Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Tycoon Seriali

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    Tycoon Seriali

    JOJ OVO JE GENIJALNO

    mislim, ja obozavam ove igre, naime kada sam ja poceo igrati Tycoone, ne znam kak se tvala, mislim da se je bila Tycoon2, radite grad, povezivate ga zeljeznicom, nabavljate resurse, gradite ceste, avionske piste.... ovo je bila legenda

    onda je dosao roller coaster tycoon, to je LEGENDA, svi oni parkovi itd,
    onda roller coaster 2, pa 3 i svi su valjali!! ma MRAK

    a onda zoo tycoone, vec mi je bilo malo sumnjivo, no igra je i dalje roXXXXala, a onda PAD

    zoo tycoone 2...mislim da to ne cu napominjat, od zahtjevne mashine pa dalje, a onda jos jadnije, hospital i prison tycoone... ovo je tako gadno da nema ni smisla spominjati ovo na forumu

    uglavnom, ja samtaram da su neke tycooni bas mrak, fakat dobri i volim si zapaliti rollera ili zoo pa malo igrati, pustiti kojeg dinica van ili napraviti neku ultra brzu prugu s izvrsnim okolisem da prikupim sto vise gostiju.

    mislim da je ovo jedna od prvih takvih "strategija", jer po njoj je dosao i onaj sim theme park, sim nesto, sim ono, sim ovo.....

    evo ovo mi je palo na pamet, da se malo odvojim od GW i MWa i zaigram dobre stare tycoonjare...

    pa sto mislite, koja je najveci promasaj, koja je najbolja, koja je za pohvaliti, koja je za baciti i vise ne misliti na nju...

    P.S.
    znam da ima ih u k**** i da su vecina od njih sranje, al ipak ima i onih dobrih...ima ima...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  2. #2
    Roller Coaster sam igrao prije i bio mi je ok. Sada me i taj naslov i svi ostali mogu zabaviti samo na kratko...

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    RollerCoaster Tycoon, bilo koji dio, najbolji tycoon, IKAD
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    eto ja ću bit prvi koji će reć neš protiv,naime ja ih uopće ne volim.nijedan,pogotovo zoo tycoon
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    eto ja ću bit prvi koji će reć neš protiv,naime ja ih uopće ne volim.nijedan,pogotovo zoo tycoon
    Potpisujem
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Büre
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    eto ja ću bit prvi koji će reć neš protiv,naime ja ih uopće ne volim.nijedan,pogotovo zoo tycoon
    Potpisujem
    pa cujte... nije to za svakoga, tako se to kaze, ukusi su razliciti
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  7. #7
    bas nevolim TYCONE. Jednostavno mi nisu zanimljivi!

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Meni je to najdraži žanr, a Railroad Tycoon 2 mi je najbolja igra ikad. I trojka mi je dobra ali tu više nije bilo onog početnog oduševljenja. Nastavak ima bolju grafilu i više mogućnosti, ali mi je dvojka imala bolje mape.

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    Meni je to najdraži žanr, a Railroad Tycoon 2 mi je najbolja igra ikad. I trojka mi je dobra ali tu više nije bilo onog početnog oduševljenja. Nastavak ima bolju grafilu i više mogućnosti, ali mi je dvojka imala bolje mape.
    puno bolje mape, puno bolje stvari, super je cak i ekspanzija za taj nastavak, bas mrak, a tek voznje, super

    prije sam imal problema s gradjenjem rollercoastera a sad mi je to najbolje!!
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  10. #10
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340


    On priča o Railroadu ne Rollercoasteru.

Slične teme

  1. Toilet Tycoon
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 14-07-2013, 13:07
  2. Industry Tycoon
    By Macolla in forum Web gaming
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 18-04-2008, 20:19
  3. RollerCoaster Tycoon
    By Luuka in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-12-2007, 11:14
  4. Railroad Tycoon
    By Ementaler in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-11-2006, 12:17
  5. Rollercoaster Tycoon 3
    By tombraider in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-03-2006, 14:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •