Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 52 od 52

Tema: Pro evolution soccer 5

  1. #31
    ja imam PES 5 za PC i PS2 i mogu reći da je puuuuuuuuuuuuuuuuuno bolji za PC ako imate gamepad i superpatch 2.0! momci su se stvarno potrudili i to je ono nešto savršeno!
    pravi je užitak igrat PES 5 na PCu, jedino šta se ne može online ako nemate orginal

  2. #32
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    Ooooodlična igra,najbolji nogomet ikad izašao.Ali usprkos tome imam par primjedbi.

    - ne tako strašno-malo previše faulova i čudan sistem kartoniranja.Nekad dobim žuti za šugavo naguravanje ramenima dok u komp prođe bez ikakvog kartpna kad me pošteno podere zadnji obrambeni.

    - nešto što ipak malo iritira-izvođenje prekida.Zašto je kad izvodim korner mojih samo troje u šesnaestercu?Barem bi moj jedan stoper morao ići na skok.Ovako su mi pred protivničkim golom Nistelrooy,Rooney i Park dok Rio Ferdinand jede burek na svojoj polovici

    Kod slobodnjaka sa 35-36 metara kad nabacujem ista stvar.Ajde tu ih je već malo više,ali zašto nitko od mojih ne ulijeće na loptu?Kad već odluči uletiti,onda završi u ofsajdu.

    A možda ja u nečem griješim,ako je tako neka mi netko napiše kako bih trebao izvodit slobodne dok nabacujem.

    - ovo već iritira hebeno-Real Madrid.Kao da nije dovoljno što ih i inače mrzim,u ovoj su igri su mi popili živaca i živaca.Kako debeli Ronaldo može imati napad na 98 dok recimo Ett'o ima na 90?Kad već pričam o Ronaldu,da li trebam dodati kako užasno ide na nerve kad doični gospodin s centra pošalje loptu u for (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) kroz moju obranu kao da je daljinski navođena.A kad mi bez problema spizde 2 gola u sudačkoj nadoknadi...

    I Milan je nadrealno jak u igri također,no nisu toliko iritantni kao manekenčići iz Madrida.

    Na ostatak igre nemam baš nikakve pimjedbe,sve je super i sve je za pet ( kad si muško i voliš nogomet )
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  3. #33
    Junior Member Plants Vs Zombies Zer0_C()()l's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    San Andreas
    Postova
    20
    Ma pes 5 je zakon.Ima neke greske(previse faula) no ostatak je savrsen(kad instaliras patch za sve dresove i iminja igrace i timove)
    Ono za Real.Real na hartiju ima mnogo jak tim,pa zato je to tako u PES 5.
    No u realnosti....
    Inace ja sa fredom smo se menjali po jedno poluvreme edno 10-tak utakmica na 4 zvezde tipa Inter vs Milan,Barca vs Real,Man vs Arsenal(mi smo bili Barca,Inter,Man itn..one prve) i sve utakmice su zavrsavale sa 10:0(Inter:Milan) 11:2(Barca:Real) sa spektakularnim golova.
    Mene tie 6 zvezde ne pretsavljaju merka za vjestina.Moj frend svaki dan igra pes na 6 zvjezde a ja na 3 zvjezde,a sam ga tepao Inter:Manchester 5 : 0.
    Rulez are made to be broken

  4. #34
    = Citat = Izvorno postao Zer0_C()()l
    Ma pes 5 je zakon.Ima neke greske(previse faula) no ostatak je savrsen
    mene je ista stvar izluđivala, al je fazon da ni ti ni ja nismo znali na pametan način oduzeti loptu po tome se razlikuje od prethodnog dijela - inače kad se uđe u fazon, čak je i bolje ovako

  5. #35
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Ja mislim da je igra predobra iako je naš časopis dao premalu ocjenu za najbolji nogomet u svemiru.

  6. #36
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao Edi Sm187
    Ja mislim da je igra predobra iako je naš časopis dao premalu ocjenu za najbolji nogomet u svemiru.
    da,ako je već petica bolja od četvorke,zašt je četvorka dobila više od petice.

    Petica zaslužuje puno više od ''bijednih'' 86...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    meni je prijatelj rekao da je igra fantasticna, igrao sam na psx 2 i grafika cudo za 5, pa gledam za kompjuter kupiti yostick ili posuditi yostick od nekoga jer ipak je zabavnije igrati sa yosticka nego sa tastature, Mostarcima mogu posuditi ovu igru
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    heh,i za pes 4 i 5 sam kupio joystick
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Da, ali kad se naviknes na tastaturu(igras 1,5 god)i onda nabavis gamepad... Tako je i kod mene. Pes igram najcesce a gamepad skuplja prasinu.
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  10. #40
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim
    HVALA !
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao Aragorn
    igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim
    HVALA !
    ima jedan smartbox-ov,jeftin,i za ps1/2 i pc...

    imo sam ga,al brzo mi se sjebao onaj d-pad...

    ili logitechovi precision gamepadovi,jako slični,super su,bez analoga nekih 100,s analogom 200 kn...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Aragorn
    igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim HVALA !
    Potraži gamepadove od speed linka - bullfrog ili avenger, nisu skupi manje od 100 kn a nude sve, imaju analoge i auto fire ma sve. eto ja ti garantiram da nećeš zažalit za tu cijenu možda je i puno bolji od nekog od 200kn

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Čuo sam da postoji neka izvedba PES5 cracked online play???

    O čemu se radi???
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  14. #44
    Junior Member Plants Vs Zombies art_cro's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    14
    = Citat = Izvorno postao Aragorn
    igrao sam mozda prije 2 h kod rodjaka PES 5 igra je stvarno dobra, no neznam nekako koda stopa malo u njega nevjerujem da ce u mene tako biti, i imam jedno pitanje moze li se igdje naci yostick kao sto je PS2 ili PS1 da je za kompjuter mozete li mi reci da uzaludno ne trazim
    HVALA !
    ja imam logitech dual action. cijena oko 180 kn.fenomenalno precizan i pljunuti ps2 jostic
    \__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(")your signature to help him gain world domination.

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    HVALA VAM NAJBOLJI STE
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  16. #46
    Senior Member It lives by night pHo3nyX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    504
    Može li mi itko dati link ili nešto drugo gdje mogu skinuti patch za tipke za tipkovnicu, a ne za playstation. Hoću da mi se u igri pokazuju kompjutorske tipke, a ne iks, kružić, trokut, kocka, r1, r2, l1, l2...


    I čemu služi superpatch 1 ili 2 ili 3....
    MBO:ASUS P5KC // CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz, 6MB Cache // RAM: Kingmax 4x1 GB 800 Mhz // HDD: Seagate 320 GB, 16MB Cache // VGA: ATI HD3870, 512 MB, 256 bit // Napajanje: Chieftec 550W //

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    to i mene zanima jer smeta mi to i jer ta igra konvertirana za PS2 pa zato moždaima takve tipke

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Ne postoji takav patch da promijeni kontrole sa tipa PS2 gamepada na tipkovnicu. Ali evo malo savjeta:

    -[kocka]: uklizavanje i nabacivanje
    -[krug]: pucanje
    -[X]: dodavanje
    -[trokut]: dodavanje u for
    -[R1]: brzo trcanje
    -[R2]: trikovi
    -[L1]: biranje igraca

    Eto, tako si mozete konfigurirati tipke prema FIFA-inom sistemu!
    GL

    EDIT: sto se tice Superpatcheva, oni ti donose nove lopte, dresove, sve licence, sredjuju sve nedostatke igre i cak poboljsavaju igru i sve sto zapavo svi zelimo od PES-a. Da biste korektno imali instalirane sve te dodatke, potrebno je instalirati sve te Patcheve redom. Npr. ne mozete staviti Superpatch 3.0 bez 2.0 itd.
    Superpatch 2.0 i 3.0 mozete skinuti jedino preko torrenta sa stranice http://www.torrentspy.com. Po mogucnosti imajte sto bolje torrent klijente (e.g. Azureus).
    Znaci, za skidanje vam je potreban neki torrent program (npr. Azureus).
    Osim toga, da biste mogli uopce instalirati patcheve koje skinete, morate imati program Dkz Studio.
    Za informaciju: SP2.0 ima 980 MB, a SP3.0 ima 130 MB
    Ovi patchevi donose podrsku za online igranje sa jos nekim dodacima koje nisam isprobao. E, da, ove patcheve radilo je nekoliko ljudi ciji su dodaci uvijek bili najbolji, najcjenjeniji, i sve radi pouzdano ako budete radili prema uputama!

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    igra owna
    i moj arsenal
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #50
    Man Red je najbolji odnosno Manchester United!

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Man Red je najbolji odnosno Manchester United!
    ownam te
    hm.. trebam jednom instalirat onaj pesonline da mogu igrat prek neta
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Ne postoji takav patch da promijeni kontrole sa tipa PS2 gamepada na tipkovnicu. Ali evo malo savjeta:

    -[kocka]: uklizavanje i nabacivanje
    -[krug]: pucanje
    -[X]: dodavanje
    -[trokut]: dodavanje u for
    -[R1]: brzo trcanje
    -[R2]: trikovi
    -[L1]: biranje igraca

    Eto, tako si mozete konfigurirati tipke prema FIFA-inom sistemu!
    GL

    EDIT: sto se tice Superpatcheva, oni ti donose nove lopte, dresove, sve licence, sredjuju sve nedostatke igre i cak poboljsavaju igru i sve sto zapavo svi zelimo od PES-a. Da biste korektno imali instalirane sve te dodatke, potrebno je instalirati sve te Patcheve redom. Npr. ne mozete staviti Superpatch 3.0 bez 2.0 itd.
    Superpatch 2.0 i 3.0 mozete skinuti jedino preko torrenta sa stranice http://www.torrentspy.com. Po mogucnosti imajte sto bolje torrent klijente (e.g. Azureus).
    Znaci, za skidanje vam je potreban neki torrent program (npr. Azureus).
    Osim toga, da biste mogli uopce instalirati patcheve koje skinete, morate imati program Dkz Studio.
    Za informaciju: SP2.0 ima 980 MB, a SP3.0 ima 130 MB
    Ovi patchevi donose podrsku za online igranje sa jos nekim dodacima koje nisam isprobao. E, da, ove patcheve radilo je nekoliko ljudi ciji su dodaci uvijek bili najbolji, najcjenjeniji, i sve radi pouzdano ako budete radili prema uputama!
    _________________

Slične teme

  1. Pro evolution soccer 2008 problem sa 2 igrača
    By GeForce in forum Software
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 24-07-2008, 19:05
  2. Pro evolution soccer 5 - ONLINE -HELP!
    By systems in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-03-2006, 19:45
  3. Pro evolution soccer 5 help
    By Michel in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-01-2006, 20:03
  4. Pro evolution 5 help
    By Michel in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-01-2006, 10:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •