Stranica 15 od 188 PrvaPrva ... 513141516172565115 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 421 do 450 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #421

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Interceptor
    Kako je igrat rpg-e na konzolama s joystickom? mislim ove kao fallout 3 i tako te
    Odlično, prvenstveno zbog Rumble funkcije koje uopće nema na PC-u i jer je F3 konkretno dizajniran za igranje na konzolama. PC verziju trebaš modirati da je prilagodiš PC-u tako da ne moraš manevrirati izbornicima, gledato font 72 tekst, itd. Defaultna je igra napravljena za konzole.

    Znam, i ja sam u šoku jer se slažem s Wedranom po ovome.

  2. #422
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    New Creation Kit to bring modding tools to Skyrim
    Bethesda has a long history of supporting the modding community, and for good reason. It’s a science fact that mod tools make the world a better place: they make modders happy because they can mod, they make developers happy to see modders gaining experience, and they make fans happy to see an endless stream of content they can mess around with. So today we were pretty happy to finally confirm our plans to continue that support with Skyrim.

    As Game Informer confirmed on Monday, Skyrim’s new engine has been dubbed the “Creation Engine.” Accompanying that engine will be the Creation Kit, our suite of level-building tools that we’ll be releasing to the community, much like the Elder Scrolls Construction Set for Morrowind and Oblivion.

    The Kit was recently mentioned in the Game Informer article on the tech behind Skyrim. While we have nothing further to announce regarding the Kit at this time, give that article a read for more details on just how powerful these tools will be.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  3. #423
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    PC verziju trebaš modirati da je prilagodiš PC-u tako da ne moraš manevrirati izbornicima...
    NE!
    PC verziju igre možeš modirati, samim time dobivaš još bolju igru od prvobitne. Kao na primjer mod na koji sam nedavno naletio; u Oblivion-u ti isključuje rast levela NPC-a proporcionalan tvome, osim toga unaprijeđuje AI. Meni se jako sviđa ideja da će jedan obični Troll ostati Troll, a ne kada se vratim u njegeovu jeb*** jazbinu, na 30. levelu, da mi bude ravnopravan, kao na samom početku igre. Troll treba ostati slab, kao i jeb*** rak na plaži, a ne da šećem sa mrcinskim odijelom (također visokim level-om) po plaži i da me jedan rak izšamara.

  4. #424
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    al rak je drko pa mu je ojacala desnica :S

    jk

  5. #425
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Odlično, prvenstveno zbog Rumble funkcije koje uopće nema na PC-u i jer je F3 konkretno dizajniran za igranje na konzolama. PC verziju trebaš modirati da je prilagodiš PC-u tako da ne moraš manevrirati izbornicima, gledato font 72 tekst, itd. Defaultna je igra napravljena za konzole.
    To ne mijenja činjenicu da je ciljanje s gljivama odvratno neigrivo u odnosu na miša. Radije ću čitati s fontom i malo stiskati po pipboyu (što se opet mora i na konzolama anyway), nego se mučit s gljivama.

  6. #426

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Stvar navike. I VATS za ciljanje.

  7. #427
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    A čuj mogu se ljudi naviknut na Yugo, al ne vidim zašto ako ti je na raspolaganju Porsche.

  8. #428
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    OK, ovo je loša usporedba! Ja vozim Toledo i sve gledam kad će mi se upaliti lampica da ga sparkiram pred zgradu dok ne smognem za benzin

    Ali ozbiljno, ne kužim kako ljudi igraju brze FPS-e pomoću gljiva... Recimo Quake 3 Arena i sl!? S time da bi TES5 čak i mogao funkcionirati sa gljivama pošto se dalo pročitati da će drastično poboljšati i TP pogled na igru. Tako da se može komotno odigrati kao Gothic serijal. Što je po meni opet bezveze pošto želim FP-RPG

  9. #429
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Stvar navike. I VATS za ciljanje.
    No AP, no VATS!

    A u ostalom što reče Bartuc, da. Kako ćeš ti snajperom ciljati s analogom? Sjećam se onog Resident Evila 4 di si imo gan s laserom. Totalno je jadno i tromo bilo ciljati u igri i cijela igra je bila prilagođena takvom načinu (usporeni protivnici i svašta drugo)



    EDIT: Pogledajte žalosni 1:18 gdje čovjek nije u stanju pogoditi običnu bačvu

    EDIT 2:

    Al ne kažem. Igrati Prince of Persia preko tipkovnice i miša jednako saka ko i bilokakvu pucačinu preko Joysticka

    Ima igre kojima više odgovara đojza, a nekima jednostavno tipkonvica i miš.

  10. #430
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim



    Source: Dragon Shouts

  11. #431
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Imam osjećaj da će sakati ti dragon shoutovi, i valjda neće biti cilj da se svi skupe jer bi onda main quest bio sličan Oblivionu (zatvaranje svih gateova).

  12. #432
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nisi morao ni u Oblivionu ići u svaki grad zatvarati vrata kao što mnogi misle. To je bio Optional Quest.
    Sumnjam da će i ovdje biti obavezno učiti ih sve. 3 riječi za svaki shout x 20 = trebalo bi naći 60 tih mjesta gdje se riječi za Shoutove uče i poubijati dosta zmajeva da bi se oni mogli koristiti. Za MQ vjerojatno će trebati naučiti nekoliko ali ne obavezno sve.

  13. #433
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Meh, nadam se samo jednoj stvari još jer par njih mi se već ispunilo. Ćeo sam da bude perkova - dobio. Ćeo da se troši stamina kad šprintaš i nemoš više kad se potroši - dobio. I još par stvari ugl, sad se samo nadam da će metiti u igru ko u Falloutu na HC modu, FOD, H20 i SLP potrebe

    To bi bilo predobro, da zapravo imaš koristi od svog onog mesa što ga furaš sa sobom, kad ogladiš da prizalogajiš. I naravno bubam da onda nemoš jest ponovo dok FOD malo ne naraste tj neki cooldown time jer je ratardirano stvarno u Oblivionu kad pojedeš 200 komada nečega odjednom. Ajde bar su za piće stavili da nemoš kolko oš.

    I još 2 stvari priželjkujem:

    Limb damage i Critical Hit. Limb Damage još može izostati al đizs kakav je to RPG bez critical hita. Oblivion je nažalost imo samo Sneak Critical

    I ne znam dal sam spomenuo, al treba definitivno poraditi na magijama koje lječe. Tj sad sam se sjetio da jesam spomenuo. Đizskrajst imam lika na Oblivionu koji ima 350+ mane i imam neki spell restore 25HP for 4 seconds. I maltene sam besmrtan. Ne valja to. Treba stavit da međik možda jedan dio demiđa izlječiti ili tako nešta, ali punu prednost dat hrani i poušnsima. I guess.

  14. #434
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja itekako mogu zamisliti rpg bez criticala. Štaviše, ne sviđa mi se niti da moju uspješnost određuje random algoritam.

  15. #435
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Interceptor
    Kako je igrat rpg-e na konzolama s joystickom? mislim ove kao fallout 3 i tako te
    Odlično, prvenstveno zbog Rumble funkcije koje uopće nema na PC-u i jer je F3 konkretno dizajniran za igranje na konzolama. PC verziju trebaš modirati da je prilagodiš PC-u tako da ne moraš manevrirati izbornicima, gledato font 72 tekst, itd. Defaultna je igra napravljena za konzole.

    Znam, i ja sam u šoku jer se slažem s Wedranom po ovome.
    Fallout 3 se može na PC-u igrati s GfW gamepadom. Oblivion je izašao prije cijelog projekta.
    Ja sam Fallout i na kompu igrao s gamepadom. Skroz ugodno. Gamebyro igre su poprilično spore, pa ciljanje nije nikakav problem.

  16. #436
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    The king of Skyrim has been murdered, triggering a civil war among her people, the Nords. Many Nords wish to secede from the empire, which has been declining in power since the fall of the Septim Dynasty 200 years earlier, while others believe the empire is still worth preserving. A prophecy foretold by the Elder Scrolls is fully realized by this last event; dragons have returned to the land, and the Nordic god Alduin rises to consume the world. The player character is the last of the "Dovahkiin" (or "dragonborn"), who were dragon hunters. Esbern serves as advisor, himself one of the last of the Blades, who swore to preserve the Empire. This prophecy is also spelled out on Alduin's Wall, a stone wall at Sky Haven Temple, the secret hidden refuge of the last of the Blades.

    http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Skyrim

    Priča mi za sada izgleda bolje nego u Oblivionu.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  17. #437
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ja itekako mogu zamisliti rpg bez criticala. Štaviše, ne sviđa mi se niti da moju uspješnost određuje random algoritam.
    Pa da al ono... Šanse su male, tipa 3-5% posto npr. ko i zaprave što ti se dogodi da svako malo u nečem ga baš "pogodiš"

    Recimo igraš nogomet i pukneš loptu bezveze prema golu i slučajno je lansiraš negdje u rašlje ili ko zna gdje i daš gol kakav nikad nisi... CRITICAL HIT

  18. #438
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


  19. #439
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mislim da je drugi concept art High Hrothgar, mjesto na vrhu najviše planine u Skyrimu, Throat of the World.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  20. #440
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Samo dok ja ne budem morao nositi tu barbarsku opremu, fuj
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #441

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nego? (oprema je zakon) Ne treba dragon hunter da izgleda kao Italijanski modni kreator.
    Khm.

  22. #442
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne podnosim takve likove u RPG-u, mora biti ili thief ili mage ili neka kombinacija toga.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #443
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nema zmajeva za tebe onda
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  24. #444

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    D: fuj,takvi 'spijuni' su mi nezanimljivi,ili neki stari wizard ili berserker,moze i nesto kao battlemage.

  25. #445
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kako je SS savršen Ako će te tako nadlijetati zmajevi sa savršenim animacijama leta kako ih Bethesda reklamira, onda će ovo rulati. Obožavam zmajeve.

  26. #446
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    DRAGONS ARE SO FUCKING AWESOME!

    Soniče, nisi sam, i ja uvijek igram sa elegantnijim klasama.

  27. #447
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    O da. Nije to prava stvar ako mi lik nije unarmored slabić.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #448
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    I onda kad se sretnete sa zmajem će te spušit batina jerbo ste neki magični klošar
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  29. #449
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne, ja ću se sprijateljiti s njim pomoću poznavanja Zmajskog, i naučiti drevne tajne koje se čuvaju od početka vremena.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #450
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nemos se sprijateljit s njime on ne voli slabe kugle
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •