Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Uspješan rad

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352

    Uspješan rad

    Samo želim pohvaliti na forumu i stranici koju imate, te se nadam da će i u budućnosti biti dobra suradnja između CRO-Gaminga (tj. HCL sada) i PC Playa.

    Moram reći da sam počeo opet čitati PcPlay, jer do prije već par tjedana me DVD zezao, pa nisam bio u mogućnosti čitati, no evo sada opet mogu uzeti svoj primjerak PcPlay-a i čitati kao pravi čovjek (WC, itd.). Zanima me jedna stvar, a to jest da li će se povećati broj listova u PcPlay-u jer imam osjećaj da bi trebalo još kojih 20 listova, jer ovako imam neki osjećaj da je nekako sve zgusnuto (možda sam i pogriješio, čitao sam u 7.30 u kafiću s toplom čokoladom, no mislim da nisam baš jako), a nama, čitateljima PcPlaya nije problem dati 4kn više da zaokružimo na 35 (opet se ispričavam kupovao sam tako rano da možda i cijena nije 31kn, tko zna što sam ja dao).

    Evo toliko od mene, nadam se da ćete imati mnogo sreće i ljubavi u životu


    P.S. Sretna Nova Godina Danas
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506


    fakat imas pravo, ni ja se ne bi bunio da zaokruze cijenu na 35, a mislim da se niko nebi bunio, samo da bude vise stranica...

    a i mislim da si pogodio omiljeno mjesto za citanje PcPlaya ;;DDD
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352

    ...

    Ma ako sam nekog uvrijedio iz redakcije s time što sam rekao zgusnuto, onda se duboko ispričavam, jer je to samo moje mišljenje, koje nemorate uzeti u obzir. Samo mislim da bi se većna složila s ovim argumentom, a ajmo biti iskreni, dnevno svatko baci 5kn barem na neku glupost, a ovako ćemo barem biti mi zadovoljni, a i vi jer bismo mi kao vaši čitatelji bili zadovoljni, pa shodno tome i vi (oprostite na ovom fizolofškom, al sam spavao 4h, a i osjećam se kao Dumbledore, sav sretno i ozbiljno). No možda imate neke točki ili pravila kojih se morate držati pa ovo nije moguće, te to nije moj posao, te se u to neću ni miješati. Samo želim reći da poštujem vaš rad te su PcPlay oduvijek meni bile najbolje gaming časopis, te ovim postom samo nadam se da ću pomoći. Nemislim puno uopće postati jer mi je važnija kvaliteta posta nego kvantiteta posta.

    Toliko od mene

    Sretna Nova Godina Svima Koliko Vas Ima
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Koliko sam ja skužio, novi Pcplay ima manji broj stranica jer postoji i dio časopisa na DVD-u, kojeg nesmiješ zanemariti...

    X-Plosiv = stupid

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    da, ali digital pcp suxxa

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ACT
    Postova
    70
    = Citat = Izvorno postao dFixxx3r
    da, ali digital pcp suxxa
    Potpuno se slažem.
    Odabrao Dželo Hadžiselimović.

  7. #7
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    = Citat = Izvorno postao dFixxx3r
    da, ali digital pcp suxxa
    potpisujem
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao dFixxx3r
    da, ali digital pcp suxxa
    da...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352

    ...

    Upravo sam bacio pogleda na taj Digital PcPlay, i štogod vi rekli, to je budućnost, koju je PcPlay odlučio prvi uvesti, i zbog toga im čestitam. Malo me boli oči, ali stvarno se isplati, lijepo napravljeno grafički.

    Iako, još uvijek stojim iza svojih riječi od 20 stranica više.
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: ...

    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv
    Upravo sam bacio pogleda na taj Digital PcPlay, i štogod vi rekli, to je budućnost, koju je PcPlay odlučio prvi uvesti, i zbog toga im čestitam. Malo me boli oči, ali stvarno se isplati, lijepo napravljeno grafički.

    Iako, još uvijek stojim iza svojih riječi od 20 stranica više.
    Nastojimo u budućnosti podići kvalitetu digitalnog časopisa da fakat bude jedan odličan medij. Ako znate nekog kvalitetnog programera za multimedijske aplikacije, a ne radi u Croteamu recite mu da nam se javi.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    zake nemre radit u croteamu... moja frendica ima jednog frenda koji je radio na Serious Sam (nastavcima) al kolko ja znam oni su croteam pa tako da onda nishta...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao lcy
    zake nemre radit u croteamu... moja frendica ima jednog frenda koji je radio na Serious Sam (nastavcima) al kolko ja znam oni su croteam pa tako da onda nishta...
    lol reko je ako ne radi u croteam-u

  13. #13
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    pa da zake nesmije radit u croteamu... sad sam zbunjen...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao lcy
    pa da zake nesmije radit u croteamu... sad sam zbunjen...
    kuzis mislio je na to da svi dobri programeri vec rade u croteam-u...kuzis sad???

  15. #15
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    ja i dalje zbunjen... nishta ne svacam... da kazem ovom svom liku da se obrati PCPlay redakciji il sta??
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  16. #16
    LOL!!!
    ako hocete napravim ja nesto u C-u pa nek ljudi dizu to smece s CMD-om
    Have no fear because I is here!

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352

    ....

    W1king, neznam, ali predlažem da pogledaš na http://www.area85.netS, mislim da među njima ima nekog tko bi se znao time baviti (barem mislim). Ima li možda neki link gdje se može nabaviti svi digital pc-play, jer mi se neda kupovati svaki zbog toga, a htio bih imati sve od prvog nastavka.

    SickManno,
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: ...

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Nastojimo u budućnosti podići kvalitetu digitalnog časopisa da fakat bude jedan odličan medij. Ako znate nekog kvalitetnog programera za multimedijske aplikacije, a ne radi u Croteamu recite mu da nam se javi.
    JA ! JA ! Evo, znam Vam napravit što god hoćete u Powerpointu , dalje neznam. OK, ali PP znam bolje od većine, samo dajte što trebate (ok, problem bi bio što PP ne ide u exe a konverteri su jako nekvalitetni). Ako ne vjerujete, pogledate što sam do sada napravio, nije da se hvalim, ali znam napravit križić-kružić u PP-u, evo napravio sam još jednu verziju koju nisam poslao, ali prva verzija je već kod Vas.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  19. #19
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    112
    a jebo vas smotane. jedan se uvlaci u dupe drugi nis ne razumije. Shifty kaj mislis da se sve aplikacije dizu iz c cmdom ?

    C je sličan c++ a većina igara se radi u c++ uz pomoć OpenGla ili Directxa.

    On je rekao da je našao čovjeka koji radi u Cro_teamu i sada radi za njih taj dio ali vjerojatno ni sam nema previše vremena za to jer ipak i Cro-Team ima rokove izdavanja igara ...

    Inače X nema sanse da ce to neko znat na area85 jer ovo nije html , php i web jezici..

    Sumjnjam da ćete nekog naći jer je jako malo ljudi u cro koji se bave tim.. Cro-team,Cateia games, Generation Stars i ex MiCRO brain...

  20. #20
    lol, ti bas nisi normalan... ja pricam o cistom c-u, i ,da, znam da se moze dizat u prozoru. c nije SLICAN kao cpp nego je cpp nastao kao prosireni c, isto kao i java i jos par jezika. i razlika je izmedju obicnog c-a i visual c-a. ja imam naviku ne pricat o stvarima o kojima nemam pojma... inace, nije se trazila igra, nego multimedijska aplikacija, a tu ti directx i opengl nece bas puno koristit.

    etit: kolko vidim, na area85 ima i par programera...
    Have no fear because I is here!

  21. #21
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    112
    da vidim da sam se malo zajebao al drago mi da me neko ipravio .. inače kolko sam ja skuzio mozda sam krivo skuzio al nema veze onaj efekt slike koje se preklapa mos napraviti s directxom..da kada vuces misa da se stranica preklapa koliko se sjecam imas takav example kakop to raditi u jednom od Nvidinih SDKa koji koriste DirectX naravno.. Mislim mos korisiti neke funkcije od DX za rad s slikama ali mos i svoje raditi

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352
    HS, nemoj biti toliko siguran što se toga tiče, svaki čovjek ima i druge kvalitete koje ne pokazuje, ali ih ima..Nebih se čudio da netko od njih zna raditi ovakve stvari, jer ipak, ako se time bave barem su se malo bavili i ovom stvari, što ne misliš tako?

    Neću ništa govoriti, al jebiga, svatko ima različite kvalitete....

    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •