Stranica 73 od 188 PrvaPrva ... 2363717273747583123173 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.161 do 2.190 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #2161
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    I ja sam razmišljao. Al opet, ja sam pravi antitalent da igram fps sa kontrolerom.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #2162
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Outmind

    Svijet izgleda dobro, no opet ne TOLIKO dobro. Posebno me u tom pogledu razočarao onaj trenutak kad sam izašao iz starter dungeona. Svi se sa nostalgijom sjećamo kako je ta scena savršeno izgledala u ob, a pogotovo u f3. Ovdje – blatnjava stazica i kamenjar… bzvz. Što se tehnikalija tiče, moja hd 3870 pogoni sve na medium bez greške, jedino mi se zna, svakih pola sata ili tak, dogoditi da mi se igra zamrzne na 10 sek, a onda nastavi dalje.
    To ti je jer ti je sve ne medium. Meni je na sve maxed out prvi pogled na svijet bio savršen.

  3. #2163
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Aral
    I ja sam razmišljao. Al opet, ja sam pravi antitalent da igram fps sa kontrolerom.
    Stvar navike, ništa više
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #2164
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Dobro, probat ću settingse staviti na high, pa ćemo vidjeti. Ako mi pregori grafička, znam koga kriviti xD

    Inače, znam da nije relevantno, ali malo mi je bedasto što hrana više ne može biti korištena kao sastojak za napitke. Nema više kruh / sir / paradajz frapea.

    EDIT- E da, jeli to samo meni, ili je zvuk u igri pre ih? Master i svi drugi volumi su mi na max, no moram prilično pojačati slušalice da bih normalno igrao.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #2165
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Igram na navedenom 5 godina starom kompu na medium/low postavkama na rezoluciji 1680x1050 i igra radi fino.

    Processor: Intel Dual Core 1.8 Ghz (clocked on 2.6 Ghz)
    Memory: 3 GB, 800 MHz
    Video Card: NVIDIA GeForce GTS 250, 512mb
    Motherboard: NForce 650i Ultra

    A kaj se tiče ostatka igre, mogu reći da sam prilično zadovoljan i za sada mi se čini bolje od obliviona. Jedina zamjerka do sada (4 sata gameplaya) su neki sitni bugovi, konzolaški UI i retardirane animacije, a naručito animacije zmaja dok leti okolo.
    War, war never changes.

  6. #2166
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja sam stavio sve na Ultra, izgra izgleda sasvim dobro, jedino su mi likovi nekako disproporcionalni sa okolinom, vjerojatno se samo trebam naviknuti na grafiku. Sa gamepadom je za sada OK, mada brijem da ću ipak igrati sa keybom i mišem


    Nešto me zvuk jebe, krčka mi cijelo vrijeme, tiho, ali živcira. Moram progoogleati jel netko ima rješenje za to.


    EDIT:


    E da, sjene su kriminalno loše


    EDIT 2:


    Pošto je ingame character creator pre loš, ovdje imate predodžbu o rasama i njihovim posebnostima... http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Races

  7. #2167
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Jel netko probao igrati sa gamepadom?

    Možda je dosta bolje nego keyba i miš s obzirom da je port... i nema gunova!?

    Brijem da ću ja probati sa gamepadom...
    ma jebe mi se, taman da je i 120% port s konzole, stoički odbijam igrati s kontrolerom...

    psmtr, ne znam što sam opće kupio to sranje.... pa jebeni nfs shift mi je igrati lakše na tipkovnici nego s time...


    = Citat = Izvorno postao Aral
    I ja sam razmišljao. Al opet, ja sam pravi antitalent da igram fps sa kontrolerom.

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #2168
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    @ Bartuc - A i tebi krcka! I to pretpostavljam pogotovo dobro čuješ na loading screen-u? Očito je u igri problem.

    Zanimljivo je kako igra izađe, odmah dobije patch i svejedno pati od takvih mušica. Znam d aćete reć da je to bethesdina igra, no svejedno.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #2169
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Vidim da se ovaj put sve automatski regenerira, od stamine, do healtha i magicke. To mi se ne sviđa baš, pogotovo u kontrastu sa hardcore modom u New Vegasu.

    Palo mi je na pamet da bi se mogao uvesti jedan zgodan element iz FIFE (znam, nogometna simulacija, ali ja iz nje baš vučem inspiraciju za neka rješenja koja bi se mogla koristiti i u drugim igrama):

    Tamo kad igrač potegne šprint, troši svoju staminu koja će mu se regenerirati do maksimuma, ali kako se postupno umara, tako mu se smanjuje taj maksimum stamine. Ovdje bi se mogla napraviti ista stvar, neka možeš mahati mačem i sprintati okolo, pa nek ti se stamina puni poslije toga, ali onda neka se svaki put napuni do sve nižeg maksimuma. Poslije kad ti taj maksimum bude tek jedna trećina ili tako nešto, bit ćeš već toliko slab da nećeš više moći napraviti ozbiljan damage niti trčati, ko da ti se lik nije dosta najeo. Onda bi hrana imala ulogu da ti digne tu staminu natrag za određenu vrijednost (zavisno o hrani), tako da moraš s vremena na vrijeme jesti.

    Istu stvar bi se moglo napraviti i sa Magickom, ali da ti se ona obnavlja spavanjem ili odmaranjem. Za health možda isto tako nešto.

    To bi napravilo dobar balans između Morrowindovog sistema i Oblivion/Skyrim sistema.

  10. #2170
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    To nikad nebuš doživio, pogotovo danas kad svi rade igre kao da smo u najmanju ruku maloumni


    S kakvim likom igrate?

    Ja idem kao Dunmer... ona moja fora Arcane Assassin klasa iz Obliviona. Dual Daggers, Bow, sneak, light armor i magije koje boostaju takav gameplay (valjda illusion, alchemy i alteration). Sex? Sex!

  11. #2171
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Magije, isus bog Flame u jednoj, lightning u drugoj, mijenja igru iz temelja. Mislim da ću igrat ko mage ili nekaj između.

    Zasad odabrao onog plavog ljepotana, koji voli snijeg i otporan je na 50% na frost magije. Furao sam malo na dual handed al mislim da ću preć na one handed magija, one handed weapon. Ili dual wielding mage

    I kaj je najbolje, naviknuo sam se na interface, letim kroz menije samo tako. Baš čudno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #2172
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Koliko sam ja iz svog kratkog izleta skužio, stamina uopće ne utječe vidljivo na tvoju sposobnost mlaćenja neprijatelja. Kad nemaš stamine ne možeš sprintati i izvoditi specijalne udarce, no zato možeš mlatiti običnim udarcima jednakom žestinom.

    Health regen je ovdje čisti idiotizam - em počinjemo sa healing spellom (koji mi, nakon što sam pobio tri bandita uopće nije pao ni na pamet jer se zdravlje tak brzo obnavlja) em hrana sada isto liječi zdravlje, o potionima da ni ne govorim. Ne znam, nekak mi je najprirodnije bilo da se stamina regenerira brzo, mana sporo a health uopće ne.

    @ Bartuc - ipak sam uzeo high elf lika. Fokus će biti na magiji, no luk i melee mi se čine jednako zabavnim tako da će biti svega po malo. Planiram razvijati i alkemiju te smithing ili enchanting.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  13. #2173
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja ću igrat nešto ko Bartuc, daggeri i kratki mačevi, sneak, marksman, i neku magiju, mislio sam isto illusion uzet, ali nešto čujem da ne postoji više Chameleon spell? Wtf?

    @Outmind: Da, brzina izvođenja udaraca je vjerojatno ista, ali kad ti je stamina na kraju, udarac daje manje damagea.

  14. #2174
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nisam još probao mađiju, a i bojim se iskreno pošto su Morrowind i Oblivion imali strašno lošu magiju (ofenzivnu), falilo je epičnosti - spellovi su mi bili pre mlaki Ako valja, to će mi biti drugi lik.

    Za Warriora nikako da se odlučim pošto mi djeluje dosadno, kao i uvijek, po ničem se ne ističe. Eventualno neki Paladin koji mixa štit, mač i restoration/alteration magije, te eventualno destruction za neki improvizirani Holy Bolt


    Iako u TES-u možeš bez bada biti jack of all trades, uvijek nekako naginjem što bliže D'n'D-u i zaokruženim klasama

  15. #2175
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bartuc, probaj magije, obavezno. Kad castaš lightning, čuje se ko prava grmljavina. Zaljubio sam se u magiju uz ovu igru.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #2176
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ko i uvijek, dunmer battlemage sa alkemijom i smitingom. Ovim dual spell weapon sistemom najvise battlemageovi profitirali
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #2177
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Našao sam ovo:

    For now, the most important tweak has to do with the fact that VSync is automatically on and can't be disabled from within the game. This not only reduces FPS, it also introduces mouse lag. To disable VSyncSin Skyrim, add iPresentInterval=0 to the bottom of the [Display]Ssection of the Skyrim.ini fileSin the \Users\[Username]\My Documents\My Games\Skyrim directory.

    EDIT


    A tu ima HRPA problema i rješenja na iste.... ako nekome zatreba...

    http://segmentnext.com/2011/11/11/skyri ... and-fixes/


    Iz tog članka...

    f you experiencing crackling voicesSof NPC character, which don’t make any sense, it’s a sound issue. You can fix it by setting your sound format toS16 bit, 44100hz.

  18. #2178
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    A čuj, epičnost je faktor koji te drži prvih 10-ak sati. Kasnije, a pogotovo na drugom prijelazu, čovjek počinje razmišljati kako što bolje exploatirati magijski sistem. I tu Skyrim zakazuje. Uklanjanjem spell creatora ubili su veliku dozu domišljatosti koju si kao magic user morao imati.

    Sada imaju dao2 princip - stisneš gumb i dogodi se nešto šareno. Prije si, uz par kreativnih spell kombinacija, mogao sijati smrt gdje god si prošao, i to onako kako si ti to htio.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  19. #2179
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Je li itko saznao koji je smisao piljenja trupaca i cijepanja drva? Jel se mogu cjepanice poslije koristit za nešto?

  20. #2180
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Zar nije dosadno biti mag u Oblivionu? Sve magije su iste, nema razlike između običnog fireballa i greater fireballa. Ili se to meni čini....

    Mapa koju dobijete uz igru je zakon, napravili su je od hrapave plastike (Da se tako izrazim.) Tako da imaš nekakav osječaj kao da je od kože.
    Uglavnom mapa je kvalitetnije izrade od prethodnih.

    Manual ne spominje cijepanje uopče, samo se nadam da na kraju cijepanje neće ispasti uzaludno. Bilo bi fora da si tako možemo napraviti materijal sa kojim ćemo napraviti namještaj za svoj dvorac u koji se namjeravamo useliti.


    Ajde Steam brže to skidaj mamicu ti...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #2181
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Outmind

    Health regen je ovdje čisti idiotizam - em počinjemo sa healing spellom (koji mi, nakon što sam pobio tri bandita uopće nije pao ni na pamet jer se zdravlje tak brzo obnavlja) em hrana sada isto liječi zdravlje, o potionima da ni ne govorim. Ne znam, nekak mi je najprirodnije bilo da se stamina regenerira brzo, mana sporo a health uopće ne.
    Vjeruj mi bit će situacija kad ti spell neće biti dovoljan jer će ovaj raditi triput veću štetu, a par hp-a koje ti hrana liječi bit će beznačajni. Dobro ja igram na expert difficultyju, al sam uspio čak i poginut 2-3 puta

  22. #2182
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Jel si možeš vidjeti nekako lika u inventaru, sa armorima i oružjem, ono kao u Oblivionu!?

  23. #2183
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Igra mi trza na ultra s aax8 . I am disappoint.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  24. #2184
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mislim da ne Bartuče. Pritisni F, pa rotiraj s mišem.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  25. #2185
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Jel netko probao igrati sa gamepadom?

    Možda je dosta bolje nego keyba i miš s obzirom da je port... i nema gunova!?

    Brijem da ću ja probati sa gamepadom...
    igram sa chilllstreamom





























    epicno.

  26. #2186
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ready to play in aproximately: 1 day 9 hours

    Steama ti isusovog, što se dogodilo s normalnim instalacijama igara
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  27. #2187
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Trebao bi i ja više napraviti taj jebeni PayPal pa da mogu koristit Steam

  28. #2188

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Aerial
    Ready to play in aproximately: 1 day 9 hours

    Steama ti isusovog, što se dogodilo s normalnim instalacijama igara
    Šta? Boz već igra preko Steama.

  29. #2189
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    et sad kad sam odigrao sat i pol gameplaya da kazem neke dojmove...isprva sam se zacudio wtf je to sa grafikom, ali kad sam skonto da ipak nisam stavio sve na max mal mi laknulo pa sad izgleda sve kud i kamo ljepše, kontrole su me iznenadile, nisam mogo vjerovat da su i TES prilagodili konzolama, ali sad s vremenom sam se dosta privikao i sve je puno jednostavnije, prakticki ne moras ni micati ruku sa wasd zone i miša...malo je zeznuto kod apgrejdanja skillova ali ok je...prica je dosta zanimljiva, zmajevi, fantazija, ko u svakom tesu, to ne mogu nikako promasit...borbe su dost lagane (barem sad na pocetku), atmosfera je preugodna za igranje i sam koncept tog svega te nekako drzi da ides dalje i dalje...dakle nakon prvog dojma sam se malo razocaro u igru, ali sad sam se prilagodio i ima da igram skyrim ko lud =) eto mala primjedba sto likovi i dalje hodaju ko na skijama, a tu i tamo klize kad nisu u unaprijed određenoj poziciji, stvarno zna izgledat smijesno..karakterizacija likova mi se sviđa, ali sad npr sto je jos lose...bio ja tak u selu prvom i iz zajebancije idem ubit kokoš koja trčkara okolo i nakon toga dođe jedan od glavnih likova s kojim si pobjego na pocetku i pocne me udarat šakama zbog tog, ostali ljudi također, mal mi je to nelogično riješenje, al dobro, necu vise ubijati kokoš :S
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  30. #2190
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Never kill a Kokoš! Zlatno pravilo svih RPG-ova XD (sjećam se kad sam u jednoj Gameboy Zeldi napao kokoš... milijarda ih se odjednom pojavila i zaklala me... od tad se klonim tih demonskih nemami )

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •