Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Playstation Store

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Playstation Store

    Evo ovako, nakon početnog oduševljenja mene i prijatelja što je PS Store kompatabilan s hrvatskom i lakoćom upravljanja njime, dali smo broj kreditne i odma uzeli Crash Team Racing za PS 1, za simboličnih 35 kuna. Ali onda je uslijedilo veliko razočaranje spoznajem da uopće nema niti jednog baš pravog naslova, tipa PES, God of War, Uncharted ili slično, samo mission packovi, demosi, wallpaperi i slične gluposti, dok smo mi bili uvjereni da je to nešto poput Steama. Sad me zanima jel Sony namjerava možda u skorijoj budućnosti implementirati takav ili sličan sustav, zato jer nam se više neda davat 550 kn za nove naslove, uz trošak puta u Zagreb, a naručivanje prek web shopova ne kužimo i lagano smo nepovjerljivi prema tome.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Playstation Store

    nemas biti sto nepovjerljiv prema web shopovima, ogroman broj ljudi svakodnevno narucuje iz njih, a cijene su skroz male. za 550 kuna mozes uzet 4-5 dobrih malo starijih must have naslova. nemoj uopce pomisljat o kupovini ni jedne ps3 igre u Hrvatskoj.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Playstation Store

    Mislim da će bit steam na ps3, tak sam neš shvatio jednom.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Playstation Store

    Čak da Sony ima AA naslove na PS Storeu, mora poštovati RRP -15%. Igre bi te koštale oko 450 kuna. Webshopovi rulaju, samo što ne možeš opet kupovati mission packove zbog druge regije.

Slične teme

  1. EA Store - 50% popusta
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-12-2010, 19:56
  2. Googleov Chrome Web Store donosi igre u vaš browser
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-05-2010, 14:09
  3. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •