Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 181 do 206 od 206

Tema: Košarka

  1. #181
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Košarka

    lakrdije smo, end of discussion.

  2. #182
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Košarka

    Očajni smo.

    Tomić koji je centar Barcelone umjesto da igra pod košem igra na centru igrališta..

    A svi izgedaju ko da se prvi put vide u životu.

    Krivim trenera jer istina je da su ovi igrači limitirani, ali možeš bar neku akciju sastavit, ovo je tragično.

  3. #183

    Re: Košarka

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    Krivim trenera jer istina je da su ovi igrači limitirani, ali možeš bar neku akciju sastavit, ovo je tragično.
    po meni najveći krivci, treneri. cijelo drugo poluvrijeme koristili su istu debilnu akciju. plej ostavi loptu Tomiću na trici i onda ovaj čeka da krilo koje dobije pik od krilnog centra dođe s druge strane po loptu da mu doda loptu. nakon dodavanja akcija stane, tri igrača stoje na suprotnoj strani jedan do drugoga, Tomić dalje na trici ,a ovaj krilni bi sad trebal nekaj napraviti,šutat iz okreta ili preći jedan na jedan. jab step, jab step pa vrati loptu Anti jer on je centar Barcelone hurr durr, pa im ostaje samo 6 sekundi da naprave neki bogečki hand off i šut. s tom gulpom akcijom s kojom nisu mogli ništ napravit naravno da su svi postali frustrirani i nedisciplinirani u obrani.

    Kad nemaš nekog igrača u ekipi koji more konstantno prolaziti jedan na jedan i lagano zabijati ili asistrati drugima filozofija igre se temelji na kolektivu. A kolektiv se najbolje jača igrajući obranu. Trebali su od početka priprema reći, mi nećemo protivnicima dati da zabe više od 65 poena i tim se tjerati naprijed. S takvom jednom konstantom u igri puno je lakše igrati. Također kakav jebeni nepostojeći skauting mi to imamo. Svi znaju da Rubio nemre pogodit čak ni međunarodnu tricu, ćemu mu onda Draper stoji pod kurcem umjesto da se odmakne korak dva iza tak da ga ovaj nemre pretrčat bez pol kurca.

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    Tomić koji je centar Barcelone umjesto da igra pod košem igra na centru igrališta..
    Jednom je samo imao dobru poziciju pod košem i onda mu nisu dodali loptu. Tomić je moral igrati protiv Marca Gasola koji ima deset kila više od njega i doktorat iz obrane. Čovjek ne nasjeda na finte jer zna da je dovoljno dugačak i širok da zasmeta igraču bez pretjeranog skakutanja. Gledal sam par tekmi Barcelone prošle sezone i područje u kojem je Tomić najjači je dodavanje. Da su ga stavili u poziciju oko lakta možda bi mogel pretrčat Gasola ili pronaći nekog na protrčavanju pod košem jer nema teoretske da odgurne Gasola i zabije.

    Što se Šarića tiče, on treba što prije pobjeći iz Hrvatske jer će ga totalno upropastiti. Dečku uopće nedaju da igra licem prema košu i da vodi loptu, a to je područje gde bi trebali imati prednost nad igračima svoje visine. Na jednom driblingu pred kraj tekme si je izradil dobar šut samo je bil prekratak.

    Nije problem u egzekuciji već u planu. A možda je plan bil zavarat za danas Gruzijce.

  4. #184
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Košarka

    Osjećao sam se mazohistički pa sam gledao utakmicu danas. Dobili smo 1 razlike, uf... Ne sjećam se kad je bilo zadnji put da smo nešto ovako gusto dobili, bio sam uvjeren da će loše završit.

    A što reći, bolje u odnosu na Španjolsku, pokazali su barem neku volju. Šarić i Bogdanović jako dobri, u četvrtoj nas izvukli Draper i Tomić. Trice su proradile. Ukić jako loš.

    Obrana i dalje najveći problem, obrana 1 na 1 praktički ne postoji kod nas, Gruzijci su ulazili u reket ko da se šetaju parkom. I previše skokova u napadu dozvoljavamo.

    Ne znam što očekivati protiv Poljske. Bekovi su bolji naši, ali imam osjećaj da će nas Poljaci ubit unutra.

  5. #185

    Re: Košarka

    Slovenci i Špance. odlična tekma, mislim da bu repriza kod nas, isplati se pogledat.

  6. #186
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Košarka

    Makedonija rula.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  7. #187
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Košarka

    19 razlike vodimo na poluvremenu protiv Finaca. Igramo obranu. Nisam očekivao ovakav preokret od naše momčadi u tako malo vremena, od grozne nepovezane igre do nečeg organiziranog. Svaka im čast.

  8. #188
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Košarka

    Dobili Italiju i ušli u četvrtfinale. Van svih mojih očekivanja. Svaka čast.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #189
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Košarka

    Evo nas Litavci riješili u polufinalu. Što reći nego Ante Tomić. Nije žalosno to što loše igra, nego što ima talenta za tako puno više, a unatoč svemu loše igra. Kako je netko rekao, on je za košarku kao i Kopljar za rukomet.

  10. #190
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Košarka

    Lik od 2.20 koji na terenu izgleda ka pickica.

  11. #191
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Košarka

    Da, zbilja je čudan lik. Trebao bi nabit jedno 20 kila mišića i onda sve trgat pod košem i zakucavat loptu skupa s rukama protivnika.
    Bio bi on meni u teretani 5 sati na dan najmanje.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #192

    Re: Košarka

    Bill Simmons i Jalen Rose rade previewove za svaki tim. Zabava zagarantirana.




  13. #193

    Re: Košarka

    jebote marketing.


  14. #194

    Re: Košarka


  15. #195
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Košarka

    beba jel igras ti kosarku?

  16. #196

    Re: Košarka

    ne.

  17. #197

    Re: Košarka

    NBA PLAYOFF POČINJE DANAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1









  18. #198
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Košarka

    #SeeRed

    Vraška sezona Bullsa, kada se sve zbroji i oduzme - Rose se opet ozlijedio, trade Denga no momci se nisu dali, Noah je srce ostavljao na terenu svaku večer i sada zasluženo imaju prednost domaćeg terena protiv Wizardsa.

    Jedva čekam.
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  19. #199

    Re: Košarka

    Phoenix nije usao u playoff sa 48 pobjeda, nevjerojatno. A na Istoku Atlanta usla koja je gora od Phoenixa za 3 koplja.

    U svakom slučaju, bit će zanimljivo.

    Upravo gledam Brooklyn-Toronto

  20. #200

    Re: Košarka



    Durant

  21. #201

    Re: Košarka

    prva runda playoffa u enbijeu najbolja ikad


  22. #202

    Re: Košarka

    LeBron će opet igrat za Cleveland.

    http://www.si.com/nba/2014/07/11/leb...land-cavaliers

  23. #203
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Košarka

    Baš je žešći cirkusant.

  24. #204

    Re: Košarka


  25. #205
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Košarka

    Od 50 šuteva. Al nema veze, otišao u svom stilu.

  26. #206
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Košarka

    Ball hog do kraja
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •