Stranica 182 od 188 PrvaPrva ... 82132172180181182183184 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 5.431 do 5.460 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #5431
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


  2. #5432
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


    Sad mi se ponovno igra

  3. #5433
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Počeo sam Dragonborn.
    Glazba iz Morrowinda.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  4. #5434
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Upravo saznao da je Paarthunaxu (deda zmaj na vrhu planine) glas dao isti lik koji je dao glas Super Mariu i Luigiu

  5. #5435
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Danas sam toliko epic stvari doživio u Skyrimu.
    Krećem iz Windhelma u Yngol barrow i na putu me napadne zmaj.
    Kad ga ubijem se stvori Miraak i ukrade mi taj dragon soul.
    Usput sam skužio i da se mapa stvara u stvarnom vremenu, dakle kad ubiješ zmaja, možeš na karti vidjeti onu vatru koja se stvori.
    Kad sam izašao iz Yngol barrowa, u istom trenu se na nebu pojavio meteor.
    Imam već preko 250 sati i još otkrivam nove stvari u igri, svaka im čast.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  6. #5436
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Neki novi fićr?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  7. #5437
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako misliš na Miraaka, to je s DB-om dodano.
    Ostale dvije stvari su mislim uvijek bile u igri.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  8. #5438
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ma ova vatra i meteor. Ne kužim
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  9. #5439
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ma koje dvije stvari, nema toga bez DB-a.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #5440
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Ma ova vatra i meteor. Ne kužim
    Što?
    Kad otvoriš mapu on ti loada cijeli svijet ali odozgore. Onda vidiš u stvarnom vremenu stanje na mapi.
    A ovaj meteor sam i ja prvi put vidio, ali pre epic je bilo.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  11. #5441
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  12. #5442
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Par zanimljivih detalja u Skyrimu:
    http://imgur.com/a/QmgVi
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  13. #5443
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Dogodio se zajeb pri zadnjem update-u, pa sada svi imaju Dawnguard DLC, iako ga nisu kupili...

    Još uvijek nema službene izjave Bethesde, pa igrajte na vlastitu odgovornost

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  14. #5444
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  15. #5445
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Izgleda da ja nisam dobio Dawnguard.
    Možda su već maknuli.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  16. #5446
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kod mene još uvijek stoji (ne u library-u, već se u igri automatski pojavi quest). KOliko sam skužio, DLC su dobili ljudi koji su imali upaljen komp u određeno doba, kad je izašao patch...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  17. #5447
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Da, vjerojatno je to onda.
    = Citat = Izvorno postao Carp
    http://imgur.com/gallery/6Zl7k
    http://imgur.com/a/ItQbg
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  18. #5448
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Približavaju se hladni dani, pripremite si Skyrim za još jedno igranje. Ja sam si ga sredio prošli tjedan i guštam kao nikad do sada jer sam uspio prilagoditi dobar dio gameplaya da zastarjeli i pojednostavljeni elementi više ne budu tako odbojni.

    Ciljam na modifikacije koje ubacuju više stvari i malo kompliciraju i obogaćuju igru, ali tako da sve ostane lore-friendly i ne iskače previše. Sastavit ću listu modova koje koristim:

    Za neke modove koji sežu dublje u osnovne mehanike igre vam treba Skyrim Script Extender (SKSE):
    http://skse.silverlock.org/

    SkyRe - Skyrim Redone

    Već sam bio pričao o ovom modu i smatram ga temeljnim modom za Skyrim. S time da ću odmah napomenuti da koristim verziju 0.99.16 zato jer je to zadnja verzija koja podržava Skyrim bez ekspanzija, tako da ne mogu updateati na ništa novije, a ova verzija definitivno ima bugova koje bi trebalo popraviti. Ne znam da li su popravljeni u novim verzijama, ali đaba ako imate samo osnovni Skyrim. Konkretno, jedan od bugova na koji sam naletio je da perkovi koji bi trebali omogućiti da su uzastopni udarci katanama i nodachijima sve brži zapravo zblesiraju udarce i lik vam neće nakon prvog šuta uopće krenuti u animaciju udarca, tako da nemojte koristiti taj perk ako ćete staviti istu verziju. Drugi bug je još ozbiljniji, a to je da svaki put kad otvarate vrata koja mogu biti zaključana (bez obzira jesu li zaklj.) morate odabrati opciju Pick i svaki put dobivate lažni exp. za otključavanje što je prilično jak exploit.

    Ja ga svejedno koristim jer uvodi ful puno dobrih stvari. Napravi cijeli rebalans Perk treeova sa mnogo boljim i zanimljivijim perkovima, novim i zanimljivijim magijama i mnogo drugih stvari o kojima neću pričati, nego pročitajte na descriptionu moda. Ovo uglavnom sređuje skill sistem, rase, perkove i to.

    Deadly Combat

    I o ovome smo pričali i mogu zaključiti da je definitivno najbolji combat mod na "tržištu". Prvo što se osjeti je to da se u borbi dijeli više dmg-a tako da možete potući neprijatelja u manje udaraca. Međutim, tu je i općenito poboljšani melee - ja koji nikad ne igram s štitom obožavam mogućnost da napravite timed block, odnosno blokirate taman prije nego što padne udarac neprijatelja i na taj način se mačem obranite gotovo jednako dobro kao sa štitom. Da stvar bude bolja, SkyRe-ovi perkovi uključuju i neke bonuse s kojim će ovo još više doći do izražaja, tako da ako ste Masterful Fencer ne primate ništa damagea na timed block, a za two handed borce postoji Blade Wall perk s kojim isto na timed block odbijete sav damage i vratite 5% damagea neprijatelju, ali ako koristite Bastard swordove. Perfektno za Witcher-like build.
    Ono što malo neugodno upada u oči jest kako je doseg oružja smanjen pa ćete na početku biti dosta izgubljeni jer nećete moći odrediti da li mašete po zraku ili pogađate neprijatelja, ali to je ubačeno s razlogom, jer ovako je mnogo lakše izmicati se napadima. AI je također poboljšan, pa se nemojte začuditi ako okretniji neprijatelji počnu izvoditi dodgeove i čekaju kontre. Doista obavezan mod.

    No Kill Moves

    Rekao bih da je OBAVEZNO jer finisher animacije narušavaju gameplay sa DC. Dogodi se da zbog velike količine damagea koja se dijeli u borbi barbarian koji vas ne bi inače uspio dohvatiti zbog sporog zamaha instantno ubije jer je igra tako odlučila što je meni bilo dosta frustrirajuće.

    Dodge Mod

    Kad smo već kod dodgeanja, ovo može biti zgodan dodatak. Kao što piše u opisu, omogućava vam da na određenu tipku (po defaultu sprint) bindate dodge, tako da držite smjer i pritisnete tu tipku, a vaš lik napravi brzi i nagli pokret u stranu da izbjegne napad što je popraćeno animacijicom. U teoriji mislite da je super i da vam baš to treba, ali u praksi i nije baš toliko jer reakcija lika nije instantna i može zakasniti taman toliko da poginete (vjerojatno ograničenje SKSE-a), ali nije naodmet. Izvukao me je par puta kad je zagustilo i kad obični backpedalling i strafe nisu bili dovoljni.

    Dakle, nije ništa esencijalno, ja ga rijetko korstim, ali ako ćete igrati neku thiefastu klasu i boriti se sa bodežima (to je sada potpuno validna taktika, pogotovo protiv 2h krkana) pa ćete trebati mnogo izbjegavanja, uzmite.

    SkyUI

    Za ovaj valjda svi znate. Ja sam ga isključivo uzeo zato jer se konfiguracija nekog od ovih modova može u meniju izvesti samo ako imate SkyUI, ne sjećam se kojeg točno, pa čisto iz tog razloga. Ali i inače su dobri ovi zamjenski meniji.

    Warzones - Civil Unrest

    Malo da se unaprijedi dinamika otvorenog svijeta. Dakle, ovo dodaje ratne zone diljem Skyrima gdje ćete nailaziti na bitke kako i priliči vremenu građanskog rata. Uglavnom to budu Stormcloaks vs. Legion okršaji, ali vidio sam svašta, jednom se pojavila brigada forsworna, a par puta i gomila bandita što zna biti neugodno jer ih uvijek bude puno, a s njima ne možete biti dobri. Može se konfigurirati svašta, čak i da u zonu uleti random živina ili zmaj u nekim slučajevima i broj vojnika po spawnu itd.

    Economics of Skyrim

    Ne mogu naći link, ali uglavnom trebalo bi promijeniti inventar shopkeepera tako da različite regije imaju različitu robu i drukčije cijene, ali nisam baš zapazio neke strašne promjene.

    TRO - Basic Needs

    Ovo je za sve koji žele hardcore mod iz F:NV. Malo možda je naporan jer stalno treba žderat. Nije da umrete ako niste jeli 4 virtualna sata, ali ako ste gladni, to se odrazi na stamina regenu i slično. Mislim da ga se ionako da konfigurirati u meniju, ali svejedno preporučam da usporite brzinu proteka vremena u igri na polovicu defaultne. Ja sam stavio čisto zato jer je igra prepuna jela i pila svih vrsta, a nisu ni za šta korisna.

    Frostfall

    Ako hrana i piće nisu dovoljni, Frostfall pretvara ledenije dijelove Skyrima u opasnu divljinu. Hladnoća je sad vaš dodatni neprijatelj na kojeg treba paziti. Kad se previše pothladite morate stati kraj neke vatre da se ugrijete ili napraviti svoju. Također možete praviti ostalu kamping opremu i slično.

    Cloaks of Skyrim

    Dobar dodatak za Frostfall. Dodaje plašteve i ogrtače koje možete nositi preko armora i koji osim što izgledaju kul usporavaju pothlađivanje.

    Alternate Start - Live another life

    Daje mogućnost da započnete igru nekim potpuno drugim početkom kao običan čovjek bez da pokrenete main quest. Dobijete neki quest koji će vas dovesti do početka MQ kad budete htjeli.

    Lost Longswords

    Dodao sam zato jer su mi išli na živce oni debeli mačevi koje se jedino viđa posvuda.

    Immersive Armors

    Dodaje razne komade armora u igru jer mislim da ih nije dovoljno. Svi su naravno lore-friendly i lijepo izgledaju.



    I to je to. Bilo je još modova s kojima sam se htio igrati, prvenstveno za animacije, neki imaju nove holster animacije za daggere i dual wield oružja, ali imaju toliko requirementsa da mi se nije dalo zajebavat. Također nikakve modove za atmosferu nisam dodavao jer mi se nije dalo.

    Ako nekome ne radi ovakva kombinacija zbog load ordera, javite pa ću vam reći kako su meni posloženi. Većina ovih manjih nisu važni ali trojac Dodge - DC - SkyRe bi mogao zajebavat možda.

  19. #5449
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kako su uspjeli ukrast oklope ravno iz Witchera?

  20. #5450
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Iz raznih igara kradu oklope. Pogotovo azijati.
    To su još u doba Obliviona radili.

  21. #5451
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Meni se igra opet počela opako freezati. Vrijeme je za drastične amputacije svih kompliciranijih modova. Joj što mi se neda..... ili da opet tražim uljeza koji uzrokuje rušenje....

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  22. #5452
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ili treba "resetirati" ini file. Problem riješen....

    Modovi su isto prokletstvo, ne možeš sa njima niti možeš bez njih.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #5453
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Vanilla Skyrim sam davno igrao i brzo odustao jer bez bilo kakvih modova ne valja.

  24. #5454
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bok ljudovi, imam čudan "problem" u igri. Igram kao vud elf tif mejđ (ako je to bitno za solušn problema) i skoro svi fajr bejsd spelovi dilaju 10 više demiđa. Fajr bolt dila 35 umjesto 25, a fajrbol 50 umjesto 40, no ne kontam zašto? Koliko znam niti jedan enčentmnt ne diže demiđ nego samo smanjuje kesting kost. U čemu je keč, zna li netko?


  25. #5455
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Targets on fire take extra damage
    Ili si uzeo jebeni perk koji pojača dmg
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  26. #5456
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nisam uzimao nikakav perk koji pojačava demiđ. Meni tak piše za spell demiđ po difoltu.


  27. #5457
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Planiram zaigrati Skyrim prvi puta. Da ga moddam ili ne?
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  28. #5458
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Prvo bez modova.
    Onda s hrpom modova da zamrziš Bethesdu zauvijek.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  29. #5459
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Azer
    Planiram zaigrati Skyrim prvi puta. Da ga moddam ili ne?
    DA.

    Skyrim bez modova ne valja. Preporučam kombinaciju modova koju sam već naveo prije u temi.

  30. #5460
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kakva glupost. Skyrim je super takav kakav je.


Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •