Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 104 od 104

Tema: .......

  1. #91
    Senior Member Nuke me please DJ Ass Kicker's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    ZNAM DA MOGU SVE ŠTO HOĆU SVE ŠTO RADIM RADIM NOĆU ŽIVOT VRTIM KAO PLOĆU JER OD NJEGA PUNO HOĆU...
    Postova
    281
    = Citat = Izvorno postao sexy peace
    Malo je glupasto isti avatar jer dosta ljudi pamtim po avatarima.
    Gle lega, meni se ova slikica bas svidja i necu ju mijenjat jos bar koji tjedan / mjesec...
    *SOLTEK SL-85SD-C
    *INTEL Pentium 4 (Willamette) 1.4GHz, 256KB L2 Cache
    *1x 512MB PC133 SDRAM
    *GECUBE ATI Radeon 9550 128MB DDR (OC) Edition
    *SEAGATE Barracuda ST3802110A, Ultra ATA/100, 80GB, 7200RPM, 2MB Cache
    *LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
    *SAMSUNG SyncMaster 793DF
    *MICROSOFT Wireless Optical Desktop 2.1
    *SONY Headphones MDR-XD300

  2. #92
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    ja od sada na ovu temu više ne obraćam pažnju... :naughty:

    kako ne kužiš da nemožeš riješit problem... možda i možeš, ali ti tu govoriš stvari koje nisu uopće važne ili su lako rješive a ti ih neznaš riješit!

    sad se lijepo smiri, poberi par kupina i napravi kratki spoj na grafi i reci starcima da ti kupe novu....

  3. #93
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao ivan
    ja od sada na ovu temu više ne obraćam pažnju... :naughty:

    kako ne kužiš da nemožeš riješit problem... možda i možeš, ali ti tu govoriš stvari koje nisu uopće važne ili su lako rješive a ti ih neznaš riješit!

    sad se lijepo smiri, poberi par kupina i napravi kratki spoj na grafi i reci starcima da ti kupe novu....
    evo ga......uspio sam hitman mi radi,joj kak je dobar ali mi je malo usporen,grafička je sranje I know, znal sam da ću na kraju opet sam sve morat riješit, nemožeš sve preko foruma vidimo se nemojte se ljutit
    Jack is back

  4. #94
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    makar sam rakao da neću posjećivat više ovu temu, nekako nisam mogao odoljeti...
    drago mi je da si uspio
    i nemoj shvatit sve one prepirke ozbiljno... bili smo iznervirani problemima...

    ajd sretno

  5. #95
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  6. #96
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao fisher
    = Citat = Izvorno postao ivan
    ja od sada na ovu temu više ne obraćam pažnju... :naughty:

    kako ne kužiš da nemožeš riješit problem... možda i možeš, ali ti tu govoriš stvari koje nisu uopće važne ili su lako rješive a ti ih neznaš riješit!

    sad se lijepo smiri, poberi par kupina i napravi kratki spoj na grafi i reci starcima da ti kupe novu....
    evo ga......uspio sam hitman mi radi,joj kak je dobar ali mi je malo usporen,grafička je sranje I know, znal sam da ću na kraju opet sam sve morat riješit, nemožeš sve preko foruma vidimo se nemojte se ljutit
    kako si riješio

  7. #97
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    E jel su to najnowiji driveri za FX5200?
    #paperplatoongoonz

  8. #98
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    da

  9. #99
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Rope
    Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...
    ajd ne seri, uvijek se mogu detalji spustit.

    uostalom, čovjek je riješio svoj problem...kaj te dalje briga?
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  10. #100
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao Rope
    Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...
    ajd ne seri, uvijek se mogu detalji spustit.

    uostalom, čovjek je riješio svoj problem...kaj te dalje briga?
    Ne serem... Ja sada (trenutno) imam fx 5200 dok mi brat ne donese novu iz Bg, a imam i Hitmana instaliranog. Ti ga ocigledno nisi igrao sa tom grafom, tako da ne znas ni priblizno kako to izgleda. Sve sam spustio na low i ne ide u vise od 8fpsa nikako !!! Ostatak konfe: 1 GB rama i AMD 64 3200+ tako da to nije kocnica... I sl. put kada budes nesto tvrdio, argumentuj ...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  11. #101
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Rope
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao Rope
    Radi,radi... Al u tvojoj glavi... Sa 5200 je nemoguce igrati Hitman-a u vise od 7-8 FPS-ova. Dokazano...Tako da ne moras sebe lagati...
    ajd ne seri, uvijek se mogu detalji spustit.

    uostalom, čovjek je riješio svoj problem...kaj te dalje briga?
    Ne serem... Ja sada (trenutno) imam fx 5200 dok mi brat ne donese novu iz Bg, a imam i Hitmana instaliranog. Ti ga ocigledno nisi igrao sa tom grafom, tako da ne znas ni priblizno kako to izgleda. Sve sam spustio na low i ne ide u vise od 8fpsa nikako !!! Ostatak konfe: 1 GB rama i AMD 64 3200+ tako da to nije kocnica... I sl. put kada budes nesto tvrdio, argumentuj ...
    ma zaključio sma da dobro radi po tome što frend ima x300, koja je isto šit, i njemu radi, na low detaljima. ostatak konfe mu je isti kao tebi.

    no htio sam reć da je fisher riješio svoj problem i dalje te boli Q kako mu radi igra.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  12. #102
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Koliko ja znam x300 je bolja (puno bolja) od 5200...
    Ali u pravu si za ovo drugo, ako je on zadovoljan sa tim onda se nema vise o cemu raspravljati. Tako da ovo moze pod LOCK...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  13. #103
    Senior Member Nuke me please DJ Ass Kicker's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    ZNAM DA MOGU SVE ŠTO HOĆU SVE ŠTO RADIM RADIM NOĆU ŽIVOT VRTIM KAO PLOĆU JER OD NJEGA PUNO HOĆU...
    Postova
    281
    Dajte admini lockajte ili brisite ovaj topic jer eto svemu dojde kraj...
    *SOLTEK SL-85SD-C
    *INTEL Pentium 4 (Willamette) 1.4GHz, 256KB L2 Cache
    *1x 512MB PC133 SDRAM
    *GECUBE ATI Radeon 9550 128MB DDR (OC) Edition
    *SEAGATE Barracuda ST3802110A, Ultra ATA/100, 80GB, 7200RPM, 2MB Cache
    *LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
    *SAMSUNG SyncMaster 793DF
    *MICROSOFT Wireless Optical Desktop 2.1
    *SONY Headphones MDR-XD300

  14. #104
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao Rope
    Ovu temu treba lockati. Pa mislim ako fisher do sada nije skontao kako se instaliraju maderfaking driveri, onda stvarno....Ionako ti je ta 5200 smece, radi nje se ne isplate ni instalirati driveri, a cak i kada bi uspeo to uraditi, Hitman ti ne bi opet radio (to sam ti ranije objasnio), tako da se manete corava posla i lockate ovu glupost.
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •