Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kotor 2

  1. #1

    kotor 2

    imam problema sa spustanjem konzole za upisat sifre sve sam napravio upisao u swkotor2.ini EnableCheats=1 i trebao bi pritisnuti ' za spustanje ali ne ide, znam da se nase tipkovnice razlikuju od americkih pa bi vas molia ako znate kako spustit konzolu da mi javite hvala

  2. #2
    Ah moj hellboy, to je vridilo u kotor-u 1, ali ja trazim za kotor 2. To sta si ti napisa zapravo daje znak [ ~ ], a meni treba [ ' ]. ali hvala na trudu.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    zar KOTOR ima cheatova? Ja nigdje nisam našo.
    Metal Up Your Ass \m/

  4. #4
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Možda ti ovo sa EnableCheats=1 nije dobro ! Mislim , možda treba mala slova na početku .... šta ja znam ...

    A za prizivanje probaj shift i lijevu tipku od broja jedan !

  5. #5
    Ma nije bitno igrat sa siframa ili ne,studiram i nemam vrimena za igrat cile dane za to mi trbaju sifre, opet nije tipka do jedan, pa zna li ko ovo rijesit

  6. #6
    a kada to pretisnes to da li ti se lik zamrzne jer naprimjer kada to stisnem i idem upisati invulnerability za besmrtnost cim pritisnem slovo i otvori mi se stranica sa likom i ostalim sranjima daj ti meni sve reci di si upisa i kako si upisa velika mala slova i koju tastaturu koristiš sve aj molim te jer sam opet proba i nista

Slične teme

  1. kotor 2
    By DIABLO in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-08-2008, 10:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •