Dakle pitao sam vise od jednom na ovom forumu za dobru konfu za otprilike 5k kuna, s nadom da kada objasnim starom da je jako dobra i isplativa da ju kupi...ali stari ko stari neda...i sad sam ga nekako nagovorio da si slobodno kupim komp do 5k...

Eh sad necu ja kupovat one srot konfe iz pevca, metroa, getroa i takve cice-mice, nego u u ADM-u zato jel cujem da je to najbolji komp ducan u Hrvatskoj (barem po misljenju forumasa).

Pa ako bi mi mogli slozit jednu GAMERSKU konfu, opet naglasak na gamersku zato jel bi htio pokretat najnovije naslove, a i u mogucnosti da pokrece i buduce naslove.

Znaci, treba mi slozit cjelo kuciste, al bas cjelo, od proca do kucista, sve komponente koje idu unutra.

Monitor mi isto treba, al nemojte trosit previse na njega, znaci ne zelim tu sad neki dvometreni zidni zaslon, nego neki pristojni moderan monitor zato jel bi htio da se sto vise para potrosi na kuciste (komponente u kucistu, jel?).

Miš i tipkovnica - moze, ali samo ako ostane viska novaca iz budgeta zato jel zelim, opet ponavljam, najvise para potrosit na kuciste (komponente u kucistu, jel?), znaci nejmojte umanjivat potencijal kucista tako da dodajete mis i tipkovnicu, samo ako ostane visak (no sumnjam), imam stari mis i tipkovnicu tako da mi nije problem kasnije kupit navedeno.

Pucajte i molim vas da se drzite unutar 5k, ali ako STVARNO mislite da bi konfa bilo puno bolja sa dodatnih 100-200-300-400-500 kn, slobodno dodajte. Znaci preferiram 5k, ali ako moze biti puno bolja sa dodatnih 500kn ili manje, ok, stoga 5k, maksimalno 5,5k.

Hvala unaprijed.

Moro sam stavit ovaj smajlic s ekipom...