Vidi rezultate ankete: Kako 80-85

Glasači
21. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Standardno,questovi

    4 19,05%
  • Questovi i poneka instanca

    9 42,86%
  • Battlegroundovi

    2 9,52%
  • Kompanija od 5 ljudi koja ce radit instance(tank,hiler i 3 dpsa)

    6 28,57%
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Levelanje 80-85

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Levelanje 80-85

    Tko ide na realm first,kakva su vaša prijašnja iskustva lvlanja,questovi,grindanje,instance?Kako će te do 85?

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Levelanje 80-85

    Pa pošto sam tank bez problema bih mogao neprestano raditi instance preko DFa, no škola me sputava u tome, a i vjerojatno uopće neću igrati catu...

  3. #3
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Levelanje 80-85

    sve zajedno pomalo, ovisno o raspoloženju ....

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Levelanje 80-85

    Ima caka u vezi dungeona, mislim da je i TotalBiscuit o tome dosta pričao... stvar je tu tome što se zbog potpune promjene sustava igre ne može ići u instance sa gearom kojeg doneseš iz WOTLKa (tj možeš ali će biti zaje*ano).

    Tako da se prije uništavanja dungeona mora obaviti ipak ponešto questova da se dobije nekakav gear

    Što se mene tiče, ja ću početi levelati kad uspijem instalirati Cataclysm, tj. kad uspijem nekako prevariti WoW da imam SP 3 (a nemam ga)
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Levelanje 80-85

    Glasao za "Questovi i poneka instanca". Sa prvim likom ću vjerojatno pičit dosta po kvestovima, da istražim malo Catu itd.
    A onda sa ostalim likovima će biti kao i inače, malo bg, malo instance, dok se čeka pop pičim kvestove.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Levelanje 80-85

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Ima caka u vezi dungeona, mislim da je i TotalBiscuit o tome dosta pričao... stvar je tu tome što se zbog potpune promjene sustava igre ne može ići u instance sa gearom kojeg doneseš iz WOTLKa (tj možeš ali će biti zaje*ano).

    Tako da se prije uništavanja dungeona mora obaviti ipak ponešto questova da se dobije nekakav gear
    Pa zar neće biti npr. neka lvl 81 instanca koju će moći raditi ekipa sa icc hc gearom? Nije valjda da će prvi questovi na lvl 80 i 81 odmah davati bolji gear...

  7. #7
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Levelanje 80-85

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Ima caka u vezi dungeona, mislim da je i TotalBiscuit o tome dosta pričao... stvar je tu tome što se zbog potpune promjene sustava igre ne može ići u instance sa gearom kojeg doneseš iz WOTLKa (tj možeš ali će biti zaje*ano).

    Tako da se prije uništavanja dungeona mora obaviti ipak ponešto questova da se dobije nekakav gear
    Pa zar neće biti npr. neka lvl 81 instanca koju će moći raditi ekipa sa icc hc gearom? Nije valjda da će prvi questovi na lvl 80 i 81 odmah davati bolji gear...
    pa nebi me cudilo da tako i bude, tak je i bilo u TBC i Wotlk, znam da sam prvih par qvestova vec zamijenil dobar dio opreme iz prošlog nastavka

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Levelanje 80-85

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Ima caka u vezi dungeona, mislim da je i TotalBiscuit o tome dosta pričao... stvar je tu tome što se zbog potpune promjene sustava igre ne može ići u instance sa gearom kojeg doneseš iz WOTLKa (tj možeš ali će biti zaje*ano).

    Tako da se prije uništavanja dungeona mora obaviti ipak ponešto questova da se dobije nekakav gear

    Što se mene tiče, ja ću početi levelati kad uspijem instalirati Cataclysm, tj. kad uspijem nekako prevariti WoW da imam SP 3 (a nemam ga)
    zar nije to samo za lvl 85 dungeone?

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Re: Levelanje 80-85

    Nisam siguran oce'l bit mobova uopce za završit questove lol,pogotovo lvlanje putem questanja,barem za one koji ciljaju dignut lvl 85 bez da se dignu od kompa il oni koji idu na realm first mislim da je dungeon sistem bolji i brži,pogotovo na pvp-realmu.Vaša mišljenja?

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Levelanje 80-85

    Pa da, pogotovo ako igraš na nekom od servera s najvećom populacijom...

    Inače, da, 100% sam siguran da će se bez problema odmah moći raditi dungeoni, čak i sa nekakvim jadnim lvl 77-78 blue/green gearom.

  11. #11
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Levelanje 80-85

    = Citat = Izvorno postao Bens
    barem za one koji ciljaju dignut lvl 85 bez da se dignu od kompa
    istu grešku NEĆU ponovit 2 puta !! tak sam Wotlk, digal sam 80lvl za cca 3 dana, lvlo sam ko blesav i onda kasnije onak došal sam na 80 i kaj sad ?

    poslije sam cak išal radit qvestov koji su mi ostali jel mi je bilo dosadno, sad kad Cata izađe totalno se upuštam u lore i citam svaki qvest, laganica, pa kad bude bude

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •