Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 60

Tema: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

  1. #31
    Guest

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    ako mozes odvojiti novaca super je razer naga mene super sluzi

  2. #32
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Pozz!!!

    Da ne otvaram novu temu pitanje. Kupio bih razera deathadder ali gledao sam malo po netu i svugdje nalazim na cijenu od 560 kn sta mi je stvarno previse,a citao sam razno razne postove di mi se cini da su ga ljudi jeftinije nabavili.Pa me zanima gdje mi je najisplativije gledat..btw treba mi za igranje starcrafta 2(najbitnije), ali i quake 3 e-freeze malo.
    Imam neki osjecaj da kad ovaj mis koji sad imam,znaci neki koji sam kupio ,obican ,logitech m90.Kada ga naglo trznem on mi ne napravi hod koji sam ja napravio i ne samo to nego mi je i nekako neprecizan kad radim i male pokrete.Naprimjer kada u starkraftu idem onako brzo zaokruziti dio vojske on mi ne napravi dovoljan kvadrat jer kao da ne moze tako brzo radit.To mi stvara poteskoce jer mi uzima APM-ove i radi mi pomutnju jer moram ponavljati radnje.Upravo to me natjeralo da malo pogledam gamerske miseve i malo procitam o tome.

    Znaci pitanje je gdje najeftinije kupiti RAZZER DEATHADDER?

    hvala na pomoci

  3. #33
    Guest

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    ako si iz Osijeka Zadra Zagreba Rijeke ili nekog drugom velikog grada Algoritam ili zelda ako nisi naruci nekako iz algoritma

  4. #34
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    recimo ADM ih ovog trena ima po 450kn

    Živi bili pa umrli

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Iz sibenika sam i ima algoritam tu kod mene.Bacit cu oko.

    Ako nema onda cu narucit u ADM ili negdi slicno.

  6. #36
    Guest

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Da. i Adm nije loš pogledaj mislim da imaš barem 3 algoritma u Splitu

  7. #37
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Covjece u algoritma je ostao zadnji i dode 530 kn.Zasto je tako skup?
    Je li to neke novija verzija misa ili?

    Vec sam im rekao da ga posalju u sibenik ali lako se ja predomislim ako mi kupnja nije dobra...

  8. #38
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    = Citat = Izvorno postao BladeR
    Covjece u algoritma je ostao zadnji i dode 530 kn.Zasto je tako skup?
    Je li to neke novija verzija misa ili?

    Vec sam im rekao da ga posalju u sibenik ali lako se ja predomislim ako mi kupnja nije dobra...
    u algoritmu je hardweraj općenito puno preskup

    Živi bili pa umrli

  9. #39
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    I u hg spotu je isto 530 kn. Skupo ko vrag,nadam se da ce se isplatit.Ima da u master ligu odem kad ga kupim

    Inaće Čux odlicno ti je ovo Živi bili pa umrli

  10. #40
    Guest

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    uff sry mislio sam da si iz Splita xD
    pa na njuskalu imas nove (skoro nove jako, malo rabljene) i za do 60-70% manju cijenu pogledaj

  11. #41
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Nikad nisam volija polovne stvari koje se na taj nacin koriste.A sta ja znam nekako mi je novo najbolje.Ako nesto ne radi bar znas na cemu si.

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Znam da ćete se sad zgražat, al ja sam svog deathaddera kupil prek oglasa. 150 kn, miš radi ko zmaj. Kad sam ga dobio, prebriso sam ga sa alkoholom, i ko novi je.
    Sad ono na tebi je dal smatraš da je ludost uzimati za 150 kn rabljenog miša, ili za 400 kuna skupljeg novog štakca.
    Al što se tiče deathaddera, zemi ga presretan sam.

    EDIT:
    I svakako kupi neku dobru podlogu, jer sa dobrom podlogom takav miš owna.

  13. #43
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Ma da ti iskreno kazem,da nemam pare kupija bi i polovnog ,ali kako cu neke pare dobit od ljudi koji su mi duzni i vec sam na te pare zaboravija onda mi nije bed za dat za misa jer tolko sam para potrosija na sranja,da bi sutra samo ima glavu koja boli i nesića se nićeg. A inace sam strastveni gamer jos od onih dana kad se igralo comodore i amiga i 386-ice. Mislim da je doslo vrime da malo i ulozim u misa . Pogotovo jer starkraft igram i trudim se kolko tolko,pa mozda se nesto i postigne

    A podlogu sam mislija onu steelseries qcx+,ili ima neko neku drugo da preporuci?

    koju ti borna imas ?

    Pozz

  14. #44
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    SteelSeries QcK+ je odlična podloga, ali mislim da ti je i obična QcK sasvim dovoljno velika.

    P.S. Skuži ovo... http://shop.steelseries.com/index.php/s ... ndlay.html


  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    daethadder je skuplji zato jer "obicnog" deathaddera vise nema za kupiti nego njegovog nasljednika "respawn" verzija sa 5600dpi(nemojte me uzet za rijec za dpi) i sukladno tome je i cijena veca

  16. #46
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    = Citat = Izvorno postao BladeR
    A podlogu sam mislija onu steelseries qcx+,ili ima neko neku drugo da preporuci?
    qck jako dobro služi optičare, al sam viđo da laseri baš ne rade najbolje kod većih brzina potezanja pa bi to mogo bit faktor ak koristiš niski sens. addere rade u obje varijante kolko sam uspio vidjet, al nemam nekih konkretnih iskustva sa razerima pa nebi htio krivo navodit (G5ice se recimo zblesiraju u mojoj ruci na qcku )

    love ti nema razloga bit žao, takav štakor ti može trajat godinama. Na kraju te ispadne manje nego da svako mao jeftinjake uzimaš koji obavezno rikavaju nakon godinu dana.


    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    SteelSeries QcK+ je odlična podloga, ali mislim da ti je i obična QcK sasvim dovoljno velika.

    P.S. Skuži ovo... http://shop.steelseries.com/index.php/s ... ndlay.html
    meni je recimo premala
    al stvarno ih ima svakakvih veličina pa stvarno imaš za birat, najbolje od svega, nisu opće skupe.

    Živi bili pa umrli

  17. #47
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    = Citat = Izvorno postao Čux
    ...najbolje od svega, nisu opće skupe.
    S ovim se ne mogu složiti. Skupe su. Definitivno su skupe. Problem je u tome što je konkurencija skuplja, pa tim stvara iluziju da su ove podloge jeftine. Običnom gameru vulgaris je skoro svaka podloga skupa.

    Za svoju sam dao malo manje od 300 kuna, ali ja sam tu tek kap u moru i furam onu "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftinu podlogu" filozofiju.

    Ovo dolje je jedan od razloga zašto nisam žalio kunu...

    http://www.techpowerup.com/reviews/Stee ... /SP/4.html

    = Citat = Izvorno postao Čux
    qck jako dobro služi optičare, al sam viđo da laseri baš ne rade najbolje kod većih brzina potezanja pa bi to mogo bit faktor ak koristiš niski sens. addere rade u obje varijanteSkolko sam uspio vidjet, al nemam nekih konkretnih iskustva sa razerima pa nebi htio krivo navodit (G5ice se recimo zblesiraju u mojoj ruci na qcku )
    Ispravak netočnog navoda.

    The Razer DeathAdder is the weapon of choice for gamers seeking a combination of comfort and unbridled gaming precision. Enjoy extended gaming sessions in comfort with its right-handed ergonomic form factor crafted for the world of competitive gaming; and when the difference between victory and defeat is determined between heartbeats, the 3500dpi Razer Precision 3.5G infraredSsensor translates your every movement into frags with pinpoint accuracy.


  18. #48
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    onda ih je valjda prije bilo u varijantama, vjerujem da osim last gen niti nema za kupit niš drugo pa nema dileme. kao što rekoh, nisam u toku s razerima, thx za ispravak.


    nazad na podloge, gledam upravo, 95kn za Qck+, to je manje nego što sam ja za nju dao prije 2 godine (oko 110). Na tak dobru i veliku krpenjaču za tolko para nisam naletio.

    Živi bili pa umrli

  19. #49
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Boktemazo!

    Ja bi ju uzeo za te pare čisto da ju imam ako zatreba. Sviđa mi se taj minimalizam koji fura SteelSeries. Deru uglavnom samo crno (sivo) bijelo i to je odlično, ali da se mene pita, bilo bi 100 puta bolje da logo stavljaju odozdo. Mrzim oznake i pizdarije po podlogama. Ionako je podloga kod mene doma u sobi, tako da ne kužim čemu reklama? Valjda znam zašto sam kupio ono što sam kupio. Barem da to ponude kao opciju. Skroz crna podloga bez nepotrebnih gluposti. Savršeno!


  20. #50
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    E pa bas sam ja tu u ITsuporta vidio za 95 kn, a tu mi je minutu od kuce,pa sam reka odlicno.Nije preskupa,ljudi je cijene,to je vjerovatno to.

    Hvala svima na preporukama. Kada dođe u ponedjeljak-utorak miš javim se kakvi su dojmovi.

    Bas ponovo bacija oko na cijenu evo 91 kn

    http://www.itsupport.com.hr/steelseries ... 47604.aspx

  21. #51
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Ne cijene ju ljudi, nego stotine tisuća ljudi.

    Kupi odma dvije da imaš za cijeli život.


  22. #52
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    hehehe Niko ti vjerovatno volis imat kvalitetne stvari da se nađe ;D

    Kad kupim misa i podlogu necu imat za kruv

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Ja sam izprve narucio Deathaddera, i to NovaBlue verziju. Posto sam ga dugo ceko, u trgovinu je taman dosao Roccat Kone. Mogu samo reci da je mouse bolest boleština! Ali eto, sve zavisi od velicine ruke i kako ti mis lezi. Posto ja imam "međeđedovu šapu" ovo je perfektno! Sad cekam Roccat podlosku, vec 10 dana -.-
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  24. #54
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Ajde neka,imam i ja komad ruke ,noga broj 45 ,iako kad me gledas cijelog nisam prevelik

    Nisam bas izbirljiv i nikad mi se nije dogodilo da mi neki mis nepase osim onog malog sta je mini totalno za laptope.

    Ali to je mozda jer sam do sada dovao max 100 kn ,ali sad kad budem dao 500 ima da pase.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Toplo ti preporucam da uhvatis Roccat Kone u ruke da vidis jel pase jer mislim da je cak i bolji od Deathaddera.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    = Citat = Izvorno postao BladeR
    Ma da ti iskreno kazem,da nemam pare kupija bi i polovnog ,ali kako cu neke pare dobit od ljudi koji su mi duzni i vec sam na te pare zaboravija onda mi nije bed za dat za misa jer tolko sam para potrosija na sranja,da bi sutra samo ima glavu koja boli i nesića se nićeg. A inace sam strastveni gamer jos od onih dana kad se igralo comodore i amiga i 386-ice. Mislim da je doslo vrime da malo i ulozim u misa . Pogotovo jer starkraft igram i trudim se kolko tolko,pa mozda se nesto i postigne

    A podlogu sam mislija onu steelseries qcx+,ili ima neko neku drugo da preporuci?

    koju ti borna imas ?

    Pozz
    Imam steelseries qck. To ti je srednja(valjda). Al uglavnom platil sam je 60 kn, i odlična je... Ova Qck+ mi je faaakat prevelika.
    Nemoj se polakomit i nabavit podlogu koja ne stane na stol
    Ja jedva koristim 30% podloge jer fkt ne mičeš tolko miš, pogotovo kad ima tolko dpi-aja.

    Esad, ak misliš burek stavljat na drugi dio podloge ko moj frend, onda svakako uzmi veću verziju

    Eda što se tiće miša.
    Jesi kojim slučajem vidio ovo? Ovo je dizajnirano po standardima starcraft igrača. Uglavnom nikad ga nisam držu u rukama, al sam čuo da je lagan ko perce.
    http://store.razerzone.com/store/raz...ctID.199816600Baci oko možda ti se svidi

    @Carp
    Probao sam Kone-a i igrao sa njime.
    Čak mogu reći da je jednako udoban ko deathadder i puno više lampica ima
    Al nema ovu gumu preko cijelog tijela, dok svi rezjerovi imaju. Ta guma možda lijepi prašinu i sranja, al je užasno udobna.

    Što se tiče ostalih, probao sam Razer Goliathus Control: Ma ni faking približno ugodna pri dodiru kao qck...
    I speed version: Udobnija je od controla, al ju opet qck owna.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Ja trenutno imam Razer Goliathus podlogu i mogu reci da je za MX518 bila nenadjebiva podloga, ali za Kone nije nikako. Kad sporije kreccem mis, zna preskocit nekoliko pixela, ili vratit se, a to mi nikako ne odgovara
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  28. #58
    Guest

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    = Citat = Izvorno postao Carp
    Ja trenutno imam Razer Goliathus podlogu i mogu reci da je za MX518 bila nenadjebiva podloga, ali za Kone nije nikako. Kad sporije kreccem mis, zna preskocit nekoliko pixela, ili vratit se, a to mi nikako ne odgovara
    Da,i ja imam control goliathus
    pa za neke igre ili miseve s tom podlogom a ako ti preskace uzmes novine ili nesto...

  29. #59
    Guest

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    = Citat = Izvorno postao Carp
    Ja trenutno imam Razer Goliathus podlogu i mogu reci da je za MX518 bila nenadjebiva podloga, ali za Kone nije nikako. Kad sporije kreccem mis, zna preskocit nekoliko pixela, ili vratit se, a to mi nikako ne odgovara
    Da,i ja imam control goliathus
    pa za neke igre ili miseve s tom podlogom a ako ti preskace uzmes novine ili nesto...

  30. #60
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    18

    Re: Razer: Deathadder vs Lachesis, pomoć pri kupnji.

    Evo mene,nisam ima o vremena da se javim,ali sam procitao postove.Bacio sam dir tu do suporta di mi je covjek rekao da moze nabavit roccate ali nije imao nista pri ruci za isprobat.Najbolje bi bilo kad bih imao par tih miseva da ih vidim i probam ali stvarno tu oko mene niko toga nema.Pa je morao biti pucanj na slijepo i mogu rec da je pogodio

    Razzer deathadder je stigao jucer i bez podloge mi je bio malo cudan kod brzih pokreta ali se zato u gađanju na daljinu osjetilo ogromna lakoca ciljanja.Inace igram quake 3 e-freeze nesto slicno insta gibu na unrealu,di je rail jedino oruzje znaci gađa se sa snajperskim oruzjem metak po metak i potrebna je stvarno brzina i refleksi jer se igraci mogu kretati kukom po plafonu podu svugdi.Doslovno jedna od najbrzih pucacina ikad.I znaci koristio sam ga samo na stolu i vec je bilo poboljsanja.

    I sad je upravo stigla podloga qck+ nisam jos nista odigrao ali cim sam ga stavio osjetio sam da se odlicno krece.Kad malo isprobam na igrama pa cu ostavit dojam.

    Inace ima komad misa i taman mi sjeda u ruku.Bas je ergonomski napravljen.Zadovoljan sam ali nemogu reci koliko je dobar jer nikad nisam imao niti jedan drugi malo bolji mis.

    poz

Slične teme

  1. Moj mali osvrt: Razer Deathadder & Razer Destructor!
    By zoky in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 27-09-2008, 15:19
  2. Razer Deathadder ili Logitech G9
    By Dito in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-12-2007, 08:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •