Stranica 82 od 188 PrvaPrva ... 3272808182838492132182 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.431 do 2.460 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #2431
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Eventualno uz gutanje potiona.
    Meni je alchemy još u Morrowindu postao obavezan skill na svakom liku; pots pots pots pots
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  2. #2432
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Jel se držite kakvog redoslijeda dok istražujete mapu?

  3. #2433
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Trebate vidit borbu sa zmajem bez merca Nisam naviknuo koristit, jednostavno mi se čini koda bi mi sve previše olakšali. Oko 25 puta sam poginuo dok nisam uspio ubit. Jedan flamebreath i na pola hpa sam, iako sam Breton... Uglavnom, pošto mi se inventory gomilao previše, odlučio sam kupit onu kuću u Whiterunu. Jedino šta u kući dobiš jest Krevet i jedan storage chest, za 5000 golda ? Me no gusta. Imam love za dekoracije ali jednostavno su mi neisplative sad, rađe dam love treneru da izučim neki skill više.

    E DA, još jedan veliki plus su Treasure mape, našao sam jednu u

    Fort Novgradu

    Si bome sam se pomučio dok nisam našao taj treasure, bitno poboljšava role play. Igra je jebena bomba, nikad se nisam uživio ovolko u nešta, kupio igru prije 2 dana, već imam kojih 20 sati gameplaya.



    @ Bartuc : Neznam zašto ali se previše bojim udaljit se od one udoline oko Whiteruna, mapa mi se čini nekako "malenom" i bojim se da ću sve prebrzo otkrit, to je uostalom možda razlog zbog kojeg na 14 levelu furam još neki jadan gear i tek sam ubio prvog off quest dragona ... hmmm

  4. #2434
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Jel se držite kakvog redoslijeda dok istražujete mapu?
    Pokušavam, ali čim otkrijem nešto, na kompasu mi se pojavi ikonica da je nešto tamo u daljini. Sad sam malo odlutao od Whiteruna, točnije u Falkreath, nakon kaj vidim kaj tam ima vraćam se natrag.

    Fora je kaj sam tak istražujući našao onaj shrine di naučiš novi shout, ovaj put mogu pozvat životinje da mi pomognu fajtat se. Lijepo je čut kako se približavaš tom, počinje ono chantanje u pozadini, zatamni se ekran i vidiš ona slova.

    Kak dolazite do love? Dal kupite iteme, prodajete ih i sl? Ili samo one dobre?
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #2435
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Kak dolazite do love? Dal kupite iteme, prodajete ih i sl? Ili samo one dobre?

    Lootam sve što stignem, onaj Jarl u Whiterunu nema više ni jednog novčića u dvorcu
    Neznam ni sam gdje dobivam lovu, odem malo istraživat, vratim se u grad, pogledam imam 9000 gp, i ne bunim se

  6. #2436
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Prodam 99% loota koji nađem, čim znam da nešto neću koristiti, ili ću koristiti jako malo, nema smisla da to vučem sa sobom. Zarađujem krađom loota od bandita po raznim špiljama i rudnicima i cijepanjem drva.

  7. #2437
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    582

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    malo sam noob

    kak upgradeam oruzje na onim forgeovima kaj mi ljudi dopuste da koristim... moram nac neke artifacte ili sta?

  8. #2438
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    So we're in to day 3 of Skyrim's release and I think it's pretty safe to say that Skyrim has been a resounding success for Bethesda. A massive success.

    And in spite of a lack of modding tools at this time the modding community has got off to its usual quick start with over 100 mods already in our database.

    With the success of Skyrim also comes the masses of people looking for Skyrim mods, and Skyrim Nexus has already far surpassed our previous traffic record of 202,000 unique visitors in a day set by New Vegas Nexus, as yesterday's total reached 234,000 unique visitors (and 1.7 million page views). That's a massive amount of traffic and the server is currently trying to keep up with the 430 requests per second being made to it. We had a little blip this morning when a database table became corrupted causing a massive backlog of processes, but this problem has now been fixed.

    Sundays are notoriously the biggest traffic days of the week for websites and with Skyrim's launch only a couple of days ago the traffic today is probably going to set a new record. Thankfully, I'm here all day to monitor the traffic and try to make the process as smooth as possible for all of you. If you do experience slowdowns, please be patient, because rest assured I'm screaming at 5 or 6 SSH terminals trying to work out what the problem is.

    This weekend was always going to be extremely busy, and over the coming weeks we'll see traffic simmer down in to a more respectable and more manageable amount. Congratulations to all the modders who have managed to get their work published so far, and a big congratulations to Bethesda for their great work on Skyrim. If you don't like it there's something wrong with you.

    Prodajem kvalitetnu i laku opremu. Enhanced mačeve koji mi ne trebaju, dragulje, lančiće, scrollove itd. Najvjerojatnije ću sve potrošiti na potionse, jer mi užasno trebaju, a healing magiju ne želim razvijati.
    Jedino što me rastužilo da nemožeš poboljšavati cooking skill. Za sad je još ok (lvl. 12.) ali poslje uopče neću imati nikakvu korist od toga.
    (Ako netko zna dobar alchemy shop u Whiterunu nek javi.)
    Jel netko zna koliko ringova možete imati na sebi?S Moj može nositi samo jedan. Na drugu ruku mi ne želi staviti ring.
    Žao mi je što ne možeš companionu dati neku drugu opremu.

    kak upgradeam oruzje na onim forgeovima kaj mi ljudi dopuste da koristim... moram nac neke artifacte ili sta?
    Piše ti sve dolje udesnom kutu sivim slovima šta ti treba, leather, leather strips, steel ignot i sl.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  9. #2439
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Možeš davat companionima opremu i, ako je bolja od njihove equipat će je.

  10. #2440
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Evo uzeo sam si i ja Skyrim, tko je za co-op?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #2441
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Evo uzeo sam si i ja Skyrim, tko je za co-op?
    wad

  12. #2442
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Evo uzeo sam si i ja Skyrim, tko je za co-op?
    Skyrim nema co-op, a ti nemas dovoljno dobru konfu.
    Ili imas?
    Липе цвату и у Србији!

  13. #2443
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa normalno da nema, zezam se samo


    Svjeedno cu ga igrat lol
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  14. #2444
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ako sretnem kojega na putu ovako sam, teško da ću ga moći pobijediti. Eventualno uz gutanje potiona.
    Ja ubio 4 zmaja dosada, 2 bez ikakve pomoći. Malo je teže ali borba je nekako epskija.

    I kad smo kod zmajeva, nisam očekivao da ću trčati po dolini oko Whiteruna galameći na zmaja da ne bude kukavica već da se spusti i mlatimo se. Pedesetak munja mora da sam pucao na njega dok se nije udostojio početi boriti... a taj je još dobar, jedan je praktički zbrisao od mene kad sam ga dovoljno ozljedio (ali našao sam ga ja već).

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Jel se držite kakvog redoslijeda dok istražujete mapu?
    Yep. Rješavam questove i širim se uokolo i ne koristim Fast Travel dok osobno ne dođem u grad... a dosad sam samo Whiterun od gradova posjetio XD
    Uskoro se pripremam za odlazak u Rift. Tri questa me čekaju tamo (neki čudni gem, zaklati neke Silver Hande i Bounty na zmaja)

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Jel se držite kakvog redoslijeda dok istražujete mapu?
    Uz uobičajene RPg načine, koristim Smithing, Alchemy i Enchanting (boli srce kad uništiš skupi Item ali štaš) za stvaranje Itema i prodavanje. Cilj mi je stvoriti Dragon Armor (za što treba Smithing od 100) i Enchantati ga.

  15. #2445
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja imam nešto iznad 20'000 zlatnika, na nikaj ne trošim xD Jedino sam konja kupio, koji je na kraju beskoristan i naporan. Svako malo silazi da zakolješ vuka, pa onda konj nemre tamo gdje ja hoću itd.

  16. #2446
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Da li ovdje postoji repairing oklopa i oružja kao u Oblivionu ili su neuništiva?

    = Citat = Izvorno postao Akul
    Yep. Rješavam questove i širim se uokolo i ne koristim Fast Travel dok osobno ne dođem u grad... a dosad sam samo Whiterun od gradova posjetio XD
    Pa i nemožeš fast travelat dok ne dođeš osobno (za kočiju ne znam).

    @ Bartuc meni je koristan kada želiš brže stići do grada u kojem nisi bio, a od vuka možeš pobjeći sprintom (alt).

  17. #2447
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bokte. A ja jedva sabrao dosta za tu kuću u Whiterunu i sad sabirem za uređenje interijera.

  18. #2448
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    @Durin, neuništiva su, možeš ih samo nadograditi na workbenčevima i sl.


    EDIT: Tek sutra popodne nastavljam s igrom

  19. #2449
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    I ja isto

  20. #2450
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Možeš davat companionima opremu i, ako je bolja od njihove equipat će je.
    A kvragu, znači zato mi neće equipat Ancient Nord Sword. Budem ga probao poboljšati u "fine" možda onda hoće. Btw jel to vrijedi i za armore, dao sam joj dosta dobar robe, ali neće ni čuti. (Pogotovo još što je ženska fajterica.)

    Do sad sam tri puta pitao za posao u krčmama i uvijek dobijem quest da pobijem bandite. Toliko o radiant Ai.

    @ Durin pa vidiš da nema više oznake za degrade. (Jedina stvar koja me smetala u Oblivionu je to što sam čitavo vrijeme morao companionima popravljati opremu, tako da mi je ovo sada bolje.)
    Koliko sam skužio mačevi se baš i ne istupe korištenjem. Furam mač koji sam naoštrio već od 5. lvl i još uvijek oštar.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #2451
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kakvo je vaše mišljenje, Stormcloacks vs Imperials? Meni su se Stormcloacksi zamjerili pošto mrze elfove, a ja sam elf

  22. #2452
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Looky
    I ja isto
    Posao
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #2453
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mage ima jedan jako fora spell, Candlelight, mali svijetleći orb lebdi nad vama i prati vas 60sec. Ako je negdje jako jako mračno, dušu dalo. I naravno, kad hodam po noći, da se ne bojim mraka.



    Ja sam sad prvi put jedva prešao 2k zlatnika, uopće ne skupljam kaj mi netreba, samo lovu i to je to. Možda pokupim pokoji loot ili nešto pa prodam.

    @Mirogamemasta: Možeš davat kompanju kaj hočeš, čak mu možš odredit koju će opremu nosit, s tim da samo ta oprema mora bit kod njega.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #2454
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Trebo bi si to staviti nad glavu dok se sneakam kroz spilju

  25. #2455
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Da, da me vidiš...uđem, ekipa onak u čuđenju gleda i napadne me haha.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #2456
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    E, taj kompanion, platiš mu 500 kuna i koliko te dugo onda prati? Baš sam mislio uzeti jednog meat shielda pošto sam kroz Companion quest vidio da se sneakaju kad i ja, tak da nije bad da će me odavati ili nešto...

  27. #2457
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    jučer igrao sa redguard nekih 6-7 sati,nabrijavao samo luk,ali kod luka je problem igranje na blizinu,s tim da i pribacivanje priko favorita je nekako sporo,tako da razmišljam da igram iz početka...
    provao bi sa magijama pa pitam jel moguče igrati samo sa magijama znači bez uporabe bilo kakvog oružja,i koja rasa je najbolja za to.

    to je za sad definitivno problem što se moraš specijalizirati za neko oružje,pa ako je to archery imaš problema u bliskoj borbi,a opet magija puno vridi naroćito destruction

    inače stavio sve na max u postavkama i vizualni ugođaj je fenomenalan,smanjio rezu na 1280x720,igra ne ide ispod 30fps-a
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  28. #2458
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako sa archery stignu doći do tebe, onda nešto krivo radiš

    Nego, stavi si na brojeve bow, mačeve i potione!? Samo uđeš u favoritse i dodjeliš broj itemu...

  29. #2459
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Igram kao mage bez ikakvih oružja, na expert težini i prolazim questove (jest da me ubiju dosta puta, ali ne bi bio užitak da me ne ubiju). Jedini problem je što se čini da napredovanje nije pravedno kao kod melee, tj. teško dobivaš jače spellove pa je sve teže, dok ratnici sa armorom i oružjem uništavaju sve živo.

  30. #2460
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ako sa archery stignu doći do tebe, onda nešto krivo radiš

    Nego, stavi si na brojeve bow, mačeve i potione!? Samo uđeš u favoritse i dodjeliš broj itemu...
    ma problem je uđeš u dungeon,a ono protivnik se stvori isprid nosa,još kod običnih nema problema jer više ja njemu nego on meni ali ovi magovi su hebeno zafrkani pa mi ide na onu stvar non stop ginuti,igram sa gamepadom i znam za favorit,igram na expert.
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •