Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Tražim (specifičnu) igru...

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Tražim (specifičnu) igru...

    Znam da tema treba u pomagaj brate, i znam da postoji ''tražim igru'' tema, ali whatever, ovaj slučaj je malo specijalniji. Uglavnom, kao što znaju neki ljudi na ovom forumu crkla mi grafička, nema, gotovo, a nema se para.

    Eh, pa igra mi se neki space sim 4X igra. znači tipa Freelancer, X serijal, itd. itd. E problem je u tome što mi neradi grafička pa mi treba neka igra koja je ili u 2d-u ili u 3D-u ali da ne zahtijeva grafičku karticu. Probao sam Privateer 2, ali radi trzakavo, barem ova Dos verzija, a onu Deluxe win 95 verziju nemogu nabavit nigdje, Privateer vulgaris izgleda ipak malo prearahično za moj ukus.

    Sad trenutno nabavljam prvu igru iz X serije, igra je izašla 99' pa će možda i vrtit, ali ako imate još kakvu ideju, molim vas predložite...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2

    Re: Tražim (specifičnu) igru...

    Galaxy Civ 2 + Dark Avatar and Twilight of Arnor ekspanzije,znam da se bas ne uklapa u opis,ali probaj da je pokrenes,ako to ne ide:Space Empires IV,cini mi se da je idalje imas na steam-u.(delux verzija valjda)

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Tražim (specifičnu) igru...

    Nda to su strategije, meni treba neka di sam ja u jednom svemirskom brodu, znači pilot i te spike, ko freelancer ne...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #4

    Re: Tražim (specifičnu) igru...

    Što mi pada na pamet ovako odmah su Battlecruiser 3000 ADS(ili v2.0 ako može, za Millenium ne znam jer ga nisam probao) i Frontier: First EncountersS(općenito pogledaj Elite serijal i vidi šta nije prestaro, itd).

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Tražim (specifičnu) igru...

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Što mi pada na pamet ovako odmah su Battlecruiser 3000 ADS(ili v2.0 ako može, za Millenium ne znam jer ga nisam probao) i Frontier: First EncountersS(općenito pogledaj Elite serijal i vidi šta nije prestaro, itd).
    Hvala, mislim da budem checkirao battlecruiser serijal(ako se tako uopce moze nazvati)...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Babina Greda/Borovo
    Postova
    675

    Re: Tražim (specifičnu) igru...

    porobaj flatspace
    Do or do not, there is no try

Slične teme

  1. Tražim igru
    By Jopax in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6727
    Posljednji post: 31-05-2019, 19:45
  2. Tražim igru
    By C in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-08-2010, 21:06
  3. Tražim Frankenstein igru
    By Pitač in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 05-12-2009, 11:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •