Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1147

Tema: Tribes, take two - rasprava

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Tribes, take two - rasprava

    Dakle, jesmo li za još jednu rundu tribesa?
    Ali, ovaj put, volio bih bar još dva GM-a da se možemo izmjenjivati radeću turnove, također ako odziv bude dobar onda i više igrača
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    Im in..ko igrac

  3. #3

    Re: Jopen' ?

    Pošalji PM-ove starim igračima, možda neće znati na što misliš iz naslova teme.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Jopen' ?

    posto skolu ove godine necu vise vidit uso bi i ja opet, ko igrac jer sam preglup za GM-a

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Jopen' ?

    Ovo sam namjeravao pokrenuti u roku od kojih tjedan dana, taman pred praznike kada ću imati dosta vremena.
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  6. #6

    Re: Jopen' ?

    UNUTRA!

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    Kad da pocnemo raditi biose od plemena?

    I jeli ima nekih promjena koje bi zelio podijeliti sa nama?
    Reci sve tako da se mi odma pripremimo

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Jopen' ?

    mogo bi i ja malo ovog probat, ispiti su prošli tak da sam slobodan (više manje)
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Jopen' ?

    Ništa veliko, neki manji tweakovi u brojevima, možda neka standardizacija dobitaka i bonusa, da se olakša i ubrza proces, jer ono što je ubilo prošlu igru je bila brzo rastuća količina teksta i računanja.Opet, želio bih još GM-ova, znam da će igrača biti
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    Nadam se da pod malo ne mislis update svake prijestupne godine

  11. #11

    Re: Jopen' ?

    Pa ono, dovoljna su 2, eventualno tri update-a po tjednu.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Jopen' ?

    Mislio sam na promjene u igri.A ako skupim još 2-3 GM-a onda bi updateovi mogli biti svaki dan
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  13. #13

    Re: Jopen' ?

    A do kolko bi igrača moglo sudjelovat u igri?

  14. #14
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Jopen' ?

    Bilo mi je baš žao kaj nisam na vrijeme uočio prošle tribes-e. Oću ovaj put nutra, ko igrač.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Jopen' ?

    Pick me pick me pick me
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Jopen' ?

    Ok, skupljajte se, počinjemo uskoro.Prvo, ime plemena i opis (što detaljnije to bolje)
    Imamo osam (na kurcu vas nosam) mjesta ovaj put, radimo na principu ko prvi njegovo

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.

    I još dva mjesta za GM-ove

    1.Ja(naravno, što bi vi bez mene)
    2.
    3.

    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  17. #17

    Re: Jopen' ?

    Players
    1. Hrčak, Hamsterdam
    Opis plemena staim kasnije jer trebam u školu.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Jopen' ?

    2. BigBongman, To
    opis ubrzo ovo je samo da zauzmem mjesto

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    3.Sickpetey

    Opis je na 50% dovrsit cu ga tokom dana

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Jopen' ?

    wut about time?
    misllim na razdoblje...igramo ko i prije...svi mutavi idioti koji neznaju zapaliti vatru jeld?

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Jopen' ?

    4. Del


    budem uploado cim budem mogo doc do kompa >.>
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    = Citat = Izvorno postao bigbongman
    wut about time?
    misllim na razdoblje...igramo ko i prije...svi mutavi idioti koji neznaju zapaliti vatru jeld?

    A ono valjda imamo one najosnovnije alate i znamo vatru zapaliti al ono daleko smo od toga da uopce budemo civilizacija

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Jopen' ?

    5.azer

    Editam kad opis dovršim.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Jopen' ?

    Nema edita :'(


    5.azer

    Pleme AzeerS(varijacija mogu ultrakul imena fakjea)

    Azeerčani su pleme koje je oduvijek živjelo uz rijeku Terikke (smijemo izmišljat tako nekakva imena, rite?). Bavili su se obradom zemlje i tako preživljavali. Nisu često išli u lov jer nisu imali gotovo nikakva oružja, nego su se fokusirali na razvijanje oruđa za obradu zemlje. Živjeli su tako dugo godina, sve dok ih nisu pokorili Manamari, koji su ih kasnije odveli u svoje ropstvo, daleko od Terikke. Azeerci su bili prisiljeni braniti Manamarska naselja te su bili gotovo istrebljeni. Zapravo i bili bi istrebljeni da prilikom jednog pohoda (na kojemu su pratili Manamarce), par hrabrih Azeeraca nije odlučilo pokušati ukrasti oružje i naspavanju pobjeći od Manamaraca. Uspjeli su pokrasti oružje, te ubiti dobar dio Manamaraca dok su spavali. Uspjeli su osloboditi ostale Azeerce, te uz oružje, ukrasti hranu i konje (jel imamo konje uopće? ako ne, onda nisu ukrali konje). Nisu stajali 3 noć i 3 dana sve dok se nisu osjećali sigurno. Otada su odlučili da će više pažnje posvetiti vojničkoj obuci, iako su nastavili obrađivati zemlju.

    Nakon mnogo godina, Azeerci su uspjeli ojačati i proširiti se. Na dan slavnog "Bijega od Manamara" vrše svoje obrede, mole se bogovima i prinose im žrtve. Nekoliko su ih puta obližnja plemena pokušala pokoriti, no Azeerci su se zahvaljujući obuci i novorazvijenom oružju uspjeli obraniti te čak i izvući korist iz tih bitaka. Nakon velike poplave, bili su prisiljeni seliti se, te su se nakon mnogih tjedana putovanja smjestili gdjegod ih GM smjesti na mapi .

    tl;dr Živjeli u miru. Nastradali. Nekako se oslobodili. Utekli. Naselili se. Fokusirali se na vojsku i ekonomiju. Zemlja im je skoro uništena. Došli igati Plemena.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    [center:3kdahx4y]Pleme Gwamun[/center:3kdahx4y]

    [center:3kdahx4y]Pleme Gwamun je nastalo nakon što su tri ratujuca plemena Kemusk,Eirla i Taurgro odustala od borbe i odlucili raditi zajedno.Da bi se pleme efikasno vodilo vlast je bila podjeljena na tri starješine od kojih je svaki bio iz drugog plemena,i na vise savjetnika koji su imali zadacu da potpomazu starjesinama i da ih obavjescuju o zeljama plemena.Starješina Kemuska, Mapot je i prije nego sto je postao starjesina bio poznat po svojoj snazi,izdrzljvosti i borbenoj vjestini ali je zato jos uvijek nije naucio kako misliti glavom i ponekad jednostavno dolazi do glupavih zakljucaka ili teze shvaca neke stvari sto starjesine Eirla i Turgroa iskoristavaju kako bi ga lagano naveli da prihvati njihove izbore.Ali ono sto nema u glavi Mapot ima u snazi i odlucnosti.Ako pleme nema hrane,
    ili je napadnuto ako bude potrebno Mapot ce sam tvrdoglavo braniti pleme ili ici u sume da uhvati dovoljno divljaci da nahrani svoje ljude.U sastavu plemena Mapot se smatra kao snaga i odlucnost plemena Gwamun.Starjesina Eirla,Lamhes je uglavnom starjesina kojem je napredak i boljitak plemena prvo sto mu je na mislima i probat ce napraviti bilo sto kako bi pomogao plemenu i kako bi napravio zivot u plemenu boljim.Ali takva misljenja ponekad vode i do pomalo ludih ideja zbog cega ga ostale starjesine cudno
    gledaju.Pleme Kemusk je bilo pleme koje je tijekom Rata tri plemena voljelo koristiti sumu i clanovi plemena (cak i zene) su znali napadati neprijatelje na prepade iz suma ili kad nisu imali sanse u borbi krali bi hranu i ostale potrepstine od ostalih plemena po noci.Pleme Kemusk je uvijek zivjelo po sumama i u sumi nema mjesta za predrasude pa su u njemu zene jednako postovane kao i
    muskarci,ali to nije isto u plemenu Taurgro i Eirla pa je zato ipak starjesina i predstavnik Kemuska muskarac imenom Gam.Tijekom stvaranja plemena Gwamun Gam i njegovi šumari su bili oni zasluzni za nalazenje hrane i sigurnih putova tijekom putovanja do novog mjesta zivljenja i makar su nacini plemena Kemusk bili vrlo cudni ostalim plemenima na kraju su bili prihvaceni jer je bilo ocito da bi im bilo mnogo teze prezivjeti zime i put da nije bilo Gama i njegovih ljudi.Prije nego sto su se odlucili da naprave jedno pleme,sva tri plemena su zivjela u vrlo hladnim predjelima na kojima je bilo malo hrane i puno nedaca pa je to jedan od razloga zasto su plemena bila u konstantnom ratovanju.Nakon ujedinjenja sva tri plemena su se uputila prema jugu u nadi da ce naci bolje mjesto za zivot.
    U svom putovanju mnogo je ljudi umro od nedaca puta,nedostatka hrane i napada zvijeri ali na kraju su uspijeli naci pogodno mjesto za zivot. Pleme Gwamun se nastanilo blizu mora a sam krajolik je okruzen sumama i planinama.Makar je mjesto na prvi pogled bolje za zivot nego prijasnje mjesto gdje su bili,ta zemlja nije nimalo sigurnija nego prije jer cak i sad neki ljudi iz plemena znaju od napada zvjeri iz suma i planina.Pleme Gwamun je u teskim vremenima ali ljudi iz tog plemena su navikli na nedace i vise ne namjeravaju bjezati i traziti drugo mjesto za zivot.Sad su nasli svoju zemlju i namjeravaju je zadrzati.[/center:3kdahx4y]
    Malkice sam se raspiso :/ sry za gramaticke greske jbg imo sam 2 iz hrvatskog

  27. #27

    Re: Jopen' ?

    NApisat ću o svom plemenu oko 2 ujutro, nemrem sad, ak ne napišem, banajte me slobodno.

  28. #28

    Re: Jopen' ?

    Šta se prozoruje PS skillom.

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Jopen' ?

    Shhh mozda bude vise slika ovaj put .Nego daj ajde neka se ostali priljuce tako da ovo krene vise ^^

  30. #30

    Re: Jopen' ?

    Ja sam rekao, do 2 stavljam, ako ne, insant ban.

Slične teme

  1. Tribes: Ascend
    By Arbiter of Change in forum Online gaming & living
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 16-07-2013, 14:42
  2. Tribes, take two
    By Jopax in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 162
    Posljednji post: 06-04-2011, 09:55
  3. Tribes - rasprava
    By Jopax in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 321
    Posljednji post: 11-10-2010, 22:24
  4. Tribes-Teh Game
    By Jopax in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 21-09-2010, 15:23
  5. Tribes:Vengeance
    By The BigOne in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-11-2006, 17:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •