Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 52 od 52

Tema: PcPlay

  1. #31
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: PcPlay

    Argument = invalid
    Move along.

    Nema smisla davati 30kn za ono sto "besplatno" mogu dobiti na netu.. Samo nostalgija me tjera da ga kupim

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    326

    Re: PcPlay

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Argument = invalid
    Move along.

    Nema smisla davati 30kn za ono sto "besplatno" mogu dobiti na netu.. Samo nostalgija me tjera da ga kupim
    Baš to. Sjećam se kad su me "starci" prije x godina vodili na more i jedino što sam nosio bili su playstation1 i pcplay
    Ne kupujem ga zadnje 2-3 godine. Najčešće mi stric da kad on prelista

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PcPlay

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Aktualna je već cca. 2000 godina. Beat that.
    Nije aktualna već sto godina, ako ne i više. Zapravo, prestala je biti aktualna kad su počeli paliti ljude za znanstvena otkrića. Još i sad ne priznaje stvari kao evoluciju i kontracepciju. U mnogim se američkim školama podučava kreacionizam umjesto evolucije. Crkva je... Stara i neprilagođena modernom dobu. Svi požrtvovniji kršćani su ionako:
    -ustaše
    -zadrti
    -pedofili
    -stari
    -sve navedeno

    Tako da, reko bih da je u nekom širom kontekstu dobra usporedba pcplaya i crkve. Jedno i drugo je staro i treba promjene ili će nestati na ovaj ili onaj način.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: PcPlay

    Ok, ovo je potpuno izvan teme s time da ne znam tko bi mogao jednu od najstarijih i najvećih organizacija na svijetu mogao stisnuti (bez jačeg informiranja osim lokalnih novina i aktualnih događaja) u par redaka.

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PcPlay

    Ljudi. Sve više ljudi bježi od crkve, što je posljedica zaostajanja za vremenima. Naravno da ni ti ni ja ne možemo ništa takvoj instituciji, no ako je napuste svi članovi, ona je ništa.

    Al ugl, nije tema o tome pa ajmo nastavit o topiku, tj. o tome kako pljujem po pcplayevom hvatanju za nostalgijom.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #36
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: PcPlay

    Problem crkve lezi u tome da se fokusiraju na krive stvari. Ja naprimjer vjerujem u (nekog) Boga, ali isto tako vjerujem da tu osobu, bice ili sta vec da je nije nimalo briga molim li se ja i idem li u crkvu. Ako je u tom konceptu crkve nesto dobro, onda je to sama ideja pravila i zapovjedi, jer ukoliko ih stvarno postujemo postajemo bolji ljudi.

    Rekao bih da je kod crkve i PC Play casopisa podbacila realizacija i fokus je prebacen s bitnog na nebitno. Zasto je to tako i koji su pravi motivi pouzdano znaju samo glavni akteri, a svi ostali samo poput papiga ponavljaju ono sto im se kaze.


  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: PcPlay

    danas je sjebano vodit gaming casopis, jer ima pun kurac igara, zanrova konzola itd.

  8. #38
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: PcPlay

    To uopće nije razlog kao prvo, i bolje da ima puno toga, barem imaju o čemu pisat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #39
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: PcPlay

    Kvaliteta se uvijek cijeni, ali za kvalitetan rad treba imati i neku motivaciju. Mislim da upravo u tome lezi najveci problem. Da nije bilo pada kvalitete i da se pazilo na to da se prilagodi uvjetima na trzistu i sve slabijoj kupovnoj moci sve sireg sloja gradjana do ovog ne bi ni doslo.

    PC Play je luksuz, a oni s limitiranim sredstvima dobro ce razmisliti prije nego ga kupe. Za te pare koliko jedan PC Play kosta mogu naruciti pizzu i jesti ju ispred monitora dok gledam video recenziju.

    Da bi ljudi kupili luksuznu stvar ona prije svega mora biti pozeljna i pruzati im osjecaj zadovoljstva. Pruza li PC Play to svojim citateljima? Mislim da je i vise nego ocito.


  10. #40
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PcPlay

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Aktualna je već cca. 2000 godina. Beat that.
    Nije aktualna već sto godina, ako ne i više. Zapravo, prestala je biti aktualna kad su počeli paliti ljude za znanstvena otkrića. Još i sad ne priznaje stvari kao evoluciju i kontracepciju. U mnogim se američkim školama podučava kreacionizam umjesto evolucije. Crkva je... Stara i neprilagođena modernom dobu. Svi požrtvovniji kršćani su ionako:
    -ustaše
    -zadrti
    -pedofili
    -stari
    -sve navedeno
    Zaostali ogranci kršćanstva koji uče kreacionizam nisu povezani sa Rimokatoličkom Crkvom. Možda djeluje kao da nije prilagođena modernom dobu, ali da svakih 100 godina mijenja načela na kojima se temelji to ne bi imalo smisla, ne? A ovo o ustašama, zadrtima a kamoli pedofilima ne stoji, pa čak ni kod nas. Dalje neću ništa jer nije u okviru teme. Makar ni tema više nema nekog smisla.

  11. #41
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PcPlay

    Tuci cu vas sve trojicu
    lac:
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  12. #42
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: PcPlay

    LOL


  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    326

    Re: PcPlay

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Aktualna je već cca. 2000 godina. Beat that.
    Nije aktualna već sto godina, ako ne i više. Zapravo, prestala je biti aktualna kad su počeli paliti ljude za znanstvena otkrića. Još i sad ne priznaje stvari kao evoluciju i kontracepciju. U mnogim se američkim školama podučava kreacionizam umjesto evolucije. Crkva je... Stara i neprilagođena modernom dobu. Svi požrtvovniji kršćani su ionako:
    -ustaše
    -zadrti
    -pedofili
    -stari
    -sve navedeno
    Zaostali ogranci kršćanstva koji uče kreacionizam nisu povezani sa Rimokatoličkom Crkvom. Možda djeluje kao da nije prilagođena modernom dobu, ali da svakih 100 godina mijenja načela na kojima se temelji to ne bi imalo smisla, ne?SA ovo o ustašama, zadrtima a kamoli pedofilima ne stoji, pa čak ni kod nas. Dalje neću ništa jer nije u okviru teme. Makar ni tema više nema nekog smisla.
    Zašto ih onda uopće mijenja?

  14. #44
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PcPlay

    pa ne mijenja ih.

  15. #45
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PcPlay

    Već sam u nekoliko navrata pričao s Babicem o Pcplayu i u potpunosti se slažem s čovjekom. Tiskovina izumire, priznali vi to ili ne. Posebice sada jer dolazi sve veći broj smathphoneova te tablet računala kojima je internet uvijek dostupan te je web općenito mlađim generacijama gamera na koje i cilja Pcplay daleko privlačniji nego ići dati 35 kn za sadržaj koji na netu besplatno pročita. O videorecenzijama koje polako postaju standard za nas koji pišemo recenzije da ne pričam.

    Pcplay bi se trebao u potpunosti prebaciti na web izdanje jer im kvalitetnih novinara ne manjka. Brend postoji te uz dobru reklamu čitatelja sigurno ne bi falilo.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #46
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PcPlay

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Pcplay bi se trebao u potpunosti prebaciti na web izdanje jer im kvalitetnih novinara ne manjka. Brend postoji te uz dobru reklamu čitatelja sigurno ne bi falilo.
    Eto, sva mudrost u ovome.
    Dakako imaj u vidu da sto god duze se to odgadja ili ignorira, samo ime brenda gubi na jacini tako da ce postepeno imati sve manje efekta. Evo i sad se o PC Playu vec prica u kontekstu "kako je to nekad bio dobar casopis"
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  17. #47
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PcPlay

    Ne bih se baš složio, papir još nije izumro dok god mobiteli i računala imaju blješteće ekrane. Nije li uvijek lakše čitat sa običnog papira? Kad poboljšaju e-papir možemo pričat o tome.

  18. #48
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PcPlay

    za generaciju nasih roditelja vjerojatno ne, za danasnje klince koji vrijeme provede na netu te u skoli pocinju biljeznice zamjenjivati racunalom, definitivno je
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  19. #49
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: PcPlay

    Odem do trga i trazim PC-Play. Tip mi kaze: "Nemam. Sta? Pc-Play? Ma imamo, joj ja sam mislio da cigarete trazis. Sada ljudi samo to kupuju."
    Ako ne dođe do nekakvih radikalnih promjena necemo ni mi moci casopis odrzavati na zivotu. Od moje stare prijateljica radi na kiosku i uvijek im ostane viška brojeva PC-playa. Bas mi je prosli mjesec donjela 3 broja Playzone-a ali sam ih vec bio kupio.

    Jel čitaju današnji klinci uopce? Znam par svojih frendova koji fakat mrze knjigu. (Frajer mi kaze da onaj koji kupi knjigu je budala, sta ce ti knjiga kad imas film. - Htio sam mu zaljepit jednu ali ipak nisam, reko nek si misli sta hoce.)
    A buraz ne moze smisliti knjigu. Imam desetak stripova doma, nije ih ni taknuo. STRIPOVA! Daj, ajde... eventualno je par puta kupio PC Play kad je isao vlakom u Bosnu pa nije imao sta raditi dok putuje.
    Vjerujem da je vecina današnjih klinaca ovakva.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    326

    Re: PcPlay

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    pa ne mijenja ih.

  21. #51

    Re: PcPlay

    Ma koje su to gluposti da časopisi izumiru

    Puno je bolje čitati mi nešto u časopisu neko tražiti to na mali milijun gamerskih portala

    Časopisi bi trebali imati kvalitetni sadržaj a ne da sve c/p sa neta i to je formula za uspjeh.

  22. #52
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PcPlay

    Poceo sam citati PcPlay tamo negdje od broja kada je izasao prvi Far Cry i do sada mislim da imam blizu 50 brojeva,zadnji koji sam kupio je ovaj Ultimate broj i skuzio sam da su rece u biti jako zanimljive.

Slične teme

  1. PcPlay na tv-u
    By Pippen47 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •