Stranica 185 od 188 PrvaPrva ... 85135175183184185186187 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 5.521 do 5.550 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #5521
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Uzmi dva mača stani iza mamuta i drži oba dva gumba na mišu stisnuta i ubit ćeš ga. Pazi da su ona glavna dva, a ne neki dodatni ili kotačić.

  2. #5522
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Ivanić grad/Zagreb
    Postova
    1.215

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Meni je bilo fora napast diva na 1.lvlu, dok te pogodi i ti umreš, ali doletiš u zrak

    Da li su to 'letenje po zraku' u kojem patchu promjenili ili maknuli?
    AMD Athlon X2 6000+ 3,0GHz/HDD Seagate 320 GB/Saphire X800/Unknown 400W/Kingmax 2GB DDR2/MB GIGABYTE GA-MA770 DS3/Miš Speedlink za 40kn/Samsung 2223NW

  3. #5523
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  4. #5524
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Uzmi dva mača stani iza mamuta i drži oba dva gumba na mišu stisnuta i ubit ćeš ga. Pazi da su ona glavna dva, a ne neki dodatni ili kotačić.
    Pičim tako stalno skoro, ali sumnjam da bi mogao. Za Draugr Wrighta trebam to cca. 2x napraviti da ga ubijem, pa ono. Ali doduše imam dobre enhancmentse na oružjima, Mercera sam ubio za 10ak sec (jedan ga zaledi, a drugi paralizira ako se ne varam).
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  5. #5525
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Utrpao sam nekih 30 sati u ovo, igram khajiit wannabe strijelca ali podjednako razvijam i one handed jer mi šuljanje okolo baš ne ide.
    Mnogo mi se sviđa interakcija sa Npcevima, najbolje izvedena dosad. Sate sam proveo samo u onom prvom gradu (sve je nešto Winter i Wind, nemogu zapamtit). Ljudi četaju na pijaci, opijaju se u barovima dok pjeva svirač, cijepaju drva. Oblivion je imao ideju ali ovdje je to napokon izvedeno na pravi način.
    Dopada mi se crafting, točnije smithing, valjda prvi put igram lika koji se uopće ne bavi magijom jer ima svačega zabavnog za radit.

    Pomalo mi je smiješno što je plot gotovo kopija onog iz Morrowinda, doduše. Imperijalni utjecaj ugrožava samostalnost i kulturu ponosne rase i rastu tenzije, ali dolazi outlander sa skrivenom ulogom. Dodaj zmajeve i eto ti Skyrim.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #5526
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Šuljanje ti ne ide? Jesi siguran da si dobro proučio kontrole?


  7. #5527
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Naravno da mu ne ide kad je na početku valjda. Budeš vidio kasnije klati ćeš sve živo i neživo.

    Ovo je must have Khajiit mod btw: http://skyrim.nexusmods.com/mods/14513/?


    Btw. odite svi u krasan kurac sad ste se našli raspisati o Skyrimu baš kad sam ga pauzirao, sad mi se igra opet.


    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  8. #5528
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Epic atmosferične scene se nastavljaju.

    Borim se sa random zmajem, kad odjednom samo sjena preleti preko mene i čuje se onaj "swoosh". Jedan bljuje vatru odozgora, drugi me grize. Brzinski nalupam ovog što je dole i taman u trenutku uzimanja duše sa onim awesome light effectsima srušim i onog drugog. Genijalno je izgledalo.

    Kasnije na putu za onaj tower di je Azura's Star naletim na random dragona ponovno, nalupam ga u obličju vukodlaka i primjetim kasnije da još jedan kruži dalje, ali nikako da se makne. I približim se ja, kad ono Alduin . Oživljavao je Vuljotnaaka i obadvojica krenu negdje, nisam se usudio napasti Alduina, iako je vjerojatno skriptirano da me ne napada prije završetka. Kad ono, Vuljotnaak se okrene i krene me gnjavit, ali razočaravajuće brzo je pao.

    Malo mi je čudno da zmajevi tako lako pogibaju, pogotovo Blood ili ovi sa imenima. Sa ostalim neprijateljima je ok, životinje padaju iz jednog udarca, ljudi iz dva, uglavnom kako bi i trebalo, ali za zmajeve mi je dovoljno 3x dual wield attack i gotovi su. Znači, čim sleti sudbina mu je zapečaćena
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  9. #5529
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa meni su već zmajevi dosta lagani na 17. levelu. Osim ako ih opako ne scaleaju čini se da će bitke uskoro postati rutinske.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #5530
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Zavisi koji. One obične sam znao rješavati u vrlo kratkom roku, ali ako ti naleti Ancient Dragon, pišaćeš krv.

  11. #5531
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Skaliranje je sjebano.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  12. #5532
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Je probao ko ovaj mod?


  13. #5533
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kreće new project...

    High Elf Wizard Teliar

    @ lvl 81 izgledati će ovako...

    Magicka 1000 (800 kroz levelanje + 50 Highborn & 50 Archmage's Robes)

    Health 100 (po potrebi si stavim necklace i ring of Peerless Health za + 140)

    Stamina 100 (po potrebi si stavim necklace i ring of Peerless Stamina za + 140)

    Magic Resistance 70 (30 via Alteration perks + 25 via The Lord Stone + 15 via Agent of Mara)

    Armor Rating 350 (300 via Ebonyflesh + 50 via The Lord Stone)

    All Alteration, Conjuration, Destruction, Illusion & Restoration perks + 7 perks in Smithing (without Elven, Advanced Armors i Glass)

    P.S. High Elf ima predobar power koji 60 sekundi 25 puta brže ređenerejta magicku i uz njega i ovo gore Teliar će biti totalni killer svega što hoda ili leti.


  14. #5534
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Imaš ekspanzije?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  15. #5535
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Legendary Edition imam, ali ne želim radit power-leveling thingy, jer mi je to fejk'n'gej.


  16. #5536
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Khm... Deadly Dragons for more realism. Khm...



    Sad da ja opišem svoj fajt sa zmajevima. (Trenutno igram lvl. 30 Nord Imperial Crusader koji poslije treba postati Paladin. (Sekundarno oružje luk i strijela trenutno.No skill perks)).
    Taman se vračam do Whiteruna kad se uključi DD event koji mi spawna Volcanic dragona + jedan obični dragon. Tešem po volcaninc dragonu sa strijelama dok ga Vilja tenka. (Žena je ko Hulk valjda ima milion HP-a. Malo je OP moram to napomenuti moderu.) Oko 170 orkovskih strijela imam valjda sam potrošio 50-60 na njega i spustio mu HP za par crtica. Frajer počne kastati flame beam okolo plus što povremeno shouta i time mi mog lika baca iz balansa i ne mogu ga normalno naciljati. Iskoristim scroll "vesell of life" ili tako nešto. (Scroll ti sprema dušu u posebnu bočicu i ako umreš resurrecta te nakon par sekundi.).Pridružila su mi se i dva guarda ali ni njihove strelice ne pomažu. Ništa zato budu poslužili kao meat shield.
    Malo đubre preleti i pogodi me sa ice breathom, i baš za inat nakon par sekundi me pogodi fire beam i umrem. Scroll effect me resurecta i tešem dalje. Izmičem se fuckin fire beamovima koji izlaze iz zemlje (Sva sreća pa nemaju veliki area of effect) i bježim ispod prvog velikog prolaza. (Tamo gdje khajiiti znaju kampirati.) Vidim da Vilja još teše po vulkanskoj beštiji pa reko bolje da prvo sredim malog zmaja + što on ima ice breath pa mi ne može toliko štete nanjeti. (Save.) Koljem običnog zmaja sa strijelama. Spustim ga na 50% HP-a. (Ostalo mi je oko 30-40 strijela.) Zaletim se sa buzdovanom na njega. I taman kad sam mu smrskao ružnu glavurinu preleti Vulcanic beštija i ubije me jednim fire breathom. Reload. Opet ista priča. Đubre preleti baš u tom trenu i ubije me. Poslije je obični zmaj otišao do obližnjeg sela i počeo pržiti okolne krave i pajceke. Pošto je sletio, opet sam krenuo buzdovanom na njega. Uspijem mu zadati par udaraca, đubre odleti i krene prema gradu. Ja za njim ali mi V. zmaj prepriječi put i ubije me.
    Nakon ne znam kojeg pokušaja uspijem srediti običnog zmaja. Vilja tanka volcanic beštiju dok ja pucam strijelama po njemu. Ostanem bez strijela ffs! Frajer još uvijek ima više od 65% hp-a pa veselo leti okolo i prži sve oko sebe. Čučim iza kamena čekajući da sleti. Idem ga opaliti po repu dok on pokušava prožvakati Vilju. Nakon par udaraca frajer uključi fire beam iz zemlje i ubije me. Poslije se zaletavam frontalno, ali ako me malo oprži i ne healam se odmah, frajer me proguta u jednom zalogaju.
    Strijela više nemam i ne mogu ga ubiti. Nakon par pokušaja i promašaja odlučim pobjeći u grad. Evo ti gada, prati me u stopu. Frajer sleti kod velikog drva i počne jesti okolne zaštitare. ja šturu opalim iza Compannion Halla. Kastam nekakve shield buffove, healam se ovo-ono, gutam fire protection potion like there is no tomorrow, napravm krug i udri po krilima. zaštitari i ja smo mu uspjeli rasparati oba krila tako da više nije mogao letiti. Dok je pojeo zadnjeg garda okrenuo se na mene. Ugrize me za nogu i samo što nisam iskrvavio do kraja. Uspijem jedva nekako pobjeći i iza kuće se opet healam. Provirim malo i skužim da ga Vilja opet tanka. Svaka čast maloj moram joj kupiti novi mač i par sweetrollsa čim pare prikupim. Zaletm se i ja na njega. nakon par minuta i ova beštija je pala. (Sve ovo je valjda trajalo dva i pol, tri sata. Bilo je tu i gro healanja i neznam ti čega sve ne.) Sav izmoren odlučim prespavati u lokalnoj taverni. Sutra je novi dan, trebam se opet opskrbiti sa strijelma...
    Probudim se odmoran, otvorim vrata taverne, lijepo se protegnem, kad neka sjena preleti preko mene. Pogledam gore i ugledam Volcaninc Dragona... JEBO TI PAS MATER!


    Nastavak slijedi...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  17. #5537
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim



    Odlična priča o Elsweyru i Khajiitima koja će vas vjerojatno iznenaditi nekim detaljima koje niste znali.

  18. #5538
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Evo nakon 50ak sati mi polako dosađuje. 31 level sam, što se tiče MQ-a došao sam do onog dijela gdje treba za onog luđaka kraj Collegea pronaći neki kurac da otključa Elder Scroll. Uz to sam obavio TG, većinu Companiona (sad sam na onom questu gdje treba hvatati vještice) i propeglao sam Whiterun i Riften te malo Markratha. Imam još toliko toga ne istraženo, ali mislim da ću to sa drugim charom.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  19. #5539
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Vrijeme za reroll
    Ja sam imao preko deset likova i riješio main questline samo jednom lol
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  20. #5540
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja još nisam niti jedan reroll napravio, a igrao sam 202h.
    Čeka me još puno avantura

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  21. #5541
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Sumnjam, u 200 sati stigneš apsolutno sve vidit
    Šteta, jer po meni bi bilo bolje da su uveli neki izbor, recimo ne možeš postat izabrani mag na koleđu ako si glupi warrior (lupam sad). Nema replayabilityja, sve vidiš u jednom prelasku ako tako odabereš.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  22. #5542
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ako su informacije na netu točne, imam još 73 lokacije za otkriti, a imam i dungeona za clearati...to zvuči kao dosta avantura. No, ionako sam na dio sa "avanturama" mislio na rerollanje novog lika

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  23. #5543
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa to i kažem, nemaš novih avantura kad si sve već otkrio
    Ja mislim da sam sa svim likovima pročešljao cijeli Skyrim i otkrio gotovo sve.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  24. #5544
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Sumnjam, u 200 sati stigneš apsolutno sve vidit
    Šteta, jer po meni bi bilo bolje da su uveli neki izbor, recimo ne možeš postat izabrani mag na koleđu ako si glupi warrior (lupam sad). Nema replayabilityja, sve vidiš u jednom prelasku ako tako odabereš.
    To i meni smeta. Ne čini mi se da bi bilo naodmet jednostavno zabraniti igraču da bude i u jednom i u drugom. Doduše, možeš i sam odlučit jednostavno da nećeš. Recimo, ja sa trenutnim likom koji samo zna baratat sječivima ni pod razno neću ni u kakve mageove ili ništa slično. Neću ni u Dark Brotherhood jer sam već involvan sa TG. Jedino sam nešto malo sa companionsima krenuo.

  25. #5545
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    To bi bilo okej da po main kvestu ne trebaš uć u koleđ da bi dobio skrol
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  26. #5546
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne trebaš ni ući mislim, možeš na ulazu reći da si Dragonborn i ići odmah do onog orka.
    To jest, ne trebaš se učlaniti.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  27. #5547
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja sam tu opciju dobio samo jednom, inače sam se uvijek trebao učlanit.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  28. #5548
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Završio main quest (prvi put u serijalu lol), dark brotherhood, thieves guild, companionse i rat na strani Ulfrica. Mislim da ću sad umiroviti lika, nisam izašo dalje od pekare otkad sam počeo ovu zarazu igrat.
    Sljedeće je vjerojatno instalacija nekoliko roleplay modova i istraživanje cijelog kontinenta bez fast travela, tko je radio tako nešto nek mi nabaci par linkova.

    No da, Dark Brotherhood mi je kao i Oblivionu ispala najdraža fakcija, ludi likovi. Nisam očekivao da na kraju stvarno ubiješ cara. Nadam se da bude canon u sljedećoj igri.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #5549
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Hvala na spoileru, jebote.

  30. #5550
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Bar nije azer spojlao milijardu stvari pa mu se nista ne prigovara. I opcenito se spojla svuda vec mjesecima.

    Sonik imas mod koji rimuva main kvest, realistic needs and diseases, onaj mod sto dodaje nove npcje i dialoge i onaj s prezivljavanjem koji dodaje efekt hladnoce, satore itd. Guglaj
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •