Stranica 13 od 188 PrvaPrva ... 311121314152363113 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #361

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Akul
    = Citat = Izvorno postao Martisan
    For the King, Dovakhiin,
    For the sake of Skyrim
    For our life, for our home,
    For High Hrothgar's blood
    For the Nords, For the Gods,
    For the sole single son
    Dovahkiin, our king
    Who will dawn with fireee!! UURRHG!
    Ah, dobra stara vremena kad su ljudi pokušali napisati lirike... sve dok se nije otkrilo da pjesma iz trailera nije na Engleskoem jeziku XD
    Evo prave pjesme (i prijevoda):
    Pa znam da to nisu prave rijeci, jos su bile napisane u onoj nekoj enigmi u gameinformeru. Al moras priznat da zvuce jebenije, a cak i totalno pasu.
    The way to see faith is to shut the eye of reason. - Benjie Franklin

  2. #362
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Našao sam ovaj gameplay video za koji nisam siguran je li fake ili ne, vi procjenite:

    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  3. #363
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    to je oblivionov engine a rekli su da ce imat novi...to je vjerojatno mod za oblivion, barem po meni, i nacin borbe je isti, a rekli su nesto o comboima i finish moves-ima...
    bzzzzzzzzzzzzzt

  4. #364
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bar ikone i popup text nije isti kao u Oblivionu.
    Bice sad fake videa i screens-a ko pljeve.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  5. #365
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Gameinformer ima eksluzivu na informacije ne obazirite na ove gluposti.

  6. #366
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao GDra
    Našao sam ovaj gameplay video za koji nisam siguran je li fake ili ne, vi procjenite:
    To je Nehrid mod za Oblivion.

  7. #367
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao GDra
    Našao sam ovaj gameplay video za koji nisam siguran je li fake ili ne, vi procjenite:

    Kako moš bit "ne siguran" za ovo?

    Pa kad čujem te zvukove, vidim Gamebyro, ne iz avijona nego iz orbite zemlje mogu vidjeti da je ovo Oblivion

  8. #368
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Someone tell me this ain't sexy:



    Source: Technology Behind Skyrim

  9. #369
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


    = Citat = Izvorno postao Akul
    Someone tell me this ain&#39;t sexy:



    Source: Technology Behind Skyrim



    DAMN SEXY!
    hoćemo gameplay vid

  10. #370
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Akul
    Pročitao sam cijeli tekst i ovo stvarno zvuči predobro da bi bilo istinito

  11. #371
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Hoće li uz ovo biti i guildova?
    BTW, izgleda odlično za sada, čekam gameplay video.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  12. #372

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Verovatno hoce,buduci da je to tradicija u TES igrama.

  13. #373
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Pročitao sam cijeli tekst i ovo stvarno zvuči predobro da bi bilo istinito
    Jep, sve to zvuči super, al Bethesda je uvijek dobra u dizanju hypea. Sad da'l će isporučiti to, to je već druga priča, ipak mislim da su nakon Obliviona manje kenjkali prije izlaska F3 pa možda i isporuče obećano. Uz gomilu bugova naravno

  14. #374
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Uf, sve ovo šta je nabrojao je malo previše. Ne bih baš bio siguran da to tako funkcionira u stvarnosti. Takav AI nam najavljuju već godinama. Ma cijelo desetljeće. Ovo je puno preambiciozno.

  15. #375
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja im vjerujem, pa kud puklo.
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  16. #376
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Hoće li uz ovo biti i guildova?
    spomenuli su u časopisu da mada će biti Random Questova, biti će i skriptiranih questova, posebno za MQ i Factione.

  17. #377

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako bude quildova,nadam se da ce biti nekih restrikcija,naprimer,ne mozes biti i _____ (insert good guy title) i _____ (insert bad guy title)
    Naprimer,u Oblivionu si mogao da budes i Blade i Archmage i Dark Brotherhood boss i Champion of Cyrodil i sve to zajedno,to mi je bilo bez veze,jednostavno nelogicno.

  18. #378
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    [quote=Neven <R>]
    = Citat = Izvorno postao "Duke of Earl":tbgmd3f2
    Pročitao sam cijeli tekst i ovo stvarno zvuči predobro da bi bilo istinito
    Jep, sve to zvuči super, al Bethesda je uvijek dobra u dizanju hypea. Sad da'l će isporučiti to, to je već druga priča, ipak mislim da su nakon Obliviona manje kenjkali prije izlaska F3 pa možda i isporuče obećano. Uz gomilu bugova naravno[/quote:tbgmd3f2]
    Zato sam i stavio ovog tužnog smajlića, malo nerealno sve to zvuči.

  19. #379
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako bude quildova,nadam se da ce biti nekih restrikcija,naprimer,ne mozes biti i _____ (insert good guy title) i _____ (insert bad guy title)
    Naprimer,u Oblivionu si mogao da budes i Blade i Archmage i Dark Brotherhood boss i Champion of Cyrodil i sve to zajedno,to mi je bilo bez veze,jednostavno nelogicno.
    Samo su Dark Brotherhood tu evil guys... ustvari nisu, oni su psihopati a Knights of the Nine (a njima se pridružiti možeš samo ako ti je infamy na 0 i ako ti poratse samo an 1 izbačen si iz vlastitoga guilda) su white. Ostali su gray.

  20. #380
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bilo bi dobro da se vrati imperial legion kao frakcija. U morrowindu mi je bilo super kako si od običnog prašinara postepeno postajao oklopljeni legionar
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  21. #381
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Danas će doći novi GI Update.

    Do tada neka se divimo ovome uvećanome screenshotu Makaretha (nije službeno uvećanje):



  22. #382
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bome ovo zvuči savršeno, uveli su elemente koje kao da sam ja smišljao za najbolji sandbox ikad. Ali vidjet ćemo.

    Najbolje su mi ove fore da ti priđe neki lik da ga obučiš u skillu, baš tako nešto treba za osjećaj da si napravio razliku u svijetu i primijećen si.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #383
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Bilo bi dobro da se vrati imperial legion kao frakcija. U morrowindu mi je bilo super kako si od običnog prašinara postepeno postajao oklopljeni legionar
    200 godina nakon smrti zadnjeg okrunjenog Septima? Ne bih rekao da imperij postoji u dotadašnjem obliku,a kamoli legija

  24. #384

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Zasto?Ako jos ima Blades-a onda verovatno ima i preostalih legionara,koji mozda nisu formalno u legiji,ali su,eto,veterani koji su preziveli sve i svasta.
    Imperija se nazalost raspala,na moju ogromnu tugu,
    Imperija je bila najjaca,ostali su mi uvek bili bezveze.
    Uzivao sam u morrowindu,bas zbog mogucnosti da se prikljucim legiji,koja je ubedljivo najkul frakcija.
    Also-voleo bih da sretnem,naprimer,High Councilora Ocato-a. Iako nisam siguran da elfovi toliko dugo zive.

  25. #385
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    200 godina nakon smrti zadnjeg okrunjenog Septima? Ne bih rekao da imperij postoji u dotadašnjem obliku,a kamoli legija
    Potvrđeno je da Carstvo formalno još postoji. Građanski rat u Skyrimu je djelom između Nordova koji žele ostati dio umirućeg carstva i Nordova koji žele formalnu nezavisnost s druge strane. Uzevši u obzir da je Nord i osnovao Septimsko carstvo ne treba se čuditi da je Skyrim ostao tako tugo dio njega.

    Zasto?Ako jos ima Blades-a onda verovatno ima i preostalih legionara,koji mozda nisu formalno u legiji,ali su,eto,veterani koji su preziveli sve i svasta.
    Bladesi su čuvari Dovakhinova. Kako su po svemu sudeći sve tri dinastije carstva (Alessianska, Remanska i Septimi) bili Dovakhinske loze, Bladesi su zato njih štitili a Carevi su im davali veliku moć u Carstvu.
    S time rečenime, još postoji samo jedan, stari Blade koji igraču služi kao mentor.

  26. #386

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Dovahkin=Dragonborn=Imperator.
    Stoga,mozemo zakljuciti da ce igrac komandovati samim imperatorom carstva.
    Ogroman gap su napravili.
    Odakle sad igrac?Odakle dolazi?Cije je loze?
    I da,cini mi se da je negde objavljeno da je sam igrac,poslednji zivi blade.
    Also-na par stranica pise da se imperija raspala (??)

  27. #387
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Dovahkin=Dragonborn=Imperator.
    Stoga,mozemo zakljuciti da ce igrac komandovati samim imperatorom carstva.
    Sve carske dinastije su Dovakhiini, ali nisu svi Dovakhiini carevi. Dovakhiini jesu preferirani jer su više od normalnih ljudi, ali to te ne pravi novim carem.

    Odakle sad igrac?Odakle dolazi?Cije je loze?
    To je na igraču da odluči. Igrač opet započinje u zatvoru (kao po tradiciji) i saznaje da je Dovakhiin. Što se dogodilo prije je igračeva mašta.

    I da,cini mi se da je negde objavljeno da je sam igrac,poslednji zivi blade.
    Igrač je jedan od posljednih živih Dovakhiina. Čini se da ih je nešto ubijalo kroz povjest...Alduin/Akatosh je možda imao prste u tome.
    Zadnji živi Blade (ili jedan od zadnjih) je igračev mentor. Jedan od videa na GI-u ima njegov voice acting i moram reći da ga jedva čekam čuti u igri

    Also-na par stranica pise da se imperija raspala (??)
    I jest. Summerset se odvojio, aneksirao Valenwood i ponovno proglasio Aldmeri Dominionn
    Black Marsh se odvojio, poubijao dosta Imperial sympathizera i osvojio većinu Morrowinda (koji je uništen)
    Neke druge provincije su se isto odvojile a neke su poput Skyrima ostale u Carstvu ali ne kao što su prije bile.

    Trenutno Carstvo u igri je samo slika stare slave... ali nekima je to nešto vrijedno štićenja.

  28. #388

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Naravno,kao i uvek,stajem ispod imperialnog barjaka.
    *I kahjiiti su napali Valenwood,zajedno sa High elfovima,dakle-Valenwood je u ozbiljnim problemima)
    Procitao sam da je u incidentu Ministarstvo Istine (tojest,ona ogromna lebdeca stena iznad Viveca) ostalo bez energije koja bi ga zadrzavala u vazduhu i uz uzasnu destruktivnost 'palo' na Vvardenfell,unistivsi dobar deo vec opustosenog ostrva.


    Nasao sam tekst koji ne mora biti tacan,ali evo-

    Without an emperor on the throne of the Third Empire, chancellor Ocato and the Blades arduously try to maintain order. Before long, various provinces of the weakened Empire try to take advantage of the situation.
    Early 4th Era

    The Third Empire collapses, causing the secession of many of its former provinces:

    In Elsweyr, the Mane is assassinated. War breaks out in southern Elsweyr. Although there is still some Imperial presence in the north, it fails to preserve the peace. The Potentate of Rimmen manages to retain a strong hold over his city-state, keeping it relative peaceful.

    In Valenwood, the weakened Imperial power entices the Thalmor to restore their rule over the province and in doing so reestablish the Aldmeri Dominion.

    During the Oblivion Crisis, the Hist called all Argonians to Black Marsh to fight the Daedra. When what little power the Empire ever had over Black Marsh crumbles entirely, the Imperials are driven out. A party known as the An-Xileel gains control.

    Other events in this period:

    Titus Mede takes the Imperial City after defeated Eddar Olin, and ruled as the Emperor. Titus Mede tries to restore the Imperial rule, started from the White Gold Tower.

    Mages Guild dissolves, in its role now there are two Imperial magic guilds: College of Whispers and Synod.

    In Morrowind:

    After the disappearance of Vivec, the power to hold the Ministry of Truth in place started to diminish. A pair of Dunmer mages, Vuhon and Sul, among others, build an ingenium, a machination to hold the Ministry of Truth in place. The ingenium uses souls to open a link into Clavicus Vile's realm, in which the ingenium draws the power to hold the Ministry of Truth in place. Dispute on the supply of souls, Sul and Vuhon fight and accident happens, the ingenium explodes. The Ministry of Truth crashes into Vivec City. The impact triggers the eruption of Red Mountain. The impact of the Ministry of Truth caused a huge crater and immediately filled by the water from the Inner Sea, combined with the eruption of the Red Mountain, the water boil. The place, which was Vivec City, is now known as the Scathing Bay. This chain of events killed thousands and remembered as the Red Year.

    Shortly after the cataclysmic eruption of Red Mountain, the crippled Morrowind is invaded by the army of Black Marsh, the Dunmer nation of Morrowind collapses. The survivors of the cataclysm and the war fled to the island of Solstheim. Vvardenfell, and most of Morrowind are now known as the Wasteland.

    Sul and Vuhon are hurled into Clavicus Vile's realm by the explosion of the ingenium. In Vile's realm, Vuhon and Sul encounter Umbra, a powerful entity who is attracted to the souls, just as Clavicus Vile. Umbra previously managed to free himself from the sword in which he was imprisoned, and cut a part of Clavicus Vile. With this stolen power, he conceals himself from Clavicus Vile. Still he cannot escape Vile's realm. When the rift between realms created by the destruction of the ingenium, Umbra hurled his sword to Tamriel in order for him not to be imprisoned again inside it. Vuhon deals with Umbra, by sparing his life, he would build another ingenium and with this Umbra can escape the Clavicus Vile's realm. The new ingenium is Umbriel.

    Source: The Infernal City.
    4E 18

    The son of Titus Mede, Attrebus Mede is born.
    4E 23

    Annaïg Hoïnart is born.
    Circa 4E 38

    The Dunmer mage Sul managed to escape Clavicus Vile's realm by jumping from one daedric realm to another. He eventually arrived in Tamriel after thirty-eight years.
    Circa 4E 43

    Umbriel arrives in Tamriel. First it destroys Lilmoth in Black Marsh by drawing the souls of the inhabitants, and then it continues north. The slain inhabitants of Lilmoth arise as undead and follows Umbriel north toward Morrowind. A Breton girl Annaïg Hoïnart, an Argonian Mere-Glim, along with Prince Attrebus and Sul are stranded on the top of Umbriel, confronting Vuhon.

  29. #389
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Da, mjesec se zabio u Vivec i stvorio krater.
    Udarac je tad prouzročio da Red Mountain opet postane aktivni vulkan i Red Mountain lijepo uništi većinu Vvardanfela i dio Morrowinda.
    A tad Argoniani došli i osvojili ono što je ostalo od Morrowinda.

    Očito je Azura dobila svoju osvetu a ono što je Nerevearine spasio bio je Tamriel od Dagoth Ura a Morrowind je platio za to (skoro svi problemi u koje je Morrowind upao nakon TES3 su uzrokovani Nerevearinovim akcijama XD )

    I da, mislim da je taj tekst točan... well, znati ču uskoro jer sam nabavio Infernal City.

  30. #390

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako tokom citanja nadjes nesto vise o situaciji imperije,pliz reci,zivo me zanima.

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •