Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 206

Tema: Košarka

  1. #1

    Košarka

    Wikipedia [EN]


    Ako neko nije upoznat sa sportom može se upoznati na linkovima gore (no shit). Ovaj topic je namjenjen svim sferama košarke od NBA ( nba topic je zapušten) preko toga hoće li Cibona preživjeti pa do osobnih događaja s terena. Također dobrodošli su youtube i ostali klipovi pogotovi onih iz koji se može naučiti neka nova finta.

    ajmo malo započetak naučiti šutirati



  2. #2

    Re: Košarka

    Treniro košarku 8 godina, igro playa, makar sam bio nizak išlo mi je skroz dobro, na kraju mi dopizdilo, ošo u svijet muzičara (klošara) i propao talent.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  3. #3
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Košarka

    Volim košarku ali jedino kad igram, gledanje je prava muka, pogotovo našu ligu (ili što li je to već)! Inače, trenirao sam par godina i bio sam preloš ali su me koristili za zastrašivanje jerbo sam bio dosta visok i jak (debel jebemu, ali sram me reći)!

  4. #4
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Košarka

    @Ante - pa ono, playjevi i inače jesu nešto niži

    Inače košarka rula, najbolji sport u svemiru.
    Volim i gledat (iako ful slabo pratim u zadnje vrijeme) i igrat (nisam baš dobar, al mi zabavno igrat).
    I svakako se nadam da će Cibona opstati, bilo bi prava šteta da propadne.

  5. #5

    Re: Košarka

    Treniro sam ju 5 godina i prije 2 mjeseca sam sjebo ligamente i teško da ću se vraćat. Nisam bio vele dobar, ali išlo je donekle.
    Također sam sinoć gledao ove videe o pravilnom šutiranju i mogu se zamislit kako 90% stvari krivo radim xD

  6. #6
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Košarka

    volim pogledati nba, ostalo mi je full dosadno.

    ima mi puno napetijih sportova.
    #paperplatoongoonz

  7. #7

    Re: Košarka

    Volim gledat, volim igrat, sanjam kako ću biti super košarkaš, u zbilji sam govno. Košarka rula.

  8. #8
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Košarka

    Jedno kratko vrijeme sam ju onako casual "trenirao" u školi, nisam bio baš bogzna šta ni onda, a kamoli danas. Ali sve u svemu, ovo mi je jedan od najglupljih sportova koje sam ikad imao prilike igrati.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: Košarka

    Trenirao 3 dana.

    Kako nisam neki obožavatelj igranja timskih igara jedino u košarci što volim je zakucavanje iz svih kuteva i udaljenosti.
    Ponekad samo u iznimnim slučajevima uzmem u profesora loptu i samo zakucavam u koš.Dok drugi igraju nogomet.
    Kažem samo u iznimnim slučajevima jer sam lijen i hodati.
    Omiljeni sportovi su mi inače ležećeg i sjedećeg tipa.

    Let the good times roll...

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Košarka

    Trenirao 2 godine, šteta što je propala košarka skroz kod nas

    Volim gledat NBA na sportklubu i igrat NBA2k11 na kompu XD

  11. #11
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Košarka

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Jedno kratko vrijeme sam ju onako casual "trenirao" u školi, nisam bio baš bogzna šta ni onda, a kamoli danas. Ali sve u svemu, ovo mi je jedan od najglupljih sportova koje sam ikad imao prilike igrati.
    Voliš li nogomet?

  12. #12
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Košarka

    Apsolutno. Među ekipnim sportovima meni omiljen sport.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Košarka

    Dok lopta ulazi u koš ja ću pucat kak god oću
    Obožavam igrat.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Košarka

    obozavam igrat samo se malo stiltam kad mi doleti faksovska ekipa i onda nabacuje razno razne taktike koje ne postoje u 3na3 haklu na koji sam najvise naviknuo

  15. #15

    Re: Košarka

    Borna je naravno totalno u pravu. dokle god lopta ulazi u koš možeš bacat kako želiš, ali ako se baviš šicom amaterski(ne treniraš u nikakvom klubu) onda preko hladnijeg djela godine nemaš gdje igrat i "izgubiš" šut pa je pravilniji izbačaj poželjan.

    Ma igrat protiv ekipe koja trenira je banana, stalno rade pickove i akcije koje su uvježbali milijun puta,a svi tolko čvrsti da ih nemreš faulirat. : (

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: Košarka

    najbolji sport?
    gledat nba utakmice, nešto.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Košarka

    = Citat = Izvorno postao beba nema zvečku
    Ma igrat protiv ekipe koja trenira je banana, stalno rade pickove i akcije koje su uvježbali milijun puta,a svi tolko čvrsti da ih nemreš faulirat. : (
    I pizde se vole laktarit, pa kad dobiju u rebra onda bičaju i zovu faule
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Košarka

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Apsolutno. Među ekipnim sportovima meni omiljen sport.
    A košarka ti je glupa?

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Košarka

    hebeš sport u kojem je svaki kontakt faul
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  20. #20
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Košarka

    Da, zbilja mi je bezveze. Ni rukomet mi nije bog zna šta, ali košarku stvarno ne volim, i meni je totalno glupa. Ne (samo) zbog ovoga da je svaki kontakt faul, u startu mi je kudikamo manje zanimljiva od nogometa jer je high-scoring sport. Jako high-scoring sport. Mislim, jedna ekipa trči prema protivničkom košu, zabije (vjerojatno), druga ekipa onda ide u napad na drugu stranu, oni zabijaju, i tako unedogled. Plus, uopće mi se ne sviđa kako ponekad zna biti dovoljan individualni skill jednog igrača da cijela momčad bude dobra čega u nogometu nikad nema.

  21. #21

    Re: Košarka

    Nije svaki kontakt faul, ali razumljivo je ako lupiš igrača po ruci da je to faul (a najviše je upravo takvih). Pogotovo kako kostolomac kaže, ovi koji znaju igrat će ti "polomit" rebra sam tak.

    Jedan igrač nikad nije dovoljan. Naravno odlično je imati igrača koji može odigrati 1 naprema 5 u napadu, ali u obrani se nemože igrati naprema 5. I nije da koševi padaju jedan za drugim, ako ekipa ima preko 60% šuta to je odlično.

  22. #22

    Re: Košarka

    Kosarka mi je pomalo dosadna,eventualno bih gledao kraj meca,koji zna biti napet,(mala razlika u poenima recimo) a pocetak/sredina utakmice mi je ubitacno dosadna,iz vise razloga-precesto dolazi do poena,faul se zloupotrebljava.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Košarka

    Od sportova bez kontakta volim jedino odbojku, a kosarku volim samo pogledat, i to NBA, jer ovo nase je smece. Trenirao, igrao za skolu, ali to je vecinom bilo forsanje profesora zbog moje visine.

    Rukomet FTW!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  24. #24

    Re: Košarka

    Danas opak dan u NBA-u. Boston v Orlando( u po osam po našem vremenu) i Heat v Lakers( u 11). Morat ću nekako uhvatit Boston, nadam se da će uspjet ostvarit 15 pobjedu u nizu.




    iako gube većinu utakmica Cliperse morate voljeti.







  25. #25

    Re: Košarka

    zeznuh se u preračunavanju Orlando i Boston počinju u pola devet. dobra vijest je da nađoh stream

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Košarka

    Obožavam igrat, al nemam baš ekipe pa ne igram. Nizak sam i mršav pa mi ne preostaje igrat drugo neg playa, al to je oke.

    edit
    Slažem se za Clipperse. Samo zbog Griffina ih treba gledat.

    edit
    Celticsi su najsmješnija momčad izvan utakmice.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Košarka

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    hebeš sport u kojem je svaki kontakt faul
    Da istina, al to nije slučaj u halklu na jedan koš. E faulovi koji se tam rade su prebolesni xD
    Lakat vam tamo, udarac po ruci, kad se ulazi u blok ulaziš sa cijelim tijelom naprijed, a ne u zrak na loptu.
    Jako često ne zovem faulove, al kad se nađe ekipa koja zovu faul na sve onda mi dignu tlak tak da glumim ko majmun, svaki fulani šut je faul.

    Anyway zašto volim košarku : Iz razloga što jedan igrač može napraviti veliku prednost, također može isfulavat 4-5 trici zaredom i zeznut si ekipu. Sve je u tome da znaš kolko možeš i dali imaš jaja da iskoristiš to što znaš. Nikog drugog nemožeš kriviti u porazu osim samog sebe, i zato je košarka prezakon sport.

  28. #28
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Košarka

    vjeruj mi, je, tako i najviše košarke vidim. ne znam dal je to do ekipe koja se skuplja na raznim haklovima, i je da ima i tog naguravanja i laktova, al praktički sve im je faul
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Košarka

    U doba Jordana su pravila bila drukčija. Nije bilo ovog da je svaki kontakt faul. Onda su još bile i mnogo jače obrane, a rezultati u prosjeku niži neg danas. I MJ ima preko 30 koševa po utakmici prosjek u takvim pravilima i protiv takvih obrana. I to karijerni prosjek.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Košarka

    Recite jel bi bilo glupo sad se zaletit po ovakvoj hladnoći na jedan hakl?
    Baš mi se igra šica, al bokte hladno je

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •