Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 44

Tema: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Razvojni studio odgovoran za nastavak jednog od najboljih RPG naslova posljednjih godina, The Witcher, prilično je ozbiljno shvatio piratstvo, te je objavio kako se namjerava boriti protiv igrača koji The Witcher 2 namjeravaju skinuti s torrenta. CD Projekt RED, naime navodi kako će pravnim putem pokušati spriječiti bjesomučno skidanje svoje igre na način da će agencije za suzbijanje piratstva kontaktirati torrent stranice kako bi im otkrili ISP-ove (internet providere) putem kojih je torrent skinut. Ukoliko ISP-ovi ne otkriju koji su njihovi korisnici skinuli torrent, slijedi im tužba. Nakon što su korisnici otkriveni, šalju im se upozoravajuće e-mail poruke, te, naposljetku i pravne tužbe. Tužbe će se, doduše navodno slati isključivo korisnicima s već otprije znanom lošom reputacijom, tako da neće nastradati baš svi.

  2. #2
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Ovo je sad stvar principa, nije bitno sto ga ne mogu uopce pokrenuti
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Razvojni studio odgovoran za nastavak jednog od najboljih RPG naslova posljednjih godina, The Witcher, prilično je ozbiljno shvatio piratstvo, te je objavio kako se namjerava boriti protiv igrača koji The Witcher 2 namjeravaju skinuti s torrenta. CD Projekt RED, naime navodi kako će pravnim putem pokušati spriječiti bjesomučno skidanje svoje igre na način da će agencije za suzbijanje piratstva kontaktirati torrent stranice kako bi im otkrili ISP-ove (internet providere) putem kojih je torrent skinut. Ukoliko ISP-ovi ne otkriju koji su njihovi korisnici skinuli torrent, slijedi im tužba. Nakon što su korisnici otkriveni, šalju im se upozoravajuće e-mail poruke, te, naposljetku i pravne tužbe. Tužbe će se, doduše navodno slati isključivo korisnicima s već otprije znanom lošom reputacijom, tako da neće nastradati baš svi.
    ček nije mi jasno, jel nemože jednostavno određeni ISP reć da nema takvih korisnika koji su skinuli torrent witcher dvojke, tj. kak odvjetnici CDPRa misle dokazat da korisnici baš određenog ISPa su skinuli torrent?

  4. #4
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Razvojni studio odgovoran za nastavak jednog od najboljih RPG naslova posljednjih godina, The Witcher, prilično je ozbiljno shvatio piratstvo, te je objavio kako se namjerava boriti protiv igrača koji The Witcher 2 namjeravaju skinuti s torrenta. CD Projekt RED, naime navodi kako će pravnim putem pokušati spriječiti bjesomučno skidanje svoje igre na način da će agencije za suzbijanje piratstva kontaktirati torrent stranice kako bi im otkrili ISP-ove (internet providere) putem kojih je torrent skinut. Ukoliko ISP-ovi ne otkriju koji su njihovi korisnici skinuli torrent, slijedi im tužba. Nakon što su korisnici otkriveni, šalju im se upozoravajuće e-mail poruke, te, naposljetku i pravne tužbe. Tužbe će se, doduše navodno slati isključivo korisnicima s već otprije znanom lošom reputacijom, tako da neće nastradati baš svi.
    ček nije mi jasno, jel nemože jednostavno određeni ISP reć da nema takvih korisnika koji su skinuli torrent witcher dvojke, tj. kak odvjetnici CDPRa misle dokazat da korisnici baš određenog ISPa su skinuli torrent?
    Ako torrent sajt ima podatke da je netko s TComa skinuo, a TCom ne želi otkriti koji su to korisnici, tada će vjerojatno tužiti TCom.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    nema sanse da otkriju
    mozda samo neke u svojim drzavama
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Ako torrent sajt ima podatke da je netko s TComa skinuo, a TCom ne želi otkriti koji su to korisnici, tada će vjerojatno tužiti TCom.
    Deutsche Telekom, vlasnik T-Hrvatskog Telekoma, je nebrojeno puta veća firma od Atari-a i CD Projekta RED zajedno, i ovakva bahatost bi im samo mogla vratiti višestruko veću tužbu. Toliko bolnu da bi mogli zaboraviti na The Witcher 3 i sve naknadne projekte.
    Naime, da bi T-Com smio nadgledati pojedinačni promet prema krajnjem korisniku, treba nalog policije. Sretno ako CD Projekt RED misli tražiti dva milijuna policijskih naloga, koliko je u hrvatskoj korisnika interneta.

    Mi nismo Amerika, i nemamo rigorozne zakone poput one žene koja je platila milijun dolara za dvadesetak pjesama skinutih s interneta. Najdalje što bi CD Projekt RED mogao doći jest da podigne privatnu tužbu. Budući da je vrijednost Witchera 2 manja od 1000 kuna, smatra se krađom male vrijednosti i protiv okrivljenika se ne može voditi kazneni postupak. Najviše što mogu izvući iz kazne jest sama vrijednost proizvoda (budući da je trgovačko dobro, ima svoj PPR i čak ne treba procjenu), što znači da će pokretati pravni postupak od cca 50 000 kuna (inozemna privatna tužba, odvjetnik, troškovi puta i prebivanja) za parnicu koja im može donijeti maksimalno 400 kuna.

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    nema sanse da otkriju
    mozda samo neke u svojim drzavama
    Mom frendu je prije par mjeseci došao mail od Carneta s upozorenjem da je u tom mjesecu skinuo dva filma i jednu igru, te da to više ne radi jer će mu internet preko Carneta biti onemogućen, a podaci biti proslijeđeni nosiocima autorskih prava. Mislim da prema postojećim zakonima više od upozorenje i eventualnog isključivanja iz mreže ne mogu ništa učiniti, ali ipak mu nije bilo svejedno. Dakle pitanje je dana kada će svi domaći internet provideri imati zakonsku obavezu predavati podatke o korisnicima koji preko njih skidaju ilegalni softver. Tehnički je to vrlo jednostavno izvesti, čisto je stvar pridržavanja zakona i propisa. Komercijalni internet provideri do sada (kod nas) to nisu radili, jer se boje da bi im prije svega na taj način mogao pasti promet i broj korisnika, no ukoliko se uspostavi čvrsta međunarodna pravna legislativa onda će biti svega, jer bi neprijavljivanjem u budućnosti oni mogli odgovarati ako ne predaju podatke. Za sada su dužni predavati podatke samo onih korisnika koji su osumnjičeni da su počinili teža kaznena djela i to se uglavbnom odnosi samo na one koji su te stvari počinili prema Hrvatskim građanima i tvrtkama. Siguran sam kako će ulazak u EU donijeti drastične promjene i natjerat nas sve na potpuno drugačiji odnos prema ilegalnom softveru.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Siguran sam kako će ulazak u EU donijeti drastične promjene i natjerat nas sve na potpuno drugačiji odnos prema ilegalnom softveru.
    Megaupload.

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    nema sanse da otkriju
    mozda samo neke u svojim drzavama
    Mom frendu je prije par mjeseci došao mail od Carneta s upozorenjem da je u tom mjesecu skinuo dva filma i jednu igru, te da to više ne radi jer će mu internet preko Carneta biti onemogućen, a podaci biti proslijeđeni nosiocima autorskih prava. Mislim da prema postojećim zakonima više od upozorenje i eventualnog isključivanja iz mreže ne mogu ništa učiniti, ali ipak mu nije bilo svejedno. Dakle pitanje je dana kada će svi domaći internet provideri imati zakonsku obavezu predavati podatke o korisnicima koji preko njih skidaju ilegalni softver. Tehnički je to vrlo jednostavno izvesti, čisto je stvar pridržavanja zakona i propisa. Komercijalni internet provideri do sada (kod nas) to nisu radili, jer se boje da bi im prije svega na taj način mogao pasti promet i broj korisnika, no ukoliko se uspostavi čvrsta međunarodna pravna legislativa onda će biti svega, jer bi neprijavljivanjem u budućnosti oni mogli odgovarati ako ne predaju podatke. Za sada su dužni predavati podatke samo onih korisnika koji su osumnjičeni da su počinili teža kaznena djela i to se uglavbnom odnosi samo na one koji su te stvari počinili prema Hrvatskim građanima i tvrtkama. Siguran sam kako će ulazak u EU donijeti drastične promjene i natjerat nas sve na potpuno drugačiji odnos prema ilegalnom softveru.
    Nikada se neće u potpunosti ukloniti piratizacija na netu, pa tako ni ovim rigoroznim mjerama koje bi mogle danas sutra nastupiti i kod nas.

    Kao što i Arbiter kaže postoje servisi poput rapidshare-a ili megauploada koji putem kompresiranih fajlova jednostavno kriju i ne daju do znanja što se u biti skida. A sad ako oni mogu, neka si provjeravaju što ja radim s tim fajlovima na hardu i kolko partova imam i od kuda sam uopce skinuo sve to, o šifriranim kompresijama da ne govorim.

    S druge strane uvijek ce postojati gradske internet mreže, koje se sigurno neće tako nadzirati, jer se nikada ni nisu.

    Meni je samo zanimljivo zašto oni misle da ce ovime natjerati nekog klinca da kupi original, zato jer ga nemože skinuti online?? rofl

    Uvijek prijetnje oko zaštite a na kraju nikakve koristi, samo ispašataju oni koji se drže zakona i sve redovito placaju.

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    ja samo nekužim kako će to sprječit replikaciju kupljene igre, dakle može vas se 10 skupit u društvu, skupite pare za igru, kupite i jednostavno napravite backup 10 puta.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Private trackeri, krađa wifija susjedu i prženje = lol tužba.

    A i ono, nije da će sad pirati počet kupovat igre radi tog neg će se eventualno još zainatit.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    338

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    zbog ovoga uopce ne treba kupovat njihove igre.btw The Witcher je jedna od najdosadnijih igrica koju sam ikad odigrao.
    Bojkotirajmo Asrock...ne kupujte otpad....

  14. #14
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    @Kid A:

    Neka oni rade što hoće, Dr Freak i Arbiter su već sve rekli. A i ovo Rangerovo drži vodu, pa moglo bi se skupit hrpa ljudi, svatko da malo love, kupi se oriđiđi i napravi se X kopija. Easy as p*čkin dim.
    Липе цвату и у Србији!

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao Snakepriest
    zbog ovoga uopce ne treba kupovat njihove igre.btw The Witcher je jedna od najdosadnijih igrica koju sam ikad odigrao.

    I je jedna od najdosadnijih ali po viđenim filmovima dvojka bi mogla biti izvrsna.Slično kao i assassins creed i njegov nastavak ...razlika nebo i zemlja.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    witcher 1 se nikako nemoze uspoređivat sa ac1,eventualno sa ME1 po kvaliteti.

  17. #17

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Hahaha...smijesno

    Sad cu ga bas skinuti sa torrenta i zaigrat nikad

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Snakepriest
    zbog ovoga uopce ne treba kupovat njihove igre.btw The Witcher je jedna od najdosadnijih igra koju sam ikad odigrao.

    I je jedna od najdosadnijih ali po viđenim filmovima dvojka bi mogla biti izvrsna.Slično kao i assassins creed i njegov nastavak ...razlika nebo i zemlja.
    gle dečki to što nema jebenih explozija i što se igra neigra sama od sebe nemora značit da je dosadna.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Štima...onaj tko voli brati cvijeće i bilje te čitati kuharice i non stop vitlati mačem će se dobro razonoditi .

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    da ili neko ko voli priču u kojoj se kaže više od "kill strelok"

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Skinite http://www.faceboo 2 s torrenta - slijedi vam t

    Da postoje takve rigorozne kontrole jendostvno bi prekinio FLAT ugovor sa T-Comom i fejsbukao se preko mobitela. Ali T-comu se jako sviđa mojih 160kn mjesečno tako da sumnjam da bi dopustio da ih jedna seljačka kompanija opout atarija stoji mojih novaca.

    U biti te seljačine iz Atarija i CDPRa su samo mali prljavi kerovi koima se neda praviti dobra igra pa okolo laju kako bi si digli zaradu.

    Mlačenje prazne slame.

  22. #22

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Ne znam za vas, ali ja se nemam razloga bojati.

  23. #23
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    U svakom slučaju stvar uopće nije tehničke prirode već isključivo zakonske. Ako će provideri imati obavezu blokirati adrese na kojima su torrenti, trackeri i slično, koje im nositelji autorskih prava dojave, te ako će morati predavati kakvom tužilaštvu za autorska prava podatke onih za koje su nositelji prava skužili da su od nekuda skidali, više nikome neće biti svejedno.
    Ako vam za takvu stvar prijeti ogromna novčana kazna, ovrha, otvaranja policijske kartoteke i zatvor, sigurno ćete se zapitati hoćete li ići zaobilaziti zaštite i blokirane adrese kakvim proxyima, preko rapidshare linkova ili slično. Naravno da zaštite nema i da će uvijek biti krekiranog softvera i načina za skidanje ilegale, ali koji bi vam smisao bio da si uništite život zbog neke video igre koju možda nećete ni igrati ako vam se ne dopadne? Ja svoj život za to ne bih žrtvovao, a vi?
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Po hrvatskom zakonu je sasvim jasno definirano da korištenje ilegalnog softwarea tj. krsenje autorskih prava se kažnjava velikom globom ili dužom zatvorskom kaznom. Već sam rekao, većina misli da su nedodirljivi ovdje u balkanskim brdima. Ja baš ne bi rekao da je tako. Osim toga, igra će vjerojatno biti AAA naslov i stvarno je šteta ne nagraditi developera. Rado bih vidio jednog dana i Witcher 3.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #25
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    U svakom slučaju stvar uopće nije tehničke prirode već isključivo zakonske. Ako će provideri imati obavezu blokirati adrese na kojima su torrenti, trackeri i slično, koje im nositelji autorskih prava dojave, te ako će morati predavati kakvom tužilaštvu za autorska prava podatke onih za koje su nositelji prava skužili da su od nekuda skidali, više nikome neće biti svejedno.
    Ako vam za takvu stvar prijeti ogromna novčana kazna, ovrha, otvaranja policijske kartoteke i zatvor, sigurno ćete se zapitati hoćete li ići zaobilaziti zaštite i blokirane adrese kakvim proxyima, preko rapidshare linkova ili slično. Naravno da zaštite nema i da će uvijek biti krekiranog softvera i načina za skidanje ilegale, ali koji bi vam smisao bio da si uništite život zbog neke video igre koju možda nećete ni igrati ako vam se ne dopadne? Ja svoj život za to ne bih žrtvovao, a vi?
    Da budemo realni, nije toliko problem skinuti igru a da ti se ne udje u trag. Mogu se ovako sjetiti privatnih trackera, i hrpe drugih nacina napamet, naravno nije da sad ovim zagovaram gusarstvo samo samo naglasavam da ako neko zna sta radi, nema sanse da ga otkriju. Za neku igru koju volim uvijek bio dao pare za fizicku kopiju nego skinuo ilegalu poput Metal Gear Solid i sl. Igra poput Black Ops definitivno zasluzuje piratiziranje u evaluacijske svrhe; skines, vidis da je neoptimizirano smece koje nece da ti ide u normalnom broju fps-a iako imas komp sa specifikacijama daleko bolje od navedenih, i potom deinstaliras igru. Definitivno bolji izbor nego da je neko platio 50 eura (koliko joj je vec bila cijena) i uvjerio se na tezi nacin da je rijec o poluprizvodu.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  26. #26
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Da budemo realni, nije toliko problem skinuti igru a da ti se ne udje u trag. Mogu se ovako sjetiti privatnih trackera, i hrpe drugih nacina napamet, naravno nije da sad ovim zagovaram gusarstvo samo samo naglasavam da ako neko zna sta radi, nema sanse da ga otkriju. Za neku igru koju volim uvijek bio dao pare za fizicku kopiju nego skinuo ilegalu poput Metal Gear Solid i sl. Igra poput Black Ops definitivno zasluzuje piratiziranje u evaluacijske svrhe; skines, vidis da je neoptimizirano smece koje nece da ti ide u normalnom broju fps-a iako imas komp sa specifikacijama daleko bolje od navedenih, i potom deinstaliras igru. Definitivno bolji izbor nego da je neko platio 50 eura (koliko joj je vec bila cijena) i uvjerio se na tezi nacin da je rijec o poluprizvodu.
    Kud si baš Black Ops našao? Ne mogu se sjetit bolje pucačine u zadnjih par godina. Žestina, necenzuriranje nasilja, solidna priča (što inače više uopće ne postoji u FPS igrama), dobar multiplayer, zombiji, easter eggovi, ne znam što bi htio od neke pucačine? (Ne)optimiziranost PC verzije je riješena u roku od tjedan dana (barem u mojem slučaju) i mislim da bi bilo đubretarski popularizirati piratiziranje jedne takve igre u bilo kakve svrhe. Po meni je jedina greška što nisu izdali PC demo, jer bi onda ljudi odmah znali na čemu su i da kompovi iz 2005. baš neće biti sretni s njom. Ako je Black Ops poluproizvod onda momentalno trebamo prestat igrat videoigre i posvetit se timskom heklanju.
    I na kraju ponavljam, nije problem niti će ikada biti problem nabaviti ilegalu, ali sam siguran da bi svatko od onih koji su "100% uvjereni" kako ih nitko ne može skužit, dobro razmislio kada bi mu jedna greška u koracima mogla priskrbiti status kriminalca. Misliš da se to isplati riskirati? Tko će te danas zaposliti ako imaš "povijest zatvorske bolesti"?
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  27. #27
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Po meni je jedina greška što nisu izdali PC demo, jer bi onda ljudi odmah znali na čemu su i da kompovi iz 2005. baš neće biti sretni s njom. Ako je Black Ops poluproizvod onda momentalno trebamo prestat igrat videoigre i posvetit se timskom heklanju.
    Slazem se s ovim, cak nisam ni znao da demo nije izdan. Black Ops sam naveo cisto kao primjer neoptimiziranosti, ne po pitanju igrivost, atmosfere i sl. Postoji odredjen broj osoba koji skinu igru ne zbog trivijalnih gluposti tipa da nastete sistemu ili anarhistickih pobuda nego jednostavno downloadas igru, svidi ti se i cim ti se pruzi prva prilika kupis collector's edition
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #28
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Bolje pitanje, tko će te danas zaposliti, ako zna da si završio u zatvoru zato što si skidao ''i.gricu''. To bi definitivno bio veći problem u hrvatskoj nego zatvorska kazna.

    E, znaš što, on ti ima 28 godina i igra ''i.grice''...

    EDIT: @Kid A, možete me bannat, ali ja upravo tako radim, kao što je kid A naveo.Ako igra nema demo, skinem ju p1ratiziranu odigram prvu misiju, ak mi se ne svidi, deinstalam i brišem s kompa, ak mi se svidi kupim orginal prvom prilikom (obično odmah sljedeći dan)...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  29. #29
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Skinite The Witcher 2 s torrenta - slijedi vam tužba

    Za to obično služe demo verzije, ako ih ima
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Skinite http://www.faceboo 2 s torrenta - slijedi vam t

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Da postoje takve rigorozne kontrole jendostvno bi prekinio FLAT ugovor sa T-Comom i fejsbukao se preko mobitela. Ali T-comu se jako sviđa mojih 160kn mjesečno tako da sumnjam da bi dopustio da ih jedna seljačka kompanija opout atarija stoji mojih novaca.

    U biti te seljačine iz Atarija i CDPRa su samo mali prljavi kerovi koima se neda praviti dobra igra pa okolo laju kako bi si digli zaradu.

    Mlačenje prazne slame.
    de lol, dobije cod4 vrh gaminga, nemaš pravo rasprave.

Slične teme

  1. Različiti provideri i brzine downloada torrenta
    By Outmind in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-07-2007, 12:55
  2. Detektivska večer (slijedi na RTl televiziji... :)
    By Armachus in forum Multimedia
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 07-05-2007, 19:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •