Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 73

Tema: Power Rangers

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Power Rangers

    Evo, ja i SIR smo veliki fanovi doticnog te nas zanima gleda li jos tko?

    ovdje cemo diskutirati o njima i slicno, molim da oni koje ne vole doticno da ne postaju
    hvala
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #2
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Mogu postat i oni koji ne vole ... dapače.
    Ako takvih uopće ima...

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    tu sam .....ja ih gledam odmalena....prezakon su jeee

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    ja ih dugo nisam gledao...sad su mi najvj smcehe...

  5. #5
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    ja ih dugo nisam gledao...sad su mi najvj smcehe...
    zašto?
    objasni

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    A totalka su ih ukenjali, prij 5 godina su bili zakoooooooooon. Ona 2 krelca sto uvik nesto zaseru,sa onim kapicam za avione iz WWI

    Bux.to referrer

  7. #7
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Je oni su bili zakon...

    ali Power Rangeri su zakon i tu se ništa ne može...
    Nije bitno dali su ovi novi, ili oni stari. Svi su oni Power Rangeri

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao S
    [R]
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    ja ih dugo nisam gledao...sad su mi najvj smcehe...
    zašto?
    objasni
    ma ostario sam nekako mi to sad blajk

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Meni isto kao i Gaasu kad sam bio mali bili su mi zakon, ali sad ih nemogu na oči vidjet

  10. #10
    Nekada gledao,i bio fan(cak mi je drug nabavio igri** i cisto je sranje).Prije sam uzivaao gledajuci ih al su mi nekako isfurali i postali su mi glupi

  11. #11
    Ja mislim da su Power rangeri jedna mnogo kul serija.To gledam sa svojim malim bratom svako jutro i ful nam je zabavno.Go Power Rangers Go!
    lolz0rdz

  12. #12
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Nije bit pljuvati po Power Rangerima zato što smo ostarili. Sjetite se djece koja to sad gledaju.

    Nije li doza Power Rangera zdravija od Teletubisa?
    Naravno da jest.

    Ono što djeci trba su šarolika odjelca, megazordi, zordan i puno iskra i eksplozija. U teletubisima eventulano bace pitu jedan drugome u glavu... di je tu nasilje?

  13. #13
    Jebe*** Pokemoni su zdraviji od teletubiessa(ako ne uzmemo u obzir onaj događaj u kini kada su skupili 10000 djece da gleda Pokemone i od njih 10000 je oko 5000 palo u nesvjest,a razlog nikada nisu saznali)

  14. #14
    Pokermonz nisu isto što i PW.Pokermoni su došli iz Kine/Japana ( koga briga uopce ) dok su Powah Rangeri 100% američki proizvod i kao takav mnogo su kul od Pokermona.
    lolz0rdz

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao Awspuh
    Pokermonz nisu isto što i PW.Pokermoni su došli iz Kine/Japana ( koga briga uopce ) dok su Powah Rangeri 100% američki proizvod i kao takav mnogo su kul od Pokermona.
    sve je to isto sra*** drugo pakovanje i po meni sve to i dikimone i pokemone i ostale im kolege i pr i sve to treba zabraniti jer to zatupljuje(pogle amere pa ce ti sve biti jasno)

  16. #16
    Erm,neznam jeste li svjesni ali nedavno je provedeno IQ testiranje vecine zemalja svijeta.Uzelo se mislim 5000-10000 ljudi iz svake zemlje (tj. ne svake,nego zemalja koje su bile na tom testiranju),izračunat je prosječan IQ i sastavila se ljestvica.Neznam točno kako ide,ali znam da su Ameri bili 3.Prvi su naravno bili vrckavi Britanci,drugi su mislim bili Japanci i treci Amerikanci.
    lolz0rdz

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Power Rangerse sam gledao ujutro prije posla,da me nasmije...jadna dječica...
    APEL! Vratite djeci,Lineu,Strippy-a,Gustava,A je to!,Tom & Jerry-a,WB heroje i heroine...a ako želite seriju kao primjer,šta ne bi bilo zgodno da vrate onu češku "...a ak si sam,pridaj se k nam..." sumnjam da se mlađe generacije sjećaju dotične...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.
    yu gi gnjoj rula....vrijeme je za dvo dvo dvoboj.....

    pokemoni su također zakon ali digimoni su jadni...

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826
    power rangerse nisam nikad volio. dapace, obolim na zivce svaki put kad su na tv i slucajo ih pogledam.

    razlog?

    serija mora da je jedna od najjeftinijih i najlosije naprvljenih koju sam ikad u zivotu gledao. efekti su ravni nuli! dva lika se fajtaju a ono iskre medu njima! pa kad se pocnu sa robotima mlatit jasno se vidi da je grad fejk i da je robot ustvari malen. to prolazi kod male djece, ali meni jako smeta. pa one neke forice njihove koje su totalna debilana... uglavnom cijela serija je u banani.

    enivej, jedini power rangersi koje sam mogao gledat su bili crtici. ne znam tocno di su se vrtili. fox kids brijem ili tako nesto.

    edit:
    kad ste se vi vec takli pokemona, teletubisa, i inih sr**ja moram i ja.
    zapitam se kako danasnja djeca mogu odrast normalna gleajuci ta sranja?!
    jednom sam izlazio iz skole (srednje), a prekoputa je odmah osnovna. dosli neki klinci pred moju skolu i igraju se. jedan lik i ja odemo do njih da vidimo cega se igraju kad ono onaj usrani bayblade. tamo imaju neke plasticne imitacije onoga iz crtica i onda se kao bore sa tim. sloze to i zaderu se zavrti ga i onda pilje koji ce se duze okretati.
    pa kad vidim klinca kako ima onu loptu iz pokemona i baci ju misleci da ce iz nje izaci pikachu.

    sto se dogodilo sa crticima koje sam ja gledao kao klinac? tom & jerry i slicni. to su pravi crtici. a ne ove danasnje imitacije crtica. dode mi da ih sve pokoljem!

  21. #21
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Ovi novi Rengeri koji se vrte od ponedjeljka do petka su najveći shit!! Oni tam kaj su neki renđeri vjetra, renđeri munje, samuraji, drek renđeri i kaj ja znam kaj sve ne! Oni prvi renđeri su bili najluđi, sa onom velikom glavom u nečem velikom (nesjećam se kako se zove ) i oni sa autima! To su bili renđeri, a onda dolaze razni drekovi. Ovaj koji se vrti vikendom, sa onim Tommyijem iz originala i nisu tako loši, al opet nemogu se uspoređivati sa originalom...


    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.
    Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...

  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    http://en.wikipedia.org/wiki/Power_Rangers

    evo ovdje imate popis svih sezona i filmova......power rangers filmovi rulaju....

    u vezi jadnih efekata power rangersa....u početku su kada se to počelo snimati to su bili najbolji efekti a kasnije nisu htjeli mjenjati jer bi sve izgubilo
    bit serije ....efekti su zakon

    i ko voli voli ko ne voli ne voli

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.
    Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...
    da tema je i priča zanimljiva ali ja sam ih gledao sve ....na RTL 2 imate 2 sezone unaprijed jer naši samo ponavljaju......

    ali dosadio je više......ali može se još pogledat....nije za one zrelije a i djeca razvijaju mozak pomoću igre kartama.....

    ali ipak su magic the gathering najbolje karte

  24. #24
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    sve je loše napravljeno, ali je zbog toga i je dobro,gledao sam dvije tri serije,kada nisam mogao spavat pa sam se probudil, čisti trash,ali trashevi su zakon
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  25. #25
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    APEL! Vratite djeci,Lineu,Strippy-a,Gustava,A je to!,Tom & Jerry-a,WB heroje i heroine...a ako želite seriju kao primjer,šta ne bi bilo zgodno da vrate onu češku "...a ak si sam,pridaj se k nam..." sumnjam da se mlađe generacije sjećaju dotične...
    Ma joj, već je ekipa slala mailove HTV-u da vrate neke od tih crtanih serija, da repriziraju graškograd, cipeliće, vatrogasca sama, leteće medvjediće etc. etc.
    Ništa od toga. Većinu serija koje si nabrojao, skupljao sam na CDima i DVDima nekoliko godina, zbog nemogućnost nabavke orginalnih primjeraka u DVD/VHS formatu. Znaš da je već bila i peticija, u7i15. Na kraju je i uspjela, ali se nažalost zadržala samo na lokalnoj televiziji.
    Ja sam odrastao uz crtani SF trash, predvođen He-Manom i Voltronom, oba "vješto" sinkronizirana u TVZ-u...

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao olio
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.
    Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...
    da tema je i priča zanimljiva ali ja sam ih gledao sve ....na RTL 2 imate 2 sezone unaprijed jer naši samo ponavljaju......

    ali dosadio je više......ali može se još pogledat....nije za one zrelije a i djeca razvijaju mozak pomoću igre kartama.....

    ali ipak su magic the gathering najbolje karte
    Yu-gi-oh trrrrr trrrr tttt,prije sam skupljao no sad mi je jadno osim crtića

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    dok sam bio klinac onda sam ih gledo i bili su mi zakon... sad sam malo vec.. i opet su mi zakon ali nemam bas puno slobodnog vremena pa ih negledam cesto.. ali zakon su
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ANIME je sranje zato su danas djeca danas retardirana jer gledaju samo usrane japanske crtane koji nevaljaju...jebote to su crtici a tamo se kolju ko ludi...
    gdje su oni ludi zeko mrkva,onaj kojot ludi,taz,ptica trkačica, i disnijeva kompanija to su ludi crtici,uvijek te znaju nasmijat a ne oni usrani japanski kamo se samo kolju te djeca postanu luda pa počnu klat naokolo,te evo ja se ne sramim ja ih kad ih vidim na telki znam pogledat...

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao olio
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Jebite se vi, Yu-gi-oh je zakon.
    Yu-Gi-Oh je meni dost dobar. Imam 15 godina, al gledam ga (ne uvjek, kad se probudim ranije ). Mislim da Yu-Gi-Oh ima dost originalnu ideju...
    da tema je i priča zanimljiva ali ja sam ih gledao sve ....na RTL 2 imate 2 sezone unaprijed jer naši samo ponavljaju......

    ali dosadio je više......ali može se još pogledat....nije za one zrelije a i djeca razvijaju mozak pomoću igre kartama.....

    ali ipak su magic the gathering najbolje karte
    Yu-gi-oh trrrrr trrrr tttt,prije sam skupljao no sad mi je jadno osim crtića
    i ja isto.......evo naša sam jednu među cd ovima...zove se : MAGICIAN OF FAITH...

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Utore Donje
    Postova
    961
    Ma pogledan nekad kad neman sta radit ujutro na kompu.Loše su napravljena ona cudovista.

Slične teme

  1. Space Rangers HD: A War Apart
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-05-2012, 12:04
  2. Crowns of Power
    By Bero4000 in forum MMOG
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-09-2009, 09:07
  3. Power calculator...
    By Don Kihot in forum Konfiguracije
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-08-2009, 07:00
  4. Yu-gi-oh Power of chaos
    By martin_k in forum MMOG
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 22-03-2008, 12:17
  5. Space Rangers 2: Rise of the Dominators
    By ROCCO_GRANDE in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-10-2006, 19:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •