Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Cataclysm guild

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Cataclysm guild

    Pozdrav svima kao prvo,evo kao što možete vidjeti u naslovu s par ljudi koji su zainteresirani za ovaj projekt,pokrecem cata guild,dobrodosli su svi koji udovoljavaju kriterijima i koji imaju isti feeling ko mi,barem sto se tice WOW-a.

    Sto zahtjevamo od potencijalnih kandidata:

    Mogućost realm transfera/faction change
    Mature boys and girls,punoljetnost nije uvijet,furanje da si human paladin s mocnim 2handerom,ful si uživljen u svoju ulogu i stackaš spirit gemove/sp enchantove ne dolazi u obzir.
    PVP experience,2k+ arena osobni rating na lvl 80,dovoljan broj HK-a koji govori koliko si posvećen pvp-u
    PVE experience,znaci vanilla,bc,wotlk,što više to bolje.Ako si toliko zainteresiran da ne znaš koje potove/flaskove tvoja klasa/spec koristi,i ako emoaš/livaš nakon prvog wipe-a ovo nije gild za tebe.
    Pratite wow novosti,ufurani ste u svijet mmo gaminga,pratite latest patch notes,imate updatane addonove,znate što je najbolje za vašu klasu/spec koji igrate.
    Mrzite skakat/afkat po capital townowima dok nema raidova,nema frke radimo vanilla/bc instance za legendary iteme,class pve setove,achievemente,lvlamo altove te pomazemo jedni drugima.
    Volite doci online i ostati u spiki do jedno 2 ujutro,to je u redu,ima nas i takvih.
    Ne volite slackere,tj skupinu ljudi koja minira igru gilda,nazalost u svakom je bar 30% ekipe koju boli ona stvar sta se desava,vazno da su oni prisutni i da facerollaju.Uzroci wipe-ova su u nekih 75% njihova krivica,ali su u gildu zato sto im je bratic guild master/officer.
    PVE/PVP profesije,znaci herbalizam,mining,skinning ne pridonose tvojem performancu u raidu/pvp-u,za to imas alta.
    Dolaziš u raid na vrijeme,signaš se i prisutan si.Nema možda ću doć,ili si ''in'',ili si ''out''.
    Gemovi/enchantovi ma maksimalnom levelu,ako imaš problema s goldima snađi se,ne očekuj da ti neko lenda pa mu vratiš sutra.

    Gild sam po sebi se sastoji od osoba koje su unazad nekoliko godina na svojim main likovima imali 365+ /played,te smo vrlo organizirana skupina koja traži vrlo rijedak tip igrača.Djeca koja moraju u 10 ic spat ne dolaze u obzir,emači također.Znajte primit kritiku i ne ponavljati iste greške over and over.

    Računalo koje može podnijeti raid kak spada,ne da se dc-ate svako malo,žičani miš da ne bi bilo da usred raida tražite baterije il idete u Lidl po novi pakung,takve stvari su jednostavno out.
    Mikrofon i slušalice su OBAVEZNE,svaki potencijalni kandidat prolazi VOIP intervju,bilo preko skype,ventrilo ili ts.Nemate sluške il mic,nea beda sve zajedno ima za kupit i ne dođe prek 50 kuna ziher tak da što se tiče komunikacije nikakve iznimke ne dolaze u obzir.

    Cilj gilde je okupit elitu igraca koja cijeni svoje kolege,vrednuje progress.Ako ste dosli samo da vidite kako boss umire,pokupite loot i odete offline,il da vas neko boosta,fo.Trazimo kolege koji su na granici ozbiljnosti i zajebancije,koji vole osjetit dobru atmosferu raidanja/pvp-a,imaju dobar feeling za igru te zrace pozitivnim energijama.

    -brinete o svom acc-u,niste bili hackani niti share-ate acc s burazom,sestrom,psom itd.(znate kad vam istjece gamecard!!!)
    -posveceni ste svom liku sto dokazuje armory
    -niste slacker
    -imate potreban hardware
    -zelite sto prije dignut lika na 85
    -imate plan
    -
    ^^ukoliko je odgovor na vecinu ovoga teksta pozitivan,welcome


    Posaljite mi PP s vašom aplikacijom,što opširnije to bolje,text wall ne dolazi u obzir,ako se ne potrudite oko aplikacije,isto tako se ni mi necemo moci odluciti primiti vas,ili ne.

    Hvala na razumijevanju i citanju.

  2. #2
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Cataclysm guild

    Horda ili alianca ?

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Re: Cataclysm guild

    Sto zahtjevamo od potencijalnih kandidata:

    Mogućost realm transfera/faction change
    Sa horde na alli,sa alli na horde,pvp nonrp server,odluka je na većini iako se za sada ništa nezna,nama trenutno je apsolutno svejedno.

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Cataclysm guild

    na kojem relamu cete igrati?

    Recimo ja nemam lvl 80 lika, jer sam prodao ali cu se na cati vjerojatno vratit. Takve primate?

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Re: Cataclysm guild

    Ako se krene s levelanjem maina sada,dodes do 80 za,ajmo rec tjedan dana laganini igranja onda bi mogli o necemu raspravljat,prazne price ne dolaze u obzir,svejedno trebam aplikaciju od tebe na PP,znači stari lik sve o njemu,altovi i naravno uvjerenje da je lik što si ga prodao tvoj,što i kako,to je na tebi

    Još jednom,frakcija,kako ni realm na kojemu cemo igrati nije odabran,nakon što se skupi određen broj ljudi provest cemo glasovanje.Što se tiče realm type-a,igra se na PVP nonRP realmu.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Cataclysm guild

    PvP realm? Šteta

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Cataclysm guild

    = Citat = Izvorno postao Devil Dog
    PvP realm? Šteta
    Pa to i valja

    PvE realm je dosadan... istina, nitko te ne ganka dok levelaš, ali opet, nakon nekog vremena ti nedostaje ona tenzija između ally i horde. Jednostavno ti postane svejedno, uopće nemaš osjećaj da igraš Warcraft. Šteta što sam ja zapeo na PvE realmu, damnit
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Cataclysm guild

    ma to nubovi igraju na PvE relmovima

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Cataclysm guild

    generalno govoreći, da, to je istina

    Ako pogledaš među top guilde, zbilja se može primjetiti da većina igra na PvP serverima ^^
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Cataclysm guild

    PvP realm, meeh...Ja jednostavno volim igrati, questati, i istrazivati, bez straha da me neki stalker stalno prca...uzivam i u PvP-u, ali samo u BG, i WG...

    A sto se tice teme, zvuci kao teski hardkor guild...to me uvijek odbija, i zato sam sretan sto sam nasao guildu koja WoW shvaca kao igru, pa svejedno imamo odlican progress (ICC 25HC 10/12)...

    U svakom slucaju, sve najbolje u ovom projektu!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

Slične teme

  1. Wow: Cataclysm problem
    By Munjeni in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-11-2010, 14:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •