Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Satan Panonski

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Satan Panonski

    Ivica Čuljak, poznatiji kao Satan Panonski, s kojim me život par puta spajao u nekim čudnim trenucima, sigurno zaslužuje svoju temu ovdje. Obzirom da se uskoro približava godišnjica njegove pogibije na slavonskom ratištu 1992., podsjetimo se malo blistavih trenutaka najluđeg i najiskrenijeg punka na ovim prostorima.


    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Satan Panonski

    Nema se što za reći osim, ''ja sam svom tati pušila kurac, meni moj tata nije dao da mu ja pusim kurac, pa sam ja cekala da se moj tata napije...'' i ''Jel ima tko trzalicu, nemamo trzalice na stejđu''

    Inače anegdota kaže da je satan rodom i Vinkovaca ili sela kraj vinkovaca svaki put kad bi srbi granatirali vinkovce izvuko svog starog sedamdesetogodišnjeg srbskog susjeda iz kuće i vezo ga za stup i reko mu ako te pogode, jebiga tvoji su te pogodili''

    Ili tri različite priče o njegovoj smrti...

    Šta reć osim, L E G E N D A.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #3
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    Ovo u vezi susjeda je izmišljotina, a što se pogibije tiče, ne bih komentirao mada sam i ja štošta čuo. R.I.P. Ivica i to je sve što imam za reći.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    326

    Re: Satan Panonski

    Interesantan lik, glazba mu je preloša iako je poprilično popularan materijal među mlađim generacijama.
    Motivi za više od jednog slušanja su mi nejasni.

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    To je bio punk osamdesetih, mlađe generacije se tad nisu ni rodile. Iz perspektive punka to je zapravo izvorni pristup tom žanru, a ne Pistolsi i slični bandovi koji su producirani u "tvornicama" Malcolma McLarena i sličnih tipova.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    326

    Re: Satan Panonski

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    To je bio punk osamdesetih, mlađe generacije se tad nisu ni rodile. Iz perspektive punka to je zapravo izvorni pristup tom žanru, a ne Pistolsi i slični bandovi koji su producirani u "tvornicama" Malcolma McLarena i sličnih tipova.
    ja ti govorim što vidim danas, znam da se čovjek ohladio pred xy godina.

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    Da bi mogao slušat moraš voljet punk, ali ne Hladno pivo za koje svi pričaju da su punkeri, mada meni uopće nikada nije bilo jasno zašto
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  8. #8
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Satan Panonski

    Nezz meni paše i sjetim ga se barem jednom u 6 mjeseci pa pustim si neki lajv bootleg ili tkao nešto, smiješno mi je ko 'stand up' neki. I naravno pustam svim frendovima koji nisu culi kad dodju do mene
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Satan Panonski

    Jao koliko su mi samo puta pjevali, dobio si sifilis lepi mario, pusio si klitoris lepi mario....

    Car, nista drugo

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Satan Panonski

    Moram priznati jako slabo sam znao o njemu, ali sada ste me zaintrigirali. Vidim da je bio lud, a luđaci prave najbolju glazbu



    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #11
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    Zapravo i nije bio toliko lud kao što pričaju. Na stageu je bio totalno lud i rekao je jednom da to što pusti malo svoje krvi za one koji ga dolaze slušat nije ništa, jer bi se za svoju publiku na pozornici mogao i kastrirat.
    Mimo stagea je bio potpuno druga osoba, mogli ste otići s njim na pivu i razgovarat o Bachovim toccatama ili najboljim dijelovima odojka
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #12
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Satan Panonski

    Mene zanima tih par trenutaka gdje su vam se putevi spojili, naravno ako ste voljni o tome pricati
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #13
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    Pa jednom smo dijelili studio u kojemu smo oni i mi nešto snimali, a i na nekim grupnim koncertima smo se viđali, mada ne mogu reći da smo bili neki frendovi. Sjećam se kako mi se tonac u studiju žalio kako je posijedio s njima, jer je samo Ivica u svojoj glavi znao kako to treba zvučat
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Satan Panonski

    Onako, mladež da fura jer je dosta brutalan i drugaciji. Postao je isto kao neka modna marka koje si cure i momci prišiju kada imaju 14 godina da bi se obiljezili. Šteta, da ih sada vidi samovoljno bi sada završio u sanatorijumu.

  15. #15
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    Ne kužim što hoćeš reći ali dobro. Satan nikad nije bio mainstream niti će to ikada postati. Inače su mi bedaste te priče o tome da netko prestane valjati kad ga previše ljudi "fura" ili kad se previše vrti na radiju, MTV-u i slično, mada to nema nikakve veze sa Satanom Panonskim.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  16. #16
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Satan Panonski

    Ane, i ja to mrzim. Valjda si likovi odmah umisle da im underground kulnost opada cim vise ljudi cuje za bend. Al' to je valjda ona klasa koja slusa glazbu malo zbog sebe, malo zbog drugih
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  17. #17
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    Pa da, jebga, ako ti je netko dobar kad ga sluša 5 ljudi, bit će dobar i kad proda 5 milijuna albuma. Naravno, ako drastično ne promijeni stil ili slično.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  18. #18
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Satan Panonski

    Fak onda nemam opravdanja za nasu nerasirenost
    Won't Bow Don't Know How.

  19. #19
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Satan Panonski

    samo ću citirati vikinga:

    "najiskreniji punk na ovim prostorima"... volio sam ih slušat u srednjoj školi, već dugo nisam... hvala što si me podsjetio...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  20. #20
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Satan Panonski

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    samo ću citirati vikinga:

    "najiskreniji punk na ovim prostorima"... volio sam ih slušat u srednjoj školi, već dugo nisam... hvala što si me podsjetio...
    Nema na čemu, a možeš usput malo poslušat i riječki Grč

    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Satan Panonski

    Ovo mi je zakon.

    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  22. #22
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Satan Panonski


    polusatni dokumentarac
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •