Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ma dobro što je pak ovo

  1. #1

    Ma dobro što je pak ovo

    Eve Online. Molim vas nemojte mi reći da NITKO NIKAD u redakciji nije čuo za ovu igru.
    Pretražio sam ovaj forum, ni E od Eve za nać.
    Skoro svi koji je igraju iz ove nam naše državice su većinom ili slučajno naletili na 14-dnevni trial, te skinili client sa neta ili našli podatke u stranim časopisima.
    Ajmo ljudi , nemojmo dopustiti europljanima i amerikancima da monopoliziraju ovu igru , vrijeme je da upoznaju više nas sa balkana
    Redakcija opalite recenziju Eve Online stavite 14 day trial i Client pack na DVD, što nas je više to je zabavnije

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    bilo je u online gaming& living ali je premješteno (pitaj Boga gdje)
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Nudili mi taj trail i pričali o igri. Nakon pola sata vidiš da to nije za povremene igrače i da u taj svijet treba dati cijeloga sebe. Ne hvala

  4. #4
    Istina, sve se jebeno sporo odvija i to me živcira!

  5. #5
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nudili mi taj trail i pričali o igri. Nakon pola sata vidiš da to nije za povremene igrače i da u taj svijet treba dati cijeloga sebe. Ne hvala
    Potpuno mi se ista stvar dogodila. Nakon što sam odigrao tutorial, primijetio sam da mi igra polako ulazi pod kožu i onda ušao sam u chat s jednim likom koji mi je rekao da već godinu dana ništa ne igra, jer nema vremena od Eve : ). Vidio sam na tren sebe i nije mi se svidilo : ).

  6. #6

    Re: Ma dobro što je pak ovo

    = Citat = Izvorno postao Aladari
    Eve Online. Molim vas nemojte mi reći da NITKO NIKAD u redakciji nije čuo za ovu igru.
    Pretražio sam ovaj forum, ni E od Eve za nać.
    Skoro svi koji je igraju iz ove nam naše državice su većinom ili slučajno naletili na 14-dnevni trial, te skinili client sa neta ili našli podatke u stranim časopisima.
    Ajmo ljudi , nemojmo dopustiti europljanima i amerikancima da monopoliziraju ovu igru , vrijeme je da upoznaju više nas sa balkana
    Redakcija opalite recenziju Eve Online stavite 14 day trial i Client pack na DVD, što nas je više to je zabavnije
    pa kolko je znam bila je i recenzija i client na dvd-u

Slične teme

  1. Neko dobro napajanje
    By nemir_123 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 26-02-2008, 11:36
  2. Jesam li dobro kupovo?
    By ivesha in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-10-2007, 07:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •