Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Battlefield 3 nije PC ekskluziva

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Battlefield 3 nije PC ekskluziva

    Evo jedne "šokatne" vijesti za sve fanove Battlefielda, kao i one koji nestrpljivo iščekuju nešto konkretnije informacije o Battlefieldu 3. Nakon što smo jučer objavili kako Battlefield 3 neće podržavati Windows XP, DICE danas objavljuje kako Battlefiled 3 neće biti PC ekskluziva. Doduše, DICE zato kaže kako će unijeti "nevjerojatno velike" napore u izradu PC verziju. Nadamo se kako to znači podrška za više od 8 igrača na mapi.

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 3 nije PC ekskluziva

    Naravno da nije rofl. Treba i zaraditi igra.

  3. #3

    Re: Battlefield 3 nije PC ekskluziva

    Stara vijest, a sto se tice toga koja verzija bude kakva, na oficijalnim forumima sam prije nekoliko tjedana naletio na post od jednog od decki iz DICE-a gdje je naveliko smirivao PC igrace da se radi na tome da konzolaske verzije ce biti "dumbed down", tj. da jednostavno trenutno ne vide nacin da sa postojecom grafikom (sumnjam da ce konzole dobit nesto bolju od BC2) uspiju na konzole stavit 80 igraca ili vise od 32, za sad, takoder razmisljaju da na konzolasku verziju ne stave jetove zbog limitacija gamepada, isto sa lean i prone funkcijama.

    I bas za inat sad ne mogu naci taj post ali sam nasao nesto blizu, ne ide se u takve detalje ali se spominju moguce razlike medu verzijama. U biti kako sad izgleda konzole ce dobiti "Bad Company 3" a PC pravi Battlefield 3, sto je po meni fer...mislim imamo jaci hardver? Imamo. Imamo community koji vise suraduje i stavlja timsku igru ispred K/D? Imamo(dokaz je tko je prvi otkljucao 5. mapu za Vietnam?). Imamo modding community koji je spreman uloziti sate i dane u to da produlji igri vijek svojim modovima? Imamo. Imamo mis i tipkovnicu koji zbog kolicine tipki omogucuju vise komandi(lean, prone, itd.)? Imamo.

    Sad sam neki dan upalio BF2 da vidim kakva je situacija i naslo mi preko 200 servera, zakljucak ako je igra stvarno kvalitetna challenging i donosi novo u svoj zanr te ima dubinu PC ce ju igrati i voljeti godinama nakon izlaska a ne za pola godine se derati da je igra stara i da je krajnje vrijeme za novi nastavak, i sto je najbitnije u tome ce se slucaju i dobro prodati. Also neka izbace nepotreban single player i bit ce manje piratije jer je kvalitetni multi lakse na originalu igrati.

    Also ako ima boga ili bilo koga ko je voljan slusati neka izdaju Battlefield 2143(ili tako nesto) kao ekspanziju za BF3

    http://www.fudzilla.com/games/item/2060 ... to-be-best

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3 nije PC ekskluziva

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Naravno da nije rofl. Treba i zaraditi igra.
    osim sto će igra biti daleko inferiornija na konzolama.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Battlefield 3 nije PC ekskluziva

    = Citat = Izvorno postao Kadamon-sama
    Also neka izbace nepotreban single player i bit ce manje piratije jer je kvalitetni multi lakse na originalu igrati.
    ako izbace sp biće manje piraterije, ali će se i igra slabije prodavati
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

Slične teme

  1. Krv nije voda
    By Dreamer Deceiver in forum Multimedia
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 07-07-2012, 16:25
  2. Strah (nije F.E.A.R)
    By KingTomy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 24-12-2009, 20:37
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. I Far Cry nije bezgrijesan
    By Donner Kebab in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 112
    Posljednji post: 29-03-2006, 22:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •