Stranica 18 od 19 PrvaPrva ... 816171819 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 544

Tema: Klanovi

  1. #511
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    down!
    Postova
    317

    Re: Klanovi

    Nije varka, ja sam key za CoD2 kupio isto tako od lika koji na veliko prodaje, imam ga vec 2 godine čist je ko suza i nikad problema nisam imao. Iako ima i likova koji te sjebu ali to je druga priča.

  2. #512
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Mr. Ante
    Ja mislim da je velika varka u pitanju.

    kakva prokleta varka, ako kupiš od pouzdanog i normalnog lika sve će biti u redu, ali ako kupiš od kretena onda možeš i očekivati zajeb.

  3. #513

    Re: Klanovi

    Jel Sardax kreten?
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  4. #514
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    NE.

    Imaš nekakvih problema sa keyem?
    Ako da, postaj svoj PB Guid pa da vidimo.

    PB Guid uzmeš tako da se spojiš na ORG server, napišeš u konzolu /pb_plist, otvoriš veliku konzolu(shift+tipka iznad tab), nađeš listu playera koja je u plaivm slovima, nađeš svoj nick te prepišeš onih 8 znakova kraj svog nicka.

  5. #515

    Re: Klanovi

    CoD2 key je sve uredi, jer sam ga kupio pravo u tamo nekom cd shopu u jokeru, sa manualom i keyem sve ured. A ovaj što mi je nedavno došao od sardaxa je banan zbog nekog MD5 tool mismatcha. A ja sam prvi put kada sam ulazio na server vidio poruku da sam u banani, a nisam mogao prije biti banan jer sam tada prvi put igrao CoD4.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #516
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    down!
    Postova
    317

    Re: Klanovi

    To ti nije ban i nema veze sa cdkey-om koji ti je on prodao, u pitanju je nesto sa samom igrom.

  7. #517
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Mr. Ante
    CoD2 key je sve uredi, jer sam ga kupio pravo u tamo nekom cd shopu u jokeru, sa manualom i keyem sve ured. A ovaj što mi je nedavno došao od sardaxa je banan zbog nekog MD5 tool mismatcha. A ja sam prvi put kada sam ulazio na server vidio poruku da sam u banani, a nisam mogao prije biti banan jer sam tada prvi put igrao CoD4.
    PO 4. PUT, STAVI PB GUID.

  8. #518

    Re: Klanovi

    Ti ne znaš čitati, netko mi je stavio one 3 stranice da provjerim guide, i ja sam ga provjerio i na svakoj stranici mi stoji da mi je guide u perma banu zbog MD5 tool mismatch. Zbog nekon zvuka, to znam jer ima ekstenziju .waw. Eto ga.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  9. #519
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    Možeš malo pojasniti ovu zadnju rečenicu?

    A i probaj se javiti sardaxu i popričati sa njim o problemu.

  10. #520

    Re: Klanovi

    Poslao sam mu mail, očekujem odgovor. A znam da će mi reći da nije u njemu problem, al nema veze. Saznati ću mu nekako adresu.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  11. #521
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    prvo kažeš da si pobrao ban radi zvuka sa ekstenzijom .waw a onda da ćeš mu naći adresu.

    Gledaj to je respektabilan čovjek od 27-28 godina sa ogromnim brojem prodanih keyeva.
    Brijem da pola hrv communitya ima njegove keyeve i nisam čuo baš da se žale ljudi.

    No dobro nek ti on odgovara, nisam mu ja odvjetnik

  12. #522

    Re: Klanovi

    Nisam rekao da sam ga ja pobrao, nego, ja kada sam dobio key od njega, odmah sam ga ukucao i probao na neki org server otići, i vidio sam "you have been banned from this server from server admin" i onda sam našao guide i provjerio ga i vidio da je banan, dakle ja nisam ništa radio sa njim jer sam ga tek dobio. Al nema veze.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  13. #523
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    ok, samo mi je bilo čudno ovo što za neki .waw pricas...Popricaj sa covjekom pa ces vidit sta kaze, mozda je neka zabuna.

  14. #524

    Re: Klanovi

    Enivjes, zajebimo to

    Ima li itko kojekakav cod2 klan, tu imam org, nemam puno sati, jer sam igrao najviše bez xfirea, preferiram snip a mogu i ostalo.

    I ima li itko kojekakav cod2 klan, tu sam željan da naučim štogod.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  15. #525
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Mr. Ante
    Poslao sam mu mail, očekujem odgovor. A znam da će mi reći da nije u njemu problem, al nema veze. Saznati ću mu nekako adresu.
    javi sta ce biti kad mu saznaš adresu...vjerovatno ces se javiti sa traumatologije ali nema veze...

    i samo da ti nesto kazem, Sardax je odrastao čovjek koji radi u jednoj prestižnoj firmi i zarađuje popriličnu količinu para, ovo sa cdkeyevima radi iz dobrobiti i želje da promovira gaming u hrvatskoj i nama olakša sve, vjeruj , on možda na svakom cdkeyu zaradi po kunu-dvije...ovo što ti imaš problem, ili je neka slučajna greška, ali ja više vjerujem da si ti nešto zajebao ili si shaxao cdkey pa sad kriviš druge...

  16. #526

    Re: Klanovi

    To "traženje adrese" je samo zajebancija, nit sam ja njemu nešto prijetio nit neke gluposti slao. Fino sam mu rekao u čemu je problem i čovjek je se ispričao i ponudio zamjenu keya. A sada šta ti misliš... na ljestvici mog zanimanja za to od 0 do 10 to dođe na jedno -50.

    A ti se javi kada ga izdrkaš više, jer je očito da ti sve smeta.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  17. #527
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Klanovi

    Poslao sam mu mail, očekujem odgovor. A znam da će mi reći da nije u njemu problem, al nema veze.

    Jel Sardax kreten?
    Ja mislim da je velika varka u pitanju.

    Da, smeta mi kad se pljune po poštenim ljudima.

  18. #528
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Klanovi

    Ovo je tema o klanovima, a ne o tome je li je taj Sardax dobar prodavač ili nije.

    Tako da za sljedeći offtopic brišem postove.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  19. #529

    Re: Klanovi

    Boys From Hell klan za CoD2

    http://www.wix.com/Helliar/Boys-From-HellS -- stranica
    http://boys-from-hell.highbb.com/index.htmS-- forum

    Prag je 50+ h

  20. #530
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Klanovi

    Pozdrav!

    Evo da predstavim moj (naš) klan u CoD4 seni....

    Ime: CRO_cod4
    Članovi: trenutno 5
    Web: zasad nemamo svoju stranicu, nego smo samo na xfireu prijavljeni, pa ako koga interesira- http://www.xfire.com/communities/cod4xdz/

    Ako ima zainteresiranih za war-ove ili bilo kakve druge borbe neka se slobodno javi meni ili mom kolegi na xfire:

    zokey006
    jasonx225
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  21. #531

    Re: Klanovi

    daj invite me ako moze ^^
    crombo

  22. #532
    Guest

    Re: Klanovi

    ja sam KICO123ify na x fireu
    i kico123521 na steamu pa me dodajte

  23. #533
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Klanovi

    Oće ko radit kakav klan za black ops ili moram ja E i da...zna netko možda način kako da mi xfire čita black ops a da nije kupljen preko steama...Isti vrag je bio i sa mw2.

  24. #534
    Guest

    Re: Klanovi

    i ja sam imo problem istog tipa kad sam LeagueofLegends i to sto nije origlinal cd bilo ae javi mi se na pm pa ti korak po korak objasnim

  25. #535
    Guest

    Re: Klanovi

    .. i prijavljujem se u klan xD

  26. #536
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Klanovi

    Vidit cu kad mi dodje origigi cod jer sam prešao singleplayer pa mi nije citalo..mozda ce bit dobro sad kad dobijem original...E i napravili smo ti ja i frend jedan klan ali jedino mozes uc ako ces imat original igru i da te mi testiramo...necemo primat tek tako bilo koga unutra heheh...javi ako si za test

  27. #537
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Klanovi

    @KICO123 - ne radi duple postove, imaš opciju edit
    @Chappi - hodaš na tankoj liniji, molim, nema razgovora o piratiji
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  28. #538
    Guest

    Re: Klanovi

    ok sry nisam znao sad znam tnx

  29. #539
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Klanovi

    Ljudi jeste li zainteresirani za ulazak u klan ja i frend smo osnovali Mind Fuckers...Ako ste zainteresrani javite mi se na xfire dlipu123 ili steam dlipu123 pa da se dogovorimo...Prva proba za primanje clanova u klan je u Petak...Ja i frend na FFA smo uvjek prvi odnosno on prvi ja drugi hehe...I imamo dosta iskustva iz BC2 tako da nam je ova igra ono nista...Pozz

  30. #540

    Re: Klanovi

    4D ★ Alpha Team ★
    Xfire stranica : http://www.xfire.com/communities/bijac2010/
    WEB : http://www.4d-atm.webs.com/

    TRENUTNO REGAMO
    OVO JE NOVI KLAN

    NISU BITNI NI SATI NI SKILLOVI, NEGO KAKO IGRAS !

    xfire : fila23

    UZIVAJTE

Slične teme

  1. ETQW Klanovi
    By HalF-DeaD in forum Wolfenstein
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 21-10-2007, 22:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •