Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 56

Tema: Najveća razočarenja 2010.

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Najveća razočarenja 2010.

    Svi pričaju o najboljim igrama u 2010., a puno je zanimljivije pričati o najvećim razočarenjima u godini.
    Koje igre se nisu pokazale u onom svjetlu u kojem su bile najavljivane. Što je najviše podbacilo gledajući godinu na izlasku?


    Prema meni, najgore su ove godine prošle pucačine. Bioshock 2 je bio katastrofalni izrod jedinice bez ikakve priče, nešto kao običan mission pack po cijeni cijele igre. Izuzetno dosadno, površno, isprazno.
    Druga pucačina koja je podbacila je Metro 2033. Lijepe grafike, no prepun bugova, loše mehanike, praznog hoda i generalno dosadan.
    Podbacio je i Singularity, koji je bijedna kopija ionako katastrofalnog Bioshocka.
    Napisao bih da je i Stalker: Call of Pripyat podbacio, no budući da su prethodna dva bila ispodprosječne bugovite drugorazredne igre, zar je itko nešto očekivao od treće nesreće?

  2. #2
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Tony Hawk Ride, s nekakvim skate controlerom koji nije uopste radio.Nuff said
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Arcania

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    LOL slazem se sa svim igrama iz prvog posta,osim metro2033,jer osim tehnickih poteskoca i "mrvicu" neoptimiziranosti igra je meni bila jedan od hitova godine a ne promasaja,odlicna atmosfera uz nevidenu grafiku govori dovoljno...

  5. #5
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Alpha Protocol
    F1 2010

    To je onak ugrubo; ima tu još Arcanie i sličnih.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Meni je Arcania bila skroz OK igra. Za razliku od onog prošlogodišnjeg debakla zvanog Risen.

  7. #7
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Jedno stoji - Arcania je svakako bolja od onog katastrofalnog Risena. Al opet, ni Arcania me nije oduševila, upravo suprotno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Svakako među najveće promašaje godine treba navesti Mafiu 2. Igra katastrofalno loše i nepovezane priče, kratkog i linearnog gameplaya, loših nepamtljivih likova i bez ikakvog dodatnog sadržaja.

  9. #9
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Ajde, nije baš da je promašaj godine al neke stvari mi u toj igri nikako nisu sjele.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #10
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Vedranu je čaša uvijek na pola prazna

    Meni je ove godine zapravo samo Arcania podbacila i to zato što je nisam mogao igrati zbog fatalnih bugova. Metro 2033, Mafia 2, Stalker COP, svi su bili fenomenalni. Jedino ne znam kakav je Bioshock, Singularity i šaka drugih koje nisam odigrao.

  11. #11

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Bioshock 2 nije nista specijalno,u poredjenju sa prvim delom.
    Singularity je nastojao da iskopira svoje glavne uzore,medjutim,na kraju im se nije ni priblizio.

  12. #12
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Bioshock2 je u biti izvrstan ko jedinica, samo se nesmije gledati kao nastavak. Singularity također nije bio loš, nije se trudio upast u AAA ligu, nego jedan sasvim pristojan fps. Uz to, nema nikakve uzore pa je igra rađena slobodnih ruku.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #13

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Molim?Singularity nema kao uzore:bioshock,System Shock,Cryostasis,Half-life?
    Bwahah.
    I da,multiplayer je veoma slican L4D-u. (humans vs monsters)
    Singularity je poprilicno osrednja igra.Nista specijalno,time-travell opcija je lose implementirana u igru.

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Ma dobro, onda bi svatko svakome bio uzor. Time manipulation je jedina dobra stvar koju igru izdvaja iz mase, jedino zbog toga sam ja i igrao.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Pa tako i jeste, novije igre uglavnom kao uzore imaju one pre njih,samo je pitanje hoce li ih nadmasiti.Singularity to nije ucinio.
    Sto se vremenske manipluacije tice,ok je izvedeno,voleo bih da sam imao vecu slobodu pri time-travellingu.
    Ne kazem da je igra katastrofalno losa,sto vise,atmosfera i graficki izgled su meni za 8/10.

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Od navedenih igara iz prvog posta:
    Metro 2033 je najbolji linearni FPS kojeg sam igrao u posljednje dvije godine i pravo osvježenje.
    Singularity onako, prosjek.
    STALKER CoP je objektivno jedna od najboljih igara ikad.

    Nadodao bi još jednu pucačinu- CoD: BO SP. Nisam imao živaca proći do kraja koliko je loša i patetična.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Edi Sm187
    Od navedenih igara iz prvog posta:
    Metro 2033 je najbolji linearni FPS kojeg sam igrao u posljednje dvije godine i pravo osvježenje.
    Singularity onako, prosjek.
    STALKER CoP je objektivno jedna od najboljih igara ikad.

    Nadodao bi još jednu pucačinu- CoD: BO SP. Nisam imao živaca proći do kraja koliko je loša i patetična.

    lol ova ti je dobra,metro je najjaci a cod patetican? daj molim te...ROFL

  18. #18
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Singularity me razočarao. Nije da je loša, ali je malo preočita kopija gore navedenih igara. Čak i time manipulation rukavica nije ispala ništa novoga jer funkcionira na jednak način kao i većina interaktivnih objekata u drugim igama. Neznam, nećete ići do prekidača koji će otvoriti nešto nedostupno igraču vrata, već će umjesto njega posao obaviti vaša rukavica.

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    lol ova ti je dobra,metro je najjaci a cod patetican? daj molim te...ROFL
    CoD:BO je izuzetno limitirana igra koja jedino može biti dobra ako je ultra zabavna, što CoD:BO nije.
    Metro 2033, iako je linearan, nije limitiran. Postoje dva endinga, više različitih načina prelaženja igre, interaktivne cut-scene su napete, postoji osjećaj survivala i izazova te atmosfera i tempo igre variraju. Posljednje su novi CoDovi izgubili prije 3 godine i serijal se pretvorio u jeftini kič koji ima ogromnu bazu fanboyeva koji tu postoje isključivo radi zarade. I da, uz sve to je i patetičan.

  20. #20

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Cijela dva endinga? Metro je prehajpano smeće (lično sam se u to uvjerio). Čudi me da niko nije spomenuo novog Sama, iako je dobra igra daleko je ipak ispod svojih prethodnika i stoga je za mene jedno veliko razočarenje. Gothic IV je ispao kao i uvijek, jednostavno loš. Razvikani Kaptain Brawe, iako je domaća igra nema apsolutno nikakvog opravdanja da bude onako loša, monotona i bezveze. Ona nova Lara Croft & Guardian of Light je smeće čak i ispod mojih očekivanja, užasna konverzija preloše igre. Novi MoH je preloš, bio sam sretan radi pojave moguće konkurencije CoD-u ali prevario sam se, CoD je za par klasa iznad MoH-a, uvijek bio i kako stvari stoje i biti će. Novi James Bond, još jedno smeće. I naravno moj favorit zbog odlaganja nije izašao i zbog toga je upravo razočarenje - Fable III.

  21. #21
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Pa ne znam jel ima ijedna James Bond igra da valja.
    Osim kultnog Goldeneyea za N64, naravno
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #22

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    DA:O - Awakening. Nisam dugo vremena odigrao jednu tako na brzinu i punu propusta sklepanu igru (koja nije ni patchirana kasnije uopće), posebno kad se uzme u obzir da je ekspanzija za ponajbolji RPG godine. Cash-in kakvog nema.

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Ane nakon sto sam preso to u jednom danu sam zaplako stvarno sam ocekivo vise od te igre

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Ona nova Lara Croft & Guardian of Light je smeće čak i ispod mojih očekivanja, užasna konverzija preloše igre.
    Ovo apsolutno ne stoji. Riječ je o fenomenalnom spin off-u i vrlo ugodnom iznenađenju godine. Jedina mana igre što je malo prekratka, al ako se uzme u obzir cijena po kojoj se prodaje igra, onda joj to ne možemo zamjeriti.

    Za mene najveća razočaranja godine su Alien vs. Predator te posebice Command & Conquer 4. Nakon fenomenalne trojke, četvrti nastavak je ispao ispodprosječno loš.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #25
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    = Citat = Izvorno postao Edi Sm187
    Od navedenih igara iz prvog posta:
    Metro 2033 je najbolji linearni FPS kojeg sam igrao u posljednje dvije godine i pravo osvježenje.
    Singularity onako, prosjek.
    STALKER CoP je objektivno jedna od najboljih igara ikad.

    Nadodao bi još jednu pucačinu- CoD: BO SP. Nisam imao živaca proći do kraja koliko je loša i patetična.

    lol ova ti je dobra,metro je najjaci a cod patetican? daj molim te...ROFL
    yea, so?
    #paperplatoongoonz

  26. #26

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Awakening je kombo ispravki i dobrog novog sadrzaja,te novih problema i bagova.Generalno,nista specijalno,samo jos vise novog sadrzaja,level cap,lokacije,ne treba ocekivati nista preterano dobro.
    Sa stanovisa samog dizajna dodatka,(as in novine) , cela stvar je vise orijentisana na izrazni grindfesting i dungeon crawling.(sto svakako nije dobro,pogotovo ako se uzme za obzir da je DA:O samoprozvani spiritualni nastavak BG-a.

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Čudi me da niko nije spomenuo novog Sama, iako je dobra igra daleko je ipak ispod svojih prethodnika i stoga je za mene jedno veliko razočarenje.
    Serious Sama? Kako može biti lošiji od svojih prethodnika kad igra ustvari je svoj prethodnik

    No nvm, Serious Sam HD je vrlo dobra i jako zabavna igra.

  28. #28

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Ne Serious Sama već Fishera. Pogrešno sam se izrazio, my bad

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Aha, na tog Sama. To što ga nitko nije spomenuo do sada samo govori kakvo je to razočarenje od igre. Već je sada pala u zaborav.

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Najvece razocarenje 2010 godine je defitnivno GT5.

    Metro 2033, Singularity i ostale igre me ni najmanje nisu razocarale zbog toga sta od njih nisam nista ni ocekivao...

Slične teme

  1. Najveća smeća u 2012.
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 18-11-2012, 14:36
  2. Najveća 3D hvataljka na svijetu
    By W1k1n6 in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-01-2012, 17:17
  3. Najveća sranja u lyricsima
    By Electromaster in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-04-2011, 14:39
  4. 2500 kuna za pobjednika PES 2010 VFA turnira 20.3.2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:34
  5. Najveća iznenađenja 2009.
    By Nee Joe in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 06-01-2010, 13:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •