Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kotor 2

  1. #1

    kotor 2

    Moze li mi netko reći gdje na dantoineu mogu naći,kupiti ili dobiti lens za lightsaber?

  2. #2
    Guest
    http://www.gamespot.com

    pronađi igru i pogledaj guide

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    27

    Re: kotor 2

    Molim Vas ako se tko sjeća, što trebam napraviti kad s Dxuna nakon što sam prošao i Jungle tomb i riješio situaciju na Olderonu, trebam napravit? Čitao sam u različitim prohodima da će me Kreia uputiti na Dantooine. Dolazim na ebon Hawk, otvori se video u kojem GO-To ubija remotea od Bao Dura. Odem do Kreie ali oni mi ne daje nikakav zadatak, samo pitanje o sili i prošlosti. Puno hvala

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: kotor 2

    wait...nije li G0-T0 mrknuo remotea tek na Malachoru V? ili sam nešto propustio...

  5. #5
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    27

    Re: kotor 2

    da, čudno mi je jer goto ga je ubio a on još postoji- remote.

  6. #6

    Re: kotor 2

    = Citat = Izvorno postao Mika
    Molim Vas ako se tko sjeća, što trebam napraviti kad s Dxuna nakon što sam prošao i Jungle tomb i riješio situaciju na Olderonu, trebam napravit? Čitao sam u različitim prohodima da će me Kreia uputiti na Dantooine. Dolazim na ebon Hawk, otvori se video u kojem GO-To ubija remotea od Bao Dura. Odem do Kreie ali oni mi ne daje nikakav zadatak, samo pitanje o sili i prošlosti. Puno hvala
    nece te Kreia uputiti na nikakav dantoine ako nisi rijesio sve planete...
    tek dok rijesis onda ce ti reci da se sastanes sa jedi masterima koje si pronasao...
    a ako si rijesio sve planete i nje te uputila,samo odi na dantooine i kod jedi enclave-a...

Slične teme

  1. kotor 2
    By zell volumen in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-08-2006, 11:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •