Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 111 od 111

Tema: Victoria - Teh Game

  1. #91
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Sve okolo panika, dok nije dosao profesor i smirio situaciju, ali meni nesto smrdi ovdje, sumjam da je ovo neki seljanjin, mozda je i on bio lovac kao i mi, mozda smo mi pokusni kunici ovom doktoru za njegov novi "izum" mozda smo mi samo misevi u labirintu u kojoj vlada macka, ili nedaj boze da ima vise tih stvorova, ako ih dakako, ima, odlucujem se prikrpati sa sto vise ljudi za svoju vlastitu sigurnost, odlazim do onog njemca koji ocito ima vojnog iskustva te ga pitam "Gospodine Otto, bi li vam smetalo da se pridruzim vama u lovu? Izgledate kao iskusan covjek, mozda nesto i naucim od vas?"
    bzzzzzzzzzzzzzt

  2. #92

    Re: Victoria - Teh Game

    I no longer feel the urge to be all noble and polite,suddenly,a wild roar of fury comes out!
    "Come on men!Zis beast or whatever wont even stand a chane!"
    With heavy steps i continue to walk down the path,following my good old friend all the time.He is,after all,a doctor.Mad one,maybe,but i sure dont mind.
    Though,if any villagers have died becouse of him,he will surely meet his end at the top of my blade.
    And just by a moment,a catch what the younge man next to me said,"Aye,ofcourse,my friend,come,follow,stay close and at watch at all times,here,hold the rifle like this-
    *Otto starts to converse with the younge man and slowly comes to his senses.

  3. #93
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Gospodin Otto me je sa zadovoljstvom pustio da se pridruzim njemu i njegovom prijatelju u lovu, odmah mi je laknulo, kako imam manjka iskustva sa vatrenim oruzjem, bio je ljubazan te mi pokazao kako baratati njime, polako ga ispitujem odkuda je, sto je sve prosao itd., ispricava mi svoje avanture dok odlazimo dublje u sumu.
    bzzzzzzzzzzzzzt

  4. #94
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    "Njet" odgovorim amerikancu kada nesto protrci ispred nad i amerikanac
    pokusa upucati zivotinju ali bez uspjeha.
    Nakon toga pokusava staviti nove metke ali bez uspijeha i upita Ivana
    jeli je ikad vidio ikakvu pusku kao tu.
    "No...proba..probably a new thing profesor made",pogleda okolo i ponovo
    se obrati amerikancu,"Maybe we should go..to him?.

  5. #95
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Victoria - Teh Game

    "Sir Ronalde, pametan potez, ali nažalost nemam bodeža u pričuvi, morat ću se osloniti na ovo čudo tehnike. Zaboga, šta se ovdje događa, nisam stručnjak, ali ovaj kostur nema nikakve ogrebotine ili rane od obične životinje, nemoguće da ga je divljač ubila, nešto je tu puno gore."- uplašeno reče William, oslanjajući se uz Ronalda. Pritom je repetirao pušku i čvrsto ju naslonio uz rame, hodajući veoma oprezno. U šumi se začu pucanj, iz smjera gdje je Amerikanac, i vrištanje, nešto kao Kakva je ovo beštija??!. William je sve nervozniji, kud ih je to profesor poslao??!
    I am an island.

  6. #96
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    "Hold back, young William, it's cleverer to save our own arses. Besides, they're not weaklings, they can take care of themselves."

    OOC: Možda me ne bude bilo više danas, uskoro moram iić
    Липе цвату и у Србији!

  7. #97
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Victoria - Teh Game

    ''Good idea Ivan. I think I saw them over there.''
    Pokazujem prema necemu sto se mice u grmlju.
    Krecemo prema tome, te dolazimo na put malo iza ostalih.

  8. #98
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Victoria - Teh Game

    Šuštanje se čuje u okolnom grmlju, a oblak prekrije mjesec...

    -"TKO JE TAMO?" zadere se profesor

    Tišina ne odgovori ničime osim daljnjim šuštanjem u tami. Grupica se zbije bliže i pokuša razaznati nešto u nadirućem mraku.

    Profesor se šaptom obrati grupi -" Mislim da ovo nije nikakva životinja... Mislim da su nas našli... Ima ih previše, na 3 svi potrčite nazad prema vili... Klar? Gut!"

    "EINS!" prošapće i nabije pušku...

    "Čekajte, čekajte!" - poviče amerikanac - "Tko su ONI?!"

    "Kein Ziet, meine Freunde... ZWEI!"

    "PROFESORE, MORATE NAM REĆI TKO-"

    "DREI!" I porfesor počne trčati ogromnom brzinom za čovjeka svojih godina.

    Skupina ostane stojati nekoliko trenutaka i nakon nekoliko međusobnih pogleda koji su trajali tek sekundu, oni također počnu trčati koliko su ih noge nosile.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  9. #99
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    "Damn you all! I can't run, my leg is dead!"

    I limp as fast as I can, but I'm too slow. Everyone rushes and I soon lose them out of sight. I fall on the nearest roobrush, breathing and puffing heavily. I sheathe my blade and light a cigar. "Now, where am I...?"
    Липе цвату и у Србији!

  10. #100

    Re: Victoria - Teh Game

    Prolaze me razne misli i pitanja kojima tražim odgovor. Tko nas traži? Koliko ih je? Zauzet svojim mislima nisam ni shvatio da sam se odvojio od grupe. Brišem zno i vadim kutiju sa cigaretama i šibice. "Vrijeme je za zapalit jednu." kažem sebi te si zapali cigaretu i uvučem dim. Izgleda da je vrijeme za povratak u vilu.

  11. #101
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    Nakon što je Ivan došao do grupe skupa sa amerikancem profesor i ostatak grupe su se dali u bijeg.
    Ivan je prosmatrao grupu sa cudjenjem ali ubrzo se i on dao u trk za profesorom kako ne bi ostao
    odvojen od grupe.

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Victoria - Teh Game

    "For fuck's sake what are we running from professor?" Zaderao se amerikanac dok je trčao s ostalima prema vili.

  13. #103
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Victoria - Teh Game

    Edwyn je otišao u lov, da barem na kratko zaboravi svoje probleme. Nije imao uspjeha, ali ga je smirivalo i samo šetanje prirodom.
    Nakon otprilike sat vremena čuje nekakve zvukove. Odluči istražiti malo i vidi skupinu ljudi koja bježi od nečega.
    "Najbolje bi bilo da ih probam sustići, možda se stvarno nešto događa." pomisli pomalo zabrinuto i potrči za njima.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  14. #104
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Victoria - Teh Game

    Nakon što su svi stigli u vilu, sjeli i smirili se profesor se zaderao

    -"Tišina! Tiho svi!"

    Svi su utihnuli. Čuo se samo Ivanov glas.

    -"Mislim da nam dugujete objašnjenje profesore"

    Svi su kimali glavama.

    -"Sehr gut. Što želite znati?"

    -"Tko nas je to progonio?" upitao je Dominic.

    -"Mislim da će vam to bolje objasniti Herr Jones."

    -"Molim?"

    Sve oči su sada bile uprte u Jonesa.

    Jones je polagano izvadio nekakvu zdrobljenu cigaru iz džepa jakne. Sa stola je uzeo nekakve stare šibice. Zapalio prvu. Pukla je. Zapalio drugu. Pukla je. Zapalio treću. Opet je pukla. Krenuo zapaliti četvrtu kada je Dominic naglo skočio.

    -"Kvragu recite nam više tko su ti ljudi!"

    -"Imate upaljač?" upitao je hladnokrvno Jones

    -"Upaljač? Kvragu i upaljač. Recite na što znate!" zaurlao je Dominic te izbio cigaru iz Jonesovih ustiju. Jones se samo podsmjehnuo.

    -"Herren, herren. Smirite se molim vas. Gospodine Jones recite molim vas gospodi što ih zanima"

    Jones je kimnuo glavom. Ponovno sjeo. Te iz džepa izvukao nekakav papir.

    -"Ti iza vrata. Uđi."

    Svi su pogledali prema vratima. Odande je izašao sitni čovjek. Bio je

    uplašen.

    -"Nebrini." rekao je Jones "Nećemo ti nauditi. Sada ti možemo samo pomoći. Kao i ti nama. Reci maldiću kako se zoveš?"

    -"E-E-Edwyn Gray gospodine."

    -"Edwyne sjedni"

    Edwyn je polagano sjeo na jednu stolicu u kutku. Svi su gledali u njega.

    Čim je Jones progovorio ponovno je on bio u centru pozornosti.

    -"Dakle. Ljudi koji su nas progonili su pripadnici drevnog reda Templara"

    -"Templari? Zar nisu oni izumrli u križarskim ratovima?" upita Ivan

    -"Nisu. Vidi-" prekinuo ga je mladi Edwyn.

    -"Varate se. Vidite templari su još uvjek prisutni. Samo sada su takozvani slobodni masoni i..." mladi Edwyn je jasno svima objasnio tko i što su templari.

    Svi su ostali zapanjeni. Djelom zbog saznanja tko su templari, a djelom zbog Edwynovog znanja.

    -"Bravo Edwyn. Pametan si ti dečko. Dakle mislim da je najbolje da sad svi odemo u svoje odaje na počinak. Edwyn ti popričaj s profesorom, on će te smjestiti. Nemorate brinuti o nekakvom napadu, unutar vile ste sigurni. No ipak za svaki slučaj ponesite sa sobom puške koje vam je profesor dao"

    Jones je pozdravio gospodu. Objesio kaput u hodniku. Izvukao još jednu od onih cigara. Upalio je. Te krenuo prema sobi.

  15. #105

    Re: Victoria - Teh Game

    Noseći sa sobom pušku Dominic dolazi u svoje odaje. Otvara vrata i ulazi u svoju sobu. Pušku stavlja ispred kreveta, a municiju na stolić. Još uvijek nije mogao vjerovati u to kako njegova soba izgleda, neka mješavina baroka i gotike. Otvara prtljagu i rasipa sve stvari po krevetu. "Krenimo u potragu.". Nakon duljeg kopanja po stvarima nailazi na svoj zlatni revolver i municiju, te ih stavlja na stranu, bodež kojeg stavi na bok, sablju koju stavlja u kut sobe i kutiju cigara. "Evo ih, moje blago. Hihihi!". Uzima stvari iz kuta i sjeda za stol te krene čistiti svoje oružje uz naravno svoju cigaru. "Nije loš ovaj pištolj, a bogme ni ova sablja. No, sad smo gotovi. Samo da nađem nekog za druženje uz karte i alkohol, predosadno je kad si sam"

  16. #106

    Re: Victoria - Teh Game

    Otto: "Drugovi!Brzo!Moramo da se organizujemo!Ja cu da budem strazar.

    Uz te reci,uzeo je svoju pusku i cucnuo pored prozora.

    "Nista mi nece promaci,bio sam najbolji strelac u komandi."

  17. #107
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    Dok su se svi ostali pripremali za napad nekakvih "Templara" Ivan je pogledao svoju pušku i upitao.
    "U slučaju da itko napadne ovu kuću, je li bi mi mogao netko objasniti kako ova stvar funkcionira?"

  18. #108
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Victoria - Teh Game

    Edwyn je došao do profesora i pitao ga: "Možete li mi objasniti što se događa i kakve veze to ima s Templarima?
    Ako mogu ostati ovdje, koja će biti moja soba?"
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  19. #109
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Victoria - Teh Game

    U vili je vladao nemir. Nitko nije znao što raditi. Otto je trčao s prozora na prozor kako bi spriječio uljeze da uđu, iako je vila bila neprobojna. Dominic je odmarao u svojoj sobi čisteći svoj pištolj i uživao u svojim cigarama. Nasred glavne sale pričali su profesor i mladi Edwyn

    -"Evo ti ključ od tvoje sobe. Smjestio sam te tik do Jonesa. Ako ti bude išta trebalo obrati se njemu" rekao je profesor "I odmori se. Sutra je važan dan"
    -"Hvala. Laku noć profesore" no profesor nije odgovorio. Samo je laganim korakom otišao u svoje odaje. Isto je odlučio napraviti i Edwyn.

    Ivan je također djelovao zbunjeno. Otišao je do Jonesove sobe i pokucao.
    -"Otvoreno je"
    -"Dobra večer gospodine J..Ja..James?"
    -"Jones. Ime mi je Jones. No to nema veze. Trebali ste nešto?"
    -"Oh. Ispričavam se gospodine Jones. Zanimalo me kako funkcionira ova stvar?"
    -"Pa vidite glavna stvar je..." Jones je počeo objašnjavati Ivanu kako radi ovo moderno oružje.

    Svi su bili uznemireni. Ushićeni. Prestrašeni. No nisu ni mogli pretpostaviti da će ovo biti pustolovina njihovih života...

  20. #110

    Re: Victoria - Teh Game

    Nakon čišćenja oružja, pušenja cigara i oblokavanja, Dominic, već pripit, je odlučio nažicati i jednog i drugog od drugih ljudi.

    "Hik! Dobar dan! Imate cigara ili alkohola? Nema a? Hik!"

    "Cigare? Doviđenja"

    "Cuga? Pardon, doviđenja."

    Nakon prolaska kroz čitavu vilu nije našao ni jednu osobu koja bi imala išta od ono šta on traži.

    Krenuvši prema sobi, spotakne se i pomakne kip koji otvori tajna vrata te pogleda oko sebe.

    "Izgleda da me nitko nije vidio. Vrijeme je za spavanje". I Dominic otiđe u svoj krevet.

  21. #111
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    The headache overwhelms me and I fall unconscious, the cigarette still dangling from my mouth.
    Липе цвату и у Србији!

Slične teme

  1. Victoria 2
    By Akul in forum Gaming općenito
    Odgovora: 235
    Posljednji post: 28-03-2013, 14:13
  2. Victoria - Rasprava
    By Delirium in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 281
    Posljednji post: 11-03-2012, 22:33
  3. Warcraft Tabletop Game aka. Miniatures Game
    By Arbiter of Change in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 10-02-2008, 13:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •