Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 73 od 73

Tema: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

  1. #61
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Mogli su CoD4 i MW2 povezati u jednu igru, kao i WaW-BO.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  2. #62
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    WaW i BO su u različitim vremenskim periodima.

  3. #63
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Ali se priča nastavlja iz WaW u BO.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  4. #64
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Ne moguće ww2 codovi su kolko tolko realni, a ovi novi nisu.

  5. #65
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Ako si igrao igru vidio si da

    se pojavljuje Reznov iz WaW-a. Ima i jedna misija sa Dimitri Petrenkom.

    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  6. #66
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Onda znači da je izdavanje CODova na godišnjoj bazi zapravo pljačka jer bi se mogli potruditi i strpati sadržaj iz nekoliko proteklih nastavaka u jednu veliku igru koja potraje dovoljno dugo do nekog novog i inovativnijeg COD-a.

    Ne znam koliko modova ima za CoD, ali bolje igrati jednu igru + pokoji mod nego trošiti velike pare za gotovo isti komad softvera svake godine. Uopće to ne razumijem.
    I jeste. Nisu ni ljudi glupi da kupuju isti proizvod svake godine, pogotovo ako je MP gori od MP-a prethodnika. Black Ops je prvi COD nakon COD4 koji ima ozbiljni potencijal za competitive scenu, ali tvrdnja da se COD ne isplati igrati u MP je po meni apsurdna, jer je upravo to najjači dio COD-a, čak i slučaju prijespomenutih WaW-a i MW2. A sad, što se tiče novčane isplativosti, to je opet druga stvar...

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    lol to je žalosno, jesu.

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Što se tiče MP-a, ne. MP tih nastavaka je imao katastrofalne statistike. A sad, iskeširat 400 kn za SP od max 6 sati je meni još neš gorega.

  9. #69

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    ko je pričo o codu, pričo je o ljudima

  10. #70
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Utore Donje
    Postova
    961

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Nisu normalni vise s tim nastavcima

  11. #71
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    nek oni naprave jos 10 komada mw-a...odlican sp i zabavan mp svakog nastavka...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #72
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao Raz
    Četvorka mi je najbolji Call of Duty do sada. Svaki je prijašnji bio smiješten u već sto puta viđen ww2 setting te se od početka igre znalo kakav će biti ishod pojedine bitke. CoD 4 nudi nešto novo, tu je konstantna napetost u stealth misijama sa SAS-ovcima i izraženi timski rad u misijama sa amerikancima. Da ne pričam o filmskoj atmosferi pred kojom se i jedan Crysis može sakriti. MW2 još nisam igrao, no nadam se da je barem dijelomično zanimljiv kao četvorka.

    Nadam se da će novi biti smiješten u nekom futurističkom settingu.
    To definitivno stoji, tako je uvijek sa svim novim stvarima, pogotovo ako se drastično promijeni setting. Po meni je MW2 svojevrsni nastavak priče i dizanje "wow" efekta na novu razinu. Same misije su jednostavno...filmske, neopisive. Plus, sistem napucavanja, osjećaj, ubijanje i sama atmosfera gaze sve pred sobom. Isto kaj je radila i jedinica.
    Waaat ovo za MW2? Znaš zašto su epic scene u MW-u bile kul, zato jer ih je bilo malo i bile su neizforsane, dvojka je takav fejl sto se tice postizanja ''Woooooow'' efekta da je to strašno. Uglavnom, Raz, igraš i svakih 5 minuta se dogodi nešto ''epic'', uglavnom iz minute u minutu se gubi onaj ''aukuracovojezakon'' efekt, jer su valjda misli da ako uzmeš četvorku i njezine kul scene i onda staviš da umjesto smrti jednog lika iz prvog lica, staviš 5 smrti iz prvog lica tokom igre, da umjesto jedne atomske grunu sve atomske na svijetu u istom trenu, da umjesto jedne misije u kojoj pristupaš s helićem bude 5 misija kojim pristupaš helićem, da umjesto jedne scene di se sve uspori da bi mogao ubit antagonista, da se to dogodi 2-3 puta po misiji, uglavnom ista stvar kao s falloutom 2 na fallout 3.

    ''Ovo je kul, ajmo to umnozit za 50 pa ce biti 50 puta kulnije.'' Šteta što to tako ne fukncionira.

    U biti jedina kul misija u MW-u 2 je bila ona u zatvoru i to samo zbog epic i prvi put vidjenog kraja i savršene grafike.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Call of Duty 8 potvrđen za 2011. godinu

    Ja zadnjim COD igrama zamjerim prekratke kampanje. Jedino to. A to sto ih skoro lageruju mi nimalo ne smeta. Sve do jedne,bile kratke,skriptirane itd su fantasticne igre,ja se ne sjecam kad sam prije Black ops-a onako uzivao u pucacini,odigrao sam je na ivici stolice...
    Nek izdaju po tri igre godisnje jer sa COD-om poput Black ops-a gaming moze biti samo bogatiji,nikako obratno.

Slične teme

  1. Call Of Duty 5
    By Jerry in forum Call of Duty
    Odgovora: 763
    Posljednji post: 16-02-2011, 01:11
  2. Duty Calls - parodija na Call of Duty - download link
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-02-2011, 10:59
  3. Dead Space 2 potvrđen za PC, novi Dragon Age početkom 2011
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-05-2010, 09:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •