Vidi rezultate ankete: Planirate odigrati Mass Effect 3?

Glasači
70. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Odigrati ću, kao i sve popularne ovogodišnje naslove (za Arala)

    14 20,00%
  • Naravno, zanima me priča, no zbog Origina ću piratizirati igru

    34 48,57%
  • Apsolutno, kupit ću igru na Originu

    0 0%
  • Ne budem igrao, igra će biti fail

    5 7,14%
  • Ne budem igrao, uopće me ne zanima Mass Effect

    17 24,29%
Stranica 30 od 60 PrvaPrva ... 20282930313240 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 871 do 900 od 1794

Tema: Mass Effect 3

  1. #871
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Mass Effect 3

    Suši.

  2. #872
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    Concerns

    Lip Syncing- Audio and video do not seem to match with the mouths speaking them. I initially noticed it my first run through and as my roomate watched me play he noticed it too. The timing is not off drastically, but it is noticable.

    Melee Aiming- Why does Shepard automatically look up after performing a melee? This happens with standard and heavy melee attacks. Why is this a part of the coding to automatically look up?

    Run/Cover/Roll/Action- I never had much of an issue with this until the point rolling was introduced. I literally would die on harder difficulties, just because Iwould run to cover versus going into it. Roll should be it's own key or allow more options to seperate these 4 things with different buttons and keys. I see very little reason to do this for PC users (due to limited amount of buttons on controllers).

    Items by Cover- As I had said previously the Action button and the Cover button are onein the same. To make it more painful someone thought it would be a good idea to include items (specifically a weapon attachment) by a cover spot. This is cool and all if it wasn't interferring with me trying to avoid fire by 10 Cereberus guys trying to kill me.

    Running Sounds- Or should I say the lack of. I'm normally accustomed to Shepard going out of breath or some sort of noise to accompany the run. There is nothing really to accompany running sounds which is just a minor qualm, but it could enhance the gameplay knowning my 200 pounds male Shepard isn't defying gravity.

    Walking/Running Animation- Previous installments just seemed to do it better.

    Lack of Choices- I read somewhere that this was done intentionally to not spoil the game, but this is just a slap in the face for BW's marketting. Your entire premise is to give the player options on creating their own Shepard and their own storyline while the demo offers nothing more than < 10 dialogue options and the choice between Kaiden and Ashley. At least make Garrus and Wrex dead if you're going to give us the numerous dead option.
    Rekoše jedan lik na BioWare forumu. U globalu, većina i mojih zamjerki izašlom demou.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #873
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mass Effect 3

    Igrao opet malo SP i MP. ME3 su definitivno zajebali. Ostaje da se vidi koliko. I najvaznije KAKO jer imali su dvije odlicne ME igre iza sebe. Tako komplexna igra trazi vrijeme za peglanje i sminkanje,vrijeme koje su oni tratili na totalno bezvezni MP. To je jedan od razloga zasto ama bas niko nema pozitivno misljene o demou koji je 99% finalna verzija. Vedran je u pravu. To je to. Nemaju vremena da ista poprave. Volili ME ili ne rijec je o draguljima gaminga pogotovo kad se uporede sa ostalim prvoklasnim smecem koje izlazi godinama. Ako su uspjeli usrat i pricu onda da bar znam da definitivno vise nikad necu zaigrat nesto posebno.

  4. #874
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mass Effect 3

    ME3 će rulat. To je to.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #875
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Mass Effect 3

    Uspio sam izgubit usb na kojem sam između ostalog imao i sejvove iz Mass Effecta...eh, krenut ću s novim likom, neda mi se opet prelazit prva dva...vjerojatno će na ljeto uslijediti sva tri u nizu

  6. #876
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mass Effect 3

    Ima ona neka stranica sa sejvovima svih mogucih odabira.

  7. #877
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Igrao opet malo SP i MP. ME3 su definitivno zajebali. Ostaje da se vidi koliko. I najvaznije KAKO jer imali su dvije odlicne ME igre iza sebe. Tako komplexna igra trazi vrijeme za peglanje i sminkanje,vrijeme koje su oni tratili na totalno bezvezni MP. To je jedan od razloga zasto ama bas niko nema pozitivno misljene o demou koji je 99% finalna verzija. Vedran je u pravu. To je to. Nemaju vremena da ista poprave. Volili ME ili ne rijec je o draguljima gaminga pogotovo kad se uporede sa ostalim prvoklasnim smecem koje izlazi godinama. Ako su uspjeli usrat i pricu onda da bar znam da definitivno vise nikad necu zaigrat nesto posebno.
    Treba za takav sud pričekati full verziju igre. Mene su od svega najviše smetali razgovori - kroz cijeli demo svega 10-ak opcija koje daju baš isti rezultat, barem da su kao u prethodnim nastavcima izmijenili reakciju sugovornika da imaš privid da radiš stvari na drugačiji način, ali ne. Glede tehničke strane, rekao bih kako je ovo rana beta - nerijetko neresponzivne kontrole, teksture niske rezolucije, veoma čudne animacije kretanja i skakanja, primjetno kašnjenje govora za animacijom usana i još gore navedeni problemi. Takve stvari se trebaju popraviti peglanjem igre, nadam se da je ovaj demo neka ranija beta. Tražio sam po BioWare forumima koja je to verzija igre, no nisam uspio pronaći. Ljudi su uglavnom ostali dosta suzdržani nakon igranog demoa što me ne čudi. Ovakav demo nije način da ljude natjeraš na kupnju igre. PS3 demo je čista katastrofa.
    Čekam recenzije i komentar kolege koji će recenzirati igru.

    EDIT:
    Kao što rekoh, PS3 verzija demoa je živi užas - Hoće li PlayStation 3 imati problema i s Mass Effectom 3?!S(by Gamereport, nisam tražio izvorni članak)
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #878
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mass Effect 3

    @Deadwalker. Stoji to da treba sacekati finalnu verziju za kvalitetniji sud al opet u koju igru je vise ulozeno od Battlefielda 3 pa su u finalnoj verziji poceli popravljati probleme iz bete. Al nije tesko iz prilozenog sabrati 2 i 2. Dovoljno je vidjeti onu opciju da igras u action ili RPG modu i MP da znas da ce onaj istinski kvalitet igre bit osakacen. Isto kao sto su po forumima stariji BF igraci znali i komentarisali da ce im MP dio igre biti bugovit i nedovrsen jer su trpali uz njega i SP koji nikoga ne zanima.
    Do sada sam se nadao najboljem kad su igre koje ocekujem u pitanju, pa shvatio da me 10 naslova zaredom razocaralo. Sad ne ocekujem onako kvalitetnu igru kao sto je drugi dio. Mislis da ces ovde moci da experimetises i doslovno ti krojis desavanja? Npr. Legion je malom broju ljudi bio u timu kada idu u misije jer su imali Tali za hakovaje i slicno, dok sam ga ja namjerno poveo na flotilu kad sam igrao onu misiju za Tali Mala promjena a drugaciji dozivljaj tog dijela igre,drugaciji razgovori,drugaciji stavovi likova prema tebi ako si tu da pomognes... Debelo sumnjam da ce treci dio ponuditi isto.

  9. #879
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    Isprobao sam co-op i on mi je sasvim ok zapravo. AI je relativno dobar, iako bi neprijatelji mogli malo više koristiti zaklone. Samo da se popravi malo responzivnost kontrola te da space tipka ne služi za 4 funkcije istovremeno, što me jedino smetalo u MP-u. Uz private mečeve te izazovan AI, taj segment igre bi mogao biti zabavan.
    Samo se nadam kako ostatak igre nije trpio zbog implementacije MP-a.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #880
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    @Weky
    Jesi ti igrao demo na plejki? Jel ti isto jako trzala igra?
    Sad sam tek vidio. Igrao sam na kompu. Tu sam počeo serijal i pašu mi kontrole, tak da ću ga tu i završiti. Ne forsam konzole već biram na što sam navikao i što mi paše.

    Al Bioware zaslužuje još jednog nobela. Kad je izašao Mass Effect 2, Microsoft je kupio vremensku ekskluzivu od čini mi se osam mjeseci. Pošto Mass Effect odlično zarađuje, Biowareu nije bilo bad kasnije ga izdati na Plejki. I oni su fino polirali Unreal Engine i na Plejki početkom 2011. izdali Mass Effect 2 u dorađenom engineu kakav se koristi sad u trojci. I doista je izgledao bolje. Imao je bolje osvjetljenje i filmskiji DoF. Znači, dorađeni engine za ME3 se zapravo razvijao za Plejku 3.
    No, da Bioware nisu takvi genijalci kakvi jesu, ne bi im palo na pamet napraviti verziju Mass Effecta 3 za Plejku sjebanu do bola. Loš frame-rate i nesinkroniziran zvuk samo su neki od problema.

    Al dobro, Mass Effect će se peglati na kompu, mada me ideja o ekskluzivi na Originu tjera na povraćanje. Što je bogu milom falilo Steamu di su mi ostale igre osim EA-ove ideje da skuplja svu lovu.

  11. #881
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Mass Effect 3

    Pa sam si si odgovorio.

    Sve mi se više sviđa onaj sustav iz kojeg Aral nabavlja igre.

  12. #882
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    I ja ću odigrati treći dio na kompu, iako sam isprva mislio na plejki zbog te Origin ekskluzivnosti. Pošto je BioWare nekim čudom uspio sjebati PS3 verziju igre, a nažalost nemam novaca i ni vremena reprizirati serijal na konzoli, također ću ga završiti na PC-u, kako sam i počeo (prethodna dva nastavka uzeo sam na Steamu).
    Btw, baš sam danas isprobao MP na plejki i PC-u, razlika u fluidnosti igre je fakat golema. Inače, MP mi je sasvim ok, mislim da ću ga prakticirati dosta. Od početka serijala želim stati u čizme krogana

    To znači valjda kupnju igre i aktivaciju na Originu s pravnim uvjetima koji mi se nimalo ne sviđaju.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #883
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #884
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    jao da to naprave za D3 , ljudi bi sa puškama išli tražit igru xD

  15. #885
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    I još jedna dobra vijest, Mass Effect 3 PC – full version will feature higher-resolution textures than those of its demo
    Aj barem nešto^^
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #886
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mass Effect 3

    Zašto su uopće izdavali demo ako se već danima opravdavaju kako će konačna verzija za tri tjedna imati bolje teksture, animacije i hrpu drugih stvari.

    Bioware retardi

  17. #887
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    Brinuli su se za naš internet promet
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #888

    Re: Mass Effect 3

    De boli ih briga za teksture, stvar je u tome da su ljudi elitisti...joj, evo opet ću se nanervirati haha

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  19. #889

    Re: Mass Effect 3

    Pa nekako je logično da su htjeli smanjiti veličinu demoa. Ipak, tko bi htio skidati demo težak 5-6 pa i više giga? Ja sigurno ne...

  20. #890
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mass Effect 3




    Danas dolazi, kolko sam vidio iz par isječaka, bit će nešto nevjerojatno. Kao i sama igra.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #891
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Danas dolazi, kolko sam vidio iz par isječaka, bit će nešto nevjerojatno. Kao i sama igra.
    Biti će retardirano, kao i sve ostalo vezano za tu igru.

  22. #892
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Mass Effect 3


    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  23. #893
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Mass Effect 3

    Bez uvrede, ali ti si isto vezan uz tu igru jer pišeš u temi o njoj, znači li to da i sebe smatraš retardiranim?

  24. #894
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Mass Effect 3

    Pored toliko ljudi na planeti Zemlji, vojnika, vojne tehnologije i samog Sheparda, Reaper uništava neku kuću na selu?
    - Always angry, all the time -

  25. #895
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    Poanta Reapera je da unište sav organski život, a to uključuje i ovakve kućice. Dobro, scena je pomalo smiješna, ali mi se generalno sviđa ova obrada.

    Also,
    Razerova periferija za ME3

    Jednog dana bit ću marketinška kurva i kupit ću si ovakvu pizdariju
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #896
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Mass Effect 3

    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  27. #897
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Srle
    Pored toliko ljudi na planeti Zemlji, vojnika, vojne tehnologije i samog Sheparda, Reaper uništava neku kuću na selu?
    lol, mora da se šalite

    Ovo je vezano uz seriju The Walking Dead, zato je takav poster.

    @W3DR4N: Svatko ima svoj oblik zabave Odi uzmi jedan iphone pa ga rastavi i sastavi, da te zabavi
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #898
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Mass Effect 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Poanta Reapera je da unište sav organski život, a to uključuje i ovakve kućice. Dobro, scena je pomalo smiješna, ali mi se generalno sviđa ova obrada.

    Also,
    Razerova periferija za ME3

    Jednog dana bit ću marketinška kurva i kupit ću si ovakvu pizdariju

    Jedino je torba vrijedna kupnje. Sve ostalo ti je bacanje novca.

  29. #899
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 3

    Zapravo želim samo podlogu za miš.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #900
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Mass Effect 3

    Do kad se može igrat multiplayer demo?

Slične teme

  1. Mass Effect 2
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2710
    Posljednji post: 15-06-2011, 14:14
  2. Mass Effect 2 na PlayStationu 3 koristi Mass Effect 3 engine
    By W3DR4N in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-12-2010, 14:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •