Stranica 15 od 19 PrvaPrva ... 51314151617 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 421 do 450 od 544

Tema: Klanovi

  1. #421
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao pimp
    uf , svi vam sponzori lete za sponzoriranjem cod2 klanova , tu mrtvu igru vise nece ni pogledati


    jel ti u svakom prokletom postu moraš pljuvat po cod2?

  2. #422

    Re: Klanovi

    samo je rekao istinu.....

  3. #423
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Klanovi

    Mrtva
    Kod nas u igraonici dvojka owna cetvorku i to naveliko.
    Imamo i vlastite mape.

  4. #424
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Mrtva
    Kod nas u igraonici dvojka owna cetvorku i to naveliko.
    Imamo i vlastite mape.
    pa onda i dalje igrajte u igraonici

    to što je becks rekao je istina.
    teško cete naci "ozbiljnijeg" sponzora koji ce vam sponzorirat cod2 clan, jer nemaju profita od toga.

  5. #425
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Kam!kaZa
    = Citat = Izvorno postao pimp
    uf , svi vam sponzori lete za sponzoriranjem cod2 klanova , tu mrtvu igru vise nece ni pogledati


    jel ti u svakom prokletom postu moraš pljuvat po cod2?
    ja ne pljujem igru , meni je cod2 isto jeben i igram ga kad imam vremena , ali stare igre ne zanimaju sponzore i automatski ti nitko nece sponzorirati cod2 klan jer više nema lanova na kojim se gira cod2 competitive ,

  6. #426
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    Dosta offtopica
    da nebude i moj post

    Ime klana:Xybrid
    Tag klana:Xybrid.
    Stranica klana:www.xybrid-clan.net
    CB link: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1519595
    Članovi - 10
    http://xybrid-clan.net/index.php?site=members
    Serveri:
    85.190.9.199:28960 • Xybrid Clan Server [1.3]S[PBBans & G-V streaming]Sby lowpings.net
    digi.game-host.org:28970 • Xybrid.clan public server by DigitalDesign

    Osnovani 12.12.2006 godine,s prvim imenom Killers-Elite igrali smo CoD2,gdje smo bili solidan klan.Kroz par mjeseci prosli smo kroz malu krizu gdje je dosta clanova napustilo tadasnji KE,ali dosta novih je i doslo,medjutim dolazi do reorganizacije u klanu pa iz inaktivnog klana prelazimo u aktivni.Izlaskom CoD4 klan mjenja ime u Xybrid te se dosta starijih igraca pridruzuje natrag Xybridu.Trenutni clanovi klana su :
    SDevix
    SJerry
    SpeNzo
    SFreddy
    SFantasy aka Buhtla
    SAlffy
    SRebel aka Blek Stena teh Stenchy
    SArwen
    SBloodSugar aka CroCarp
    SdaMassa (inactive)
    SJessica Alba

    Za war smo uvijek,a mozete nas izazvati preko xfirea ili jednostavno preko foruma.

    Xybrid.team sponsored by:
    Fiuhost.hr - web hosting

    Otvorene regrutacije za jos 1 clana,potrebno imati 15+ godina,original key,i iskustvo s CB-om vise na http://xybrid-clan.net/index.php?site=n ... 33&lang=noS

  7. #427
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    Dosta offtopica
    da nebude i moj post

    Ime klana:Xybrid
    Tag klana:Xybrid.
    Stranica klana:www.xybrid-clan.net
    CB link: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1519595
    Članovi - 10
    http://xybrid-clan.net/index.php?site=members
    Serveri:
    85.190.9.199:28960 • Xybrid Clan Server [1.3]S[PBBans & G-V streaming]Sby lowpings.net
    digi.game-host.org:28970 • Xybrid.clan public server by DigitalDesign

    Osnovani 12.12.2006 godine,s prvim imenom Killers-Elite igrali smo CoD2,gdje smo bili solidan klan.Kroz par mjeseci prosli smo kroz malu krizu gdje je dosta clanova napustilo tadasnji KE,ali dosta novih je i doslo,medjutim dolazi do reorganizacije u klanu pa iz inaktivnog klana prelazimo u aktivni.Izlaskom CoD4 klan mjenja ime u Xybrid te se dosta starijih igraca pridruzuje natrag Xybridu.Trenutni clanovi klana su :
    SDevix
    SJerry
    SpeNzo
    SFreddy
    SFantasy aka Buhtla
    SAlffy
    SRebel aka Blek Stena teh Stenchy
    SArwen
    SBloodSugar aka CroCarp
    SdaMassa (inactive)
    SJessica Alba

    Za war smo uvijek,a mozete nas izazvati preko xfirea ili jednostavno preko foruma.

    Xybrid.team sponsored by:
    Fiuhost.hr - web hosting

    Otvorene regrutacije za jos 1 clana,potrebno imati 15+ godina,original key,i iskustvo s CB-om vise na http://xybrid-clan.net/index.php?site=n ... 33&lang=noS
    ^^
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  8. #428
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    ja sam izuzetak jer sam tamo od kad znam za sebe
    ovo je pravilo za nove regrute ^^

  9. #429
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Klanovi

    -CCB- Croatian-Clan-Boys
    Trenutacno ne regrutiramo.
    Site: http://www.cro-clan-boys.co.nr/
    Forum: http://cro-clan-boys.teamgoo.net/index.htm
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #430
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Klanovi

    e momci iz CCB samo da vas pohvalima na ovoj recenici: "Tako smo morali igrati jer je ovih iz BOH klana bilo premalo... Oni su odustali nakon cca 7 min jer su htjeli PAM4 mod i Search & Destroy... Mi ni neznamo za PAM4 mod, a i ne volimo Search & Destroy."

    btw jerry fulo si zastavu kod gayota (citaj jessice)
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #431
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    -CCB- Croatian-Clan-Boys
    Trenutacno ne regrutiramo.
    Site: http://www.cro-clan-boys.co.nr/
    Forum: http://cro-clan-boys.teamgoo.net/index.htm

    gru
    hahahahahahahahaha
    koji carevi
    hahahahahahah


    "Server gotovo uvijek radi od 18 do 21 tj od 9 do 12" , sta ste vi j.e.b.o.t.e. trgovina pa dvokratno radite


    vid ovo
    Slobodno se pridružite primamo Hrvate i ljude druge nacijonalnosti.


    cim vidim rank 55 , pravi ste

  12. #432

    Re: Klanovi

    ja bi igrao war s njima (ilitiga protiv)
    onako cisto za motivaciju

  13. #433

    Re: Klanovi

    Tražim CoD2 clan, stariji od 1 godinu, određenim brojem igraća (max 14), cd iskustvom, tj. da igraju cb, sa serverom, webom i sponzorima(ne toliko važno)...

    Moje informacije:

    Ime i Prezime: T.K. (dobite ćete ako me dodate na xfire)
    Godina: 16
    MP Iskustvo: 2 godine (800h)
    Imam orginal key.
    Igram CB.
    Clan iskustvo: bio sam u 5 clanova... Diverzanti, Blizzkrieg, Empty, Royal Division, Invaders...
    TS mic i ta sva sranja imam...
    Xfire: liqvi
    MSN: t.o.m.o007@hotmail.com

    Ugl, ak vas šta zanima dodajte me na xfire! Fala...
    http://www.d-server.biz - Voice Servers, Game Servers, Web Hosting

  14. #434
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    Svi koji su sad radili offtopic ovdje,smatrajte da ste usmeno opomenuti,još jednom i dobivate prvi warn.
    ~Offtopic pobrisan~

  15. #435

    Re: Klanovi

    LW Sklan (Lan Wars)
    Web site i portal na http://www.lan-wars.com

    Posjedujemo 6 servera od toga dva CoD4,tri CoD2 i jedan Counter Strike server
    Kako imamo vise servera i razlicitih igara koje igramo tako i vise LW podruznica,ja osobno sam clan LW CoD4 klana

    LW klan potjece originalno iz Hercegovine,Citluka
    Tamo je i smejstena vjerovatno trenutno i najbolja igraonica na Balkanu kao i serveri (23 kompa i 5 Playstation 3 konzola sa HDTV LCDima)

    Clanovi klana su uglavnom nesto starije dobi od 20-30+ sa podrucja cijelog Balkana,ne igramo CoD lige itd s obzirom na druge obveze u zivotu (par clanova se vec moraju brinuti za svoju djecu ja studiram pravo itd) Dosta clanova klana je iz Hrvatske ukljucujuci i mene

    Posto sam clan CoD 4 LW klana i jedan od admina na serveru reci cu da nas TDM server ne podrzava koristenje Granate Launchera i Martyrdoma a za koristenje istoga slijedi kick,o cheaterima da i ne govorimo dakle ban,vrijedanje je takoder strogo zabranjeno!
    Na S&D serveru igra se pam4 mode sa competition pravilima i sa competition rotacijom mapa
    Svaki igrac se moze bez problema spectati na nasim serverima iz bilo kojeg razloga.

    Warovi se ugovaraju iskljucivo putem foruma na stranici http://www.lan-wars.com

    Uglavnom smo TDM profila igraci tj "rusheri" ali kako svi bolji igraci i klanovi ne igraju vise TDM i posve prelaze na S&D tako i mi polako pravimo S&D ekipicu iako u srzi ostajemo pravi TDM "rusheri"
    Ako ijedan klan sa ovih prostora misli da moze sa nama odigrati dobar TDM war moze se odmah javiti
    NEMA LABAVO,SEMPER FI

    LW/Boogieman

    p.s. LW klan ima "zero" nivo tolerancije na bilo kakav oblik varanja,kako se to odnosi na nase posjetitelje servera tako i na sam nas klan!
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  16. #436

    Re: Klanovi

    zanimljivo da je po vama jumpanje varanje...time imate nulti nivo tolerancije za barem pola cod 4 klanova.....

  17. #437

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    zanimljivo da je po vama jumpanje varanje...time imate nulti nivo tolerancije za barem pola cod 4 klanova.....
    Ma po meni jumpanje/glitchanje je posve ok i pozeljno i normalno,neki drugi clanovi klana (po meni pogresno) poistovjecuju jumpanje/glitchanje sa iskoristavanjem buggova u igri itd
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  18. #438
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    Ah,sjećam se da sam na tom serveru dobio ban,i to zbog tog što smo kolega i ja imali fpse lock 125,a u konzolu se ne msije ništa upisivati jer je to cheatanje & scriptanje,tako nam je reko jedan admin i banao nas

  19. #439

    Re: Klanovi

    <----kickan zbog jumpanja

  20. #440

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    Ah,sjećam se da sam na tom serveru dobio ban,i to zbog tog što smo kolega i ja imali fpse lock 125,a u konzolu se ne msije ništa upisivati jer je to cheatanje & scriptanje,tako nam je reko jedan admin i banao nas
    Hmm sumljam u istinitost toga,mozda si dobio ban zbog nekog drugog razloga ali zbog navedenog ne vjerujem

    Ja sam napravio i topic tips&tricks na nasoj web stranici navodeci izmedu ostalog mnoge confige za povecanje FPS-a pa i npr komande poput /-holdbreathS(automatsko hvatanje zraka za snaiper pusku,ne utjece na ostale puske,ja osobno ne koristim tu komandu jer bas i ne koristim snajp previse) /cg_hudGrenadeIconEnabledFlash 1
    Spokazuje vam indikator za FLASH granatu kad leti prema vama,pogotovo korisno u S&D


    I jos par drugih itd..

    Cesto sam u sitne sati kad nas je bilo par na serveru govorio igracima koji nikad nisu culi za "confige" i kako da koriste consolu kako i gdje da nabave i koriste razlicite confige.Dapace preporucivao onima koji imaju low/medium kompove da ih nabave.

    Znam igrace na nasim serverima (koji nisu u nasem klanu) da imaju preko 200FPS-a i naravno igraju bez problema zato sumljam u ono sto si napisao.

    Jel mozes malo u detalje.Kada se to dogodilo i od strane koga admina?
    Kako je razgovor tekao?

    Jerry: nja nja imam FPS lock 125 weee ownam sve
    Admin: Ma jeli,e neces vala!
    Jerry: Woot... ?
    Admin: Evo tebi WOOT BAN hammer! Ti ces meni imat 125 FPs, e ne moze! zabranjeno je!

    Ili kako?
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  21. #441

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    <----kickan zbog jumpanja
    Da nazalost to je moguce da ti se desilo jer otprilike pola klana je za jumpanje a duga polovica jumpanje poistovjecuje sa glitchem tj iskoristavanjem buggova u igri.

    Ja sam u vise navrata raspravljao o tome sa nekim drugim clanovima klana objasnjavao razliku izmedu jumpanja i iskoristavanja buggova u igri pa necu sad u detalje o tome.

    Ja nikad nisam niti cu kikati zbog jumpanja.Barem ti se vise ne bi trebao dogoditi kick na nasem S&D pam4 serveru,barem ne u zadnje vrijeme...
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  22. #442
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    hahaha dragi ja imam 60 fpsa jedva,btw pronađem taj ss

  23. #443

    Re: Klanovi

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    Ah,sjećam se da sam na tom serveru dobio ban,i to zbog tog što smo kolega i ja imali fpse lock 125,a u konzolu se ne msije ništa upisivati jer je to cheatanje & scriptanje,tako nam je reko jedan admin i banao nas
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    hahaha dragi ja imam 60 fpsa jedva,btw pronađem taj ss
    Pa odluci se,jel imas 125 FPS lock ili jedva 60FPS?
    I onda sad mi objasni kako si dobio ban ako imas 60 FPS?
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  24. #444
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    ne,nego sam imo komandu lock fps 125,a dragi admin kaze da se ne msije nista tipkat

  25. #445

    Re: Klanovi

    Da pokusam objasnit zasto se to dogodilo tebi Jerry i tebi Nodakim

    LW kao klan je jako alergican na bilo koji varanja,hakanja i svega sto spada u to,to je jako bitno naglasit i sagledati stvari sa tog gledista

    E sad u borbi protiv bilo kojeg oblika varanja i hakanja mozda se otislo predaleko u jednom trenutku.Namjera je bila iskorijeniti varanje i hakanje na nasim serverima.

    Jumpanje:
    Poistovjecivalo sa sa iskoristavanjem bugova u igri.Razlog prvotni za zabranu jumpanja na nasim serverima u prvom redu se trebao odnositi na one situacije kada se moglo iskoristiti neki bug pa otici "iza mape" ili pucati "kroz texture" Ali napominjem da se u tumacenju toga otislo predaleko od strane nekih clanova klana bacajuci sve u "istu kantu"(jumpanje i bugove) ali sve sa najboljim namjerama i razlozima.Sada poslije mnogih patchova ti i takvi pravi bugovi su manje vise iskorijenjeni pa vise razloga za zabranu jumpanja nema

    u konzolu se ne smije ništa upisivati jer je to cheatanje & scriptanje:

    Ne znam kada se taj ban dogodio ali zadnjih par mjeseci definitivno niko nece dobiti nikakav ban zbog razlicitih configa koje mozda ima.A razlog zasto si dobio ti i tvoj kolega je isti i vezan za varanje i hakanje.Pogresno tada,dakle ne vise,prevladavalo je misljenje da je to neki oblik varanja.Medutim kako danas igrac koji ima nabrijanu pilu preko 200+ FPS ima ogromnu prednost (brze ide,vise skace,svaki cetvrti korak mu se jedva i cuje,cuje ostale igrace na vecoj udaljenosti) izaslo se u susret igracima sa low/medium komp konfiguracijama da budu koliko toliko ravnopravni igracima sa nabrijanim pilama sa razlicitim config_mp konfiguracijama.

    Dakle svemu tome razlog je bio prijezir clanova LW klana prema varanju
    Prije par mjeseci za jednog clana LW klana u CoD2 se sumljalo i kasnije dokazalo da je imao WH,letio je naglavacke iz klana uz pljuvanje i povike ostalih clanova "sramoto jedna"

    I na kraju da zakljucim:

    Jumpanje: ne mogu 100% garantirat da neki od tvrdoglavijih clanova klana nece kickat zbog njega ali ja sigurno necu.Stvari po tom pitanju su uglavnom sada rijesene ili ce biti ubrzo.

    config_mp: bez problema svaki config se moze koristiti na nasim serverima,sve sto Punk Buster dozvoljava da se mijenja takoder je dozvoljeno kod nas.
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  26. #446
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Klanovi

    Pa tko mu kriv šta nema jači kompjuter,mislim optuže penzu (kolegu) da puca na kotačić iz g3 a ne puca jer ima lokot 250 fps,i sami zante kako se puca s velikim fpsima,i banaju nas obojcu,svejedno...

  27. #447

    Re: Klanovi

    Da sad ne pisem jedno te isto vise puta jer sam napisao razloge zasto se sve to moglo dogoditi.

    Sad si spomenuo G3 pusku i brzo pucanje s njom da je nekog kostalo bana. LW/Koopejka prije nego je usao u klan (i to prije dosta vremena) imao je i ima najbrze pucanje sa G3 puskom koje sam ikada dosada vidio! On ustari i igra samo sa G3 i pistoljem,nikada ga nisam vidio da igra sa drugim puskama,sigurno ga ne bi primili u klan vec bi ga onda banali tom logikom.

    Uostalom za sve razloge koje si rekao koji mogu biti u potpunosti tocni ili samo djelomicno,imamo i web site i forum tj. dio foruma pod nazivom kick/ban gdje su se igraci koji su banani naknadno javljali i objasnjavali svoju verziju dogadaja.Ili bi se ispricali za svoje ponasanje i dobili un-ban ili bi prigovorili za nezasluzen ban i opet dobili un-ban.

    Tako je i smanjen broj Rcon nositelja tj admina na nasim servrima koji su se pokazali malo vise happy trigger friendly kad je u pitanju bilo davanje bana.
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  28. #448
    Member Plants Vs Zombies Corusa's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Kutina
    Postova
    87

    Re: Klanovi

    <}The errors{>
    Igramo CoD 2.
    Postajemo sedam mjeseci, ne regrutamo, i trenutno idemo na ClanBase.
    Site: http://www.the-errors.co.nr
    Private war Server:212.95.32.25:20095
    TeamSpeak: 212.95.32.25:8775
    Xf: alojzije14, 77voda77, beast6

  29. #449
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Klanovi

    http://www.epwn-gaming.com

    Postoji junior squad u kojem sam i ja osobno, ako se tamo dokažete prelazite u elitu xD

  30. #450
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Re: Klanovi

    [RWS]SRushing With Style
    Igramo CoD 4
    Na CB-u smo i Edomu
    Regrutamo(Org keys only)
    http://www.rws-clan.com
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

Slične teme

  1. ETQW Klanovi
    By HalF-DeaD in forum Wolfenstein
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 21-10-2007, 22:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •