Stranica 2 od 188 PrvaPrva 12341252102 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    @Neven, mislio sam na dio sa NPC-ima koji su, ruku na srce, jednako loši kao i u Oblivionu.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    To svakako, čak i gori. U biti je teško odlučiti između "wiki style generičkih" NPC-eva Morrowinda i "ja sam stoti elf sa istim glasom koji zna reć jednu rečenicu" NPC-eva u Oblivionu. Ajd s ovima u Morrowindu si bar mogao saznati koju informaciju.

  3. #33
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Samo neka naprave raznovrsnije lokacije i poprave iritantan level scaling čudovišta i igra će biti već upola bolja od Obliviona.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Šteta je što se čini da će biti na gamebryo engine-u, već mi je entuzijazam opao, al s druge strane vjerojatno hardverski zahtjevi neće biti ogromni zbog toga.

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Samo neka naprave raznovrsnije lokacije i poprave iritantan level scaling čudovišta i igra će biti već upola bolja od Obliviona.
    True, true...

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Šteta je što se čini da će biti na gamebryo engine-u, već mi je entuzijazam opao, al s druge strane vjerojatno hardverski zahtjevi neće biti ogromni zbog toga.
    Gamebryo?
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  6. #36

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja sam strašno skeptičan, imam dojam da će igra opet biti pre loša zbog ispraznih dijaloga, NPC-a bez duše, karizme i karaktera te bolno generičkog svijeta.
    Upravo si opisao Morrowind.
    NIje istina, upravo si opisao W3dr4na
    Polomio sam se.
    Moram priznati da me trailer nije dugo vremena nabrijao samom glazbom koliko ovaj. Jeste li primijetili da Dovahkiin izgleda nosi Blades set?

  7. #37

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Hmh,i meni se cini,sve zajedno sa kacigom i onim specificnim vizirom.
    Narator je odlican,art igre je kul,ideja je pomalo klise,ali sta da se radi.
    Eh da,sajt izgleda odlicno.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Meni je pravi fenomen kako igre poput Obliviona i F3 ( bez okusa i mirisa ) redom kupe odlične ocjene i veliko zanimanje ...čak i na ovom forumu gdje se pišu konstruktivne kritike .

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Rekli su da ce biti "modifikovani" Gamebyro. ((((((((
    Kao nece mjenjati engine, samo ga modifikovati kao sto su to radili prije (Oblivion->F3->F:NV).

  10. #40

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    F:NV zapravo izgleda ok,ali ako misle jos par godina furati vec,realno,star engine,ne vidim cemu se oni nadaju..Samo neka bude za nijansu mracnije od Obliviona i ja sam,sto se tice atmosfere,zadovoljan.

  11. #41
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je pravi fenomen kako igre poput Obliviona i F3 ( bez okusa i mirisa ) redom kupe odlične ocjene i veliko zanimanje ...čak i na ovom forumu gdje se pišu konstruktivne kritike .
    S druge strane, Morrowind je daleko lošija igra od Obliviona i Fallouta 3, pa ga iz nepoznatog razloga dižu u nebo.

  12. #42
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je pravi fenomen kako igre poput Obliviona i F3 ( bez okusa i mirisa ) redom kupe odlične ocjene i veliko zanimanje ...čak i na ovom forumu gdje se pišu konstruktivne kritike .
    S druge strane, Morrowind je daleko lošija igra od Obliviona i Fallouta 3, pa ga iz nepoznatog razloga dižu u nebo.
    Pa bilo bi žalosno da je bolja i da proizvođači sa godinama iskustva nisu ništa naučili... oh, wait. Morrowind barem ima zanimljive lokacije koje je gušt istraživati, dok nam je Oblivion ponudio generične fantasy lokacije, random generated dungeone i ogromna otvorena područja na kojima... well, nema ničega osim drveća i trave. Oblivion je uveo neka poboljšanja poput combat sistema i npc-a koji ne stoje na jednom mijestu cijelo vrijeme već rade raznolike aktivnosti, ali osim toga ništa što bi unaprijedilo serijal.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    U Oblivinu je combat sistem najbolji dio igre i sam sam ju zato odigrao uz lijepu grafiku za ono doba .Da nije bilo dobrog osjećaja kad mač lupi po štitu umro bih od dosade.

  14. #44
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Al opet, takve stvari su nedovoljne da dižu igru kak treba. Ono, nekaj zajebu, nekaj dobro naprave xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #45

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa svaka igra ime neku manu,dok Oblivion ima lep graficki izgled,lepe pejzaze,dobar combat sistem,pregrst lokacija,dosta licnosti,njemu pak fali dusa-bled je i kao sto bi mnogi rekli generican-prazan je.(na taj takozvani manjak sadrzaja jos utice i fast-travell sistem~uz tu opciju igra se moze veoma brzo zavrsiti.)

  16. #46
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Da, to je problem; nešto slično ko F3.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #47

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Fallout 3 mi je jos gori od Obliviona,sve je bledo-jednolicno zelenkasto,jednostavno nezanimljivo,ali opet-tu je dobar post apo-osecaj,kul oruzje i perkovi,vise krajeva igre.Kao da namerno nesto dobro izvedu,dok na drugo posvete manje paznje.
    Pomalo sam skeptican,verovatno zbog niza igara koje su pravile slicnu gresku.(oblivion,fallout),ali ipak,suvise je rano,samo se nadam da nece ponoviti svoje greske.

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    i am cumming!

  19. #49

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mene samo zanima kome se stari Max obraća u videu jer nekom jasno kaže da je već trebao reagirati.

  20. #50

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Matori Elminster verovatno misli na PC-a.Iako bih voleo da igrac bude neki 'sluga~ucenik' nekog starijeg heroja,pa da preuzme ulogu spasitelja.

  21. #51
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    A ne znam stvarno šta da mislim o svemu ovome. Osobno mi je Oblivion čak i draži, iako je Morrowind kudikamo bolje balansiran i detaljniji je. Ono što mi u njemu nije sjelo je upravo taj bolesnički svijet upotpunjen lošim animacijama. Vjerojatno bi mi bio mnogo bolji da sam ga nešto duže igrao i da ima combat sistem kao u Oblivionu.

  22. #52

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    I da u njemu vaze zakoni fizike. To mi je mana u Morrowindu,igranje mage/bilo koje ranged clase mi je..nekako bezveze..

  23. #53
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bolesnički svijet? Šta, ne pašu ti goleme gljive? Tsk, tsk.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #54
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa iskreno, meni je bolje sjela ranged klasa u Morrowindu jer se tamo nešto zbilja može i postići lukom i strijelom i sličnim oružjima. U Oblivionu iako sam imao dobar marksman skill, luk i strijelu sam koristio samo kao nekakav početni napad iz sneaka, možda 1 ili 2 strelice sam uspio ispaliti, a onda ide samo melee.

    Doduše, kad se sada sjetim, bilo je poprilično zabavno, pogotovo skupljati pare za kuću, skupljati iteme...

    Svaki put kad sam igrao, moja kuća je bila ko galerija. Imao sam na svakoj polici nekih ukrasa, svaki visokokvalitetni ili veliki gem sam držao u kući kao ukras, uključujući zlatne i srebrne poluge i slično. A još sam opsesivniji bio kad se radilo o sakupljanju knjiga. Što rjeđe, to bolje. Čak sam jednom uspio nabaviti prvi dio one kvadrilogije o argonianima. Jednom sam isto tako išao na samoubilački quest tražeći neku super rijetku knjigu u ayleidskim ruševinama.

    @Sonik: Ne znam, jednostavno mi se ne sviđa. Jest da je interesantno zamišljen ali je i dalje nekako tmuran, i tako... više mi se sviđa klasični setting u Oblivionu.

  25. #55
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ma niš, zajebavam se. Ja sam najviše života izgubio u Daggerfallu, ove dvije su mi brzo dosadile.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #56
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Sto se samog svijeta tice nadam se da ce ga napraviti vise "živim" nego Oblivion. Nesto kao Oblivion sa OOO modom. (nisam jos isprobao mod, ali sam vidio trailer i fakat vidim da podize Oblivion za par stepenica an visu razinu.)
    Moraju RPG elemente poboljsati naravno. (I to opako poboljsati).
    I nadam se da ovaj put nece biti "zona urušavanja". Ne znam da li je itko imao problema sa ovim, ali ja kad dodem do ajmo reći nestabilnog mjesta, pocne mi se igra rušiti. Isto ako pokusam uci u dungeon na tom mjestu ili pokušam sejvati igra se ruši. Nadam se da to neće biti slučaj sa petim nastavkom.

    Sandbox - check
    RPG - needs fix (svi elementi RPG-a, dijalozi izbori, good-evil, uzroci i posljedice, jesam li sto zaboravio?)
    OOO - add
    1 Mean Badass Dragon - add
    TESV:Skyrim = Epic Game Of The Year

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #57
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    OOO samo daje nove iteme i slične dodatke.

    Inače, znam da je offtopic, ali da li onaj mod u kojem dobiješ čitav Morrowind kao novu lokaciju funkcionira dobro, i ima li u njemu bilo kakvih questova i sličnog ili je samo za ukras?

  28. #58

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    @Chameevo ti linka,trebalo bi da je to preslikani Morrowind u Oblivion enginu.) ~ Morrowind+OblivionS
    Nisam siguran da li dobro radi,kako pise na sajtu,moze doci do bugova i problema,a buduci da ga nisam licno probao,ne mogu bas da ti ga preporucim.
    OT:Nadam se da voice-acting biti mnogo bolji.

  29. #59
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    TESV:Skyrim = Epic Game Of The Year
    Da bude najbolji TES dosad, ne može biti GOTY u istoj godini kad izlaze Uncharted 3 i The Last Guardian. Tak da ono, uzaludan trud svirači.

  30. #60
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ma kakav voice acting? Citav dijalog treba promjeniti. Da nam bar daju vise izbora kod dijaloga koji zelimo upotrijebiti. Da to ima neko značenje. Da neke questove rijesavas razgovorom ,a ne mačem.
    Po traileru sam vidio da OOO oživljava NPC-e. Neprijateljske frakcije se sukobljavaju, NPC-jevi idu sami u raidanje dungeona. Rade zasjede itd.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    TESV:Skyrim = Epic Game Of The Year
    Da bude najbolji TES dosad, ne može biti GOTY u istoj godini kad izlaze Uncharted 3 i The Last Guardian. Tak da ono, uzaludan trud svirači.
    Huh? You said something? I were not listening...


    TESV:Skyrim = Epic PC Game Of The Year
    Fix´d. Are you happy now Weky?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •