Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 56 od 56

Tema: Najveća razočarenja 2010.

  1. #31
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Arma 2 (nisam siguran ali mislim da je izašla ove godine) i ekspanzija OA su mi bile veliko razočaranje. Imala je potencijal postati najbolja igra vojne tematike na tržištu bez konkurencije, a ispala je toliko bugovita da se ne može ni igrati. Veliki, veliki fail i težak udarac obožavateljima Flashpointa.

    Šta se tiče ovih igara koje je weki nabrojao, nisam igrao Bioshock 2, mislim da je to igra kojoj baš i ne treba nastavak, iako je prvi dio bio vrlo dobra i originalna igra. Za razliku od Singularityja koji mi se zgadio čim sam vidio da je zapravo totalni copy-paste Bioshocka. Po meni je to već dovoljno da je igra markira kao sranje.
    Nisam igrao ni jedan nastavak STALKER-a, ali ako je CoP podjednako dobar kao SoC, igra mora da je fantastična.

    Za GT5 je glupo komentirati zato jer je na ovom forumu možda 3% ljudi zapravo i igralo GT5, a ostali ne žele ni primirisati igri i nazivaju je razočaranjem zbog 2D objekata koji stoje sa strane staze.

  2. #32
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Ona nova Lara Croft & Guardian of Light je smeće čak i ispod mojih očekivanja, užasna konverzija preloše igre.
    Ti živiš u nekom paralelnom svemiru? Nadam se da da, jer ova igra je čista suprotnost ovome kaj si napisao, jedna od boljih naslova iz tomb raider franšize.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #33
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Za GT5 je glupo komentirati zato jer je na ovom forumu možda 3% ljudi zapravo i igralo GT5, a ostali ne žele ni primirisati igri i nazivaju je razočaranjem zbog 2D objekata koji stoje sa strane staze.
    GT 5 ne moze nikako biti razocarenje. Vec sam rekao u drugoj temi da se od buhe radi slon. Količinu sadržaja koju nudi GT 5, ne znam, druge simulacije nemaju toliko sve skupa.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #34
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Kaj količina (u ovom slučaju) nepotrebnog sadržaja određuje kvalitetnu igru? Naravno, igra je daleko od razočarenja godine al u jednu ruku i je blago razočarnje u nekim stvarima, kako kome bitnima i nebitnima.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #35
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Kaj količina (u ovom slučaju) nepotrebnog sadržajaSodređuje kvalitetnu igru?
    O čem ti pričaš?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #36
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Kaj količina (u ovom slučaju) nepotrebnog sadržaja određuje kvalitetnu igru? Naravno, igra je daleko od razočarenja godine al u jednu ruku i je blago razočarnje u nekim stvarima, kako kome bitnima i nebitnima.
    Da, u vožnjama itekako sadržaj određuje igru. Da nije tako ne bismo imali tone modova za svaku simulaciju vožnje na PC-u. Razočaranja mogu jedino biti spomenuti objekti pokraj staze i lošije teksture na standard automobilima za koje se ionako najavilo da neće imati razinu detalja kao premium auti.

    @Dead: Znam, ali morao sam

  7. #37
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Bioshock2 je u biti izvrstan ko jedinica, samo se nesmije gledati kao nastavak. Singularity također nije bio loš, nije se trudio upast u AAA ligu, nego jedan sasvim pristojan fps. Uz to, nema nikakve uzore pa je igra rađena slobodnih ruku.
    Bioshock je daleko od izvrsne igre, a za dvojku sumnjam da je išta bolja.

    Inače kod mene nema baš nekih razočarenja, sve što sam odigrao od ovogodišnjih naslova (možda 3 naslova) su bile kvalitetne i dobre igre.
    Metro 2033 i zadnji STALKER još nisam odigrao no imam osjećaj da su i to dobre igre.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Najveće razočarenje u godini je GT5 .Obećavao je brda i doline a dobili smo GT5 sa kartonskom publikom , 2D drvećem i hrpom automobila direktno portanih iz GT4 .Nekako sam se nadao da će i zadnji COD biti jednako tako veliko razočarenje ali s obzirom da je COD MW2 bio najveće razočarenje u prošloj godini ovaj je mogao ispasti samo bolji.Na kraju je ispao sasvim solidan i to mi je najugodnije iznenađenje u godini .

  9. #39
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Opet je počelo o GT5 U pravilu se slažem s ovim kaj je bezimeni rekao.

    @Maloki: Dobro, nemoram koristit riječ izvrstan, prije dobar ili nešto slično tome, uglavnom igra definitivno nije loša al to sve ovisi o osobnom mišljenje. Treba nać neku igru oko koje bi se svi složili da je razočaranje godine
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Pa meni je najveće razočarenje.To mi je trebao biti poticaj da kupim PS3 a li kada sam vidio filmeke i nakon toga probao zaigrati naglo sam se ohladio.Nema šanse da me ta igra natjera da potrošim 2,5 somova za konzolu i 500 kn za igru.Kada je izašao GT3 A-Spec nisam dvojio ni minute i nisam požalio nikada tj. tako dugo dok mi nije riknuo PS2 .GT3 je bio savršenstvo a GT5 je razočarenje.

  11. #41
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Gran Turismo 5 je najveći i najbolji Gran Turismo dosad, te najznačajnija igra u posljednjih pet godina.

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Gran Turismo 5 je najveći i najbolji Gran Turismo dosad, te najznačajnija igra u posljednjih pet godina.
    wait...what?
    za ovo prvo se jos i slazem, ali za drugo...oh, no no no...

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    japanci su podbacili jos onda kad su odlucili prebacit front mission iz rpg-a u fps....

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    true true...

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Ljudi su vec spomenuli igre koje su najvise podbacile ove godine. Bioshock 2, C&C 4, Splinter Cell: Conviction, AvP...
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  16. #46
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Najveće razočarenje u godini je GT5 .Obećavao je brda i doline a dobili smo GT5 sa kartonskom publikom , 2D drvećem i hrpom automobila direktno portanih iz GT4 .Nekako sam se nadao da će i zadnji COD biti jednako tako veliko razočarenje ali s obzirom da je COD MW2 bio najveće razočarenje u prošloj godini ovaj je mogao ispasti samo bolji.Na kraju je ispao sasvim solidan i to mi je najugodnije iznenađenje u godini .
    Koja su to točno brda i koje su to doline? Kad se govorilo da će standard auti biti manje detaljni od premium auta bilo je jasno da standardni neće imati kokpit i nije se baš moglo naslutiti koliko lošije će izgledati, ali zar je to zbilja takav problem? Jedina 2 argumenta koje čujem cijelo vrijeme su kartonski ljudi i stabla pokraj staze i loši detalji na velikom broju automobila. Jasno da 2D objekti danas ispadaju ružni i zastarjeli i to, ispalo je da i PS3 itekako ima ograničenja, ali kako malo lošija grafika može biti dovoljna da se igra proglasi razočaranjem godine?

    GT5 i dalje nema nikakvu ozbiljnu konkurenciju. Možda Forzu, ali ne znam na šta sve ona nudi. Za GT5 znam da uz krasan vozni model, model oštećenja i trošenja guma, itd, nudi odličnu karijeru u kojoj postoji nešto što se zove akumulirano oštećenje, što znači da oštećen auto treba popraviti za neke pare, što su drugi wannabe konkurenti GT-u davno izbacili iako je to u vožnjama postojalo prije 15 godina. Čak i ako Shift 2 uvede tako nešto, tek je napravio pola posla, jer GT ide još korak dalje pa auto treba održavati i slično, što znači da konačno imaš osjećaj da je auto zbilja tvoj. Ako netko poveže spomenuto sa odličnim i realističnim voznim modelom i dovoljnom količinom sadržaja ili bar dobrom podrškom za modove, ja im prvi skidam kapu i priznajem da su konkurencija Gran Turismu i kupujem tu igru.

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Razočarenje je kad ga usporediš sa GT3 .Tada si morao tražiti igri manu .Od sveg traženja ljudi su jedino prigovarali nedostatku oštećenja što tada i nije bila tolika mana .PC ijaš su svi redom slinili na fenomnalnu grafiku kave tada na PC-u nije bilo .Igra je bila savršenstvo . U najmanju ruku se to isto očekivalo od GT5 ...barem sam ja to očekivao.Pa nitko ne pljuje po karjeri .To nisu mogli shebati i da su htjeli .Održavanje auta , grijanje guma u utrkama i sl. ...sve si to imao još u GT3 . Nije ovaj nastavak donio ništa novo osim mrežnog utrkivanja i kakvog takvog modela oštećenja što je danas standard i za daleko manje razvikanu vožnju .

  18. #48
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    I u doba GT3 su postojali kokpiti, a bogami i oštećenja pa očito nikome nisu falili. Je li zbilja par grafičkih lošosti toliko katastrofalna greška? Ne igraju svi GT radi grafike.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Meni je i rekao sam da je meni razočarenje godine .Kome nije neka iskešira za konzolu i igru .

    edit

    koliko vidim nisam jedini sa takvim mišljenjem

    KLIK

  20. #50
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Nisam igrao ni jedan nastavak STALKER-a, ali ako je CoP podjednako dobar kao SoC, igra mora da je fantastična.
    Nisam te skužio... Kak znaš da je SoC fantastičan ako ga nisi igrao?

  21. #51
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    PC ijaš su svi redom slinili na fenomnalnu grafiku kave tada na PC-u nije bilo .Igra je bila savršenstvo .
    Takva je situacija i danas s Gran Turismom 5.

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    Ni približno .

  23. #53
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Nisam igrao ni jedan nastavak STALKER-a, ali ako je CoP podjednako dobar kao SoC, igra mora da je fantastična.
    Nisam te skužio... Kak znaš da je SoC fantastičan ako ga nisi igrao?
    Uf, krivo sam se izrazio. Mislio sam da nisam igrao nijedan od dva nastavka na originalni stalker. sry

  24. #54

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Ona nova Lara Croft & Guardian of Light je smeće čak i ispod mojih očekivanja, užasna konverzija preloše igre.
    Ti živiš u nekom paralelnom svemiru? Nadam se da da, jer ova igra je čista suprotnost ovome kaj si napisao, jedna od boljih naslova iz tomb raider franšize.
    Da. Meni igra nije legla jednostavno, niti jedne sekunde. U usporedbi sa drugim naslovima iz franšize (od onog što sam ja igrao) vjerojatno je u vrhu ali igra kao igra mi nije nešto, što očito govori da nisam neki zagriženi fan serijala. Mada se to vjerovatno mijenja sa novim nastavkom ^^

  25. #55
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Arma 2 (nisam siguran ali mislim da je izašla ove godine) i ekspanzija OA su mi bile veliko razočaranje. Imala je potencijal postati najbolja igra vojne tematike na tržištu bez konkurencije, a ispala je toliko bugovita da se ne može ni igrati. Veliki, veliki fail i težak udarac obožavateljima Flashpointa.
    Sve mi se čini da nemaš original pa da te FADE zajebava, ArmA 2 u početku je imala podosta bugova al za OA se to ne može reći. ArmA još dugo neće imati konkurenciju tako da ovo je najbolja igre vojne tematike na tržištu. Ako ne vjeruješ što pričam dođi probati MP pa ćeš promjeniti mišljenje, naravno ako imaš original.

  26. #56
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Najveća razočarenja 2010.

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Uf, krivo sam se izrazio. Mislio sam da nisam igrao nijedan od dva nastavka na originalni stalker. sry
    U tom slučaju, CS ti se vjerojatno neće svidjeti pošto je zbilja podbacio (faction wars je toliko jadan i naporan za poluditi), no ako potisneš taj FW, onda i nije toliko loša igra. Dok ćeš u CoP uživati kao malo dijete. Početak je nekako nezgrapan pošto si bačen usred Zone i ne znaš kamo bi sa sobom, ali brzo se snađeš i igra krene.

Slične teme

  1. Najveća smeća u 2012.
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 18-11-2012, 14:36
  2. Najveća 3D hvataljka na svijetu
    By W1k1n6 in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-01-2012, 17:17
  3. Najveća sranja u lyricsima
    By Electromaster in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-04-2011, 14:39
  4. 2500 kuna za pobjednika PES 2010 VFA turnira 20.3.2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:34
  5. Najveća iznenađenja 2009.
    By Nee Joe in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 06-01-2010, 13:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •