Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Steamu je upravo započela velika akcija sniženja povodom nadolazećih blagdana, a akcija je nazvana "Give & Get". Uglavnom akcija traje od danas, pa do 30. studenog i svakog će dana na Steamu tijekom akcije biti raspoloživa sniženja na mnoge naslove, kao i sniženja na kolekcije naslova. Osim toga, na Steamu su raspoloživi i paketi naslova koje možete pokloniti nekome. No, uz sve to, nešto ćete možda moći i osvojiti. Na vlastitom Steam accountu dovoljno je kreirati vlastitu listu želja od deset ili više naslova, a 30 korisnika s top 5 igara na njihovoj listi želja biti će i nagrađeno.

    www.steamgames.com

  2. #2

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Da PCP vrijedi štogod već bi se darivali STEAM korisnici ovdje na forumu. Deus Ex pack, ovo ono.

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Na vlastitom Steam accountu dovoljno je kreirati vlastitu listu želja od deset ili više naslova, a 30 korisnika s top 5 igara na njihovoj listi želja biti će i nagrađeno.
    kaj baš mora bit 10 il više ? ono nisam tolko pohlepan zasad samo 6 želim
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Zanimljiva su im ta blagdanska sniženja, ali se naravno odnose samo na stare igre. Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna) ću si odmah danas ubost pa makar ga nikad ne igrao

    Na žalost za Civilizaciju V i CoD: Black Ops cijene nisu pale ni cent. Po meni je tražiti za Black Ops 60 Eura (443 kune) za igru bez fizičkog medija i kutije lagani bezobrazluk, u Algoritmu je dobijem za 398 kuna kompletnu i još mi ostane za par piva i ćevape.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna)
    Kupljeno. Fala, šefe.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Meni obično prođu takvi popusti uz oči. CS:S se igra od dviiljadečetvrte. Doduše, nedavno je nadograđen achivementima i kill camovima.

  7. #7
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Ja sam ostao old skul, 1.6aš, pa zato...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Zanimljiva su im ta blagdanska sniženja, ali se naravno odnose samo na stare igre. Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna) ću si odmah danas ubost pa makar ga nikad ne igrao

    Na žalost za Civilizaciju V i CoD: Black Ops cijene nisu pale ni cent. Po meni je tražiti za Black Ops 60 Eura (443 kune) za igru bez fizičkog medija i kutije lagani bezobrazluk, u Algoritmu je dobijem za 398 kuna kompletnu i još mi ostane za par piva i ćevape.
    Civilization 5 mozes kupiti na game.co.uk za otprilike 230kn. Ako ne patis za kutijom, samo kupis cd-key i aktiviras igru na Steamu. Ja cu tako
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #9
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Zanimljiva su im ta blagdanska sniženja, ali se naravno odnose samo na stare igre. Counter-Strike Source za 3,75 Eura (cca 28 kuna) ću si odmah danas ubost pa makar ga nikad ne igrao

    Na žalost za Civilizaciju V i CoD: Black Ops cijene nisu pale ni cent. Po meni je tražiti za Black Ops 60 Eura (443 kune) za igru bez fizičkog medija i kutije lagani bezobrazluk, u Algoritmu je dobijem za 398 kuna kompletnu i još mi ostane za par piva i ćevape.
    Civilization 5 mozes kupiti na game.co.uk za otprilike 230kn. Ako ne patis za kutijom, samo kupis cd-key i aktiviras igru na Steamu. Ja cu tako
    Jednom sam se opekao s kupnjom CD keya i više neću nikad. Znači u obzir dolaze samo Direct2Drive, Steam i slični servisi za "službenu" digitalnu distribuciju. Ne patim za kutijom
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Onda cekaj Bozic i nadaj se da ce biti neki popust . Ja sam u dilemi za iduci mjesec između Civa 5 i Starcrafta 2. Prosli mjesec sam uzeo Mass Effect 2 te Trine (bio na akciji za par eura. Taman cu ih odigrat do kupnje nove strategije
    Ili me Steam obraduje sa 5 novih igara
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #11
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Sumnjam da će ubrzo biti neka opasna sniženja za ove velike hitove poput Black Ops ili Civ 5. Cijene takvih igara snižuju se obično pola godine, godinu nakon izlaska, odnosno nakon što si je Valve dovoljno zaradio.


    INAČE... Ovo je dosta, onak zanimljiva vijest. Fallout New Vegas je na Steamu u mjesec dana prodan u 300.000 kopija, kao i Civ 5.

    Tak da ono, izgleda da Steam polako prerasta u prilično znakovitu platformu.

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    I već se mnogi indie developeri bune da Steam uništava retail prodaju te da mnogi izdavaču odustaje od iste te su prisiljeni ići preko Steama koji uzima poveća naknadu za distribuciju. Jakim igračima naravno odgovara Steam. Jednostavna i vrlo kvalitetna platforma koji igranje na PC-u dovodi na konzolašku plug & play opciju.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13

    Re: Počela velika blagdanska sniženja na Steamu

    Je, zato su svi i navalili na Steam jer im ovi uzimaju veliku proviziju.

Slične teme

  1. Pretvorba malih u velika slova C++
    By Carp in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 28-11-2011, 20:44
  2. Počela velika blagdanska sniženja na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-12-2010, 15:52
  3. Počela Company of Heroes Online otvorena beta, prijavite se
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-09-2010, 10:01
  4. Počela Star Trek Online otvorena beta
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 26-01-2010, 22:08
  5. Počela Quake Live otvorena beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 03-03-2009, 18:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •