Stranica 3 od 188 PrvaPrva 123451353103 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #61
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Witcher 2, sumnjam da će to moći nadmašiti.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  2. #62
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mhhh, aj dobro. Ali Oblivion je opet drugi par carapa. Biras koju ces klasu i rasu uzetu + sandbox. Ja te dvije igre u nekim elementima nebih uspoređivao.
    Ono sto fali TESIV je Witcherov tip dijaloga.
    (Inace Witcheru savrseno stoji warrior stil igre tako da ga nebih mogao zamisliti sa lukom i strijelom kao primarnim oruzijem. ).

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  3. #63

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ovdje se priča o svemu samo ne o TES 5.

  4. #64
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ovaj trailer me jako iznenadio.
    Mislim, za ME3 ili Batmana sam znao da će biti lijepi CGI, ali ovo nisam očekivao.
    Tako jednostavno, a preepic! A tek mjuza! Klasična TES tema nabildana do jaja.

    Nadam se da će u igri biti bolji dizajn likova nego u dosadašnjim TESovima (da napokon možeš složit zgodnu žensku, ili nekakvog badass facu kao u ME ili DA:O, a ne one pederke koji na ništ ne liče, kao u Oblivionu bez hrpe modova).
    Također želim puno dijaloga, nestatične NPCe, više raznolikosti u svijetu, epic iteme u epic dungeonsima, te neku vrstu ingame cutscena.
    Znam da ništa od toga nečemo dobiti, no bit će u redu igra, za jedan prolazak.

    Za sve ostalo, tu je Witcher2.

  5. #65
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Samo da uvedu ŽIVOSTI u serijal. Uvijek me rastužuje koliko su bivše igre imale potencijala, samo da cijeli svijet nije bio toliko... mrtav.
    Ono neznam, da šetaš šumom i susrećeš zanimljive ljude, trgovce na kolima koji prevoze žito u grad, lijepe djeve koje su se odlučile oprati u obližnjem jezeru i tako.
    Oblivion je malo popravio stvari u tom aspektu, ali još je to daleko od osjećaja da NPC-ovi nisu tu samo da ti daju questove i prodaju +1 gaće.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #66
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    The Elder Scrolls V: Skyrim uses brand new engine

    Speculation about The Elders Scroll V: Skyrim has been running rampant since the teaser trailer as shown at the Spike VGAs and the teaser site went live soon after. We know one thing for certain though, the PC, PS3 and Xbox 360 game from Bethesda Softworks won't be built on the same game engine as any previous games. While there be dragons in the game, Skyrim will also sport a brand new shiny engine according to the Bethblog twitter. "Seeing lots of speculation about #tesv game engine. It's brand new... and it's spectacular!," it said. Good news as the game engines from Oblivion, Fallout 3 and Fallout: New Vegas are beginning to show their age.
    ---

    Nadam se da su ove glasine istinite. Gamebryoa mi je već pun kufer.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  7. #67
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Naravno. Pa mogli bi pokazati malo bolje perje u 2011.

    Nego..
    Cijeli reljef se može vidjeti na službenoj stranici (sa zooming opcijom) i rekao bih da je dosta truda stavljeno u to.
    Gdje se moze viditi taj reljef, ja vidim samo trailer. Moze link?

    Ja sam mislio da se negdje moze vidjeti reljef Skyrima.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Sinj
    Postova
    436

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    http://www.elderscrolls.com/

    Nakon trailera samo klikni na pozadinu pa ćeš moći scrolat kroz reljef.
    Gigabyte MA790XT-UD4P|AMD Phenom II X4 955 BE|Scythe Mugen II|DDR3 4GB Corsair, 1600MHz|MSI GTX 560 HAWK TwinFrozr III|HDD WD 640GB|CORSAIR 650TX|Coolermaster CM 690

  9. #69
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja se isto nadam da je novi engine, iako su prvotne glasine govorile suprotno. Ipak mi ima više smisla da rade novi engine koji će vjerojatno koristiti i za sjedeći Fallout. Tvrtka koja je napravila gamebryo je propala tako da korištenje tog enginea nema baš smisla.

  10. #70
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja sam našao ovdjeSda ce igra koristiti novi engine.
    Bilo bi i vrijeme. Nadam se da će u novoj inacini animacije likova i liciti na nesto.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #71

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nije to do engine-a već Bethesda izgleda ima nesposoban tim animatora.
    Ali... novi engine. To znači da će mi trebati novi komp za igrati ovo, zajedno s nekim drugim igrama koje izlaze tiijekom 2011.

  12. #72
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    TESV:Skyrim = Epic PC Game Of The Year
    Fix´d. Are you happy now Weky?
    Tek bi to bilo žalosno. Da nagradu za najbolju igru odnese port s Xboxa.

  13. #73
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne sumnjam u kvalitet novog Uncharteda ili Last Guardiana, ali novi serijal itekako ima sanse za titulu GoTY-a. Inace, sljedeća godina biti će krcata RPG-evima. Ovu su samo neki od njih: Dragon Age 2, The Witcher 2, Mass Effect 3, The Old Republic, Diablo 3, Guild Wars 2...konkurencija nikad nije bila zesca. TES 5 ce morati puno toga ponuditi. Baza fanova je velika, ali to nece biti dovoljno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ne sumnjam u kvalitet novog Uncharteda ili Last Guardiana, ali novi serijal itekako ima sanse za titulu GoTY-a. Inace, sljedeća godina biti će krcata RPG-evima. Ovu su samo neki od njih: Dragon Age 2, The Witcher 2, Mass Effect 3, The Old Republic, Diablo 3, Guild Wars 2...konkurencija nikad nije bila zesca. TES 5 ce morati puno toga ponuditi. Baza fanova je velika, ali to nece biti dovoljno.
    budimo iskreni to nece 2011.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  15. #75
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja se nadam da nece. Meni je to prebrzo, jos ni Oblivion nisam presao.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  16. #76
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    ali novi serijal itekako ima sanse za titulu GoTY-a.
    Rockstar sprema The Agent i LA Noire. Navedeni RPG-ovi će se posramiti karakterizacije likova.

  17. #77
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Istina, Rockstar za mene po pitanju karakterizacije likova nema nikakve konkurencije. Dok se samo sjetim Bruciea iz GTA 4...
    Planiram uskoro nabaviti konzolu i zgustati si Red Dead Redemption koji je na ovogodisnjem VGA-u dobio titulu za igru godine.

    S druge strane, RPG-evi imaju sasvim solidno odrađen taj koncept te nude neke druge stvari. Ovisi to sve doduse o preferencijama igrača
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #78
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bar se može pričati o GOTY (koje godine? velika je mogućnost da pomaknu release date), a nismo vidjeli nijedan screenshot iz igre ili išta drugo.

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    TES serijal je uvijek pucao vrlo visoko, kaj ne?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #80
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    To je istina, al opet GOTY ne znači puno. Ipak su igre tipa Fallout 3 i Oblivion dobivale GOTY.

    Nego šta mislite hoće li ubaciti neku vrstu hardcore moda u novi TES, možda uključiti jelo + pića, i kad je već skyrim u pitanju i hladnoću tipa da moraš imati neko krzno da ideš u planinske regije. Isključeni GPS bi isto bio gg.

  21. #81

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Issa vam, vi još reagirate na Wedranove flame pokušaje?

    Inače, kompilacija TES tema od Morrowind, preko Obliviona i sada do Skyrima za one koji nisu shvatili da je to ista tema u traileru bila.


  22. #82
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Issa vam, vi još reagirate na Wedranove flame pokušaje?
    Ane, bar bog ne deraila topic koji je on sam otvorio.

  23. #83
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Nego šta mislite hoće li ubaciti neku vrstu hardcore moda u novi TES, možda uključiti jelo + pića, i kad je već skyrim u pitanju i hladnoću tipa da moraš imati neko krzno da ideš u planinske regije. Isključeni GPS bi isto bio gg.
    Do want! Hardcore modovi su uvijek dobrodošli. Primila me volja da se opet primim Obliviona sa svom silom modova za nove animacije, redizajn mape i slično, plus modovima koji isključuju fast travel i to.

  24. #84

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja bi mogao reprizirati Morrowind i Oblivion, vannila style... jednog dana.
    Inače, zašto ne neki hardcore mod? Na kraju krajeva, Obsidian je bio stavio u NV i doprinosi igri.

    Ali polako s tim jer trebamo prvo vidjeti što će OVAJ put biti izbačeno iz igre.

  25. #85
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Jao, kako se naježim dok čujem ovu mjuzu.
    Ako ništa drugo, TES serijal ima prvoklasnu glazbu, i tu sumnje nema.

    Zanimljivo je kako se noviji RPGi odjedanput fokusiraju na zmajeve.
    Počelo je s DA:O, pa onaj bijedni WoW pokušava prikazati opakog zmaja (no izaziva podsmijeh), GW2 isto ima buđenje nekog zmaja što me baš ne privlači (iako ta igra ima dosta drugih stvari koje se čine ok), no ovdje, u TES5, onaj nordovski glas, pa zmaj, pa preepska muzika... nadam se da će napokon biti dobra zmajevska igra kakve nije bilo još od Gothic2.

  26. #86
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Evo malo sa TES: NEXUS-a.

    As many will know the Gamebryo formally used by Oblivion and Fallout 3 has been dying a slow death of late. On November 10th 2010 the assets of the engine were put up for sale. Such events have raised questions about Bethesda&#39;s choice of engine for TES V and the modability of any new engine that Bethesda might choose to use.

    The most likely engine candidate was thought to be the id Tech5 engine that is currently being used for the upcoming RAGE game by id as well as the next Doom game. With Zenimax&#39;s (Bethesda&#39;s parent company) acquisition of id Software earlier on in the year TES V on the id Tech5 seemed like a very real possibility. Unfortunately the engine is not great for open world games and is even worse for modders due in no small part to the massive texture system the id Tech5 engine employs.

    Since the announcement of TES V last night Nick Breckon has tweeted that TES V will use an all-new engine:

    QUOTE
    We can now confirm that the TES V: Skyrim engine is all-new. And it looks fantastic.


    This coincides with a recent interview with Todd Howard on Eurogamer:

    QUOTE
    Eurogamer: Is it fair to say then that it&#39;s based on existing technology?

    Todd Howard: The technology is ours and it is inspired by the technology we have. We have a lot of it. But that&#39;s our starting point - the Fallout 3 tech. It started with Morrowind, we went to Oblivion, we did a lot between Oblivion and Fallout 3 because now we had final hardware - with Oblivion we had six months on final hardware, so Fallout 3 technically does a lot more than Oblivion. The new stuff is an even bigger jump from that.


    And finally an IGN interview with Todd Howard should put the rumours to bed:

    QUOTE
    Bethesda Game Director Todd Howard explained in a separate interview with IGN that his game would not use id Tech 5. The studio&#39;s new engine built for its upcoming title is more beneficial to creating huge, open-world games, such as Fallout 3 and The Elder Scrolls IV: Oblivion, while id Tech 5 is better for more contained environments.

    "We decided to really reboot our technology after Fallout 3, so we had been making plans for that and started doing some things. The id thing came along later, so it&#39;s a mix of that plus the kinds of games we do are a bit bigger and more dynamic.

    "Id Tech 5 is the best thing in the world at doing a very static environment that looks pretty and you&#39;re going to run through. But for the kinds of things I like to do, I like the world to be more dynamic."


    While we have no details on this new engine it sounds like it has been specifically tailored for the Elder Scrolls series and games of similar ilk. We can only hope that Bethesda still love us, the modding community, enough to develop their tools with the end user in mind as well.

    As it is an SDK is always at the furthest edges of a developer&#39;s mind so I wouldn&#39;t expect to hear anything about it (modding) way in to the new year and much closer to the release date. I would love Bethesda to prove me wrong though.


    Da skratim pricu ako se nekome ne da citati. Govori se o novom enginu i o tome da li ce biti modabilan. Naravno moramo drzati fige da bude, posto ima ekipe koja radi izvrsne modove i time obogacuju samu igru.
    Eh da i bilo bi dobro da ovaj put dodaju neprijateljska podrucja u igru. Mislim na vanjska podruca i da bude nekakva veca skupina bandita. Najzesce mi je kad doletim u kamp i vidim dva bandita koja sredim za pola minute. (Vrijeme je da pomaknem difficulty slider ili da se pocnem malo cesce levelirati. ).
    Kako sad stvari stoje sve se svodi na dungeon raid ,a vani nista.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #87
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako ne bude modabilan to bi bio težak udarac Skyrimu. Možda i najbolja stvar kod Obliviona je to da postoji mod za apsolutno sve.

  28. #88
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Opaca, upravo primjetio trailer na IGN-u.
    Mislio sam da je nekakav fan-made šrot, kad ono pravi teaser

    Enivej, s obzirom da mi je Oblivion ispao pomalo.. dosadan (da, da, Arby, Neven i ostali gurui su ipak u pravu ), zbilja očekujem više Morrowinda u ovome, a manje Cyrodiila.
    Doduše, to je Skyrim, pa se bojim da će opet biti nešto tipa uobičajeni (skandinavski) srednjovjekovni setting. Bolje skandinavski, nego kvazi-rimski, ipak...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  29. #89
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nadam se da će Skyrim biti zanimljiviji od turbo dosadnog Solstheima.

    Nego, da se podsjetimo:



  30. #90
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mislim da ću napisati neki znanstveni rad na temu "Nepoštivanja koncepta geografske širine u virtualnim svjetovima."
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •