Stranica 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 351

Tema: Playstation Vita

  1. #181

    Re: Playstation Vita


  2. #182
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Playstation Vita

    mogli bi nešto takvo i na EU staviti, pa nek bude po 2 eura...Wild Arms, Syphoon Filter i Dino Crisis bi odma uzeo

  3. #183
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    lol, PS1 igre.

  4. #184
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    Frajer s reboota dila. Jeben deal. Pogotovo tko je nakupio igara preko Plusa. Npr. Maloki lol.

    http://www.njuskalo.hr/ps-vita/plays...oglas-12141714

  5. #185
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    Bi kupio, ali nažalost prvo moram X360 kupit.

  6. #186
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Playstation Vita

    valjda će bit dobrih dealova/oglasa i za 2-3 mjeseca kad ja skupim pare za Vitu

  7. #187
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    Bi kupio, ali nažalost prvo moram X360 kupit.
    Zaš lol?

    Kupi Vitu i onda kad skupiš pare PS4. Samo jedne furaj izdajico.

  8. #188
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    Da mogu odigrat Witcher 2.

    Onda bi ga prodao.

  9. #189

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Frajer s reboota dila. Jeben deal. Pogotovo tko je nakupio igara preko Plusa. Npr. Maloki lol.

    http://www.njuskalo.hr/ps-vita/plays...oglas-12141714
    Kad smo već tu. Ima li gdje u nas uzeti ovaj grip, a da dostavljaju?

  10. #190
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Frajer s reboota dila. Jeben deal. Pogotovo tko je nakupio igara preko Plusa. Npr. Maloki lol.

    http://www.njuskalo.hr/ps-vita/plays...oglas-12141714
    Da znaš da me opet puca da uzmem ali nema se para, treba skupit za PS4.
    I novi mobitel na godinu.
    Možda ako bude onaj bundle PS4+Vita za tipa 4 soma, onda super.

    Inače ja planiram kad tad uzet Wii U.

  11. #191
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Frajer s reboota dila. Jeben deal. Pogotovo tko je nakupio igara preko Plusa. Npr. Maloki lol.

    http://www.njuskalo.hr/ps-vita/plays...oglas-12141714


    U zadnje vrijeme ima baš jebenih Vita dealova. Al ne vidim smisla kupovati Vitu kad još imam hrpu toga na PS3 i ponešto na PC. To bih kupio i onda bi mi sjedilo na polici par mjeseci.

    Pa Witcher 2 imaš na PC. Ako ti je slab uložiš minimalno u komponente da ga pokreneš.

  12. #192
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Inače ja planiram kad tad uzet Wii U.
    Doći ćemo svi kod tebe igrati Bayonettu 2.

  13. #193
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Pa Witcher 2 imaš na PC. Ako ti je slab uložiš minimalno u komponente da ga pokreneš.
    Nemoguće.

    X360 je kojih 1400kn (rabljeni i manje), a neki minimalni PC kojih 5000kn.

    Još ne zarađujem, skupio sam tih 1400 kn i sad mogu ili kupovat hrpu PS3 igara (a već ih imam u ormaru 6 neodigranih) ili kupit jednokratni X360 i napokon odigrati Witcher 2 s užitkom (koliko mi to ružni retardirani X360 kontroler dopusti) u ova dva mjeseca posljednjih praznika u životu koje sam si uzeo.

  14. #194
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Inače ja planiram kad tad uzet Wii U.
    Znaš da sam i ja to razmišljao. Taman sad oko Božića, kad su izašli PS4 i Xbox One, Wii U nitko nije kupovao i skupljao je prašinu u dućanima. Da bi ga se riješili, Austrijanci su ga spustili na nešto tipa 200-250 Eura. I to je bila super cijena za novu konzolu. Ali onda se sjetim da je Nintendo jako skup po pitanju svega ostalog nakon.

    Za početak moraš kupiti Premium konzolu jer ima normalan kontroler i bar kakav takav hard. Osnovna konzola ima 8 giga. Lol, u 2014., dok Premium ima lolastih, ali ipak boljih 32 GB.
    Ako kupiš Basic, kontroler je još 400-500 kuna.

    Wii U ima Wii mod koji konzolu pretvara u Wii i to je kul stvar zbog Wii igara koje nisi odigrao. Ali i to je skuplje nego što se čini. Da bi igrao stare igre, moraš kupiti Motion Plus kontroler i nunčak. To je cca. 500 kuna. Samo par igara možeš igrati bez njih, ali Super Mario Galaxy, Zeldu i ostale ekskluzive ne.

    Na kraju, Nintendove igre su bolesno skupe i nikad im ne pada cijena. Super Mario Galaxy 2 star četiri godine još uvijek košta 35 funti, a takva je situacija i s ostalim ekskluzivama.
    Možeš tražiti igre na njuškalu ili rebootu, ali Nintendove igre uglavnom ekipa ostavlja u kolekciji i ne prodaju se. Wii U ionako nitko nema, pa ni ne možeš kupovati polovno.

    Znam ekipu koja je kupila konzolu i pali ju za ekskluzive svakih nekoliko mjeseci, od njih sve skupa nekoliko. Ono, za 5-6 igri u dvije godine nije dobro.

    Navodno je i njihova digitalna trgovina jako zajebana za nas pogane balkance.

    Na kraju sve ispadne skuplje od PS4 s puno manje igara.

  15. #195
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    U zadnje vrijeme ima baš jebenih Vita dealova. Al ne vidim smisla kupovati Vitu kad još imam hrpu toga na PS3 i ponešto na PC. To bih kupio i onda bi mi sjedilo na polici par mjeseci.
    Tak sam i ja mislio. A sad prašinu skupljaju PS3 i PS4, a samo se Vita igra. Stvar je vrhunska za japanske RPG-ove i remastere koji na malom ekranu predivno izgledaju.
    PS4 će u pogon krajem godine kad krenu igre tipa Bloodborne, Order, Driveclub, Batman i slično. Zapravo se prije toga i ne isplati kupovati.

  16. #196

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Na kraju, Nintendove igre su bolesno skupe i nikad im ne pada cijena. Super Mario Galaxy 2 star četiri godine još uvijek košta 35 funti, a takva je situacija i s ostalim ekskluzivama.
    Možeš tražiti igre na njuškalu ili rebootu, ali Nintendove igre uglavnom ekipa ostavlja u kolekciji i ne prodaju se. Wii U ionako nitko nema, pa ni ne možeš kupovati polovno.

    Znam ekipu koja je kupila konzolu i pali ju za ekskluzive svakih nekoliko mjeseci, od njih sve skupa nekoliko. Ono, za 5-6 igri u dvije godine nije dobro.

    Navodno je i njihova digitalna trgovina jako zajebana za nas pogane balkance.

    Na kraju sve ispadne skuplje od PS4 s puno manje igara.
    I još je region lockan.

  17. #197
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    Evo ti Mario za 20 funti.
    http://www.base.com/buy/product/supe...gc-smg2wii.htm
    A korištenih imaš po Amazonu za 10 funti.


    Nego, kakav je Muramasa?
    Izgleda lijepo i podsjeća na Dusta, ali mi se čini jednostavnije i s manje istraživanja.

  18. #198
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    Jesi igrao nešto drugo od Vanillawarea? Odin Sphere? Dragons Crown?
    Ako jesi, sve je to tu negdje. 2D RPG s hrpom grindanja i lijepom grafikom.

  19. #199
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    Nisam.
    Ali budem D.Crown, a i ovo ak ikad nabavim Vitu.

  20. #200

    Re: Playstation Vita

    Ne znam o kakvog to grindu Wedran bulazni. Uvijek možeš emulirati Wii verziju jer Vita verzija u biti ima samo bolji prijevod i skakanje je sa X-om.

  21. #201
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Vita

    Igru treba odigrati milijun puta s oba lika i na više težina za svih 108 mačeva, a to znači grind. Igra je btw predivna. Tako se rade 2D igre.

  22. #202
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Znaš da sam i ja to razmišljao. Taman sad oko Božića, kad su izašli PS4 i Xbox One, Wii U nitko nije kupovao i skupljao je prašinu u dućanima. Da bi ga se riješili, Austrijanci su ga spustili na nešto tipa 200-250 Eura. I to je bila super cijena za novu konzolu. Ali onda se sjetim da je Nintendo jako skup po pitanju svega ostalog nakon.

    Za početak moraš kupiti Premium konzolu jer ima normalan kontroler i bar kakav takav hard. Osnovna konzola ima 8 giga. Lol, u 2014., dok Premium ima lolastih, ali ipak boljih 32 GB.
    Ako kupiš Basic, kontroler je još 400-500 kuna.

    Wii U ima Wii mod koji konzolu pretvara u Wii i to je kul stvar zbog Wii igara koje nisi odigrao. Ali i to je skuplje nego što se čini. Da bi igrao stare igre, moraš kupiti Motion Plus kontroler i nunčak. To je cca. 500 kuna. Samo par igara možeš igrati bez njih, ali Super Mario Galaxy, Zeldu i ostale ekskluzive ne.

    Na kraju, Nintendove igre su bolesno skupe i nikad im ne pada cijena. Super Mario Galaxy 2 star četiri godine još uvijek košta 35 funti, a takva je situacija i s ostalim ekskluzivama.
    Možeš tražiti igre na njuškalu ili rebootu, ali Nintendove igre uglavnom ekipa ostavlja u kolekciji i ne prodaju se. Wii U ionako nitko nema, pa ni ne možeš kupovati polovno.

    Znam ekipu koja je kupila konzolu i pali ju za ekskluzive svakih nekoliko mjeseci, od njih sve skupa nekoliko. Ono, za 5-6 igri u dvije godine nije dobro.

    Navodno je i njihova digitalna trgovina jako zajebana za nas pogane balkance.

    Na kraju sve ispadne skuplje od PS4 s puno manje igara.
    Zato i ne planiram tak skoro, ali jednom budem.
    Super Mario 3D World mi izgleda vrhunski, nova Zelda isto obećava, Bayonetta 2 će bit dostupna jedino na Wii U i tu su još Wii naslovi.
    Bit će možda nešto skuplje ali jebiga.
    Čak sam u par navrata bio u napasti uzeti onaj Wii mini za 900kn.

    PS4 očekujem krajem ove ili početkom iduće, taman za te nadolazeće naslove. Little Big Planet 3 će poslužit kao alternativa Super Mariju 3D World.

    Ali i do tada se ima kaj za igrat, nabavio Resistance 1 i 2, Heavy Rain i Ninja Gaiden Sigma 2. Uz to me čeka neodigrani Metal Gear Legacy i hrpetina naslova na plusu.

  23. #203
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    Maloki, igraj Ninja Gaiden Sigma 1.
    Puno je bolji od dvojke.

  24. #204
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Playstation Vita

    dajte nabrojite sta ima igrivog i dobrog na viti, ne vjerujem ovim prljavim IGN-ovima. paše mi sve živo, od indija do japana do uncharteda, samo me zanima šta ima kvalitetnog i šta ce izlazit ovo ljeto također

  25. #205
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Playstation Vita

    Jebate šta se PcPlay zagrija za Vitu, šta je ovo

  26. #206
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Playstation Vita

    Uncharted na Viti je bezveze, više je kao showcase svih mogućnosti Vite nego dobra igra.

  27. #207
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Playstation Vita

    Ne vjerujem ti jer si zao.

  28. #208
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Falus Pregledaj post
    Jebate šta se PcPlay zagrija za Vitu, šta je ovo
    To ti je kao za PS3, kroz godinu-dvije ćemo ju svi imati. Mislim na ovu sad ekipu s plejkama. A PS4 vidim da smo već svi zacrtali imati. Neki prije, neki poslije.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Tak sam i ja mislio. A sad prašinu skupljaju PS3 i PS4, a samo se Vita igra. Stvar je vrhunska za japanske RPG-ove i remastere koji na malom ekranu predivno izgledaju.
    PS4 će u pogon krajem godine kad krenu igre tipa Bloodborne, Order, Driveclub, Batman i slično. Zapravo se prije toga i ne isplati kupovati.
    Iskreno ne volim te jRPG-ove. To će valjda sokolu biti supač, ali zato ima tih remastera koje nisam igrao ili sam toliko davno igrao da će biti zanimljivo probati ponovno. A i eksluziva ima nešto i valjda će ih se nagomilati tokom vremena. A i sam Vitin ciklus je u relativno ranoj fazi. Vidi kada je PSP izašao i koliko igara ima za njega sad i još izlaze. Mislim da njena kupnja i nije toliko loš potez mada ću je kupiti više radi nekakve nabrijanosti na nju nego ičega. PS4 sam mislio krajem ili početkom sljedeće godine kao Maloki, ali mogao bih i to odgoditi ako se odigram sve na trojci što me zanima dotada.

    Što se tog Wii U tiče ja sam čak razmišljao možda o kupnji prvog Wii-a, ima ga jefitno sada kupiti. Odigrati par tih igara što izgledaju zanimljivo i odmah preprodati. Ali ako se na Wii U mogu igrati Wii igre onda zakon. Možda bih jednog dana i to napraviti s njim jednog dana. Meni Super Mario Galaxy i 3D World izgleda prezakon, Zelda je tu za probati i još Bayonetta 2. Alo isto premalo igara za ulaziti u takav trošak.

  29. #209
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Iskreno ne volim te jRPG-ove. To će valjda sokolu biti supač, ali zato ima tih remastera koje nisam igrao ili sam toliko davno igrao da će biti zanimljivo probati ponovno. A i eksluziva ima nešto i valjda će ih se nagomilati tokom vremena.
    jRPG-ovi i Plus su jedini razlog zbog kojeg mislim nabavit Vitu, a i plus je što podržava i većinu PSP igri...što se tiče eksluziva mislim da ih baš i neće biti više, kolko znam Sony trenutno radi samo na Freedom Wars osim kojeg ništa drugo nema ni najavljeno...rekao bih da će u budućnosti više od polovice igara za Vitu biti indie naslovi...

  30. #210
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Playstation Vita

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    Nemoguće.

    X360 je kojih 1400kn (rabljeni i manje), a neki minimalni PC kojih 5000kn.

    Još ne zarađujem, skupio sam tih 1400 kn i sad mogu ili kupovat hrpu PS3 igara (a već ih imam u ormaru 6 neodigranih) ili kupit jednokratni X360 i napokon odigrati Witcher 2 s užitkom (koliko mi to ružni retardirani X360 kontroler dopusti) u ova dva mjeseca posljednjih praznika u životu koje sam si uzeo.
    što si uračunao i monitor i ostatak periferije da ti je ispalo 5000kn?

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-12-2013, 12:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •