1600 kuna mjesečno

  11. #2621
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dark Souls


    Ne znam jel dobro ili tragično što većinu plaće spiskam na tehnologiju, igre i cugu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #2622
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Dark Souls

    Nisam ni znao da se može potrošit pare na išta drugo.

  13. #2623
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Dark Souls

    Stvar je u tome što sam ja ljenčina.
    Završim ja semestar u roku i imam puna 3 mjeseca praznika.
    Ali radit mi se ne da.
    Pa samo igram i gledam serije i filmove.

  14. #2624
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Dark Souls

    Pazi ove fore.
    Završio sve u roku, doma sam bio 25.06. Zaposlio se kao spasilac na Makarskoj plaži, radio od 01.07. do 01.09., pročitao cijeli A Song Of Ice And Fire na tornju, i pljunio 10 keka. Uzeo si jebenu zvijer od računala i evo imam 3000 kn za raspojasat se na steam saleovima i uzet si još što god hoću.
    My point is, i ja sam takav kao i ti (i kao još 99% ljudi), neda mi se radit i trošit slobodno vrijeme na to, ali eto, nađi kompromis. (spasilac na makarskoj plaži )

  15. #2625
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Da mi je naći samo jednu osobu koja bi rađe radila nego igrala igre ili gledala serije i filmove

  16. #2626
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dark Souls

    Rad oslobađa.

  17. #2627

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Pazi ove fore.
    Završio sve u roku, doma sam bio 25.06. Zaposlio se kao spasilac na Makarskoj plaži, radio od 01.07. do 01.09., pročitao cijeli A Song Of Ice And Fire na tornju, i pljunio 10 keka. Uzeo si jebenu zvijer od računala i evo imam 3000 kn za raspojasat se na steam saleovima i uzet si još što god hoću.
    My point is, i ja sam takav kao i ti (i kao još 99% ljudi), neda mi se radit i trošit slobodno vrijeme na to, ali eto, nađi kompromis. (spasilac na makarskoj plaži )
    Meni kontinentalcu ovo zvuči kao filmska priča . Mi tu možemo spašavati samo stare babe kada prelaze zebru. Tebe još i plate za gledanje u more a ja moram iskeširati barem dva dobra kompa da bi radio to isto. To ti je ona stara, bolje se roditi bez kurca nego bez sreće .


  18. #2628
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao dugi
    Tebe još i plate za gledanje u more

    Misliš u knjigu xD. A dobro da ne bi ispalo posve gay uletila bi u pogled i koja dojka ili guz

  19. #2629

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da mi je naći samo jednu osobu koja bi rađe radila nego igrala igre ili gledala serije i filmove
    /diže ruku

    Odmah.
    Igre dosadile, serije ne gledam jer puno treba a filmove više sve sam već odgledao tako da ono što ostane da se ne odgleda u kinu, odgleda se za par noći.

  20. #2630

    Re: Dark Souls

    Bude ti dosadilo do razine gađenje. Još se ti stigneš debelo predomisliti. Pitaj mene što je meni draže nakon 21 godine staža u poslu i preko trideset godina staža u igranju.


  21. #2631
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Dark Souls

    Da li sam ja budala što sam odradio stručnu praksu tri tjedna punih 8 sati rada tjedno (u sekundu) za džabe?

  22. #2632

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Da li sam ja budala što sam odradio stručnu praksu tri tjedna punih 8 sati rada tjedno (u sekundu) za džabe?
    To je tek prvi korak. Sad bi fino trebao na godinu dana u vojsku gdje ti je mjesečna plaća nije ni za bombone .


  23. #2633
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Dark Souls

    Ja nezz..

    Zadnje tri godine sam poslao sve u pm i išao završit faks. Cijelo to vrijeme sam si maštao i fantazirao kako cu lijepo kupit komp, imat popis igara koje mislim odigrat i bilo je jebeni gušt to sve pratit, gledat na yubitou, bla bla.

    I uglavnom šta, faks je završen, pare za komp imam, vremena imam jer posla nemam još, ali.. nekako mi se perspektiva promjenila, želje i prioriteti su mi se promijenili preko noći doslovno.

    Odjednom više nije - hahaha sad sam lijepo slobodan, nema knjiga, nema učenja, sad lijepo mogu igrat i uživat u mrcini od kompa i 150 igara koje me čekaju, već je - ok, ja sad treba nać posao i postić neki kurac, bit samostalan, ovo ono, jel se meni uopće daje 8000kn na komp i leži doma i igra igre pol dana, je si uopće mogu to dozvolit s 27 godina?

    Tako da ono, igrao bi, ali sam svjestan da će sad to bit sve manje i manje, u usporedbi sa srednjom školom, pošto sad praktički na faksu nisam ni igrao niš, skoro.

    Blah, loš osjećaj. Imaš si hobi neki koji voliš ali moraš ga gurnut skroz sa strane i dat mu jedno 1-2 sata dnevno AKO i toliko, jer imaš puno viš važnijih stvari na pameti.

    E da je opet bit 1. srednje, dođeš doma iz škole, ne ideš učit nego Unreal Tournament upališ, ili Morrowind, prvi Splinter Cell, Baldur's Gate II..kakav je to gušt bio.

    Evo ovo što wind kaže da sve spizdi na igre, i da će komp past od plaće i to, ja sam 6 godina pomalo skupljao za novi i sad mi ga je BED kupit, imam grižnju savjesti lol.

  24. #2634

    Re: Dark Souls

    Ha ,ha...Još koja godina i skužiti ćeš , kada ti većina ambicija padne u vodu, koliko je život sranje u boji . Sad još imaš neku nadu iako ti se ružičasti pogled lagano bistri . Ljudi moje samostalnst i odraslost je veliko i precjenjeno sranje. Uživajte dok možete.

    Baš me zanima koliko će se vas moći tako organizirati da će te imati vremena i volje pored posla i obitelji visiti na nekom forumu punom klinaca . Da ne pričam o nekom tam igranju "igrica".


  25. #2635
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dark Souls

    @mravojed
    A ovisi kako si postaviš stvari. Meni je i dalje gušt nakon posla gejmati 2-3 sata pa baciti oko na neki film ili dokumentarac. Budući da se vratim s posla oko 17 ili 18h, ionako nemam ništa pametnije za radit navečer. Za vikend se ubijem s pivama ili po potrebi nešt radim oko faksa budući da moram riješiti još zadnja 2 ispita koja mi se nikako neda riješiti.
    Ono, više-manje sve stignem bez beda. Sumnjam da ću se ostaviti gejmanja u narednih 10-15 godina, zbilja ne vidim bolji oblik zabave.
    Štoviše, još ću se naoružati jednom konzolom i upgrejdati PC s novom grafičkom
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #2636
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Da li sam ja budala što sam odradio stručnu praksu tri tjedna punih 8 sati rada tjedno (u sekundu) za džabe?
    Ja sam isto, i to ne za đabe, prvi tjedan sam potrošio 300 kuna na benzin... nakon toga sam se švercao tramvajem :/


    @Mravojed...

    Da, mene isto počinje lagano gristi savjest. Ono, 26 godina i još mi brak nije na kraj pameti, a bratić godinu dana mlađi i već ima klinca od godinu dana. Ali rekao sam da ću za komp uvijek naći vremena, do penzije... Nakon penzije, kad bum imao 75 godina (taman će tad muški rod moć u penziju), onda bum imao vremena za Assassin's Creed 271.

  27. #2637
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Dark Souls

    Treba si složiti neki multimedijalni lair za udobno igranje i gledanje filmova, al uz ovo što bezimeni i mravojed pričaju, pitanje je da li ima smisla uopće.

    Ja isto ne vidim raskid od gaminga tako skoro.

  28. #2638
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Kad nikako da curu nagovorim da proba igre, neće niti probati, a baš bi bilo gg da je navučem pa da skuži zakaj toliko visim za kompom... Da je summonam i pustim Solaira i Lautreca da je genkaju.

  29. #2639
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dark Souls

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Treba si složiti neki multimedijalni lair za udobno igranje i gledanje filmova
    This.
    Trebam si za sobu nabaviti neki LCD, nemam mir kada u boravku starom kradem TV.

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da, mene isto počinje lagano gristi savjest. Ono, 26 godina i još mi brak nije na kraj pameti, a bratić godinu dana mlađi i već ima klinca od godinu dana.
    A ono, nije da će ti sredina reći kako moraš živjeti.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #2640
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Dark Souls

    Ali stalni pressing, "a kad ćeš ti", "kad planirate", "ja bi bila baka", užas :/ Odmah se osjećaš ko govno zato kaj se igraš, a ne jebeš i štancaš djecu

Slične teme

  1. Dark Souls 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1707
    Posljednji post: 15-01-2016, 19:00
  2. Beyond: Two Souls [PS3]
    By Windwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 02-11-2013, 11:10
  3. Jeste li prošli Dark Souls?
    By Windwalker in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 27-06-2013, 18:44
  4. Demon's Souls
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-01-2010, 21:48
  5. Diablo 3 + Reaper of Souls
    By Megger in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 9499
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •