Stranica 2 od 30 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 875

Tema: The Dark Knight Rises (2012)

  1. #31
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Slažem se u jednu ruku s tobom, Gotham u TDK je prilično hladan i nemaštovit.

    However, Batman Begins je u tom pogledo nešto potpuno drugačije. BB i TDK su po pitanju atmosfere i settinga dva potpuno različita filma. Gotham u BB je puno sličniji "old school" Gothamu, smogom zagađena metropola puna skladišta i uličica s isparavajućim šahtovima, kvazi-noir atmosfere i onim genijalnim vlakom koji se proteže zrakom između nebodera... Batman Begins jednostavno ima tu dozu misterioznosti, ne toliko pretjerano (karikaturno) stilizirana kao u originalnim izdanjima, ali svejedno puno mračniju od TDK.

    TDK je, eto, hiperrealizirana verzija koja tek u posljednjih 20-tak minuta filma počne nalikovati Gothamu na kakvog smo navikli
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  2. #32
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Mr. Freeze je ispao najstripovskije od svih. Na stranu što je film smeće, to je čista stripovska karikatura s papira.

  3. #33
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Jedino što me smeta u Nolanovu batmanu je neplayboy-evski Wayne!!

  4. #34
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Lol, nećeš me nikad shvatiti. Čitaj pozorno sada. Ne želim ja reći da mene živcira Nolanov batmobil ili gotham city, daleko od toga to je njegova vizija i ja je poštujem. Nikakav Nerd rage ili tako nešto. Nego samo želim reći da Nolan nije uspio prenjeti onu glavnu stavku Batman stripa i animiranog serijala, a to je prejebena atmosfera...

    Shvaćaš? Staklo i metal i široke ulice nisu Gotham City, nikad i nisu bili, a onaj tank s predimenzioniranim gumama nije batmobile. Gotham je uvijek opisivan(nacrtan) kao klaustrofobičan uzak i krivudav, a ne kao prozračan, neonski i po uzoru na Chicago, to mi je više Spiderman đir.

    To kao da je Peter Jackson odlučio napraviti kvadratni i drveni Minas Tirith, sa crvenim stablom u sredini jer je jebiga to njegova vizija toga...

    Tako da da, Nolanom Batman je prilično dobar, storytellingom i glumom (iako ne podnosim Bale-a btw, osim u Makinistu, a i tamo mi je naporan), ali nema ono sto je najglavnije jedinstvenu, mračnu i sjebano cartoony atmosferu. znaš ono ''slika govori više od 1000 riječi'' i sve to...
    vidim da si zagrizeni fan stripa pa nema smisla da nastavljam ovo, kuzim sta oces rec al je cinjenica da je dark knight jebeno predobar film. ako ne to onda samo dobar film, i to ne mozes opovrgnuti nikakvim referencama iz stripa il cega vec. istina je da se razlikuje od stripa al ista je stvar sa watchmanom pa je naisao na dosta pozitivne kritike. danas bas i ne prolazi strip-based prica koja se zasniva na neobjasnjivim supermocima i slicnom, posto publika trazi pricu iza toga, a nolanov je betmen savrseno prilagodjen ovom vremenu, po negativcima i samom betmenu. Ja sam gotham city dozivio u dark knightu kao hladno i prevrtljivo mjesto (kao sto joker kaze betmenu, ljudi ga sad trebaju ali jos uvijek je cudak za njih), jedino sto u tom nastavku pored jokera nema nijednog pravog negativca jer oni mafijasi fejlaju. A i dize mi zivac glupi promukli glas balea kad god je betmen. wtf, cut off smokes batman.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  5. #35
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Hejteri, film je zabavan i megakul - ništa drugo nije bitno. Boohoo nije po stripu, e pa NEBITNO!! Čitajte strip.

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Nolanov Batman mi se generalno jako sviđa, no predlažem nolanu da nađe novog glumca za Batmana jer mi Bale počinje ići nakurac. Od vrhunskog glumca u Machinistu pretvorio se u neku holivudsku karikaturu akcijskog junaka, što mi se, osobno nikako ne sviđa jer je Bale izvrstan glumac. Ali akcijske uloge mu totalno zamagluju talent.

    Dogodit će mu se ista stvar kao i Adrienu Brodyju. Onako, od Polanskovog Pijanista do komandosa u Predators. WTF.

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Bale i Nolan su potpisali za tri filma i to je to .Nakon ovog trećeg ne želim četvrti sa drugim glumcem i drugim redateljom. Zahvaljujući Nolanu i glumačkoj postavi uspjeli su ovu franšizu izdignuti iz pepela u koju ju je duboko i gotovo nepovratno zakopao Joel Schumacher .Nitko nije ni sanjao da je moguć novi serijal ali hvala Bogu ima majstora struke koji znaju napraviti čudo .

  8. #38

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Pa neće biti više od trilogije. Sam Nolan je izjavio da će biti tri dijela i onda je kvrc, što i ne mora biti loša stvar jer ne želi da rasteže priču i razvodnjava film. Iako sam fan stripa (dodušen prerastao sam ih odnedavno), Nolanovi filmovi su daleko bolji od svakog viđenog do sada i definitivno navijam za novog Batmana.

  9. #39
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Nakon Nolana kad tad će Batmana preuzeti neki seljak i snimiti akcić da zgrne pare!!! 100%!!

  10. #40
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    To je već napravio Nolan.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Zgrnuo je pare ali ljudi su dobili remek djela.Sasvim uredna razmjena dobara.

  12. #42
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Nolanov Batman je odraz današnje kinematografije i filmske potražnje. Kako svaka dekada ima svoje filmske vrijednosti, tako će i Nolanov Batman zbog svoje bezličnosti za 10-15 godina biti potpuno nevažan film.
    Za izaći iz okvira trenutnih filmskih trendova treba muda, što je napravio McTiernan 1988. kad je snimio najbolji akcić svih vremena, bezvremenski klasik Die Hard. On je i danas benchmark za sve akcijske filmove terorističke tematike, ili one snimane u jednoj zatvorenoj lokaciji.
    Nolan je filmski štreber, Tarantino je samodopadni entuzijast, no niti jedan nije Cameron da pleše između žanrova i uvijek radi po svom.

  13. #43

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nolanov Batman je odraz današnje kinematografije i filmske potražnje. Kako svaka dekada ima svoje filmske vrijednosti, tako će i Nolanov Batman zbog svoje bezličnosti za 10-15 godina biti potpuno nevažan film.
    Za izaći iz okvira trenutnih filmskih trendova treba muda, što je napravio McTiernan 1988. kad je snimio najbolji akcić svih vremena, bezvremenski klasik Die Hard. On je i danas benchmark za sve akcijske filmove terorističke tematike, ili one snimane u jednoj zatvorenoj lokaciji.
    Nolan je filmski štreber, Tarantino je samodopadni entuzijast, no niti jedan nije Cameron da pleše između žanrova i uvijek radi po svom.
    Ako je iko dao lice Batmanu onda je upravo to Nolan, započeo je priču od početka a ne od sredine kako su to radili njegovi prethodnici, stvorio je Batmana. Današnji trend je 3D, a Nolan prema svemu sudeći nema nakanu da u bliskoj budućnosti snima filmove u 3D. Tvoja izjava gdje jednog Camerona dižeš u nebesa (a njegovi filmovi su naspram Tarantinovih i Nolanovih jedno obično sranje) je apsurdna i takvu izjavu može dati čovjek bez imalo ukusa.

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nolanov Batman je odraz današnje kinematografije i filmske potražnje. Kako svaka dekada ima svoje filmske vrijednosti, tako će i Nolanov Batman zbog svoje bezličnosti za 10-15 godina biti potpuno nevažan film.
    Za izaći iz okvira trenutnih filmskih trendova treba muda, što je napravio McTiernan 1988. kad je snimio najbolji akcić svih vremena, bezvremenski klasik Die Hard. On je i danas benchmark za sve akcijske filmove terorističke tematike, ili one snimane u jednoj zatvorenoj lokaciji.
    Nolan je filmski štreber, Tarantino je samodopadni entuzijast, no niti jedan nije Cameron da pleše između žanrova i uvijek radi po svom.
    Ako je iko dao lice Batmanu onda je upravo to Nolan, započeo je priču od početka a ne od sredine kako su to radili njegovi prethodnici, stvorio je Batmana. Današnji trend je 3D, a Nolan prema svemu sudeći nema nakanu da u bliskoj budućnosti snima filmove u 3D. Tvoja izjava gdje jednog Camerona dižeš u nebesa (a njegovi filmovi su naspram Tarantinovih i Nolanovih jedno obično sranje) je apsurdna i takvu izjavu može dati čovjek bez imalo ukusa.
    :O

  15. #45
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Ako je iko dao lice Batmanu onda je upravo to Nolan, započeo je priču od početka a ne od sredine kako su to radili njegovi prethodnici, stvorio je Batmana. Današnji trend je 3D, a Nolan prema svemu sudeći nema nakanu da u bliskoj budućnosti snima filmove u 3D. Tvoja izjava gdje jednog Camerona dižeš u nebesa (a njegovi filmovi su naspram Tarantinovih i Nolanovih jedno obično sranje) je apsurdna i takvu izjavu može dati čovjek bez imalo ukusa.
    Naprotiv, oduzeo mu je lice. Batmanovo lice je prekriveno velom misterije i takvog ga volimo. Ne želimo znati ništa između smrti roditelja i njegovog osvetničkog pohoda na kriminal Gothama. Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.
    Cameron je s jednim Terminatorom 2 potpuno definirao budućnost visokobudžetnih filmova, a čak i kad ga banaliziraš do toga da se radi o velikom robotu, još uvijek ima više dubine od cijele Tarantinove i Nolanove karijere zajedno.

  16. #46
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Yup ima co'ek pravo, bar u jednom ako u nicem drugom, terminator 2 je prilično jebeno dobar i zabavan...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Cameron i je Bog fima, tu diskusije nema.Čovjek ne zna snimiti osrednji fim.Ili su remek djela ili ekstra remek djela .

    Što se Batmana tiče ; nije nabildan nego sportski građen što se i očekuje od nekoga tko je u stanju nekoga premlatiti.Njegova nadrkanost je paravan i uloga za javnost.Gdje je nadrkan kada je prikazan kao pravi Bruce Wayne ? U prvome dijelu je gnjevan i navan .U drugome dijelu nije u stanju postati krvnik ...ima karterne osobine a nadrkanost nije jedna od njih .Glumci iz prve kvadrologije su bili krajnje neuvjerljivi...pozeri .

  18. #48

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Naprotiv, oduzeo mu je lice. Batmanovo lice je prekriveno velom misterije i takvog ga volimo. Ne želimo znati ništa između smrti roditelja i njegovog osvetničkog pohoda na kriminal Gothama. Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.
    Cameron je s jednim Terminatorom 2 potpuno definirao budućnost visokobudžetnih filmova, a čak i kad ga banaliziraš do toga da se radi o velikom robotu, još uvijek ima više dubine od cijele Tarantinove i Nolanove karijere zajedno.
    Nolan je skinuo Batmanovu masku i to je uradio mnogo uspješnije i naprednije od njegovih prethodnika, njegov Batman ima ličnost za razliku od prije, napravio je Batmana koji nije retardiran. Cameron ima dva dobra filma za razliku od Tarantina i Nolana koji imaju filmove koji već sada spadaju u klasike, od Reservoir Dogsa, Pulp Fictiona, Mementa i Followinga, apsolutno svaki film Tarantina i Nolana je kvalitetniji od bilo kojeg Cameronovog filma.

  19. #49
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.
    Da, imaš pravo... prijašnje verzije Batmana su bile drugačije. Bile su priče o nabildanom i infantilnom milijarderu
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    SNolan je skinuo Batmanovu masku i to je uradio mnogo uspješnije i naprednije od njegovih prethodnika, njegov Batman ima ličnost za razliku od prije, napravio je Batmana koji nije retardiran.
    Nisam siguran misliš li ovdje na Balea kao Batmana ili na filmove kao cjelinu. Nolanov Batman 1 i 2 bih ocijenio s 8/10, ali samo kao cjelinu, dok bih Baleovu glumu ocijenio s 4/10. Bale mi kao Batman nije ništa bolji negoli Val Kilmer.

    Mislim, i Burtonov Batman je imao itekakvu ličnost, ali nešto drugačiju. Burtonovi Batmani se neće svidjeti svakome, to je sasvim sigurno, baš kao što se i Nolanovi Batmani neće svidjeti svakome.

    Nisam čitao stripove o Batmanu, već sam gledao samo filmove. I iz svog iskustva mogu reći da mi je Batman kao lik oduvijek bio bezličan i sterilan, no njegovi villainsi su spašavali stvar. Baš kao što su Jack Nicholson, Danny DeVito i Heath Ledger spasili stvar.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Ne vidim tko bi od Balea bolje odglumio Batmana .Prijedlozi ?

  22. #52
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Dark Knight Rises (2012)


  23. #53
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ne vidim tko bi od Balea bolje odglumio Batmana .Prijedlozi ?
    S vrha glave hmmm:

    Matthew Bomer



    Jim Caviezel



    i

    Henry Cavill



    Ali i našlo bi ih se još, svi solidni/odlični glumci, fizički jako slični Bruce-u Wayne-u...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Jim Caviezel je i pokazao nešto karizme ali totalno nije za ulogu Batmana .Gdje su se uopće ova druga dvojica dokazala u svijetu filma ?

  25. #55
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Jim Caviezel je i pokazao nešto karizme ali totalno nije za ulogu Batmana .Gdje su se uopće ova druga dvojica dokazala u svijetu filma ?
    Gdje se Bale dokazao u svijetu filma? Američki psiho? Ma kakvi... Jedina njegova uloga koja vrijedi je u Empire of the Sun kao klinjo, u ostalim filmovima faila..... Bommera smo mogli gledati u onoj nekoj seriji gdje su njega i frenda optužili da su raznijeli muzej, za ovog drugog ne znam..... Kako god, kod Batmana iskustvo nije važno- u njegovim filmovima Oscare dobivaju interpretacije negativaca- Batman je kao lik prilično "sterilan".
    I am an island.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Osim ovoga što si spomenuo pogledaj si The Machinist , The Prestige , 3:10 to Yuma te mnoge druge filmove gdje se pojavljivao kao sporedan lik i gotovo ukrao film .I što se Batamn lika tiče griješiš.Pogledaj si prvi Nolanov Batman gdje je upravo on alfa i omega filma .Bale nije ni imao pravu šansu u drugome dijelu zbog hrpe likova.

  27. #57
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Osim ovoga što si spomenuo pogledaj si The Machinist , The Prestige , 3:10 to Yuma te mnoge druge filmove gdje se pojavljivao kao sporedan lik i gotovo ukrao film .I što se Batamn lika tiče griješiš.Pogledaj si prvi Nolanov Batman gdje je upravo on alfa i omega filma .Bale nije ni imao pravu šansu u drugome dijelu zbog hrpe likova.
    Moram priznat za Machinist i Prestige, ali ovo ostalo.... Njah... U prvom Nolanovom Batmanu previše mi je..... ma nekak mi je ugh...... Ali slažem se, u DK-u nema šanse protiv Eckharta i Ledgera
    I am an island.

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Zaboravio sam Equilibrium i Harsh Times .Isto dva odlična filma sa njime.U stvari koji je to loš film gdje je on glumio osim zadnjeg Terminatora ?

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Jel tko od vas ekšuli čitao stripove?

    Kad se već referiramo na stripove, nije Joker (tj. Jack Napier) ubio Bruceove roditelje, već kriminalac Joe Strummer il kako već.
    Očito nitko nije čitao remekdjelo Batman: Year one od Franka Millera. Prema uzoru na strip je rađen Batman Begins. Nolanovi su filmovi jedini gdje Bruce ima kakav takav karakter, dok je u ostalima sterilan.

    Nolanovi su filmovi najsličniji stripu (ako po stripu računamo od The Dark Knight Returns pa nadalje), uz dozu modernizma, no kako ste svi odrasli na Burtonu imate drukčiju viziju toga, a stripove niste ni dotakli.

    = Citat = Izvorno postao Weki
    Naprotiv, oduzeo mu je lice. Batmanovo lice je prekriveno velom misterije i takvog ga volimo. Ne želimo znati ništa između smrti roditelja i njegovog osvetničkog pohoda na kriminal Gothama. Nolan racionalizira Batmana nabildanim i nadrkanim milijarderom. To nije Batman.
    Batman u stripu ima pozadinu, motive i vlastite demone protiv kojih se bori. Ima mnogo više ličnosti te je zanimljiviji nego u npr. Burtonovim filmovima čemu se najbliže približio Nolan. Nolan bi mogao i dublje kopati po njegovom karakteru kako priča ide dalje, a razlog zašto dosad nije je to što je Bruce u njegovom serijalu još mlad i nov u karijeri. Kakav je veo misterije stavio Burton oko njega? Kriminalac mu je ubio roditelje i niotkud je došao odjeven u šišmiša boreći se protiv kriminalaca. To nije misterij, to je rupa.

    Osobno bih htio vidjet Batman Beyond pretočen u film te The Dark Knight Returns.

    Btw, osobno smatram da bi u novom filmu Bane bio dobar kriminalac jer je lik vrlo inteligentan i vrlo jak, s dobrom pozadinom. Naravno, to se ne da naslutit iz glupog filma Joela Schumachera, no inače je bio jedan od rijetkih koji je uspio nadmudriti te psihički i fizički slomiti Batmana. Ugl, za mene je Bane idealan zločinac za novi film.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #60

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Ja i Scarecrowna, imam osjećaj da bi se tako mogli zapravo prikazat najdublji Batmanovi strahovi što bi bilo dobro za vidjeti.

Slične teme

  1. Death Knight
    By RaptOR? in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 214
    Posljednji post: 29-03-2011, 16:47
  2. The Dark Knight (2008)
    By Aerial in forum Multimedia
    Odgovora: 419
    Posljednji post: 01-09-2008, 12:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •